×

Me pelqen.....cfare?

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 6640

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
ne: 03-08-2010, 14:41:46
gjeni nje fjali qe vazhdon me fjalet me pelqen............. ......po e filloj un............me pelqen forumi :)
« Editimi i fundit: 03-08-2010, 15:26:53 nga Berni »

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#1 ne: 03-08-2010, 15:32:24
O Nore duket si ajo kenga e 2Die4 ne titullin qe ke hap.

Me pelqen qyteti ku jetoj.......
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 13:54:37 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#2 ne: 03-08-2010, 23:51:35
me pelqen te kem 7 femra tani....

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#3 ne: 04-08-2010, 12:34:07
me pelqen seksi vallah bismilah..:D..

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#4 ne: 04-08-2010, 16:35:23
Me pelqen ti shijoj ne max keto momente buze detit.....sidomos kur kam prane ate qe dua...:)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#5 ne: 04-08-2010, 22:46:47
me pelqen kur jam vetem buz detit..:P...

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 04-08-2010, 22:52:36
Me pelqen......te kendoj  :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#7 ne: 04-08-2010, 23:13:31
me pelqen erlehta kur shkruan se me duket qe eshte e sinqerte..:)..

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8 ne: 04-08-2010, 23:44:39
ehe  :D

Me pelqen ...te shikoj yjet ne qiell

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#9 ne: 04-08-2010, 23:51:20
me pelqen sinqeriteti te njerzit...:)...

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#10 ne: 08-08-2010, 23:05:09
Me pelqen ....byreku me spinaq :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 08-08-2010, 23:05:58
Te shkoj ne gjume ne keto momente.. :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#12 ne: 09-08-2010, 19:11:28
me pelqen... te kem 7 gra..:P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#13 ne: 10-08-2010, 17:53:51
me pelqen qe me cdo grua te bej 7 femij...:P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#14 ne: 11-08-2010, 16:15:09
me pelqen te shkoja ja 7 dite ne shqiperi me 7 grate e mia..:P..

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#15 ne: 11-09-2010, 13:26:48
me pelqen te shpetoj njerez ne momente rreziku  sidomos femrat..:P..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#16 ne: 11-09-2010, 13:34:26
..me pelqen cdo gje e bukur :D :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#17 ne: 11-09-2010, 15:22:16
me pelqen te haj nje brinje qengji zgare tani..:D..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#18 ne: 11-09-2010, 15:26:14
me pelqen te haj nje brinje qengji zgare tani..:D..

A pranon ndihme? :D
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 13:56:47 nga N.O.R.E »

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#19 ne: 11-09-2010, 15:27:20
       me pelqejn yll)) yll)) yll)) yll)) yll))

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#20 ne: 11-09-2010, 15:45:26
A pranon ndihme? :D
po dhe ti sqenke keq nga oreksi ste dolen 2 pjata grosh do dhe mish tani..:P..hajde po mos u vono shume se do gjeshe kockat vetem pastaj :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#21 ne: 11-09-2010, 15:58:32
cfare te pelqen me shume anessa..hapu te shoqeria..mos ri e ndrojtur.perqafim..:D..

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#22 ne: 11-09-2010, 16:00:28
cfare te pelqen me shume anessa..hapu te shoqeria..mos ri e ndrojtur.perqafim..:D..

yjet pra...
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 13:58:09 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#23 ne: 11-09-2010, 16:06:14
e drodhe tani mduket.nejse ok.:P..po tjeter cfare te pelqen thuje mos ki turp .perqafim..:D

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#24 ne: 11-09-2010, 16:07:52
po ti cke keshtu ee???!!!!!  pse nuuk pergjigjesh per vete...??!!!
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
si ta kuptoj qe ai me pelqen

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:51:20
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X