×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 25185

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#125 ne: 13-04-2007, 07:40:21
kam hall se mos je sa shkopi dhe c'te te bejme pastaj. :D LOL LOL LOL
Capkenja
#126 ne: 13-04-2007, 07:41:34
Me marrsh te keqen more vesh LOL

Edhe po isha i gjendet karari mos ki hall,ohuuu hajde bab te tregoj arat.

Ika une per sonte kaq po e leme po me presin jashte do ikim per shoping

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#127 ne: 13-04-2007, 07:47:26
ik ik po mos harro te paraqitesh ne turnin e nates se ke pune sot. :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#128 ne: 13-04-2007, 10:10:24
E ke kokë e këmbë brenda por ti mos u harrakat kot po futju punës se nuk te paguaj te tu pispillosur para pasqyres dhe te komentosh mbarëvajtjen e këtij biznesi. :D :D :P :P


Jo mo ku po harrakatem une??? Une klienta marr, por ata s'duan te shkojne ne club. :P :P


Nejse, do marr disa te tjere sot, mos u bej hic merak ti. :P LOL LOL

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#129 ne: 13-04-2007, 11:29:42
oj kojshie ec ikim bashke se u be kohe pa shku ne club... je bere per mall moj  :perqafim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#130 ne: 13-04-2007, 11:31:17
oj kojshie ec ikim bashke se u be kohe pa shku ne club... je bërë për mall moj  :perqafim


Hajde ikim ne Webster Hall. :D :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#131 ne: 13-04-2007, 11:35:18
Ok... po të enjten aman se athere kan "Lady's Night" ene kercejn ato meshkujt qe ke qejf ti :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#132 ne: 13-04-2007, 11:55:56
Nooo, te Enjten eshte College student's night. :D
mishel
#133 ne: 16-04-2007, 13:15:41
Brodha gjithe Tiranen por Clubin e gjeta po mbyll....e kishin konfisku ato te Tatimores...ehhh more steriotip qe me ngrifesh si gjel kaduf, ja kishe lene nje hale me fatura papaguar, dhe c'prisje...na shkoi mundimi kot mo.

Ahh capkene, mos ki shume besim tek Mishel se ajo eshte edhe me ashtu se ty  :D :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#134 ne: 17-04-2007, 02:01:24
Po jo mi jo se Lokalin e kishin pronotu ata te tatimeve dhe qe mos i bezdiste njeri i vune ate shiritin gjoja e konfiskuar. :D

Po mos kij merak se hapur eshte plus qe kam marr edhe disa balerina te reja ;).

Prap eja se do te qeras une kete here se kam bere lek me ata te tatimeve kete fundjave. :D :D

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#135 ne: 17-04-2007, 03:18:45
Ou vetëm për kokë tate nga me pe qe jam e bukur (pff se mbaj veten për te tillë :D
Ate dite kur i thash keto fjal duhet te kem qen shume i lodhur ne garat e kuajve,syte me pasknan bere teka qift.lool 
sot po e shoh se nuk qenke fare e bukur? :D

spiunja e perandorit..lool :perqafim

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#136 ne: 17-04-2007, 03:23:59
Ohoho kush me paska ardh muve...BULI, po ti mor zagar unë te kisha lon ne shpi te majshe kalamojt...vrap mos mu hardallos shumë knej se edhe tashi do vi..se kam pak pune knejna nga Clubi


po sa shpejt erdhe mo kok patate,po kush te lajmeroj se une jam ketu? apo harrova Capkenja te paska then. :D
un sa i vura ne gjume kalamojt dhe dola te pi nje kafe qe te prisja ty qe te benim i cik dashuri sonte.lool

gru hajde shpejt se do me zer gjumi dhe do njelesh pa gjo.. :)
mishel
#137 ne: 17-04-2007, 08:19:29
Nanaaaa vetem ate jo...mos ma hiq riskun se ta pres racionin per nje jave pastaj....e te bej te marresh flake si pinoku. :D :D

Ah Sterio nuk e disha vallahi, por kete fundjave qe te vi, ka shirita s'ka shirita kam me hi mrenda... :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#138 ne: 17-04-2007, 08:36:39
Hyr hyr vetem me mend ne koke ama. :P :D ;)

Ah po edhe me xhepin plot se jemi ne periudhen e pagimit te tatimeve ne Bashki. ;) :P
mishel
#139 ne: 17-04-2007, 08:39:20
Tashi ti ndaje mendjen o me qeras o te qeras...nuk bo burri si...e di vete ti mo
Edhe thu hajde se kam bo lek edhe pastaj e dredh..pike e zeze..
 :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#140 ne: 17-04-2007, 08:48:02
Ec moj se nuk e kam problem per nje makiato une. :D  Leqe kam edhe mangesi me balerina keshtu qe eja se ndoshta edhe me duhesh te te fus ne pune. :D
mishel
#141 ne: 17-04-2007, 08:51:12
duhet me i marr leje burrit njëherë...se si ide s'është e keqe...dhe të mendosh qe kercej (te paktën siç thonë)...shumë ne mënyrë provokuese...besoj se kështu i do ti balerinat eeeee hmmmmm:

Ja kur te vi ai do ta pys po tha Po erdha..ne mos...më vjen keq
po me thuj pagesen te lutem dhe kushtet e kontrates....siguri met shoqërore ti pagu tise s'i dihet jo për , a thyjme noi kom tu kercy a ku di unë mo  :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#142 ne: 17-04-2007, 09:00:57
Ec moj se te gjitha kushtet i ke.  :D Paga shume e kenaqshme :D Sigurime po e po :D Cdo me nga jeta. :P
mishel
#143 ne: 17-04-2007, 09:10:08
Nje Amaro Luccani...

Kushtet e kontrates shoku, ose kapo.
S'ka ashtu kot me kot... :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#144 ne: 17-04-2007, 09:23:32
Parashtroi kushtet ti dhe pastaj i diskutojme pike me pike. ;) :P
mishel
#145 ne: 17-04-2007, 09:46:43
Tashi une e di qe kushtet e kontrates i vendos punedhenesi..po meqe qeka keshtu ja po mendohem e po ti parashtroj...hajt per hajer  :D :D

 • Postime: 12210
Lefter
#146 ne: 20-04-2007, 17:03:15
Po shoh qe paska ca zocka neper Night Club... :P Hajde tju qerras nga nje gote se edhe une jam ba fitil. :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#147 ne: 25-04-2007, 03:44:43
Bah c'me falimentuar këta unë e kam hapur lokalin qe robt te pijne e te dehen kurse këta vijnë e pijne një kafe dhe ikin. :P :P :D :D :P
mishel
#148 ne: 26-04-2007, 14:52:39
sterio ku e lame....ah futi i te lame e te pastrume mire CLUBIT se erdhi e premtja. dhe do shkulen njerzia. dhe me thuj ne c'ore do e hapesh se do vi une me ca te tjere hajde luj venit. LOL
Capkenja
#149 ne: 27-04-2007, 10:39:26
E premte sot..Mishel ca behet andej nga klubi juaj se gjoja ty dhe Sterion te kemi vene ne poste

MOj se mos ja merr mendjen atij dhe e bebelis me ndonje qoshe ,me ndonje skute edhe na le pa hyre ne bar ne LOL LOL