×

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5716 · 91844

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5716 · 91844

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#25 ne: 13-11-2006, 15:29:33
Po kerkoj cigaren, qe dreqi e di se ku e vura.  :@  Ky apartamenti im ka një konfiguracion te tillë qe është gati e pamundur te gjesh diçka te vogël. Është, si i thonë fjalës, si të kërkosh gjilperen ne kashte.  ><

Si përfundim, them te ndjek atë praktiken qe gjithmonë më ka dhënë rezultat: do ta le të dalë vete ne drite, pra te pres deri sa ta gjej aksidentalisht. Ndërkohë, u pa puna, po ndez një cigare tjetër nga paketa.

Hidh nje ketej, ta kthej kur te marr rrogen. :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#26 ne: 13-11-2006, 15:31:26
Hidh një këtej, ta kthej kur te marr rrogen. :D LOL LOL

Eshte e fundit. Ti e di plako, cigarja e fundit nuk jepet. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#27 ne: 13-11-2006, 15:34:20
Un e dija qe nuk jepet e mesit.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#28 ne: 13-11-2006, 15:48:55
Po kerkoj cigaren, qe dreqi e di se ku e vura.  :@  Ky apartamenti im ka një konfiguracion te tillë qe është gati e pamundur te gjesh diçka te vogël. Është, si i thonë fjalës, si të kërkosh gjilperen ne kashte.  ><

Si përfundim, them te ndjek atë praktiken qe gjithmonë më ka dhënë rezultat: do ta le të dalë vete ne drite, pra te pres deri sa ta gjej aksidentalisht. Ndërkohë, u pa puna, po ndez një cigare tjetër nga paketa.

LOL LOL LOL

Me perngjan si dikush.... LOL


Une kam ne preher mistrecen, ajo eshte duke luajtur ne PC. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#29 ne: 13-11-2006, 15:58:18
Po kerkoj cigaren, qe dreqi e di se ku e vura.  :@  Ky apartamenti im ka një konfiguracion te tillë qe është gati e pamundur te gjesh diçka te vogël. Është, si i thonë fjalës, si të kërkosh gjilperen ne kashte.  ><

Si përfundim, them te ndjek atë praktiken qe gjithmonë më ka dhënë rezultat: do ta le të dalë vete ne drite, pra te pres deri sa ta gjej aksidentalisht. Ndërkohë, u pa puna, po ndez një cigare tjetër nga paketa.

E ka dhe kjo nje zgjidhje: Nese gjilpra humb ne kashte zakonisht i vihet zjarri mullarit dhe ne fund te jesh i sigurt qe diku aty gjilpera do dale. Ne rastin konkret mjafton ta sperkasesh me benzine vendin ku dyshon se eshte hedhur cigarja dhe nuk do rrish ta vrasesh me mendjen se e ke hedhur :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 13-11-2006, 16:00:00
Syrgjyno kerkoje se pastaj do te duhet te therrasesh 911 dhe nuk ke nevoje ta gjesh me se te gjeti ty :D

Une jam me kok ne dollap  duke kerkuar per nje fustan mbreme  se kam nje party sot dhe nuk jam ne humor te dal e te shop........


Aida puthe cik fare ate mistrecen......:)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#31 ne: 13-11-2006, 16:09:10
Po pi cigare dhe e shoqeroj me nje espresso. :D

p.s. Syrgjyno, i lypa nje goces dhe me dha nje paket. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#32 ne: 13-11-2006, 16:48:08
Vec forumit po shoh disa foto te mijat ne vite. E cfare nostalgjie :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#33 ne: 13-11-2006, 16:56:15
me r... shpie nuk po gjej nje fustan qe te me pelqeje.......kam dy ore mu erren syte :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#34 ne: 13-11-2006, 17:50:15
Me kete nipcat e mi,se me mbyten...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#35 ne: 16-11-2006, 22:41:16
Po mundohem ta gjej zgjidhjen e nje sudoku, por s'po kam sukses  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#36 ne: 17-11-2006, 18:44:32
Me MSN tu ja prish mendjen njeres.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#37 ne: 17-11-2006, 18:53:31
duke mesuar kam test neser......:(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#38 ne: 17-11-2006, 18:57:31
jam ne pune...
lisa Inshalla e jep testin
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#39 ne: 17-11-2006, 18:58:29
Lisa mbushe librin me kripe.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#40 ne: 17-11-2006, 19:05:41
rrofsh Ibro....do e jap do e jap po ishalla marr ndonje note te larte....

Lefto pse me kripe ???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#41 ne: 17-11-2006, 19:09:45
Kur kam qen ne fillore,kishe dicka me mesu lexojsha tere diten dhe ne mbremje librin me kripe dhe nder jastek(se me  thojshin se mbaj mend me mire :D)....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#42 ne: 17-11-2006, 19:13:32
Pervec forumit po shoh dhe nje film per kalamanj  :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#43 ne: 18-11-2006, 12:13:49
Kur kam qen ne fillore,kishe diçka me mesu lexojsha tërë ditën dhe ne mbrëmje librin me kripe dhe nder jastek(se me  thojshin se mbaj mend me mirë :D)....

Eshte e vertet ...
Nje nga "dredhite" qe japin superfuqi te tmerrshme
po mos ja thoni njeriut, ama se po ta bejne
te gjithe, mbaron efekti ...

 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#44 ne: 18-11-2006, 14:59:11
Sa kurioze jeni more..???? ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#45 ne: 18-11-2006, 16:13:55
Po shkruaj sms dhe mms. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#46 ne: 18-11-2006, 18:33:41
punoj...dmth jam ne pune. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#47 ne: 18-11-2006, 19:03:01
punoj...d.m.th. jam ne pune. ;)
Te lumte mishel..puno ..puno..por bej edhe pak pushim..se punon me mire pastaj..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#48 ne: 18-11-2006, 19:09:41
po merrem  me  nje  PC ..po mundohem ta kthej ne  gjendje  normale :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#49 ne: 18-11-2006, 19:11:04
PO flas ne tel :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super