×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 25183
Capkenja
#100 ne: 10-04-2007, 08:46:44
Si u be ky lokali ha merr dhe ike sikur te jesh ne Amerike :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#101 ne: 10-04-2007, 08:49:12
Problemi eshte sa te fusesh kemben se pastaj pa i lene gjithe leket nuk del njeri. :D :P

Ty te kam edhe kamarjere dhe e di me mire se mua c'behet me klientet. :P :D ;)
Capkenja
#102 ne: 10-04-2007, 09:03:31
Ehhhhe une i griva te shkreten,he nje gote he dy ate ene lane gjysmat bashkshish tek une :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#103 ne: 12-04-2007, 13:51:50
ore.. po me duket mua apo po del nga biznesi ky night club??? :D :D LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#104 ne: 13-04-2007, 01:59:05
E ke koke e kembe brenda por ti mos u harrakat kot po futju punes se nuk te paguaj te tu pispillosur para pasqyres dhe te komentosh mbarevajtjen e ketij biznesi. :D :D :P :P
mishel
#105 ne: 13-04-2007, 04:10:39
Erdhi fundjava...sterio ke rregullu ndonje gje andej nga Clubi ti re...leni llafet me femrat , do vine njerez sot...

meqe jam ketu e mos harroj...kush isgte DJ sot??? :D :D :D
Capkenja
#106 ne: 13-04-2007, 04:15:51
Ai e ka mendjen per miza.oiiiii pret ti te rregulloj klubin ai :D
mishel
#107 ne: 13-04-2007, 04:33:30
jo mi jo se o mantanger i mire dreqi...ia di anen ketyre gjerave...po ku iku keshtu??? apo po rregullon cdo gje per sot..pres Dj une pa ma thene nuk shkoj sot. hmmmmm:

 ;) ;) ;)
Capkenja
#108 ne: 13-04-2007, 04:51:39
Ca mantageri thua :D

Ai te ishte mantanger do dilte tek Portokallia LOL
mishel
#109 ne: 13-04-2007, 05:12:10
Kjo i ngatarron njerezit me portokalle.... :D :D :D

degjo mua ti... ;)
Capkenja
#110 ne: 13-04-2007, 05:24:54
rri urte se do thone cunat dashka portokalle capkenja tani :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#111 ne: 13-04-2007, 05:41:43
Qenkeni bere te dyja ju? :P  Kronkondili me Shaqiren. :D

Ejani ejani se i kam marre te gjitha masat per fundjave. :D

Per dj jam ne dileme po them te marr egersiren se ndoshta ai u vjen mbas avazit robve. :D

Capkenja
#112 ne: 13-04-2007, 05:48:31
Ou e paske mik egersiren ti :D Mos e ke te afert se mua me ngjan si vellai yt binjak :D


Erdha dale te vesh pak minifundit xhins :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#113 ne: 13-04-2007, 06:03:53
Me pershtatet kur bej gallate me ju. :D


Lere fare eja pa minifund. :D :P
Capkenja
#114 ne: 13-04-2007, 06:08:00
Ehehhe dashke vape me duket ti :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#115 ne: 13-04-2007, 06:11:43
Jo moj eshte aq vape ketu tek ne sa une nuk di kujt ti jap ca.   :D :D :D

Lere vapen ti po sot pregatitu se duhet te besh paraqitje sa me te mire ne Club se kam ndermend te te promovoj. :P :P :P

Capkenja
#116 ne: 13-04-2007, 06:16:15
Do vi po erdhi Misheli se ai i ben zap burrat une kam frike vetem :D

Cfare duhet te vesh per promovimin :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#117 ne: 13-04-2007, 07:11:19
Cfare te duash... :D

Ec mo se promovim eshte dhe duhet ete jesh pak seksi ne syte e botes. :P :D

Po do shohim si do te punosh kete fundjave pastaj do vendos do te te promovoj apo jo, sepse je ne gare me Embelsiren per kete post te ri. ;) :D :P
Capkenja
#118 ne: 13-04-2007, 07:17:15
Epo une veten se votoj dot dmth te jap nje perfundim jam apo sjam seksi :D

Po lere po ja Embelsires si me e vogla qe eshte postin...
Une seksi behem per qejfin tim,edhe femer seksi sdo te thone cka dollapi nga jashte por e kupton dhe vete ti....

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#119 ne: 13-04-2007, 07:19:14
Po e kuptova, deshe te thoshe shif c'ka kusia brenda. :D LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#120 ne: 13-04-2007, 07:23:17
Je i qut per keto gjera po lere sta ha qeni shkopin ty :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#121 ne: 13-04-2007, 07:28:13
Epo edhe nje shkop e do kusia brenda qe te trazoje corben. :D :P
Capkenja
#122 ne: 13-04-2007, 07:32:23
ne nga anet tona e trazojme me lugen e drurit ose me ndonje kopace :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#123 ne: 13-04-2007, 07:36:14
Varet se sa eshte gjatesia per te perdorur kopacen se pastaj denohesh per rrafje minorenesh. ;) :D :P
Capkenja
#124 ne: 13-04-2007, 07:38:10
Ehehhehehhe mire e keti po cte bejme ne :D

Ska rendesi gjatesia rendesi ka si rref apo si trazon kusine :D LOL