×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-10-2019, 11:02:06 »

Vetem une skam nerva per seriale? dmth e perdor netflix por per te pare filma ....kto serialet me acarojne lol
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 31-10-2019, 10:48:46 »

Charmed , seriet e reja, ishin dhe nuk ishin te mira :D

Sikur mungonte magjia aty per ti lidhur serite.
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-10-2019, 20:29:25 »

Dolemite is my Name, sapo paska dale ne Netflix me Eddie Murphy
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-10-2019, 23:26:58 »

Lone Survivor ....👍
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-08-2019, 15:07:52 »

Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.
Eshte ribere per t'ja kaluar Avatarit 😁
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-08-2019, 12:57:16 »

Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-08-2019, 09:52:36 »

Ka dal Avengers Endgame ne Amazon prime. Kam dy dite qe e shoh 😁
Me kish mare malli 😁😁😁
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 24-08-2019, 22:41:02 »

13 reason why....episodi 3 doli dje, e finisha sot lol
Postuar nga: Oqeani
« ne: 22-08-2019, 11:57:36 »

Gjirafa Video.. :P
Postuar nga: Brentiani
« ne: 21-06-2019, 10:45:31 »

Une kam Hulu, cila eshte alternative? 😁