×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3315 · 69586

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#25 ne: 14-07-2006, 11:00:01
ujk si ka mundesi!
ti te ajo karroce kur ishe i vogel,ke nxjerre xhiro dashnoren e pare,shume po sakrifikon,apo te ka vajt keq(mendja) per lizen... :D
he ca kodoshi qe je ti LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#26 ne: 14-07-2006, 11:06:53
Rri more urte ti, une mezi i grasatova kushinetat se ishin ndryshk komplet. Pastaj dashnoren e pare une se kam shetit me karroce me kushineta plako, por e kam mbajtur hopa ne krahe nga kuzhina deri te dhoma e gjumit LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#27 ne: 14-07-2006, 11:09:54
ku e ke shtepine ti .....te marr avjonin apo makinen :D
jo jo nuk eshte shume larg e ke afer te brraka te treni , por kujdes nga qent e rrugeve kur te vish se te hane ., ose me mire sa te le punen per nja nje ore do te dal te te pres LISA

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#28 ne: 14-07-2006, 11:19:31
ore ujk harrove kur ishim ne kopesht e te gjithe te kishin zili,per karrocen dhe dashnoren(gocen e vogel)??!! ca e quanin ate se nuk e mbaj mend,o liza o ana me duket. :D LOL LOL

pastaj mos genje se gili-vili bere tek ai bunkeri poshte pallatit. :D  LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#29 ne: 14-07-2006, 11:21:34
Jo plako nuk e mbake mend fare ajo e ka pas emrin Paquze dhe ishte nja 30 vjet me madhe se mua LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#30 ne: 14-07-2006, 11:27:33
 :O

cfare behet ketej moj amani

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#31 ne: 14-07-2006, 11:32:44
Nami po behet moj Erlehte
Keta trimat e forumit duan ta fusin Ujkun ne siklet

Po i kujtojne kohet e pubertetit
A thua se atehere nuk i ndihej lezeti

Leqe duan te me bejne me zore dhe me dashnore
A thu se se une kam dale me nje xhaxhi per dore

Po qetesohuni more te uruar
Ehu sa do kazani im per te vluar

 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#32 ne: 14-07-2006, 11:35:05
ore ujk po si nuk ma kishe thene perpara,po pse ore dhe me edukatoren me te bukur paske shkuar ti? >< LOL LOL LOL LOL?!

kete nuk ta fal,duhet te ma thoshe,e paske listen me te gjate se e imja  :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 14-07-2006, 11:38:56
pu pu ky prijes....paske qenë nom ti re   :P

mos e luj xhaxhi ujkun
se ai duron duron
pastaj ncjer dhembet
dhe te kafshon LOL

mu më ka xhan ai  :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#34 ne: 14-07-2006, 11:45:36
ujkut mos i beso,se i besoi dhe kesulkuqja,por  kur e kapi  ujku ... hajde te degjoje te renkuarat e kesulkuqes pastaj,bir nene bir! LOL LOL LOL

 ku se futi gojen ujku .... nuk la vend pa e 'kafshuar' LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#35 ne: 14-07-2006, 11:48:05
ujkut mos i beso,se i besoi dhe kesulkuqja,por  kur e kapi  ujku ... hajde te degjoje te renkuarat e kesulkuqes pastaj,bir nene bir! LOL LOL LOL

 ku se futi gojen ujku .... nuk la vend pa e 'kafshuar' LOL LOL LOL LOL
e paske lexuar version tjeter ti perrallen e kesulkuqes  LOL LOL
 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#36 ne: 14-07-2006, 11:56:13
jo jo,ne versionin tjeter ujku i thote:
ik moj kesulkuqe,me ler te dhj.s rehat! LOL LOL

edhe ujku nuk ka faj,i hahej se helbete edhe ai instikt e ka te ngrenit.

mua me cudit kesulkuqja,kur i nxori ...dhembin e madh (ate te qenit),si nuk iku me vrap po ...! LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#37 ne: 14-07-2006, 11:56:48
O Prijs pse me ve ne siklet
Une kam kafshuar ke kam dashur vete

Dhembet i kam te vajisur me rima humoristike
Ndonjehere dhe me batuta satirike

Me e bukura eshte se asnjehere nuk jam i uritur
Thjesht kur lexoj ndonje gje ketu gjaku me eshte ngritur

S'di ke te shaj e ke te levdoj
Se per mua tere jeni njelloj

Nuk erdha ne forum si ujku ne fshat
Qe kur pa bagetine e beri sallat

Erdha qe perrallen e kesulkuqes serisht per tua treguar
Pasi ajo kish kohe qe me asnje nuk kish shkuar

Nuk qe nevoja dhembet ti tregoja
Pasi ajo me dha ate qe doja

Do thoni je se cfare ishte
Ishte nje thjesht fati qe me priste ;)

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#38 ne: 14-07-2006, 12:08:22
e lere ate muhabet ujko!
ne fillim ajo ste njohu por kur i tregove .. dhembin e madh atehere spa me nga syte kesulkuqja! LOL LOL

ama po dhe ti nuk i le gje mangut,ia tregove qefin,ca si punove! LOL LOL

keshtu heren tjeter kesulkuqja tia degjoje keshillat mamit,e mos te dale me me minifund te KUQ,se nuk i dihet ca ka bota,ka ujqer po ka dhe dema,E PO  e zuri demi .....,nuk ka roje pylli ta shpetoje! LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#39 ne: 14-07-2006, 12:16:02
Shiko përralla s'e thotë se c'bëri ujku kur hyri ne shtepi
E këtë zor se e di njeri

Por për një gjë të jeni te sigurt
Kesulkuqja prej andej doli shumë e turbullt

Kur e pyeten se ç'të bëri Ujk grabitqari
I tha nuk e prisja te me shkundte ai i marri

Kujtova se me gjithë lecka do me kishte ngrënë
Por ai maskarai me kenaqi ate gjene

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1015
Ladyx
#40 ne: 14-07-2006, 12:19:27
më ka shkuar ne mendje për byrek me qumësht (?)

Lisa ,ndoshta nei themi ndryshe ( ???) por vertete byrek me qumesht nuk paskam degju ! Na e shkruaj nje here receten ose te mesohem ta gatuaj ose te di qka eshte ai :) hmmmmm:
 
Mua me shkoi mendja per nje sallate pemesh, se na myti vapa !

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#41 ne: 14-07-2006, 12:23:07
po pse ore ca i bere cupes ti qe doli e turbullt ajo, mos e shave gje?!!! hmmmmm:

mua me thane qe doli e skuqur dhe se si po ecte,keshtu si marinaret! LOL LOL LOL

pastaj ca i kenaqe ti ... stomakun?!
i gatove ndonje tas dheu apo tave kosi a te dyja bashke me nje akullore nga prapa! LOL LOL
Capkenja
#42 ne: 28-11-2006, 21:04:24
per thana :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#43 ne: 28-11-2006, 21:14:41
Per kumbulla te thara.

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#44 ne: 29-11-2006, 00:54:49
Per rrush te thate. :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#45 ne: 29-11-2006, 01:56:06
Me ka shkuar mendja per te vajtur ne party :D

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
Gjeniu I Vogel Korcar
#46 ne: 29-11-2006, 01:59:04
Me ka shkuar mendja per sallam tona

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#47 ne: 29-11-2006, 02:00:34
hahahahaha ska sallam tona ne Amerike :D

By the way cuna kete e kam shoqe te ngushte mos e ngacmoj njeri se ja u cava ballin  :D LOL  :P :P

 • Postime: 12210
Lefter
#48 ne: 29-11-2006, 02:05:56
Mka shku menja me mu qa balli dhe me shku ne party.... :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#49 ne: 29-11-2006, 02:13:25
Hej kujdes se kam marre nje sopate Korce me vete LOL LOL

Arusheeeee hajde na bej nje parade ketu :D