×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 26294

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
ne: 16-03-2007, 13:44:36
 ;)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 16-03-2007, 13:48:11
Ec mbani rradhen ketu ... :D


Mos krijoni sherre dhe me te kujdesshem me punonjeset se kam marre bodyguard dhe nuk mbaj pergjegjesi per pasojat qe mund te keni.

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P
mishel
#2 ne: 16-03-2007, 13:55:13
Ngelet duke hapur disko e Night Club-e, mire mire, po si shume shtrenjte i paske pazaret ti i zoti shpise …uli i cike cmimet se buxhetor jemi helbete.
Ose ndaji me kategori refugjatet nga 10 evro, ne shqiptare nga 5 euro..he si thu??

 :D :D :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 16-03-2007, 13:59:35
Per femrat e bukura nje pije falas dhe 5 euro per pije me pas. OK tani :D

 • Postime: 1533
Karatisti
#4 ne: 16-03-2007, 14:00:27
Harrove 18+ se te kap ligji!
mishel
#5 ne: 16-03-2007, 14:10:10
ok the?? Super adresen nashti se u nisa une...

O south minoren dmth mbi 18 e di une...apo e kam gabim :D :D

 • Postime: 1533
Karatisti
#6 ne: 16-03-2007, 14:14:26
Duhet larguar kalamojt them une se va mbyll klubin Bashkia :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7 ne: 16-03-2007, 14:25:49
Harrove 18+ se te kap ligji!

E kam korruptuar policine. :P ;)

Mishel adresa eshte " Tek Kthesa" :D
mishel
#8 ne: 16-03-2007, 14:27:39
Eh taksirat thuaj sa kthesa m'u dashka me kalu sot...apo e kishe llafin për ke kthesa kamzes  :P :P
Hej mos i ndihmo edhe te tjeret keshtu se do e mushke plot Club-in  :D :D :D :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 16-03-2007, 14:37:19
Hajde hajde leri nazet kush kerkon gjen... :D :D :D
mishel
#10 ne: 16-03-2007, 14:46:34
Po pra po...po varet edhe ca gjen po hajt mo do bejme si do bejme... :D :D :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 16-03-2007, 14:50:42
Keni nevoje per nje barkeeper?
mishel
#12 ne: 16-03-2007, 14:53:48
po mos harro se kena kai pije falas e pastaj me 5 euro pijen...ashtu te keqen

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#13 ne: 16-03-2007, 14:59:42
Keni nevojë për një barkeeper?

Ec sa jane vendet bosh ne neser do fillojne te nderhyjne me miq qe te zene pune ketu. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#14 ne: 16-03-2007, 16:45:38
A e keni  mallin e  mire  a joo ... dhe sa eshte tarifa :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#15 ne: 16-03-2007, 16:55:48
Varet se sa e ngre ti plako....... ;) :P

Po me pare trego dokumentat tek hyrja pastaj te shohim nese je apo jo madhor per te prishur lek. :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#16 ne: 16-03-2007, 17:06:58
me  pare trego cfare malli  eshte ...see une  nuk  ngrehi cfare do malli :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#17 ne: 16-03-2007, 18:22:20

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P

Sa i bie me dollar se me duket po na e futke mirë, i bie me shtrenjt... (se mos do paguj un, po kot thash ) LOL  :D


P.S. Ke keni marr për DJ ?

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#18 ne: 16-03-2007, 19:12:59
Hey, po ne qe s'kemi leke, si ia behet hallit? :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#19 ne: 16-03-2007, 19:16:44
e ke  fare leht ...:D mund te punsohesh këtu ti dhe pastaj  bën lek me thes :D vetëm aman  mos i wear glasses se do ti humbesh klientët pastaj LOL

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#20 ne: 16-03-2007, 19:24:36
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

S'te hyjn pune leket ne club se kan te tjerët për ty (si psh Charlie)..vetëm stili te nevojitet  ;)  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#21 ne: 16-03-2007, 19:31:07
Epo pune e madhe, nga inati do t'i ve syzet. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#22 ne: 16-03-2007, 19:32:52
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq per ty

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#23 ne: 16-03-2007, 20:04:25
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq për ty

ti maren te keqen klientet asaj...ajo eshte si shpirt..i jep drite gjithe botes e jo me nje klubi nate :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#24 ne: 17-03-2007, 09:26:51
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

Ty do te te punesoj te mbledhesh kliente dhe tu harxhosh paret ne clubin tim. :D  Besoj se kete e ben dot  :P ;)

Ja viktima e pare Charlie ik e rripe mire nga paret... LOL LOL LOL LOL