×

Me ka shkuar mendja per...

· 3315 · 69358

Me ka shkuar mendja per...

· 3315 · 69358

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#125 ne: 29-03-2007, 12:19:55
Mua më ka shkuar mendja te takoj Elegancen  :)

Ohhh faleminderit zemer, po a mund te te pyes, pse keshtu?! Faleminderit zemer. Do jete kenaqesi edhe per mua nese do te te njoh e takoj nje dite. :)


P.S. Se shpejti do e gjesh nje interviste nga une atje tek TE VERTETAT. Ndoshta sonte ne darke. Me gjithe kenaqesi kam dashur prej disa javesh tashme te te bej nje interviste. Dakort?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#126 ne: 29-03-2007, 12:20:35
Elegance te rrimë shtrember e të flasim drejt Seksin e kam qejf...

Po, shume drejt ke folur. Dhe une s'shava njeri jo. Thjesht te verteten thashe edhe une, packa se nje cike brutale. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#127 ne: 29-03-2007, 12:21:40
E di ku eshte halli,se ketu po e shpreve troc qe te behet seks te turret nje tufe me meshkuj te etur per kete gje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#128 ne: 29-03-2007, 12:35:39
E di ku është halli,se këtu po e shpreve troç qe te bëhet seks te turret një tufe me meshkuj te etur për këtë gjë :D

Kjo eshte e vertete. Ke te drejte, Siborke.

Nejse, tani mua me ka shkuar mendja per te henger. Kam tere diten pa ngrene dhe ora po vete 3.00 e drekes. Me ka shkuar mendja vecanerisht per nje supe te mire e te ngrohte, ndoshta edhe ngaqe jam e semure. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#129 ne: 29-03-2007, 16:28:47
Ohhh faleminderit zemër, po a mund te te pyes, pse kështu?! Faleminderit zemër. Do jetë kenaqesi edhe për mua nëse do të te njoh e takoj një ditë. :)


P.S. Se shpejti do e gjesh një intervistë nga unë atje tek TE VERTETAT. Ndoshta sonte ne darke. Me gjithë kenaqesi kam dashur prej disa javësh tashmë te te bëj një intervistë. Dakort?!
Sepse ta kam thene dhe me pare qe dukesh teper inteligjente e mprehte,dhe e vecante nga te tjeret ( te pakten keshtu me dukesh,nuk te njoh shume thelle,por nga kjo njohje siperfaqesore qe kam me ty,me pelqen me te vertete si njeri,dukesh teper e zonja),dhe do ishte kenaqesi per mua te takoja dike qe ka keto karakteristika.  :)Plus qe edhe kam c'mesoj nga ty sikur edhe ne nje gjysem ore takim  ;)

Sa per intervisten,do ishte kenaqesi.  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#130 ne: 29-03-2007, 19:34:25
Me ka shkuar ne mendje te eci buze ndonje lumi me gura shume .......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#131 ne: 31-03-2007, 14:23:14
Më ka shkuar ne mendje te eci buzë ndonjë lumi me gura shumë .......

Wow sa romantike njera. Vetem apo me nje special someone moj?! :) Nejse, shume bukur eshte secila nga te dyja menyrat, cilado qofte!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#132 ne: 31-03-2007, 19:44:55
Si te jete Eleganca edhe me ndonje te panjohur nuk ka shume rendesi .....mua me ka marre malli te eci mes guresh te lagur ...te tjerat jane extra
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#133 ne: 01-04-2007, 12:24:12
Elegance te rrimë shtrember e të flasim drejt Seksin e kam qejf...
ehhh sa na perputhen deshirat. ;)..po nejse. :-[.e leme kete muhabet Capkene se po me dridhet zemra edhe duart tani per momentin ,mezi po shkruaj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#134 ne: 01-04-2007, 16:46:46
Me ka shkuar mendja per te ngrene :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#135 ne: 08-04-2007, 08:48:58
Per Boks se kam nje lemsh ketu brenda qe prej 3 diteve...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#136 ne: 08-04-2007, 11:30:43
Për Boks se kam një lemsh këtu brenda qe prej 3 ditëve...
mos fol me pseudonime Capkene ;) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#137 ne: 09-04-2007, 15:16:03
te puth dike :D :-[ seriozisht qe tani më ka shkuar mendja te puth shpirtin tim :-x
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#138 ne: 10-04-2007, 00:35:06
Mua per Fiq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#139 ne: 10-04-2007, 00:44:25
Mua per Seks (edhe pse kam vetem 24 ore pa e bere), ehh te verteten po them. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#140 ne: 10-04-2007, 06:02:41
Me ka shku menja... hmmmmm: per i cike gjume...se jam telef fare :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#141 ne: 10-04-2007, 08:25:38
Per kumbulla te tharta me kripe....obob cfare nepsi kam si gru shtatezane :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#142 ne: 10-04-2007, 08:56:27
Ndoshta je ... :D

ik bej nje vizite dhe nje eko. ;)  dhe pastaj shprehu me e sigurte. :D se sa 6 muajshe je.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#143 ne: 10-04-2007, 08:59:14
Vetem te jem me frymen e shenjte se ajo metoda qe perdorin njerezit skadoi tek une :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#144 ne: 10-04-2007, 09:02:54
Ik nderro njehere etikete se eshte keq kur skadon malli. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#145 ne: 10-04-2007, 09:10:40
Sipas teje kush i bie te jete etiketa ?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#146 ne: 10-04-2007, 09:14:19
Ajo fotoja qe ke vene ne avatar ne lidhje me prodhimin e vezeve per pashke. :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#147 ne: 10-04-2007, 09:18:47
ehheehe keshtu ma sollen keshtu e postova :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#148 ne: 10-04-2007, 09:22:51
Mire moj mire po do ju japesh informacion te gabuar kalamajve te forumit ne lidhje me vezet. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#149 ne: 10-04-2007, 09:24:21
Ehh ti hapin syte ti bejne kater..pse une do i mesoj gjithmone :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super