×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 26274

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 17-03-2007, 09:29:57
Sa i bie me dollar se me duket po na e futke mirë, i bie me shtrenjt... (se mos do paguj un, po kot thash ) LOL  :D


P.S. Ke keni marr për DJ ?

E mirë ju te dollarit po ju konvertoj pijen 10 dollare ... :D për meshkujt dhe 5 dollare për femrat. :D

Sa për dj kam marrë ne Prove Ujkun por ai vetëm tek alkooli dhe tek striptistet e ka mendjen kështuqë nuk po del ndonjë muzikë për ambient se vetëm metal po ja plas. :D :D

Mgjth ku vend është i lirë dhe mund te aplikoni. :perqafim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#26 ne: 17-03-2007, 12:15:45
Ty do të te punesoj te mbledhesh kliente dhe tu harxhosh paret ne clubin tim. :D  Besoj se këtë e bën dot  :P ;)


Ka emer kjo puna? :P  


Ja viktima e pare Charlie ik e rripe mirë nga paret...


Po halli eshte se ai s'ka leke. :D LOL  

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 17-03-2007, 15:31:25
Po halli është se ai s'ka Lekë. :D LOL  E mire gjej ndonje me lek. :D Me kete foto qe ke vene te vijne vete ata. :P

 • Postime: 1580
sorelina
#28 ne: 17-03-2007, 17:26:51
Hajt ta gezejme kete NIGHT CLUB-in :D

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 17-03-2007, 17:52:47
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D


Kush nuk ka Lek  te me kerkoje mua. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#30 ne: 17-03-2007, 22:36:41
Per cfare te kerkoj  kur dy lek ne xhep nuk i ke :D


Sweetie mos ke dert ti se kemi ne lek  deri te ngopesh ti  ;) :-*

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#31 ne: 17-03-2007, 22:42:23
Mire mire, do t'i marr te gjitha.. :D me gjithe makinen :D

 • Postime: 4261
Charlie
#32 ne: 17-03-2007, 22:47:22
makinen e vozis une :D ti vetem knaqu me lluksin :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#33 ne: 18-03-2007, 08:30:11
Po une po s'i morra te gjitha nuk jam e lumtur. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#34 ne: 18-03-2007, 21:50:04
i merr posa te hip ne  veture ...mos ke dert :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#35 ne: 18-03-2007, 22:03:22
ah ok.. kush eshte DJ ketu?? :P

 • Postime: 4261
Charlie
#36 ne: 18-03-2007, 22:08:41
s'ka DJ ...këtu secili bën  muzikë për vete :D kështu do të bëjm edhe  ne dy  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#37 ne: 19-03-2007, 14:47:48
Ju dy pellumbat mos na e beni pis ambientin per te bere qejf per ju eshte ai kopshti jashte me ato shkurret. :D :D :P

Po edhe atje eshte me pagese se ju kemi vene roje qe te mos ju shqetesojne. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#38 ne: 19-03-2007, 15:07:05
I like to move it move it,i like to move it move it  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#39 ne: 19-03-2007, 16:01:54
I like to move it move it,i like to move it move it  :D

U LIKED .....MOVED :D :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#40 ne: 19-03-2007, 16:15:05
U LIKED .....MOVED :D :D
Who can make me move it?   :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#41 ne: 19-03-2007, 17:05:07
I like to move it move it,i like to move it move it  :Dhahahahahahahhaa sa kam qeshur!! :D

Shejtan te ka bere perendia. :D LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#42 ne: 19-03-2007, 17:21:55
Kerkohen vazja te bukura e sexy per tu punesuar ne NIGHT CLUB. :D
Paga shume  e  mire plus bakshishe. :D :P

Te interesuarat te paraqesin CV me fotografi.


Do merren ne interviste nga une e nga dy antare te forumit qe ende nuk i kam zgjedhur. :D 

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#43 ne: 19-03-2007, 17:27:51
Sterio, e ca pune eshte kjo??
Per pagen e dua se per bakshishin j'ua kam falur. :P :D • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#44 ne: 19-03-2007, 17:31:15
Ti je automatikisht e pranuar me kete foto.  :D :perqafim

Paga nuk thuhet ketu ne sy te te gjitheve se eshte personale. ;) :P po e mire eshte... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#45 ne: 19-03-2007, 17:34:51
Me pak se $20 ne ore nuk vij. :D

P.S Thanx :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#46 ne: 20-03-2007, 17:06:35
Me e madhe se aq eshte por duhet ta justifikosh pagen ama. :D :P ;)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#47 ne: 20-03-2007, 17:58:20


hahahahahahahhaa sa kam qeshur!! :D

Shejtan te ka bërë perendia. :D LOL LOL
hajde me dhe ti ta muvim :D Me kane thene qe e muv bukur ti  :perqafim :P
mishel
#48 ne: 20-03-2007, 18:01:37
Qe do te thote tia besh shefit qejfin deri ne detaj  LOL LOL
Capkenja
#49 ne: 21-03-2007, 07:58:56
Kerkohen vazja te bukura e sexy për tu punesuar ne NIGHT CLUB. :D
Paga shumë  e  mirë plus bakshishe. :D :P

Të interesuarat te paraqesin CV me fotografi.


Do merren ne intervistë nga unë e nga dy antare te forumit qe ende nuk i kam zgjedhur. :D 
Sa seksi duhet te jemi per tu punesuar.?