×

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5996

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 5996

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#50 ne: 12-09-2010, 18:50:24
me pelqen te flej me dy bukuroshe sonte..:D skam frik fare :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#51 ne: 13-09-2010, 18:47:27
Me pelqen seksi me shumice.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#52 ne: 13-09-2010, 22:41:36
..nje udhetim i gjate do me pelqente mom. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#53 ne: 13-09-2010, 22:46:05
te jem ne te njejtin aeroplan me dreamm :D  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#54 ne: 14-09-2010, 17:04:01
me pelqen te luaj bixhoz.:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#55 ne: 15-09-2010, 14:16:26
eh sa do me shijonte tani...... :-[

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#56 ne: 15-09-2010, 15:27:35
eh sa do me shijonte tani...... :-[uffff :-[ :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 126
Lilly
#57 ne: 15-09-2010, 17:01:18
Pranveren pelqej shume........kur nis te ringjallet natyra
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#58 ne: 15-09-2010, 20:32:33
 :)  Vjeshta  ketu ku jetoj dhe ngjyrat magjepsese te saj.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 276
mister x
#59 ne: 15-09-2010, 20:34:09


me pelqen sexi ..... i forte ... LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#60 ne: 15-09-2010, 22:25:54
Watching football  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#61 ne: 15-09-2010, 23:39:55
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#62 ne: 15-09-2010, 23:41:33
seksi fshatshe. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#63 ne: 21-09-2010, 20:46:56
zogu dhe pik..:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#64 ne: 21-09-2010, 21:05:13
Filozofia...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#65 ne: 22-09-2010, 17:59:47
me pelqen me pelqen..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#66 ne: 23-09-2010, 22:30:26
me pelqen te degjoj budallalliqe sepse ndjehem me inteligjent..        :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#67 ne: 23-09-2010, 22:31:21
..heshtja.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#68 ne: 23-09-2010, 22:36:39
me pelqen te shikoj dreamm qe ka postuar..:P..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#69 ne: 23-09-2010, 22:59:49
me pelqen te ha edhe nje molle....  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#70 ne: 25-09-2010, 14:22:42
Ka momente qe s'me pelqen asgje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#71 ne: 25-09-2010, 14:37:00
ah ca me pelqen mu po smund ta them :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#72 ne: 27-09-2010, 14:47:09
me pelqen kur shoh tjeret tek bejne seks :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#73 ne: 28-09-2010, 00:09:30
Me pelqen kur jeni te gjithe ne gjume!  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#74 ne: 28-09-2010, 10:23:51
edhe mua  :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super