×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 01-01-2020, 14:09:52 »

Mbrëmë fillova, The Witcher por gjumi veri te veten😃
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-12-2019, 20:03:49 »

See.... nice tv show
Postuar nga: M A X
« ne: 29-12-2019, 14:10:42 »

Silicon Valley eshte nga te preferuarit e mi. Sezonin e ri nuk e kam pare akoma. Ne qe kemi qejf teknologjine na pershatet shume.😅
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 29-12-2019, 14:08:29 »

Tani e fillova, se mbarova Silicon Valley

Po do e shikoje dhe sesionin e dyte :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 29-12-2019, 03:06:37 »

Lost in Space

Gjumash, sezonin e 2-te po shikon?
Sezoni i pare na ka pëlqyer 😊
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-12-2019, 21:43:11 »

Lost in Space
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-12-2019, 10:18:07 »

Mr. Robot, Sesioni i 4 :D
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 24-12-2019, 22:46:28 »

Silicon valley season 6
Postuar nga: Parloté
« ne: 09-12-2019, 09:18:33 »

HBO Nordic erdhi  Vikings sezoni final.
Netfix serial i ri V WARS me Ian Somerhalder. I mirë duket  :D
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 09-12-2019, 09:07:51 »

Netflix & Chill me sa di une nuk ka te beje dhe aq me shikim filmash, por me dicka tjeter me te lezetshme qe behet ne cift 🤣🍆💦