×

Netflix & Chill

Netflix & Chill

· 27 · 1573

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 11-06-2019, 23:06:08
📺

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1 ne: 12-06-2019, 12:03:22
Une nuk kam Netflix :D por perdore sherbime te ngjashme ne netflix lol

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 18-06-2019, 22:18:32
Duke pare Jinn. Arabt qenkan shume te emancipum. 🤣
Te pjesa e Chill skemi arrit ende. Lol
 

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 19-06-2019, 08:05:57
E pash Chernobyl , mire ishte, nuk ishte dhe aq keq. Ja vlen te shikohet.


 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 19-06-2019, 14:00:21
Kte Chernobyl u dashka nis me e pa, se gjithandej po e lavderojne👍

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 19-06-2019, 19:38:17
Jinn nuk e shoh dot vetem 😁
Chernobyl ketu e jep Sky 🤔

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#6 ne: 21-06-2019, 10:45:31
Une kam Hulu, cila eshte alternative? 😁

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#7 ne: 22-08-2019, 11:57:36
Gjirafa Video.. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#8 ne: 24-08-2019, 22:41:02
13 reason why....episodi 3 doli dje, e finisha sot lol

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 25-08-2019, 09:52:36
Ka dal Avengers Endgame ne Amazon prime. Kam dy dite qe e shoh 😁
Me kish mare malli 😁😁😁

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 25-08-2019, 12:57:16
Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#11 ne: 25-08-2019, 15:07:52
Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.
Eshte ribere per t'ja kaluar Avatarit 😁

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#12 ne: 07-10-2019, 23:26:58
Lone Survivor ....👍

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 30-10-2019, 20:29:25
Dolemite is my Name, sapo paska dale ne Netflix me Eddie Murphy

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#14 ne: 31-10-2019, 10:48:46
Charmed , seriet e reja, ishin dhe nuk ishin te mira :D

Sikur mungonte magjia aty per ti lidhur serite.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#15 ne: 31-10-2019, 11:02:06
Vetem une skam nerva per seriale? dmth e perdor netflix por per te pare filma ....kto serialet me acarojne lol

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16 ne: 09-12-2019, 01:51:32
Taken 3.
Me kish shpetuar pa e pare😊. Mendoja se e kisha pare, ngaqe
Neeson i ka pothuajse te gjithë filmat njesoj.

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#17 ne: 09-12-2019, 09:07:51
Netflix & Chill me sa di une nuk ka te beje dhe aq me shikim filmash, por me dicka tjeter me te lezetshme qe behet ne cift 🤣🍆💦

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#18 ne: 09-12-2019, 09:18:33
HBO Nordic erdhi  Vikings sezoni final.
Netfix serial i ri V WARS me Ian Somerhalder. I mirë duket  :D

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#19 ne: 24-12-2019, 22:46:28
Silicon valley season 6

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#20 ne: 25-12-2019, 10:18:07
Mr. Robot, Sesioni i 4 :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#21 ne: 27-12-2019, 21:43:11
Lost in Space

 • Postime: 7048
 • Gjinia: Femer
erlehta
#22 ne: 29-12-2019, 03:06:37
Lost in Space

Gjumash, sezonin e 2-te po shikon?
Sezoni i pare na ka pëlqyer 😊

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#23 ne: 29-12-2019, 14:08:29
Tani e fillova, se mbarova Silicon Valley

Po do e shikoje dhe sesionin e dyte :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#24 ne: 29-12-2019, 14:10:42
Silicon Valley eshte nga te preferuarit e mi. Sezonin e ri nuk e kam pare akoma. Ne qe kemi qejf teknologjine na pershatet shume.😅