×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 72319

 • Postime: 5949
SmiLey
ne: 09-06-2006, 17:38:38
.... per recel qershie, me ka shku menja :D :-[

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#1 ne: 09-06-2006, 17:51:10
Xhajes i ka shku mendja per Trahana me qepe, ose grosh me pasterma.

 • Postime: 5949
SmiLey
#2 ne: 09-06-2006, 17:58:34
hey xhaje, e kam nji qese me trahana ketu qe ma ka lene mami qe heren e fundit qe erdhi (une s'para e kam qejf :d) keshtu qe ne te ka hy nepsi aq shume, hajt se po ta dergoj me poste re :P vec kam hall se mos fillon e te kopanis plaka, se xheloze ajo :D

 • Postime: 581
 • Gjinia: Mashkull
grupi lemeria
#3 ne: 11-06-2006, 14:58:47
mka shku menja per te fluturoj prap me avion.:D

 • Postime: 70
 • Gjinia: Mashkull
BLASTER
#4 ne: 21-06-2006, 09:05:16
......per icik groshe.Kam vite pa provuar.Me duket se ja kam harruar dhe shijen.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#5 ne: 21-06-2006, 09:29:24
me ka shkuar mendja per fli

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#6 ne: 21-06-2006, 21:50:59
me ka shkuar mendja per liko arre ...............ose  trahana me dhjam te skuqur :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#7 ne: 21-06-2006, 21:53:23
ma jep pak adresen PLZZZZZ :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#8 ne: 21-06-2006, 21:59:48
se harrova edhe per kete me ka shkuar mendja po e kam cik larg dreqin :D

 • Postime: 12234
Lefter
#9 ne: 27-06-2006, 17:16:22
Me ka shkuar mendja per hapesen e temes.... ;)...

Edhe me vet Lisen se spe po i shkon ajo mendje aq larg kur na ke neve afer.... :D
Capkenja
#10 ne: 14-07-2006, 04:50:32
Per ca kumbulla te jeshilta te vogla..qyqy Bakie mos ka ngel me barr cupa ;)

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#11 ne: 14-07-2006, 05:23:42
5  euro kilja mi xhane  :D

mua me ka vajtur mendja per te keputur vete me doren time nje kokerr shalqi  :D  
keta te bleret nuk me shijojne hic  :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#12 ne: 14-07-2006, 05:29:25
mua më ka vajtur mendja për te keputur vete me doren time një kokerr shalqi  :D  
këta te bleret nuk me shijojne hiç  :P

C'i ke ato fjale mi shefe, leri shalqiret se te kap ligji për... uffa, s'e them dot! :P LOL

Mua më ka shkuar mendja për pjepra!

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 14-07-2006, 05:32:06
e ka fajin mendja LOL
guest11984
#14 ne: 14-07-2006, 05:34:20
ketyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#15 ne: 14-07-2006, 05:38:32
këtyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL

Jo moj jo, erlehta e kish fjalen per mendjen time! LOL

Sa per pjeprat e mi, ne frigorifer i kam. Ja ta marr njerin ta shijoj... mmmmm! :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16 ne: 14-07-2006, 07:28:16
Mua me ka vajte mendja per dimrak  :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#17 ne: 14-07-2006, 09:17:39
si ka mundesi qe askujt si ka vajt mendja per  qefull! LOL LOL LOL
mua per vete me ka vajt mendja per midhje! LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#18 ne: 14-07-2006, 09:45:32
Aaaaa midhjet mi ler mu per ti qeruar
Qefullin gocat ta vene per ta ferguar

Vetem kujdes mos e pjekin me shume sec duhet
Se me halat ndonjera do kruhet

Dhe dicka teper profesionale doja shoja
Vetem tu qeru koka peshku asnjeren nga keto nuk do te doja te shikoja

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#19 ne: 14-07-2006, 09:57:40
o ujk po midhje  ka sa te duash,dhe per ty dhe per mua, LOLvetem leke te kesh se jane ca te shtrenjta.

ore ca do me thene fergim qefulli,ME sa di une qefulli e hane dhe ashtu si eshte me ca limon ose kohet e fundit me yogurt luleshtrydheje per ti dhene shije te mire... LOL

po pse ,qerohen kokat e peshkut?!une di qe kokat e peshkut nuk haen.paska ecur para bota... hmmmmm:
 LOL LOL LOL LOL LOL
 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#20 ne: 14-07-2006, 10:03:58
mua me ka shkuar mendja per spinaq,,,,,

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 14-07-2006, 10:30:32
me ka shkuar ne mendje per byrek me qumesht (?)

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#22 ne: 14-07-2006, 10:32:28
hajde ke shpia ime sot se ka bo plaka byrek me qumesht , te ftoj per darke se per dreke , dreka iku....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#23 ne: 14-07-2006, 10:34:25
 ku e ke shtepine ti .....te marr avjonin apo makinen :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#24 ne: 14-07-2006, 10:49:20
Ke nje karroce me kushineta mu te dera e shtepise  LOL LOL LOL