×

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 72098

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#150 ne: 10-04-2007, 09:26:35
Thua ti, :D po c'thone ata? :P :D
Capkenja
#151 ne: 10-04-2007, 09:30:58
sme behet vone cthote bota por cfare me thote rrakatatja...

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#152 ne: 11-04-2007, 02:21:57
Bobo nga tru kaloi ne rrakatake  :P shkalle e lartë e mpirjes se trurit :D Mos bëj shumë specializime se ike me gjithë rrakatake ne ferra.  :P :D :P E s'do pyese me njeri për rakataken tënde. :D :P
mishel
#153 ne: 11-04-2007, 03:20:42
me ka shku menja per i cike suxhuk  :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#154 ne: 11-04-2007, 03:23:28
Mos na hap nepsin i moj.    :D   Bah edhe mua jarge:
mishel
#155 ne: 11-04-2007, 03:27:20
yyy neps derr....me keq se capkenja, s'lene rradhe keta te te shkoj menja per nai gjo...

sterio me ka shku menja edhe per i gjo tjeter do i cike.... LOL LOL LOL LOL
ose leje se ate me mire po ja ofroj capkenes  :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#156 ne: 11-04-2007, 03:42:05
jo se mund te jete me zarar ajo gjeja tjeter  :D Nuk e du por po deshe ndihme te ndihmoj. LOL LOL LOL
mishel
#157 ne: 11-04-2007, 03:52:59
Rrofsh per zemergjeresine...po kam hall se i heq kujt kafshaten nga goja.. LOL LOL

ska gjo se ka kush meno per mu... :D :D :D


me ka shku menja per tolluma....sa mu hakan  :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#158 ne: 11-04-2007, 03:58:21
e mire nje fjale thashe edhe une jo se tu vura ne dispozicion 100%  :D :P

Te te nis ca tollumba se kam perballe zyres sime. :D
mishel
#159 ne: 11-04-2007, 03:59:40
mi nis hajt....do adresen e zyres sime???... :D :D

apo i nis kshu kush te dali te dali... :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#160 ne: 11-04-2007, 04:06:33
Si te dush ti  :P

po deshe ti nis edhe me e-mail. :D :P
mishel
#161 ne: 11-04-2007, 04:08:49
hajde nisi...po i njesoj e kane shijen pastaj????

 :D :D :D
e re dreq leji fare se thu pastaj ma shkriu pasurine kjo tollumbarja....rri aty rri se te qajne kalomojte ke shpia pastaj... :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#162 ne: 11-04-2007, 04:14:29
E shoh qe me kurseve per hir te kalamajve. :D

po sa kalamaj kam di gje? :P
mishel
#163 ne: 11-04-2007, 04:18:47
pse re skom pune tjeter une a si...te rri gjithe diten te numeroj kalamojt e tu...apo nuk mbin ata si kerpudhat mbas shiut, perdite ka nji.... :P

tashi i cun e ke ti e di une...te te rroj me jete e pac..per te tjeter ja te mendohem  :D :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#164 ne: 11-04-2007, 04:38:32
Ti rrofsh qe me urove se ndoshta kur te vije momenti behem me cun. :) :perqafim

Po tani per tani se gjete. :D
mishel
#165 ne: 11-04-2007, 04:44:02
hajt se ska gjo..ta ndolla nai dite bohesh edhe ti me cun... :D

me ka shku menja...ngeli tu me shku menja mo...per mafishe :D :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#166 ne: 11-04-2007, 04:51:37
Thashe se te kish shkuar mendja te ngelje me barre. LOL LOL LOL LOL

Ah me ka shkuar mendja per nje tave me karkaleca si ajo qe ben ai restoranti "Peshku" tek shallvaret. :D
mishel
#167 ne: 11-04-2007, 04:56:08
Jo jo me ngel me barre do me shkoj mendja mbas nja 3-4 vjetesh...(i bojme gjonat me plane ne  ;))..ka kohe

Emmm karkaleca...edhe une i ha qamet dreqin, por te gatuara si shume kohe me pare tek "kashta" ne durres....ehhhh :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#168 ne: 11-04-2007, 05:01:39
Epo ik provoi njehere tek ai lokali qe them une dhe pastaj ec se folim. :D

nderkohe une po iki tek kashta ne DUrres. :D
mishel
#169 ne: 11-04-2007, 05:03:59
Asaj kashtes ne durres kam pershtypjen se si ka ngel me as kashta e jo me lokali... :D :D :D
gjithsesi shko tek aragosta dhe te kenaqet shpirti...

me ka shku menja per sheqer te djegur dhe per koke arapi (pasta ne kohen e xhaxhit..se ju shko menja per keq pastaj..)... :D :D :D
Capkenja
#170 ne: 11-04-2007, 05:08:30
Me ka shku mendja me u martua e me marr nje ulqinak,ama ulqinak sma do nena keshtu Charlie rri aty rehat !
mishel
#171 ne: 11-04-2007, 05:18:22
ohoh..kush erdhi ..po shyqyr mi shoqe se na preu malli...
per ca te paska shku menja ty... hmmmmm: hmmmmm: shiko mos te te rregulloj steritipi nai gjo se une nuk merrem me kesi gjerash..... :D :D :D :D
Capkenja
#172 ne: 11-04-2007, 05:25:21
ahhha po he pra he :D Me cmendi Charlie sme le me MP private me ka bllokuar posten..te dua cmendem per ty dua te martohem me ty te bej nje tufe me kalamaja te plakem me ty.....

mirpo une i kendova kengen,,tani ndoshta ai nuk eshte nga ulqini ama nga mali i zi eshte :D

sdo nena te martohem Charlie do rri beqare me duket :D

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#173 ne: 11-04-2007, 05:48:02
Kesaj semundje nuk i bej dot derman une. :D

pastaj une jam tip qe nuk i ndaj gjerat me te tjeret sidomos femrat. :P :D
Capkenja
#174 ne: 11-04-2007, 05:50:59
Me ka shku mendja me u hedh nga kati i pare dhe te  thyej cik gishtin e dores qe mos te vij nje jave ne pune :D