×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 22:19:44 »

To switch off
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-06-2019, 17:28:16 »

Hahahha si do me shaje? Qe ti qis ner e te shames lol
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-06-2019, 16:57:23 »

Me ka shku menja me e mbyll kete laptop dhe tia fus i vrap pele per shpi..., po ce do qe gjithe rruges prape me ju do jem LOL
je e shame po ike. :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-06-2019, 16:50:19 »

Me ka shku menja me e mbyll kete laptop dhe tia fus i vrap pele per shpi..., po ce do qe gjithe rruges prape me ju do jem LOL
Postuar nga: Parloté
« ne: 05-06-2019, 16:27:02 »

Pse mu duk mua nje gjys gote plot me vodka e em akull e me lime. :D :D

Ashtu gati edhe ishte, po Irish Coffee e kam rezervuar për më vonë 😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-06-2019, 16:23:26 »

Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)
Pse mu duk mua nje gjys gote plot me vodka e em akull e me lime. :D :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 05-06-2019, 16:22:29 »

Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)

😉

Irish Coffee në prag të mesnatës.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-06-2019, 16:11:52 »

:)
Paskemi te njejtat shije Parlot. ;)
Postuar nga: Parloté
« ne: 05-06-2019, 16:02:18 »

 :)
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-06-2019, 15:56:57 »

Vetem per icik gjume se ma ka marre shpirtin palestra keto dite. :D