×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 70556

 • Postime: 12746
Mishel...............
#3300 ne: 21-05-2019, 10:46:54
ore me te vertete ..paskan kalu..si ikin vitet nganjehere ..

Te ikshin mendt me keq se te kane ikur o lumadhi ti :P

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#3301 ne: 22-05-2019, 09:39:49
mend kane filluar te me vijne por po me ikin ca gjera tjera mesa shoh

 • Postime: 6897
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3302 ne: 27-05-2019, 15:52:38
Per ftonj 😁

 • Postime: 12746
Mishel...............
#3303 ne: 05-06-2019, 13:19:12

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3304 ne: 05-06-2019, 13:41:49
Per ftonj 😁
Do te leshoje kur do behen :D.

Per nje gote birre te ftohte :D

 • Postime: 7367
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3305 ne: 05-06-2019, 15:56:57
Vetem per icik gjume se ma ka marre shpirtin palestra keto dite. :D

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3306 ne: 05-06-2019, 16:02:18
 :)

 • Postime: 7367
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3307 ne: 05-06-2019, 16:11:52
:)
Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3308 ne: 05-06-2019, 16:22:29
Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)

😉

Irish Coffee në prag të mesnatës.

 • Postime: 7367
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3309 ne: 05-06-2019, 16:23:26
Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)
Pse mu duk mua nje gjys gote plot me vodka e em akull e me lime. :D :D

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3310 ne: 05-06-2019, 16:27:02
Pse mu duk mua nje gjys gote plot me vodka e em akull e me lime. :D :D

Ashtu gati edhe ishte, po Irish Coffee e kam rezervuar për më vonë 😁

 • Postime: 12746
Mishel...............
#3311 ne: 05-06-2019, 16:50:19
Me ka shku menja me e mbyll kete laptop dhe tia fus i vrap pele per shpi..., po ce do qe gjithe rruges prape me ju do jem LOL

 • Postime: 7367
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3312 ne: 05-06-2019, 16:57:23
Me ka shku menja me e mbyll kete laptop dhe tia fus i vrap pele per shpi..., po ce do qe gjithe rruges prape me ju do jem LOL
je e shame po ike. :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#3313 ne: 05-06-2019, 17:28:16
Hahahha si do me shaje? Qe ti qis ner e te shames lol

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3314 ne: 06-06-2019, 22:19:44
To switch off

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#3315 ne: 09-12-2019, 08:54:02
 :-[

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3316 ne: 09-12-2019, 09:04:00
hmmm... per nje gote vere shtepie :D

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#3317 ne: 09-12-2019, 09:19:09
Lum si ti..sa mendje te lehte ke :P

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3318 ne: 04-01-2020, 23:58:42
Për mollë me sheqer  :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#3319 ne: 06-01-2020, 13:40:30
Mushmulla

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#3320 ne: 10-01-2020, 09:47:41
Për mollë me sheqer  :D
..sa larg e larg I bie ti ;)

 • Postime: 6897
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3321 ne: 29-01-2020, 07:20:36
Fiq, por ti këpus vetë nga pema

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3322 ne: 29-01-2020, 08:09:24
Gështenja

 • Postime: 189
Passion
#3323 ne: 29-01-2020, 10:59:11
Gështenja

Te ziera
apo te pjekura ?  :P

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#3324 ne: 30-01-2020, 09:13:20
te  pjekura ;)