×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3315 · 69584
wiliams
#100 ne: 26-03-2007, 10:47:04
Mua sot më ka shkuar mendja për.... seks (keq fare veçse).  :-[
mua me shkon cdo 5 min. :-[..mos u be merak Elegance se nuk ka ndonje gje per tu shqetesuar :P

  • Postime: 12210
Lefter
#101 ne: 26-03-2007, 10:59:31
hahahha...O Willo po a e di ti qe ajo nuk shqetesohet fare. ;) Po i shkoj ne mendje tash pas ca minutave e ben nji dore seks. :D Po ti me mire shqetesohu pak per vete,se po shkoj puna keshtu ke ma na u tha komplet mduket. :D..Opsssss  ose behesh qull fare. :D


wiliams
#102 ne: 28-03-2007, 11:47:46
O Lefter je parashikues i madh,se te ka dale ajo fjale e pare(jam thare e jam bere skelet,kam rene 15 kg) :-[.Tani do filloj te bej trajtim dhe ta marr pak veten  :P :D

  • Postime: 5502
  • Gjinia: Femer
Elegance
#103 ne: 28-03-2007, 22:38:51
hahahha...O Willo po a e di ti qe ajo nuk shqetesohet fare. ;) Po i shkoj ne mendje tash pas ca minutave e bën nji dorë seks. :D Po ti me mirë shqetesohu pak për vete,se po shkoj puna kështu ke ma na u tha komplet mduket. :D..Opsssss  ose behesh qull fare. :D

Ahaaaa me shkrive fare. Eshte e vertete se dje me kishte shkuar shume keq mendja per seks dhe nuk ka ndonje gje per tu shqetesuar jo. Mund ta kisha bere nje dore seks, por s'e bera se kam qene e semure. Tani e gjeti te me kape ky gripi dhe temperatura mua ore. Kam nevoja edhe une. Pastaj jam goce e mire, nuk doja t'ja ngjisja atij arushit tim gripin dhe jam munduar t'i rri sa me larg dje edhe sot. U pa puna, neser tani. :P ;)
Capkenja
#104 ne: 29-03-2007, 07:20:21
Cfare dite eshte sot ?
wiliams
#105 ne: 29-03-2007, 10:25:51
Çfarë ditë është sot ?
hahahaha...ke ngatrruar ditet e javes moj? :D

  • Postime: 12210
Lefter
#106 ne: 29-03-2007, 10:29:27
Ahaaaa me shkrive fare. Është e vërtetë se dje me kishte shkuar shumë keq mendja për seks dhe nuk ka ndonjë gjë për tu shqetësuar jo. Mund ta kisha bërë një dorë seks, por s'e bëra se kam qenë e sëmurë. Tani e gjeti te me kape ky gripi dhe temperatura mua ore. Kam nevoja edhe unë. Pastaj jam goce e mirë, nuk doja t'ja ngjisja atij arushit tim gripin dhe jam munduar t'i rri sa me larg dje edhe sot. U pa puna, nesër tani. :P ;)

Le moj se s'eshte gje gripi,po e pate edhe ate te pulave mos e le arushin ashtu,. :D Se eshte sezona gjuetise po te hik duarsh pastaj. :D
Capkenja
#107 ne: 29-03-2007, 10:30:50
Po jo me burr i dheut po une cdo te enjte bej seks dhe me duket se sot e kam diten e seksit :D
wiliams
#108 ne: 29-03-2007, 10:39:18
Po jo me burr i dheut po unë çdo të enjte bëj seks dhe me duket se sot e kam ditën e seksit :D
pse moj kaq dobet? :P
Capkenja
#109 ne: 29-03-2007, 10:42:32
ka rene tregtia cte bejme :D
wiliams
#110 ne: 29-03-2007, 10:43:56
ka rënë tregtia ç'të bëjmë :D
me duket se ka rene cilesia e mallit,prandaj :D

  • Postime: 12210
Lefter
#111 ne: 29-03-2007, 10:47:41
Cilsia me 5 yje,po a ka kush kerko mall. :D
Capkenja
#112 ne: 29-03-2007, 10:52:48
Malli eshte prefeksionuar akoma me shume,,po ehh cte them mo Wili histori e gjate e gjate ....
wiliams
#113 ne: 29-03-2007, 10:54:48
Malli është prefeksionuar akoma me shumë,,po ehh ç'të them mo Wili histori e gjatë e gjatë ....
kur do na thuash ndinje gje moj,se u be kohe e gjate..? hmmmmm:
Capkenja
#114 ne: 29-03-2007, 10:57:35
Ahaha skam e MSN e kam te ndaluar me ligj,(ketu ne pune  nuk lejohet chati)

Ndonje gje e re,e shumta e shumta do kemi dasem andej nga shtatori apo me vone :D
wiliams
#115 ne: 29-03-2007, 11:00:20
Ahaha skam e MSN e kam te ndaluar me ligj,(këtu ne pune  nuk lejohet chati)

Ndonjë gjë e re,e shumta e shumta do kemi dasëm andej nga shtatori apo me vonë :D
po cfar dasme moj,une per vete boll jam martuar(7 here deri tani)nuk martohem me,tani le te martohet kush te doje :D
Capkenja
#116 ne: 29-03-2007, 11:01:39
Jo ti jo ,se ti shkon sysh.Ti mire do jesh me nje te dashur

E kisha fjalen per veten po se kam dot ti :D
wiliams
#117 ne: 29-03-2007, 11:05:59
Jo ti jo ,se ti shkon sysh.Ti mirë do jesh me një te dashur

E kisha fjalën për veten po se kam dot ti :D
cfar nje te dashur moj,une kam 5 a 8 cope dhe nuk jam mire,perkundrazi jam bere me keq :D :P
Capkenja
#118 ne: 29-03-2007, 11:09:34
Po he pra he cben akoma leri ca ze nje te sakte :D
wiliams
#119 ne: 29-03-2007, 11:12:45
Po he pra he cben akoma leri ca ze një te saktë :D
Ky eshte mendim i sakte,qe neser do te shoh cilen te mbaj nga ato..flm per mendimin qe me dhe,por kam frike se nuk do me largohen ato tjerat dhe do ma mbysin kete qe do e zgjedh hmmmmm:
Capkenja
#120 ne: 29-03-2007, 11:17:17
Wili do iki une se sot eshte e enjte dhe e kam diten e seksin.Do iki te marr nje dush,te ve ca qirinj andej kendej te parfumosem mire,edhe te zhvishem :D
wiliams
#121 ne: 29-03-2007, 11:20:45
Wili do iki unë se sot është e enjte dhe e kam ditën e seksin.Do iki te marr një dush,te ve ca qirinj andej kendej te parfumosem mirë,edhe te zhvishem :D
mos Capkene ,se me keto qe shkruajte tani me bere edhe mua te behem gati megjithese nuk e kisha ne mend ate pune ;)

  • Postime: 5502
  • Gjinia: Femer
Elegance
#122 ne: 29-03-2007, 12:03:07
Bohhhhh te gjitheve ketu per seks u paska shkuar truri i vogel. :P C'paskemi qene! Sa perverta qe jemi mer aman, forumiste perverte e seksuale ne kulm! LOL (Nje cike shaka. LOL)

  • Postime: 2213
  • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#123 ne: 29-03-2007, 12:04:03
Mua me ka shkuar mendja te takoj Elegancen  :)
Capkenja
#124 ne: 29-03-2007, 12:12:20
Elegance te rrime shtrember e te flasim drejt Seksin e kam qejf...