×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 25523
mishel
#150 ne: 27-04-2007, 14:33:37
epo i ka zanati keto LOL
wiliams
#151 ne: 27-04-2007, 15:39:56
po cbeni moj ju te dyja,gjith diten ne klub..qenkeni edhe pijanece pa le te tjerat hmmmmm:
mishel
#152 ne: 27-04-2007, 15:43:46
wili te gjitha i kam po pijanece jo. i gote vere e pi me qejf por vetem vere ama. ja tani po shkojme tek wine house se sterio ka hum si sopata pa bisht.
wiliams
#153 ne: 27-04-2007, 15:46:05
wili të gjitha i kam po pijanece jo. i gote vere e pi me qejf por vetëm vere ama. ja tani po shkojme tek wine house se sterio ka hum si sopata pa bisht.
..tani nuk je ne gjendje te levizesh nga vendi mesa shoh une,se ke pire shume..po hajde se me duket eshte nje dhome ketu ngjitur dhe ja fusim nje gjume per 7 pale qefe ;)
mishel
#154 ne: 27-04-2007, 16:07:17
ik o wili fli dhe boll pe endrra me sy hapur. mbylli te pakten

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#155 ne: 27-04-2007, 22:11:06
"This is why I'm Hot hot, this is why I'm hot hot. I'm Hot 'cause I'm fly, you ain't 'cause you're not, this is why, this is why, this is why I'm hot hot. "


LOL LOL


 • Postime: 4224
Charlie
#156 ne: 27-04-2007, 22:27:30
dhe ca ishte kjo si perfundim :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#157 ne: 27-04-2007, 22:28:43
Po kercej mo qe t'i jap kostumere Sterios. :D


Shife qe erdhe ti.. :D Hajde tashi hudhi paret. :D LOL LOL

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#158 ne: 27-04-2007, 22:49:10
qyyyyy qyyyyy ka plasur sheshit ketu. Une erdha te kthej nje teke raki, ketej fshatarkat kercejne me brekushe dhe me kerpudhat qe i kane vene per te mbuluar cickat. U prish dynjaja, aha, sqenka vend per mua ketu. Pale ai Charli Chaplini na ka vene dhe ate targe, tutjeee ti lanet se na rrokanise koken me ate targe. Lanet
Capkenja
#159 ne: 28-04-2007, 09:11:14
O xha Milo..ku ke qene per koke tende se ketej kalliri i misrit ka shkuar 3 pashe mbi toke..lopet e Canes jane terbuar,gje e gjalle ska mbetur ne fshat kane marr arratine fshataret per ne qytet..

Xha Milo ky lokali ketu eshte per Striptiz Bar atje ku femrat zoti na ruajt e mos me keq behen cullak fare...
se di une per cke ardhur ti xha Milo per raki a per ndonje gje tjeter..po lexo mire cfare shkruhet ne hyrje se mos e gjen vete ngushte me ndonje cep LOL LOL


Sterio jepi xha Milos nga ajo rakija e Skraparit qe e mban fshehur poshte banakut.qerase nga ana ime LOL

 • Postime: 4224
Charlie
#160 ne: 29-04-2007, 10:18:10
Hajde tashi hudhi paret. :D LOL LOL

Vetem ke parat mban mendjen ti ....ik oree mbytu :D
Capkenja
#161 ne: 29-04-2007, 10:26:28
cbehet ketej...´ska kembe njeriu

ika une se me ra baterija e lap topit do futem nga darka ne int..

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#162 ne: 03-05-2007, 05:09:13
Ma paskan bere Clubin han ma paskan bere kete dite qe s'kam qene.  :@


U pa puna do bej nje liste me kliente non grata dhe nuk do i lejoj me ketu.  :D :P
mishel
#163 ne: 03-05-2007, 06:20:15
ne pritje te listes...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#164 ne: 03-05-2007, 08:47:13
Vetëm ke parat mban mendjen ti ....ik oree mbytu :D


Po deshe mo, s'te nxorri paret njeri nga xhepi me pahir; e Zot c'na ka gjetur me ty.
Capkenja
#165 ne: 03-05-2007, 08:58:00
Ma paskan bërë Clubin han ma paskan bërë këtë ditë qe s'kam qenë.  :@


U pa puna do bëj një liste me kliente non grata dhe nuk do i lejoj me këtu.  :D :P
Ti mire qe erdhe se na ishte thare....ajo gjeja syri pra per te te lexuar ndonje shkronje prej teje !
mishel
#166 ne: 03-05-2007, 10:19:45
ja dhe kjo nostalgjikja. ai do bej listen e personave non gratta moj dhe ne te dyja kryesojme. LOL
wiliams
#167 ne: 03-05-2007, 13:36:50
bobobob ngelen ne klub keto te dyja(mishel me Capkenen). hmmmmm:.pika ju rente..  :perqafim
mishel
#168 ne: 03-05-2007, 13:54:17
Epo qeflije hesapi... :D
Capkenja
#169 ne: 03-05-2007, 14:08:16
Mishel..mos ki gajle se po ikem ne te dyja nga Klub mori fund Sterio falimentoi LOL LOL
wiliams
#170 ne: 03-05-2007, 14:14:04
ore qe ta marr vesh une,a paguheni dhe per cfar pune?..se kot nuk rrini gjith diten ne klub ju,ma merr mendja mua :D hmmmmm:
Capkenja
#171 ne: 03-05-2007, 14:16:21
Po he pra vrije pak shtrydhe pak mendjen LOL LOL ku punojme e sa e kemi rroguqen ahahahha LOL LOL

Kamarier sill shpejt nje Martini ketu se po me gric fyti per nje teke LOL LOL
mishel
#172 ne: 03-05-2007, 14:18:20
Na paguan steriotipi me honorare.... :D :D :D
Ja prit kur te na ver te parat ne listen e zeze...se ne kudo jemi te parat  :D :D
wiliams
#173 ne: 03-05-2007, 14:20:56
qe ti bie direkt muhabetit ;) une,a ja vlen te vij si klient une nganjehere ne kete klub,dhe cfar shebimesh me afrohen e kam fjalen hmmmmm:(perjashto pijet) :D
mishel
#174 ne: 03-05-2007, 14:26:47
Wili Credit Cardin i here dorzoje tek pronari pastaj hajde se folim...ofrojme shume sherbime rigoroze... LOL LOL LOL

Po leshoji njehere parackat aty mbi banak...ehhh
 

A night with.....

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 06-04-2019, 23:29:44
nga M A X