×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Select Prefix:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Shkruaj germat qe shihni ne figure
Degjoi germat / Kerko nje tjeter figure

Shkruaj germat qe shihni ne figure:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 19-06-2019, 23:04:02 »

0-2  per Angline😁
Rastësisht e pash rezultatin tek ajo gazeta e famshme që i nxori bojen Rames 😛
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 19-06-2019, 22:49:00 »

Po shof futboll ..femrat. England-Japan  :D
sa eshte ndeshja o Baby?
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 19-06-2019, 22:05:28 »

Po shof futboll ..femrat. England-Japan  :D
Postuar nga: M A X
« ne: 19-06-2019, 13:54:37 »

Po shof forumin :D
Postuar nga: Passion
« ne: 19-06-2019, 13:04:23 »

Te befte mire :)


-----------------------------------------------------

Po e shoh te plote Idea,se mbreme me zuri gjumi.

https://www.youtube.com/watch?v=Dw_Ws4hpups&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2WFDdVdXiYOe7OO8eMKbDY2lgv-mQs4iHws1l8XPt2wV8zaPQsm3_LrPk

Nga ato intervista njeren nga pjesmarrset e kam mikesh familje,e njeren m ikesh virtuale. :)

S'di ne eshte zeriste(m'duhet ta pyes : D )
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-06-2019, 12:54:50 »

Ajdeni kush është per qejf.


 
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 19-06-2019, 10:37:43 »

Postuar nga: Parloté
« ne: 19-06-2019, 10:34:12 »

Jam duke krijuar një listë me udhëzues/këshilltarë që duhet të kontaktoj në lidhje me projektin e ardhshëm.
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 18-06-2019, 21:53:19 »

Po lexoj per nje testim 🙄
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 14-06-2019, 20:14:25 »

Kam me t'mallku po s'me lajmerove  :D

Ne oren 7 te mengjesit kam me te thirre,,,,
Gjumashoooo kafe. :D

Pa merak. se nese kaloje kufirin do tregoje ku do shkoje dhe sa do rri.