×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 72124

 • Postime: 12234
Lefter
#225 ne: 21-05-2007, 10:47:29
Mire ,mire kam qene.Por ,me late vetem ketej me Willin. :D
Edhe mos me vet edhe ihere se per ca me ka shkuar mendja. :P Normal qe per minifundet e tua. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#226 ne: 21-05-2007, 15:45:21
per thana dhe oshaf .......
Capkenja
#227 ne: 22-05-2007, 01:32:02
Kjo paska mbetur shtatezane me duket LOL LOL LOL

Mua per byrek me spinaq oh nene po te ma gatuaj mami se keshtu te blere se ha,me ka shkuar mendja per kumbulla te tharta jeshile per qershi,per petanik,per...ctju them se me mbiu ushqimi i Kauflandit ne stomak u cmenda fare :(

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#228 ne: 22-05-2007, 03:59:41
Pse nuk thua ti kënga qe paske mendje te keqe :P
Ketej nga lagja ime thonë se boza te rrit nivelin e lageshtires :P
Ne rregull se si thone andej nga lagja jote, prandaj nuk do thoja qe kam mendje te keqe   :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#229 ne: 22-05-2007, 04:16:13
me ka shkuar mendja per n je martini bianco

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#230 ne: 22-05-2007, 04:17:49
Me ka shku mendja Bakllava.
Capkenja
#231 ne: 22-05-2007, 04:59:14
Më ka shku mendja Bakllava.
leri bakllavate ti po patro cik ate territorin se e ke plot me mp :D

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull
Mbret....
#232 ne: 22-05-2007, 05:01:14
me ka shku mendje me boo  mmmmmmm cili--vili :D :P
Capkenja
#233 ne: 22-05-2007, 05:03:05
më ka shku mendje me boo  mmmmmmm cili--vili :D :P
ehehe edhe mua para 2 javeve..kurse tani kam rane rehat..lexoj vetem gazeta LOL LOL

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull
Mbret....
#234 ne: 22-05-2007, 05:04:45
cilen po e lixon??? hahhahahahahhahahha
Capkenja
#235 ne: 22-05-2007, 05:06:37
Shekullin...aaahaha ha

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull
Mbret....
#236 ne: 22-05-2007, 05:20:47
merre edhe 'Bota Sot' hahahahehehe

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#237 ne: 22-05-2007, 08:04:46
Per ajer te paster.
Capkenja
#238 ne: 22-05-2007, 13:34:16
per kumbulla...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#239 ne: 22-05-2007, 20:38:29
per uje ...booo sa kam pa pire une .....
cohu thuaj mos perto e merr nje gote

 • Postime: 5949
SmiLey
#240 ne: 23-05-2007, 14:20:44
per parfe me pistachio jarge: zemrathyer:
wiliams
#241 ne: 23-05-2007, 14:24:23
për parfe me pistachio jarge: zemrathyer:
po SmiLey e shoh.. :P.aty e ke mendjen. :P.ehhhee :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#242 ne: 23-05-2007, 14:32:34
je icik shuuuuuuume larg me pas mundesin me m'pa mua ti, keshtu qe mshoji venit atje ku je, e mos derdellit kot ;)
wiliams
#243 ne: 23-05-2007, 14:37:20
je icik shuuuuuuume larg me pas mundesin me m'pa mua ti, kështu qe mshoji venit atje ku je, e mos derdellit kot ;)
o te keqen o nevrikja e forumit.. :D.kur do bisedojme seriozisht bashke..? hmmmmm:

 • Postime: 5949
SmiLey
#244 ne: 23-05-2007, 14:43:28
foli manjaku seksual ohoho: seriozisht është kjo wili i vogel sa nje gogel :P LOL
wiliams
#245 ne: 23-05-2007, 14:48:44
foli manjaku seksual ohoho: seriozisht është kjo wili i vogël sa një gogel :P LOL
ehhhh mire e ke ti SmiLey,ku ta marr te jem ashtu si thua ti. :-[.po une ka disa dite qe jam bere komplet impotent. hmmmmm:.kjo nuk kaperdihet me asgje,,.. hmmmmm: :S

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#246 ne: 23-05-2007, 19:07:39
per sultjash me kanelle

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#247 ne: 23-05-2007, 21:18:18
Mua - per plazh! Po numeroj ditet. Per 4 dite hapen plazhet dhe pishinat ketej tek ne! Urra!!!

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#248 ne: 24-05-2007, 14:29:27
Mua - për plazh! Po numeroj ditet. Për 4 ditë hapen plazhet dhe pishinat këtej tek ne! Urra!!!
Edhe mua Elegance,apo s'eshte vape sot ketej 31 grade.

Gjithashtu me ka shkuar per fara kungulli,se mi kujtovi Lefteri qe i kishte shkruar diku  :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#249 ne: 13-06-2007, 07:11:33
Mua per Qershi dhe Pjeshka  :D