×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 02-07-2020, 16:02:46 »

Miremngjes, akoma se sa u zgjova.✌️🤓
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 02-07-2020, 08:08:25 »

Miremengjes... E keni pire kafen?
Postuar nga: erlehta
« ne: 29-06-2020, 15:39:32 »

Një pasdite të këndshme e të freskët 😁
Pas një vapë të tmerrshme ja ka nis një furtunë, për kokë të furtunës 😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 29-06-2020, 13:10:21 »

Miremngjesi dhe nje jave te mbare...
Postuar nga: Parloté
« ne: 28-06-2020, 09:42:02 »

Mirëmëngjesi 🙂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-06-2020, 13:55:14 »

Miremngjesi ....😎😎😎
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 26-06-2020, 08:50:02 »

Miremengjes si jeni? Ajdeni tju jap nje kafe, se u hapet kufijte sot :D
Postuar nga: Passion
« ne: 26-06-2020, 07:52:36 »

Miremengjes.  @erlehta ja prej neser hapet kufiri me Shqiperin, se te theme te drejten, mesohesh te levizesh dhe mbyllesh nuk ecen mire puna.

@Passion i mban te ftohta birrat?` hmmmmm:

Fole e u krye djaloshi i mire. :)
Miremengjesi per ty.
Miremengjesi @erlehta

:)
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-06-2020, 07:14:52 »

Mirëmëngjes e fundjavë të mbarë  :perqafim
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-06-2020, 10:39:24 »

Miremengjes.  @erlehta ja prej neser hapet kufiri me Shqiperin, se te theme te drejten, mesohesh te levizesh dhe mbyllesh nuk ecen mire puna.

@Passion i mban te ftohta birrat?` hmmmmm: