×

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5780 · 100030

 • Postime: 4261
Charlie
#50 ne: 18-11-2006, 19:19:10
me  kend  moj :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#51 ne: 29-11-2006, 19:37:01
Po pastroj fshesen me korrent.

Shpresoj te punoje kur ta montoj prape! LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#52 ne: 30-11-2006, 03:50:39
o bo bo Syrgjyno paske me e qit cyryk fshesen.....te pakten e dike se ca ke me i ble gruse per vitin e ri.....:D

Mua me ka ardhe nje shoqe qe dje jam ne humor te jashtzakonshem me ka hipur nje e qeshur qe nje zot e di....po shkruaj nga nje fjale ketu (po e prezantoj me shoqerine virtuale :D)po bejme muhabet dhe po hame geshtenja te ziera......
guest11984
#53 ne: 30-11-2006, 08:54:53
po flas me nja 20 vete ne msn :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#54 ne: 30-11-2006, 08:57:51
o bo bo Syrgjyno paske me e qit cyryk fshesen.....te paktën e dike se ca ke me i ble gruse për vitin e ri.....:D

Mua më ka ardhë një shoqe qe dje jam ne humor te jashtzakonshem më ka hipur një e qeshur qe një zot e di....po shkruaj nga një fjale këtu (po e prezantoj me shoqërinë virtuale :D)po bëjmë muhabet dhe po hame geshtenja te ziera......

Fshesa është tulle fare (s'tundet nga vendi d.m.th. :P). Seriozisht, punon për bukuri.

Për Vit te Ri do t'i blej gruas një pale... filtra për fshesen! LOL

Ta shkruajta edhe ne temën tjetër, ku i gjete ne SHBA geshtenjat ti?! Unë s'di te ketë, jo për gjë...  (?)

Jo për gjë, po desha edhe unë ca... :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#55 ne: 30-11-2006, 14:34:08
Me detyra qe kam per te bere ne comp  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#56 ne: 30-11-2006, 14:48:51
Me detyra qe kam për te bërë ne comp  :D

Detyra shtepie apo klase LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#57 ne: 30-11-2006, 15:01:42
Detyra personale :D LOL LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#58 ne: 30-11-2006, 16:38:31
Fshesa është tulle fare (s'tundet nga vendi d.m.th. :P). Seriozisht, punon për bukuri.

Për Vit te Ri do t'i blej gruas një pale... filtra për fshesen! LOL

Ta shkruajta edhe ne temën tjetër, ku i gjete ne SHBA geshtenjat ti?! Unë s'di te ketë, jo për gjë...  (?)

Jo për gjë, po desha edhe unë ca... :D


Tek ne ka plot ......dergo adresen se ti dergo Lisa (hajt mo ne vend te kartolines :D)

 • Postime: 1580
sorelina
#59 ne: 30-11-2006, 21:48:28
Po zgjidh ca ushtime,,,mu be koka daulle :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 01-12-2006, 07:19:45
po me vjen gjume e po me mbyllen syte goja corap.....po thashe po i shkruj dy llafe ne forum se nuk ka lezet :D
Tani po hiki te flej gjume me drita fik :D

 • Postime: 1580
sorelina
#61 ne: 01-12-2006, 12:55:54
Une tani jam ne mesim  :D duket jam shume e perqeqendruar  :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#62 ne: 01-12-2006, 16:13:02
Kafe me krem lajthie + biskota me arra amerikane (pecans).

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#63 ne: 01-12-2006, 16:52:03
Shikoj Lojen Deep Fritz - Kramnik, live

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#64 ne: 01-12-2006, 23:10:23
po vesh kepucet...po dal icik mos u merzisni se kthehem shpejt ta nxij pak faqen me emrin tim :D

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#65 ne: 01-12-2006, 23:41:57
Sa poete e madhe jeni moj Lisa, ju adhuroje shumë !

Sa here qetë nga një e vret ....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#66 ne: 02-12-2006, 17:42:33
Flm Kreksi  :perqafim :)

TANI PO PERQAFOJ KREKSIN VIRTUALISHT .......

 • Postime: 12234
Lefter
#67 ne: 02-12-2006, 20:20:07
Po i paloj ca teshe qe  jam ka i pergatis per sonte,por ja qe mora ere te mire ne forum i lash punet ne gjyse... :D

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#68 ne: 03-12-2006, 00:58:28
Bisedoj me vellane ne MSN.  :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 04-12-2006, 14:58:44
kam vene tere syzet perpara dhe po i pastroj e po i llustroj :D

 • Postime: 4261
Charlie
#70 ne: 04-12-2006, 15:02:15
pse a tu kan trubullosur nga bora apo cfar :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#71 ne: 04-12-2006, 15:20:22
ku ka bore ketu mo Charlie.....ketu po del dielli ....

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#72 ne: 04-12-2006, 15:23:28
Lene Charlien, se nuk flet tamom aj asnjiher. :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#73 ne: 04-12-2006, 15:25:11
mos eshte Grek ai :D

 • Postime: 4261
Charlie
#74 ne: 04-12-2006, 15:26:39
Irakian jam  irakian :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X