×

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5780 · 99982

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#75 ne: 06-12-2006, 17:24:36
Me kane sjelle mbreme disa kaseta me vidjo dasmash ( te kusherinjve te mi) dhe po i shikoj kur isha ne Shqip vite mepare martuam djalin e halles dhe tani po shikoj vidjon........

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#76 ne: 07-12-2006, 12:19:39
Bera download Tor dhe FoxyProxy  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#77 ne: 19-12-2006, 19:59:20
Kam nje ore qe shkruaj kartolinat e Vitit te Ri se me iken njeri ne Shqiperi dhe ti dergoj (kursim pullash :D ) Mu keput dora dhe po druaj se keto kartolinat e fundit nuk ka burre nene qe i kupton se c'fare kam shkruar :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#78 ne: 20-12-2006, 16:22:04
Ehhhhhhhhh sa mbrapa dynjose qeke mij goce..... Se di si ja boni ju andej por ketej kane plase emailet sheshit sa po derdhet inboxi............. .. :P :P :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#79 ne: 21-12-2006, 19:26:59
po kujt do i coj  e mail une mo xhaxhit  qe eshte 80 vjec  kot ky tani........Ty mos u bej merak se nuk harxhoj kartolinat e-card do ta dergoj :D

Kete vit i kam bere edhe te bukura i kam bere me nje foton time qe kam dale te pema ne NY :D Kur nuk ka me se te merret robi me budallalleqe do merret :D edhe une bej kartolina :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#80 ne: 07-01-2007, 09:53:22
Po me rendon gruja ne kemben e djathte dhe po me korrigjon firmen. Me thote se shkruhet "not simpler," jo "no simpler."

Me ben si zyshe dreqi, apo s'eshte vetem me recipeta dhe brecka... Ika, ika! :d

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#81 ne: 07-01-2007, 18:34:43
Gruaja me recipeta ky paska kohe dhe te korigjoje firmen :D


une momentalisht po ha Bugles jane si tip patatinash (snacks) me te preferuarat e mia ....

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#82 ne: 08-01-2007, 09:46:25
Gruaja me recipeta ky paska kohe dhe te korigjoje firmën :D

Ehhh, po me bënte si zyshe... po ma korrigjonte verbalisht firmën ajo mua. Nejse, ia tregova qejfin... pra, pak me vonë nisa t'i tregoja se kush është presori nga ne te dy dhe e bëra vajzë te mbarë. :d

Tani po kerkoj ca gjëra ne Internet, se me duhen për forumin. ;)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#83 ne: 08-01-2007, 12:39:27
Po mundohem te punoj por akoma nuk me behet ta ze punen me dore, si duket jam akoma ne efektin e fundjaves. :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#84 ne: 08-01-2007, 13:21:30
Po lexoj firmat e robve. Ja, për shembull, kjo e Steriotipit me pëlqen. ;)

"Why does history keep repeating it self?
  Because we weren't listening the first time !"
    "Pse historia perserit veten?
      Sepse s'ia vume veshin heren e pare!"

Ehhh... raca njerëzore ka një huq te keq: ne te njëjtat rrethana, bën te njëjtën gjë ne te njëjtën mënyrë, disa herë radhazi, dhe pastaj ankohet pse merr gjithmonë te njëjtin rezultat!

Kjo me kujton një eksperiment qe bene dikur studiuesit: moren disa minj dhe i futen ne një labirint ku kishin sperkatur ajrin me arome djathi (ama pa vënë djathe gjekundi). Po kështu, futen disa njerëz ne një labirint tjetër, pasi u thanë se aty kishin vendosur një tufe me para (edhe ne këtë rast, ne fakt aty nuk kishte asnjë grosh). Minjte kerkuan ne tërë labirintin dhe hoqen dorë... ndërsa njerëzitë, jo vetëm qe i brodhen mbarë e prapë të gjitha korridoret, por vazhduan te kerkonin akoma, madje me ore te tera, derisa u lodhen dhe s'kishin me fuqi te leviznin. Perfundimi: njerëzitë janë me budallenj se minjte. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#85 ne: 08-01-2007, 15:44:48
Po pi nje kafe po mundohem te lexoj disa info ne internet qe me duhen ne pune......dhe forumin njekohesisht ......

 • Postime: 12234
Lefter
#86 ne: 08-01-2007, 21:57:07
Po mundohem ti ndali ,,nipcet,, se u shkyne te shkretit per ma pa grun time te ardhshme.... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#87 ne: 08-01-2007, 23:28:26
Sapo mbarova se ngreni nje tas me akullore dhe vallaj me hahet nje tjeter. Gjithashtu po shof nja 4 websita online, po kontrolloj E-Mail dhe jam duke degjuar kengen fituese te Festivalit, kengen e Frederik Ndocit.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#88 ne: 10-01-2007, 06:24:00
Jam duke degjuar "The Late Show with David Letterman", nderkohe qe edhe pse kam hapur te ngrohten, kam hedhur nje batanije te lehte kraheve. Brrr, ka bere ftohte ketu, keto dite. Nderkohe jam duke lexuar nja dy postime te lepurushes korcare dhe duke i admiruar ato. Thashe t'i provoja edhe njehere une keto forumet Shqiptare pa cope te behet. LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#89 ne: 10-01-2007, 14:43:22
PO shikoj lajmet ne CW11 ...shkova rregullova pak krevatin se ishte bere sikur te kisha patur ndonje feste mbreme :D jo sikur te kishte flejt nje cope Lise :D ......duhet te dal ne fakt te filloj te mbaroj ca pune te shfrytezoj diten por po pertoj se thone qe eshte pak ftohte jashte ......

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#90 ne: 11-01-2007, 06:48:29
PO shikoj lajmet ne CW11 ...shkova rregullova pak krevatin se ishte bërë sikur te kisha patur ndonjë feste mbrëmë :D jo sikur të kishte flejt një cope Lise :D ......duhet te dal ne fakt te filloj te mbaroj ca pune te shfrytëzoj ditën por po përtoj se thonë qe është pak ftohte jashtë ......


Mos e nenvlefteso veten, e dashur.

Une tani jam me nje sycke nga TV-ja duke pare nje vidjokasete qe kam incizuar me nje TV Show qe ndjek, nje sycke tjeter kendej nga forumi. Mendjen e kam ketu dhe aty, top te dyja. :D Jam mesuar duke bere plot gjera njekohesisht. ;)


P.S. Gjume te Embel Lisa. Do te te shijoje me shume gjumi, ne krevatin e rregulluar, tani.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#91 ne: 11-01-2007, 16:29:54
Nuk e kam nenvleftesuar asnjehere veten ...nuk e di ku e lexove ti ...gjithsesi Thnx :)

Kam pershtypjen se ti jeton ne USA si une keshtuqe po te them Mirmengjes megjithese sa eshte ora, me duket se duhet te them Mirdita (pasojat e pagjumesise kam humbur nocjonin e kohes)


Une tani po debatoj me veten ....te shkoj te bej dush......por po pertoj te ngrihem.   Tani po shkruaj ne forum dhe nje sy nga televizori qe ne ekran paska nje goce qe ben fiskulture (reklame) qe po me lodh edhe kur e shikoj jo me ta blej ate makineri
Capkenja
#92 ne: 11-01-2007, 16:46:45
Ehu shume gjera dhe njekohesish asgje..u futa tek virusi Zeri YT !

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#93 ne: 11-01-2007, 16:52:01
Nuk e kam nenvleftesuar asnjëherë veten ...nuk e di ku e lexove ti ...gjithsesi Thnx :)

Kam përshtypjen se ti jeton ne USA si unë kështuqë po të them Mirmengjes megjithëse sa është ora, me duket se duhet te them Mirëdita (pasojat e pagjumesise kam humbur nocjonin e kohës)


Unë tani po debatoj me veten ....te shkoj te bëj dush......por po përtoj te ngrihem.   Tani po shkruaj në forum dhe një sy nga televizori qe ne ekran paska një goce qe bën fiskulture (reklame) qe po me lodh edhe kur e shikoj jo me ta blej atë makineri


Ahh gjimnastika e mengjesit. Asnjehere s'me ka pelqyer dhe si rrjedhim nuk e bej. LOL

Sa per nocionin e kohes, ehhhh na iken te gjitheve, ndonjehere.Miremengjes edhe ty. Ketej nga une eshte mengjes njehere. LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#94 ne: 11-01-2007, 16:52:07
jam ne pune, por ma shume rrij ne forum...tash ktu ora eshte 16.45

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#95 ne: 11-01-2007, 16:53:57
Une momentalisht ju pergjegjem nja dy emailave, i rregulloj ca gjera ne PC qe ka kohe qe duhet ti bej por skam arrit, lexoj tek tuk ndonje teme ketu dheeee prej mbrapa voglushja po flet pa pauze...LOL  (me tregon se ka kan shetit me babin ata dite qe kam punuar, me kend jan takuar etj etj me nje fjale spiunon babin :D)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#96 ne: 11-01-2007, 16:56:40
Miremengjes edhe ty. Ketej nga unë është mëngjes njëherë. LOL
[/quote]Jo mi per ate pune tek une eshte akoma darke se nuk kam fjet akoma :D

Ku jeton ti (ne c'fare shteti ) ???
Capkenja
#97 ne: 11-01-2007, 17:55:39
Unë momentalisht ju pergjegjem nja dy emailave, i rregulloj ca gjëra ne PC qe ka kohe qe duhet ti bëj por skam arrit, lexoj tek-tuk ndonjë teme këtu dheeee prej mbrapa voglushja po flet pa pauze...LOL  (me tregon se ka kan shetit me babin ata ditë qe kam punuar, me kend jan takuar etj etj me një fjale spiunon babin :D)


E paske te mire ti..nuk le gje pa treguar ajo !

 • Postime: 12234
Lefter
#98 ne: 12-01-2007, 00:19:43
Kam fut ne koke nje thes me  akuj.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#99 ne: 12-01-2007, 00:34:25
ne koke.......pse ne koke ?
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X