×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 25-08-2019, 09:40:39 »

Miremengjesi 😊
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 20-08-2019, 11:47:18 »

O mer u zgjua :D
Postuar nga: Passion
« ne: 20-08-2019, 07:29:54 »

Morning Parlot

Hadhou hadhou te gjitheve.
Postuar nga: Parloté
« ne: 20-08-2019, 07:12:32 »

Mirëmëngjesi githve 🙂
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-08-2019, 01:25:37 »

Ka 2 vjet qe po e kerkoj..shpresoj ta gjej..por ti mbaje veten..dhe mos I harro llafet qe do ja thush.he xhan....tung :perqafim
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 19-08-2019, 16:43:18 »

Miredita dhe mirese erdha... ca bohet kneja...Ma ka pa njeri ate Mishel se kam me I then di llafe..:)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-08-2019, 07:19:19 »

Miremengjesni
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 15-08-2019, 17:02:51 »

Hej cbonet
Postuar nga: Parloté
« ne: 15-08-2019, 10:37:04 »

Mirë paradita  :)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 15-08-2019, 07:56:47 »

Mirëmëngjes