×

Me pelqen.....cfare?

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 6643

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#125 ne: 23-12-2010, 22:24:08
me pelqejn cokolladat apapapapapa

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#126 ne: 29-12-2010, 16:11:40
nje tenxhere me terhane :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#127 ne: 30-12-2010, 17:58:00
shum çumleku qe do ha tani  :

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#128 ne: 03-01-2011, 09:53:49
deti e adhuroj e tani do te doja te isha si vajza ne foto :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#129 ne: 03-01-2011, 18:56:59
te perqafoj erela'n  :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#130 ne: 04-01-2011, 09:04:08
:) per Gimin :perqafim

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#131 ne: 04-01-2011, 13:32:39
Menyra e komunikimit te kesaj siper  :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#132 ne: 06-01-2011, 08:26:18
:)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#133 ne: 06-01-2011, 17:39:52
te provokoj  :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#134 ne: 10-01-2011, 09:27:29
ti gjej pikat e dobta njerzeve :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#135 ne: 11-01-2011, 00:11:58
Ajo qe i pelqen kesaj siper meje .pse vetem ajo di ta pelqeje ne jo a  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#136 ne: 26-01-2011, 21:55:53
...te kisha pak gjume momentalisht do me pelqente. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#137 ne: 27-01-2011, 08:23:26
do me pelqente qe atmosfera ne Tirane te mos ishte kaq e nderur, duke sikur njerzit kane frike te vazhdojne jeten e tyre lirisht dhe kjo sme le te qete, ndihem dhe une shume e tensionuar.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#138 ne: 27-01-2011, 11:55:34
te boj sex  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#139 ne: 27-01-2011, 21:44:52

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#140 ne: 28-01-2011, 00:31:48
te mos fle gjume  e te boj  e kam then me lart  :D

 • Postime: 155
varisa
#141 ne: 01-02-2011, 09:18:10
kur behen nervoz njerezit...

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#142 ne: 01-02-2011, 14:16:04
te beja cik sherr sot :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#143 ne: 01-02-2011, 14:19:06
..kur me shkruan dikush...

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#144 ne: 01-02-2011, 15:49:14
me ba sherr me goca lol :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#145 ne: 07-02-2011, 14:03:25
............

Andre Rieu (Love Theme From Romeo & Juliet)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#146 ne: 07-02-2011, 14:47:58
te kem nge bugati ose nje bmw... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#147 ne: 08-02-2011, 09:15:22
me pelqen...ai :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#148 ne: 08-02-2011, 11:04:01
shoqja e ereles... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#149 ne: 08-02-2011, 13:11:25
e pe mo dreq ?!
se tani erdha nga kafja por lane mend cunat ne lokal, kujtova se mos ishe dhe ti ndonje nga ata se yll e kam shoqen por jam dhe vete :P

do ta them cfare lokali isha :D ?
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
si ta kuptoj qe ai me pelqen

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:51:20
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X