×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 72363

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#75 ne: 08-12-2006, 22:55:56
LOL LOL LOL LOL Sa bukur shprehesh mo qerrata... :D LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#76 ne: 09-12-2006, 02:09:57
e ka fjalen per zocken e vet Willi :D  William si te duket ajo zocka qe me ke ne avatar e verdhe...se mua me duket boqell :D
wiliams
#77 ne: 09-12-2006, 09:15:32
eeee...Lisa...e verdhe se e kam shume xheloze. :S.por sic e shiko e trajtoj shume mire ..gjith diten e perkedhel. ;).ndersa gjith naten e keqtrajtoj pastaj.. hmmmmm:

 • Postime: 12234
Lefter
#78 ne: 11-02-2007, 20:27:51
Mka shku mendja qe edhe Lisa te jet verdall.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#79 ne: 11-02-2007, 20:41:48
Me ka shkuar mendja per hallva. :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#80 ne: 11-02-2007, 22:39:32
po deshe supe bej nje fishkellim :D :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#81 ne: 12-02-2007, 00:09:40
Mua më ka shkuar mendja për kte......cheesecake!! :D


guest11984
#82 ne: 12-02-2007, 14:43:42
oiiiiii sa ma hodhi nepsin kjo mua,ej me hidh mua ca  :)

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#83 ne: 12-02-2007, 14:46:12
Se me ca me ngjajne ato thelat e luleshtrydheve..... ... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 12-02-2007, 15:20:48
nuk e di perse por kur pashe embelsiren me siper me hipi nepsi per nje pjate me supe zarzavatesh :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#85 ne: 12-02-2007, 15:30:55
Te kam thene njeqindhere hiq dore nga gjerat e kripura po kujt i thua............... . LOL LOL LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#86 ne: 12-02-2007, 15:36:58
Gjerat e embla i ha vetem kur jane vendosur ciper ndonje alamet kidhingu :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#87 ne: 12-02-2007, 15:49:30
Kam përshtypjen se përdor syze miopesh :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#88 ne: 12-02-2007, 18:41:52
nga afer nuk me hyjne ne pune ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#89 ne: 13-02-2007, 01:59:55
Ju thashe pra: ME KA SHKUAR MENDJA PER PETULLA TE FSHIRA dhe PETULLA SHQIPTARE ne pergjithesi, po me ka shkuar keqqqq se! S'e kini idene! Ju shkruajta edhe andej nga Bulemtaria e Zerit Yt! JU LUTEM ME GJENI NJE RECETE QE TE BEJ NDONJE PETULL UNE KETEJ. FALEMINDERIT 10000 HERE!
wiliams
#90 ne: 13-02-2007, 22:25:54
molle dhe kos dua une . :D.dhe asgje tjeter. :D.per te ngrene e kam fjalen hmmmmm:

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#91 ne: 21-03-2007, 06:13:21
Per Qershi dhe Kajsi.Dhe Djath shqiperie se ky djathi qe bejn keto jasht sme pelqen fare ska shije  ^o)
Capkenja
#92 ne: 21-03-2007, 06:53:50
molle dhe kos dua unë . :D.dhe asgjë tjetër. :D.për te ngrënë e kam fjalën hmmmmm:
Ti vetem molle ha se mos e ke per here te pare.Ky nje thes ti japesh nje these ha,e di si me ka thene.Molla per mua simbolizon ballkonet e femrave ahahahahah ahahahaha
wiliams
#93 ne: 22-03-2007, 11:07:27
Ndoshta është e vërtetë Capkene,se edhe unë habitem me veten time,dhe mendoj se nuk ha me shumë se unë asnje nga keta qe njoh këto mollet.. hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#94 ne: 22-03-2007, 14:03:37
Mua sot me kashkuar mendja për ndonjë byrek me spinaq e me kos, por edhe për petulla. Prapë petualla dua unë. Qe nga hera e fundit qe shkruajta këtu, akoma s'i kam ngrënë petullat. :( Jam gjynaf! Me bëni ca petulla o SmiLey apo erlehta. Jo për gjë, por unë ju di për amvisa shumë te mira, ne kuzhine, juve. ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#95 ne: 22-03-2007, 15:20:30
Per Japrak :S 

 • Postime: 5949
SmiLey
#96 ne: 23-03-2007, 11:07:58
Mua sot me kashkuar mendja për ndonjë byrek me spinaq e me kos, por edhe për petulla. Prapë petualla dua unë. Qe nga hera e fundit qe shkruajta këtu, akoma s'i kam ngrënë petullat. :( Jam gjynaf! Me bëni ca petulla o SmiLey apo erlehta. Jo për gjë, por unë ju di për amvisa shumë te mira, ne kuzhine, juve. ;)

Jemi jemi, kush tha qe s'jemi :-[
Por mos i vendos kerkesat neper qoshe, se s'i shohin dynjaja shpejt :P
Ketu t'i kam postuar recetat per petulla: http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,komunitetishqiptar/Itemid,51/topic,828.new#new
Zgjidh e merr tashi, ndac me kos... e ndac te mbushura :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#97 ne: 23-03-2007, 11:09:35
Flmd SmiLey. Do t'i hedh nje sy me vone recetes, edhe ta shkruaj. ;) Ishalla i ndjek mire udhezimet dhe i bej te shkretat, pa i djegur dhe me shije te mire, kuptohet. LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#98 ne: 26-03-2007, 10:16:31
Mka shku mendja  te ha nje pite me spinaq.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#99 ne: 26-03-2007, 10:43:26
Mua sot me ka shkuar mendja per.... seks (keq fare vecse).  :-[