×

Me pelqen.....cfare?

Me pelqen.....cfare?

· 274 · 6639

 • Postime: 594
*Tessa*
#75 ne: 28-09-2010, 10:33:07
Me pelqen...te flej gjum :) :) :)

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#76 ne: 28-09-2010, 10:46:03
po hec moj per ndonje kafe ketej lere gjumin loool

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#77 ne: 28-09-2010, 16:46:56
ti bej shoqeri aneses per kafe :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#78 ne: 28-09-2010, 16:57:10
te shikoj justa me anesaa duke pire kafe me qumesht :D    ah sikur tvija dhe un ta pinim bashke :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#79 ne: 29-09-2010, 23:39:11

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#80 ne: 30-09-2010, 00:54:22
Ku e di unë çfarë të pëlqen ty! :P

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#81 ne: 30-09-2010, 02:10:01
kur te gjithe flejn... ;) :perqafim

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#82 ne: 30-09-2010, 02:27:40
Kush te tha te gjithe  :P Une jam turni 3-te LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#83 ne: 30-09-2010, 15:18:27
Me pelqen shume Berni  :-[ kur i mungon forumit! LOL

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#84 ne: 30-09-2010, 15:55:19
me pelqen ajo me pelqen tja shoh ato me pelqen ti ri prane me pelqen ta ha me dhamb  :D :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#85 ne: 30-09-2010, 15:57:29
me pelqen kur ky lart Nore apo gimi ......behet serioz  LOL LOL
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:12:19 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#86 ne: 30-09-2010, 16:31:07
me pelqen honest se me duket e sinqerte kur shkruan  "ironic" :D

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#87 ne: 30-09-2010, 20:28:42
me pelqen ....MUZIKA !

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#88 ne: 30-09-2010, 20:31:47
Me pelqejne ....shetitjet ne natyre

 • Postime: 155
varisa
#89 ne: 30-09-2010, 20:33:27
gjumi kur bie shi...

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#90 ne: 30-09-2010, 20:37:57
me pelqen bora...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#91 ne: 01-10-2010, 14:55:05
Kjo  :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#92 ne: 01-10-2010, 15:05:04
sa kembe te bukura tkujt jane :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#93 ne: 01-10-2010, 15:09:08
 :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#94 ne: 01-10-2010, 15:16:28
miss mooosss e prek se nuk ka mbush akoma 40 dite   mbeti xhuxhe kjo a ky :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#95 ne: 01-10-2010, 16:42:23
çakiçan hai fu :P

 • Postime: 155
varisa
#96 ne: 08-10-2010, 22:00:12
me pelqen kur gjej dreken gati

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#97 ne: 08-10-2010, 22:18:17
Nje mbremje e qete, :) ne nje shoqeri te mire :).
S'po kerkoj shume :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#98 ne: 08-10-2010, 23:10:58
me pelqen sinqeriteti te njerzit :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#99 ne: 12-10-2010, 12:53:41
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
si ta kuptoj qe ai me pelqen

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:51:20
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X