×

Lefteri dhender.

Lefteri dhender.

· 34 · 2325

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#25 ne: 25-12-2007, 13:47:31
Ene unë e dua nusen. :D

Po do nusen e Leftos, duhet ti marresh leje atij, :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#26 ne: 25-12-2007, 18:07:24
Mazallahhh..... une e kisha aty, me demek, dua ta shikoj nusen, jo per tjeter gje... :D

Plus, nuk leshon nusen kollaj ky qerratai, se e paska si rrush. LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#27 ne: 25-12-2007, 18:24:46
Ore plak i keq,po hajt ma vure foton time po c'deshte nga nusja ore kodosh. :D,,Hajt  se do te te lejmeroj te plaka ihere ta tregon hallin ajo ty. :P

Beko po deshe merre mbaje nja 1 jave pastaj ma kthen nusen. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#28 ne: 25-12-2007, 18:26:23
Jo faleminderit, s'me duhet. :D :D

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 25-12-2007, 18:27:04
Merre merre e perpunon e ma kthen. :D

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#30 ne: 25-12-2007, 18:47:51
Bekiiiiiim, do behesh pishman, do i biesh kokes me grushta, apo jo mo Lefto.

Bekiiiiim, do kesh shume sukses, une kaq te them. :D

 • Postime: 7435
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#31 ne: 25-12-2007, 21:33:09
o lefter ma jep nje xhiro gruan sa te me pastoje WC. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#32 ne: 26-12-2007, 00:22:01
Prit o Tipi sa te me ushqeje lopen mua dhe do vije. LOL LOL

 • Postime: 253
Monique
#33 ne: 27-03-2019, 09:46:33
Si perfundim Lefteri e mbajti apo jua dha juve nusen ,se big deal ngeli ky? :P