×

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5780 · 100031

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#100 ne: 12-01-2007, 03:04:31
Une jam duke degjuar "Ugly Betty" se syte dhe gishtat i kam krejt ne forum per ate pune. Por tani per 2 minuta do bej log off se do shikoj "Watch Over Me." E Adhuroj ate serial. Ciao Kalamaja.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#101 ne: 12-01-2007, 14:52:53
Sa erdha nga puna e dini ju rutitnen dush Lisa tani :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#102 ne: 12-01-2007, 15:33:37
pune dhe forum

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#103 ne: 12-01-2007, 17:31:00
Swat ...forever ...and the day after never!!!  :(

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#104 ne: 13-01-2007, 16:36:07
Jam duke u marrur me ngrenien e ca cokoladave. :D :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#105 ne: 13-01-2007, 16:49:51
Jam ne pune po hy ndonjehere ktu fsheftazi  :-[

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#106 ne: 15-01-2007, 07:18:59
Une jam ne forum, duke degjuar pikat e shiut dhe bresherrit te marre qe po bie perjashta. Akoma jam duke debatuar ne mendjen time nese te iki nga forumi per sonte dhe t'ja fus gjumit, meqe ora kaloi 1.00 te mengjesit, apo te rrij edhe nje cike. Ca droge qenka ky 'i mallkuari'! LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#107 ne: 15-01-2007, 19:15:33
pune, muzike dhe forum.
Zot, zgjate po mos e keput.

 • Postime: 12234
Lefter
#108 ne: 15-01-2007, 19:19:02
Jam tu u numeru yjet.... :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#109 ne: 15-01-2007, 19:22:13
a ke edhe shume lefto? :D

 • Postime: 12234
Lefter
#110 ne: 15-01-2007, 19:23:40
Deri ne mengjes cka me del perpara do ti numeroj.... :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#111 ne: 15-01-2007, 19:26:02
ani ani :D numero
Capkenja
#112 ne: 15-01-2007, 19:26:08
po piceroj syte mos gjej ndonje info per kromin se u cmenda :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#113 ne: 16-01-2007, 10:25:42
Futu ne websitin www.Bulciza.com  e sigurte qe do gjesh krom sa te duash.  :D

Eh tani po shoh se cfare llogjesh kane bere robte dje ne Bar Kafe. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#114 ne: 16-01-2007, 16:28:30
po flas me kusheriren time ne msn.......plane per ne shqiperi......

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#115 ne: 23-01-2007, 09:59:37
Po mendohem se ku tjeter mund te kerkoj ne shtepi per cokollata dhe bonbone.  hmmmmm: Plasa, s'lashe vend pa kontrolluar... s'ka mundesi t'i kem ngrene te gjitha! LOL
Capkenja
#116 ne: 23-01-2007, 20:05:18
Unë jam në forum, duke dëgjuar pikat e shiut dhe bresherrit te marrë qe po bie perjashta. Akoma jam duke debatuar ne mendjen time nëse te iki nga forumi për sonte dhe t'ja fus gjumit, meqë ora kaloi 1.00 te mengjesit, apo te rrij edhe një cike. Ca droge qenka ky 'i mallkuari'! LOL
Goce ti ke nje jave qe e merr kete drogen..une bej nje vit e gjysem kam filluar te marr mbi dozen :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#117 ne: 23-01-2007, 22:13:40
Për veç forumit merrem edhe me MSN hehehe
Capkenja
#118 ne: 23-01-2007, 22:47:22
po chatoj me njerin..:D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#119 ne: 24-01-2007, 00:57:47
Kam care kemben mbreme ...me mire te themi ma cane padashur deri ne kocke........tani taksirat po e mjekoj gjasme icik.......???

 • Postime: 12234
Lefter
#120 ne: 24-01-2007, 00:59:48
Ku moj e cave kemben? ^o)....Paska hall  tash forumi me te majt 24 ore ketu... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#121 ne: 24-01-2007, 01:04:48
hahahhahah LOL LOL jo jo se nuk me le njeri pushim jo mos ki gajle :D

E shikon rripin e sandales pak fare me siper .......ehhh lisa duke ecur per qef te vet me kap ashensorin vjen nje xhaxhi serbes e serbes i hedh nje derro shkalle hekuri  te kemba........ehhh thashe.....per te dhimtur nuk po me dhimbte por po me vinte keq per gjakun se po shkonte kot.......aman te keqen se jam dhe zero negative mezi gjehet  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#122 ne: 24-01-2007, 01:08:14
Kush ke ai edepsez?... :D...ska pas faj i shkreti u hutu tu ti kqyr kembet.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#123 ne: 24-01-2007, 01:18:11
a thu eeeeee..........tan i qe e mendoj mire sikur me ngjajti pak me Xha Milon mua ai plaku.......ehhhh :D

 • Postime: 12234
Lefter
#124 ne: 24-01-2007, 01:21:24
Ku me dit cfare planesh ka pasur ai..... :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X