×

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5994

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5994

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#100 ne: 12-10-2010, 14:25:40
Qetesia ne keto momente.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#101 ne: 12-10-2010, 16:10:21
me pelqejn femrat..:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
varisa
#102 ne: 12-10-2010, 17:13:34
nje shetitje neper shi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#103 ne: 14-10-2010, 21:06:27
oo me pelqejn pjeshkat :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#104 ne: 15-10-2010, 13:32:42
Sot do me pelqente te isha ne ndonje vend te ngrohte. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#105 ne: 15-10-2010, 19:25:44
mua do me pelqente te isha duke flejt po ce do jam ne pune  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#106 ne: 23-10-2010, 22:13:41
me pelqejn femrat e bukura :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#107 ne: 30-11-2010, 22:56:27
Nje gote vere do m'pelqente momentalisht meqe na kujtoi Gjumashi. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#108 ne: 02-12-2010, 00:22:17
tani po me pelqen nje vajze qe po bisedoj ne fb  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#109 ne: 04-12-2010, 05:25:20
me pelqen harmonia qe kan kta djem e vajza ne forum  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#110 ne: 12-12-2010, 00:26:55
Cigarja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#111 ne: 14-12-2010, 12:18:31
cokollata,luleshtrydhet,e ca gjera te tjera :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#112 ne: 14-12-2010, 12:37:42
kadaif me bajome  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#113 ne: 15-12-2010, 14:02:14
njera ketu ne forum...:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#114 ne: 15-12-2010, 16:21:57
Nje gote vere do m'pelqente momentalisht meqe na kujtoi Gjumashi. :D

Do te pres dreamm, ta pim, se me ka ardh nje shishe nga Greqia sot, dhe me than qe eshte shume e mire.

Por pa ty se filloje. sedi:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#115 ne: 15-12-2010, 16:25:57
n je mazash pastaj nje sauna dhe pastaj nje mbremje romantike :-[ dhe pastaj............. .........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#116 ne: 16-12-2010, 11:40:57
.... ehe pastaj thuaj .... sa mire do ishte...pak ashtu ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#117 ne: 16-12-2010, 15:31:17
kosovaret
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#118 ne: 20-12-2010, 09:14:54
klima e shqiperise!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#119 ne: 20-12-2010, 13:37:49
klima e dubai't  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#120 ne: 21-12-2010, 08:56:52
Deti ne Maldive :D PERLE :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#121 ne: 21-12-2010, 13:31:54
femrat e bukura yeeeppp  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#122 ne: 23-12-2010, 18:38:07
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#123 ne: 23-12-2010, 18:49:13
Andre rieu - The Godfather theme
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#124 ne: 23-12-2010, 19:01:28
Andre rieu - The Godfather theme

E kam zile tel. momentalisht kete. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super