×

Mund ta di pse rri i padukshem ?

Vizitor · 189 · 6770

Mund ta di pse rri i padukshem ?

Vizitor · 189 · 6770

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#75 ne: 17-11-2006, 14:26:46
Ik ere frym uriq i drecit, se me ket si ke thone ma ke ngri mendimin. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#76 ne: 17-11-2006, 14:26:54
ore lerini robt dhe dashnoret se po i keput lemza. :D :P

pastaj Bekim djali ujku t eka bere nje poezi vleresohe pak te shkreten se ka shtrydhur mendjen per kete poezi te shpifur. LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#77 ne: 17-11-2006, 16:14:54
Eh bela e modhe me keta tipa
Kujtojne se te gjithe jane rripa

Ti Bekimo futi nji dore domino
Se zor se njeri te kujto

Ti Steriotip merre pak me te ngadalte
Se po u lodhe posht vetes do gjesh ndonje dalte

Behuni nje dyshe ashtu sic jeni
Te mire e te bute si kelysha qeni

Se vjen Ujku e ju perkedhel
Po mos e mbani vrapin ne zabel

 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#78 ne: 17-11-2006, 16:56:20
Eh bela me kete te shkrete
gjith diten per pizi e vret

Sa te lodhura e pa rime
por po themi se aq dine

nuk e vrasim mendjek kot
se mendojn se e bejn per sport

bela e madhe vertet me ty qe ja mbyt kot me poesi
po c'te besh qe talenti s'ka brire
dhe ti tharton trute si shellire

nejse c'ta zgjasim historine kot
sic tha Bekimi ja ke mbytur kot

dhe per keto poezi plot kotesi
mos perdor vibrator o i zi

e veten tende ke me e  :D  nxi. LOL LOL LOL LOL LOL LOL


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#79 ne: 17-11-2006, 17:08:59
Ja pra sic e shikoni
ky ketu qeka djale zamoni

Si i ka provu nja dyzet vibrator
Tani ashte tu e mbajt me dore

Po kerkon ene ndihme larte e posht
Se per vete eshte bo si shosh

Eshte sport i rende per ky kjo pune
Mire qe mban briskun po veri te pakten shkume

Keshtu nuk te shkon mundimi kot
Duke shkruar duke e mbushur "pjaten" plot

 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#80 ne: 17-11-2006, 17:09:11
Pa dashur te nderhy ca behet ketu???? C'eshte gjithe kjo zallamahi , eshte barkafeja ketu apo cfare,  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#81 ne: 17-11-2006, 17:23:29
ky pseudo ujku nje gje harron
se me ate sendin luan si me biberon

nuk di c'te them more i shkrete
me ate mikun mesohu te luash vete

Sa per te tjera muhabete
ck ake thene mbaji per vete.

 LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#82 ne: 17-11-2006, 17:28:48
e bote sendin telef mo...do tju hollohet tu e marr sa neper goje e sa neper dure :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#83 ne: 17-11-2006, 17:56:08
Ehhhh..mishel..sa e dhimbshme je. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#84 ne: 17-11-2006, 18:12:28
kaq shpejt te dhimbti ty more Wili??? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#85 ne: 17-11-2006, 18:21:03
po mishel..se e kam me kimet.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#86 ne: 21-11-2006, 18:46:44
Prej Wiliams se mezi me gjen ai mua :L
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#87 ne: 24-11-2006, 09:15:40
Prej Wiliams se mezi me gjen ai mua :L
e kam patur edhe une ne mendje kete gje Capkene..por me ke nxjerre aq shume pune sa nuk e beson..ngela duke kapur goca tjera se i ngaterroja me ty..megjithese tani i dalloj qe ne prekje.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#88 ne: 27-03-2007, 03:17:43
sepse ngjaj me seksi keshtu :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4139
Charlie
#89 ne: 27-03-2007, 03:52:08
po ti edhe e dukshme je seksi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#90 ne: 27-03-2007, 06:26:59
ahahahaahhah oh dreq ku me ke pare ti mua apo mbreme kur po pastronin shtepine :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4139
Charlie
#91 ne: 27-03-2007, 06:37:22
dikund pooo me siguri ...:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#92 ne: 27-03-2007, 06:49:19
tek fotoja..mgjs fotot genjejne :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4139
Charlie
#93 ne: 27-03-2007, 06:52:19
ne  shumicen e rasteve nuk genjejn :D apo e kam  gabim unë qe ti nuk je  e bukur :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#94 ne: 27-03-2007, 06:57:45
te me shofesh ti mua merr malet po rri me mire aty rehat,jam llafazane e keqe  dhe ha burra :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4139
Charlie
#95 ne: 27-03-2007, 07:02:28
vallain e  han atë te dashurin tënd se mua jooo ...:D unë jam  kafshat e madhe te mbet ne fyt :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#96 ne: 27-03-2007, 07:11:21
Po po ai mua me ka bere cope e cike...se ke idene sa e madhe kam qene une :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#97 ne: 29-06-2007, 22:21:20
vdekshin ata qe rrine sot e tutje te padukshem :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#98 ne: 29-06-2007, 22:43:39
me lumte..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#99 ne: 01-07-2007, 12:34:32
1- se keshtu me do qejfi ;)
2- sepse ne kete menyre ke me shume privacy per ate qe ben :P
3- duke qendruar si e padukshme iu jep njerezve nje imazh fallco se s'je ne linje, unless you get active in writing smth :d
4- mendoj se eshte nje menyre me e mire per te izoluar veten nga disa capacula ketu, qe sa te shohin qe je goc me vrap te vijne nga pas si qen varfanjak duke t'u lepire  LOL
5- dhe e fundit... me mjafton te jem "e dukshme" ne realitet, sa per ne virtualitet as me behet vone hic! ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super