×

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5995

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5995

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#25 ne: 11-09-2010, 16:24:28
me pelqen kur anessa acarohet ..:D..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#26 ne: 11-09-2010, 16:25:52
verteee??!!! ta kisha dit nuk ta kisha bere qejfin... :P por sjam e acaruar :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#27 ne: 11-09-2010, 16:38:14
jo po shaka e ktheve prape :D....me pelqen sinqeriteti te njerzit..:P..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1498
Zara
#28 ne: 11-09-2010, 16:39:14
edhe mu Nore........qofte e verteta e pelqyeshme apo jo....  :)
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 13:59:37 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#29 ne: 11-09-2010, 16:46:39
jo po shaka e ktheve prape :D....me pelqen sinqeriteti te njerzit..:P..

ha ha ha qun serioz po behesh a???po me shum te ngjan kur gerricesh :P
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:00:41 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#30 ne: 11-09-2010, 16:51:05
hello   me pelqen vox vitae dhe anessa se jane vajza komunikuse . :P.....jo anessa un e them dhe vet qe jam cun karagjoz  :D :P  po ti cmendim ke per mu njeher :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#31 ne: 11-09-2010, 16:52:16
unn cmendoj per ty...ti je nje shuuukri dhe vetem shumri asgje tjeter :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1498
Zara
#32 ne: 11-09-2010, 16:58:30
hello   me pelqen vox vitae dhe anessa se jane vajza komunikuse . .....jo anessa un e them dhe vet qe jam cun karagjoz   po ti cmendim ke per mu njeher :P
Hello bregu :) do te dish se cmendoj UNE per ty???? :D
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:02:47 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#33 ne: 11-09-2010, 16:59:26
Hello bregu :) do te dish se cmendoj UNE per ty???? :D

shprehu por mos ia bo shum qejfin se do fluturoj shukriu pasaj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1498
Zara
#34 ne: 11-09-2010, 17:02:17
hahahha jo mi jo,i kam mendimet  me te larta per te......esht njeri i mire....  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#35 ne: 11-09-2010, 17:04:34
vec aq aa???ate e di ai...  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#36 ne: 11-09-2010, 17:20:23
Hello bregu :) do te dish se cmendoj UNE per ty???? :D
po si jo vetem memdohu mire cfare do thuash  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#37 ne: 11-09-2010, 17:22:01
iku vox...here tjeter...por tha dicka qe je njeri i mire :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#38 ne: 11-09-2010, 17:32:17
ti jepnjeher mendimin tend..:P..po nuk e degjova nga goja e vox nuk te besoj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#39 ne: 11-09-2010, 17:34:50
hahahha un temin do e them kur do dua un :P
hahahha jo mi jo,i kam mendimet  me te larta per te......esht njeri i mire....  :perqafim

ja vox e ka then :P

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#40 ne: 12-09-2010, 15:36:37
me pelqen te flirtoj me justa (shaska)..:D..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#41 ne: 12-09-2010, 15:38:58
me pelqen te flirtoj me justa (shaska)..:D..


haroje shaqen pra ,bashk me mu  :D
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:04:54 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#42 ne: 12-09-2010, 15:49:16
me pelqen kur ben naze :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#43 ne: 12-09-2010, 15:57:41
sme pelqen icccc
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#44 ne: 12-09-2010, 16:06:10
me pelqen kur ben indiferenten..:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#45 ne: 12-09-2010, 16:41:51
Me pelqen fakti qe....s'pelqej asgje tenden!!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#46 ne: 12-09-2010, 16:54:20
me pelqen un ne klab te shkoj me shishen e uiskit dhe me shoqerine naten ta kaloj..me pelqen pistoleten un me vete ta mbaj  me pelqen un - justa (shasken) - ta ngacmoj  me pelqen - miss (shadijen) - nje dite ta takoj..:P..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#47 ne: 12-09-2010, 16:55:35
me pelqen un ne klab te shkoj me shishen e uiskit dhe me shoqerine naten ta kaloj..me pelqen pistoleten un me vete ta mbaj  me pelqen un - justa (shasken) - ta ngacmoj  me pelqen - miss (shadijen) - nje dite ta takoj..:P..

jasha Nore jasha  :party)
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:06:55 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#48 ne: 12-09-2010, 17:04:00
.me pelqen justa se sa degjon muzik fillon e kercen opa dridhe luje belin :D dhe eshte gjithmone nqef tmadh :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#49 ne: 12-09-2010, 17:05:04
.me pelqen justa se sa degjon muzik fillon e kercen opa dridhe luje belin :D dhe eshte gjithmone nqef tmadh :P

eh ktu e ke qellu  :)  ;)
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:08:05 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super