×

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 32792

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1950 ne: 29-03-2012, 00:20:38
me Tipin..se ka tipin fiks si tipi qe tipoj une LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#1951 ne: 02-04-2012, 00:05:58
Endrren  :perqafim

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1952 ne: 02-04-2012, 09:33:26
me shej dhe me lalin qe ka hum!

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1953 ne: 02-04-2012, 10:23:55

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#1954 ne: 02-04-2012, 10:31:47
me shej dhe me lalin qe ka hum!

 :engjell: :perqafim

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1955 ne: 02-04-2012, 11:49:21
me Tipin..se ka tipin fiks si tipi qe tipoj une LOL
merr dhe nje zocke tjeter se behet me kompleks muhabeti.. :P

 • Postime: 12210
Lefter
#1956 ne: 02-04-2012, 11:50:41

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1957 ne: 02-04-2012, 12:09:00
merr dhe nje zocke tjeter se behet me kompleks muhabeti.. :P

ti e di une jam egoiste ne kete pike LOL dua gjithcka per vete LOL

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#1958 ne: 02-04-2012, 14:20:47
me mo te shemtuten e forumit   :perqafim
kush oshte ta thote   :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1959 ne: 02-04-2012, 15:49:12
Citim nga: C'est la vie ne 02-04-2012, 13:13:32
Me Mishelin me duket do kaloj parafundjaven  :D

e ndave mendjen????

Une me capin time ...

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1960 ne: 02-04-2012, 15:57:59
me mo te shemtuten e forumit   :perqafim
kush oshte ta thote   :D

Paron :D

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#1961 ne: 02-04-2012, 16:29:31
mjafton mos te ikja vetem

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1962 ne: 02-04-2012, 16:33:28
mire e ke....vetem mos qofsh

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1963 ne: 02-04-2012, 17:32:43
qekeni shume sju perballoj dot te gjithve LOL

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1964 ne: 03-04-2012, 12:09:10
ti e di une jam egoiste ne kete pike LOL dua gjithcka per vete LOL
atehere do punosh sa per dy. LOL LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#1965 ne: 03-04-2012, 22:23:35
Si do ishte nje fundjave me Tipin valle?  hmmmmm:ps. Thjesht e mendova Tipi, mos u mpreh  :P

 • Postime: 525
erionmuca
#1966 ne: 03-04-2012, 22:27:36
Do kisha qef te kaloja nje fundjave me ket summer dhe te flisnim per ceshtjet e gjirit persik.
te ishim te ndare nga nji xham dhe te komunikonim me laptop tek ky forumi.

 • Postime: 525
erionmuca
#1967 ne: 03-04-2012, 22:31:20
Xhami duhet per te mos degjuar zerin e njeri-tjetrit. perdorim vetem social media ... to bring us closer.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1968 ne: 04-04-2012, 01:28:41
ne shoqerine e disa gotave vere te kuqe dhe nje muzike orkestrale...

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#1969 ne: 05-02-2013, 13:51:59
ne shoqerine e disa gotave vere te kuqe dhe nje muzike orkestrale...
nen shoqerimin e mishel hajde mike ta kaloni gezuar kete fundjave.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1970 ne: 05-02-2013, 14:11:58
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12210
Lefter
#1971 ne: 06-02-2013, 10:35:35
Me Shejtanen edhe pike. :D