×

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5716 · 91843

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5716 · 91843
Capkenja
#125 ne: 24-01-2007, 21:47:45
Ua keta te dy sa duken qe jane te dashuruar sepse perdorin fruta !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#126 ne: 24-01-2007, 23:54:15
dashuruar :O
Po pse me mallkon moj Capkene c'te ka bere Lisa ty :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#127 ne: 25-01-2007, 05:08:47
Lisa, te shkuara te shpejta!  :perqafim

Une po mendohem te bej kafe apo te ha nja dy bonbone...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#128 ne: 25-01-2007, 06:38:39
Goce ti ke një jave qe e merr këtë drogen..unë bëj një vit e gjysëm kam filluar te marr mbi dozen :D

Ehhh s'eshte ndonje droge kaq e keqe jo, ate javen e pare ishte s'them se jo. Them s'eshte ndonje gje kaq e madhe se ja kam gati 3 dite fiks pa kete droge - forumin dmth. Po meqe kam gjithe diten qe merrem me pune, tani naten e gjeta te beja pak pushim dhe te kaloja kohe ketu. Pra ne keto moment une kam TV-ne hapur por krejt vemendjen ketu dhe po u hedh nje sy te gjitha postimeve te reja nga 3 ditet e fundit (sapo fillova ama, kushedi sa postime ka. LOL)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#129 ne: 25-01-2007, 18:14:11
Jam fut te chati Shqipare hihihi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#130 ne: 25-01-2007, 18:16:55
tu henger buk jam.
hajde bujrun kush te doje.:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#131 ne: 26-01-2007, 03:28:33
tu hëngër buk jam.
hajde bujrun kush te doje.:D:D

te befte gjak e dhjam  :D


Un po shikoj Friends  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#132 ne: 26-01-2007, 06:47:14
Shiheni këtë Panden, kur ta marrin teshmja
 :D :D :D :DNga një herë merrem edhe me këto gjëra...:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#133 ne: 26-01-2007, 07:07:45
Epo teshtime pande s'kisha degjuar ndonjehere... Do ta ve ne vend te mesazhit te sekretarise telefonike qe te tremb njerezit! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#134 ne: 07-02-2007, 00:10:55
Jam momentalisht ne pune dhe selekcionoj disa dokumenta, pas meje tek kompjuteri tjeter eshte kolegja ime e cila eshte duke me cmend...  :@

Uroj qe mos me detyroje ta vras sonte!  :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#135 ne: 08-02-2007, 22:42:39
haha gjakftotsohu kolege, merre me shtruar.. :perqafim :perqafim

tani sa mbarova tamam kisha c'kisha neper duar dhe po merrem totalisht me forumin...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#136 ne: 09-02-2007, 07:30:22
Jam duke ndjekur telenovelen "One Life to Live" dhe duke pire Vere te Kuqe (kuptohet, pervec forumit).
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#137 ne: 12-02-2007, 02:15:47
Po shikoj the Grammy's  :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#138 ne: 12-02-2007, 06:52:56
Edhe une ate po shikoja po shyqyr qe maroj se mbeten tu fitu ato Dixie Chicks  mu bajat mu duk sikur po shihja enderr

Tani po bej gati krevatin me bo nani-nani
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#139 ne: 12-02-2007, 20:00:17
Une po bej nje paper per shkolle, jam ne librari... Po ca te bej qe s'i heq dot syte qe ketej. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#140 ne: 13-02-2007, 06:10:02
Po mendohem c'fare te pij dhe te ha ndonje frute me te apo akullore?! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#141 ne: 13-02-2007, 06:12:05
Jam duke lexuar disa materiale mbi pagjumesine...Zbard hi dita ketu, e une i kam hap syte NA. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#142 ne: 13-02-2007, 06:52:34
Jam duke lexuar disa materiale mbi pagjumesine...Zbard hi dita këtu, e unë i kam hap sytë NA. :D

Dhe pastaj me keshillon mua ti hmmm?! Mire ketej qe s'ka rene tamam nate, apo me sakte s'na ka zene mengjesi mbi tastieren e komopjuterit, po ti cne qe i paske syte NA?! Ate goten e veres se kuqe qe s'e piva vete, me mire te ta jap ty se ndoshta ashtu te ze ndonje cike gjumi. E kam mire. ;) Ik ore cun fli se forumin kete e ke qiri 24/7. :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#143 ne: 14-02-2007, 02:16:24
Po shikoj American Idol   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#144 ne: 14-02-2007, 18:47:20
po gatuaj hi hi hi :D (por duke qene se jam ne forum i bie me mire te them po i djeg ato qe doja te gatuaja :D)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#145 ne: 16-02-2007, 03:54:46
AutoCalibration  lodhje:

         Sensitivity Analysis (Monte Carlo)  pagjume:

Po shikoj dhe nje film shqipetar ...po na vjen, po sna vjen ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#146 ne: 16-02-2007, 17:24:32
Jam ne pune gjith diten sot  lodhje:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#147 ne: 16-02-2007, 17:40:47
Pune te mbare. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#148 ne: 16-02-2007, 17:59:38
shkoll pun shkoll......!!!! :D :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#149 ne: 16-02-2007, 18:53:28
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super