×

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

· 946 · 22698

 • Postime: 253
Monique
ne: 26-03-2019, 07:45:52
Mgjesi o njerez te mire....

 
 
:perqafim

Me nje kafe dhe do biseda fillohet dita

« Editimi i fundit: 20-06-2019, 08:33:06 nga M A X »

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 26-03-2019, 07:47:57
Miremengjesi mirëmëngjesi..
😍
Turke apo Express me 😁

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#2 ne: 26-03-2019, 07:53:28
Mirmengjesi, nje kafe trimash per mu ju lutem 🤪🤪🤪

 • Postime: 10
DinoZ
#3 ne: 26-03-2019, 08:14:24
Mirmengjes te gjith ju qe jeni ngritur ne pik te mjezit  :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 26-03-2019, 08:22:46
Ore 8:20 re, ca pike mjezi?
Miremengjes

 

 • Postime: 253
Monique
#5 ne: 26-03-2019, 08:31:00
Max ce ke ate makjato te shpajfme qe ke vu lol

Hajde bujrum :P


Ps: Max akoma kjo ul madhesine e fotos....ehhh lol

 • Postime: 253
Monique
#6 ne: 26-03-2019, 08:31:43
Mirmengjesi, nje kafe trimash per mu ju lutem 🤪🤪🤪

Hajde se vetrm jam tu e pi or ti..nisu lol

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 26-03-2019, 08:35:06
@Monique ku me dalin mua ato minikafet. Nje qyp si ky me ngop :D

 • Postime: 253
Monique
#8 ne: 26-03-2019, 08:36:37
Ore rregullo rezolucionin e fotove se nuk ve dot foto hhaahah

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 26-03-2019, 08:51:47
Une e vura me PC. haha
ok, se do e shoh tani

 • Postime: 253
Monique
#10 ne: 26-03-2019, 09:15:55
 


Ja te bej prova pasi e bera resize

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#11 ne: 26-03-2019, 09:29:01
Miremengjesni dhe nga ana ime. Kush eshte per nje kafe :)

 • Postime: 253
Monique
#12 ne: 26-03-2019, 09:30:51
+1 Gjumashi

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 26-03-2019, 09:36:24
Ma jep i cigare, se m'bane per duhan.  :D :P

 • Postime: 253
Monique
#14 ne: 26-03-2019, 09:45:47
Hajde Max , dhe mos e kalo ne ves LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 26-03-2019, 15:14:49
Sa kafe keni pire deri tani bre 😄

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16 ne: 26-03-2019, 16:50:39
Sa kafe keni pire deri tani bre 😄

Unë deri sa jam në punë pi mbi 6

 • Postime: 253
Monique
#17 ne: 26-03-2019, 16:51:32
Une te e treta e sosa per sot....neser ec se folna

Erlehta ke nda mendjen me na pyt per cdo vakt???? LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#18 ne: 26-03-2019, 17:14:43
Kafe ne dreke ofroni ju apo aq ishte buxheti ... :P

 • Postime: 253
Monique
#19 ne: 26-03-2019, 17:18:53
Ske faj Tipi , ti atje e ke mengjes..ne ketej pasdite

Max meqe e nise me dorovitje , plase doren lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20 ne: 26-03-2019, 17:21:28
Ske faj Tipi , ti atje e ke mengjes..ne ketej pasdite

Max meqe e nise me dorovitje , plase doren lol
Moj edhe ketu dreke eshte se mengjesi iku me kohe e me vakt. :D
Bilemi do ha dreken (sallate jeshile me cic pule) lol

p.s keshtu eshte kur hyp ne peshe pa dashje, LOL

 • Postime: 253
Monique
#21 ne: 26-03-2019, 17:22:55
Zeri e ka fajin..tani sprint te ulim dhjamin e 5 viteve lol

 • Postime: 253
Monique
#22 ne: 27-03-2019, 08:00:45
Mirmengjesi to All

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#23 ne: 27-03-2019, 08:03:51
Mirmengjes te dashur forumiste dhe ju te dashura.🤪🤪🤪

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#24 ne: 27-03-2019, 08:11:17
Miremengjesni