×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 25184

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#50 ne: 21-03-2007, 08:01:50
hajde me dhe ti ta muvim :D Me kanë thënë qe e muv bukur ti  :perqafim :P
Ca muv une moj edhe kush ta ka thene? :D
Capkenja
#51 ne: 21-03-2007, 08:05:36
Plasen muvat ketej...Moj dreqka se jeni dhe te vogla na lini radhen neve nje here ta muvim .
guest11984
#52 ne: 21-03-2007, 08:06:01
sweety, ate qe e di e di ajo po lene tani kete muhabet LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#53 ne: 23-03-2007, 02:28:29
Sot kemi oferte speciale me rastin e fundjaves. :D :P 

Paguaj nje e merr dy. :D :P

Si per pije edhe per goca.


Kurse per gocat eshte paguaj nje mashkulle  merr sa te te doje qejfi. :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#54 ne: 26-03-2007, 07:59:12
Aha nuk eshte dukur njeri ne lokalin tim....... :O :( :S


Ore si e keni punen qe nuk vini apo doni te me falimentoni pa e hapur ende Biznesin. :P


Ec se kemi skonto pija e pare falas dhe tek pija e dyte paguan pijen e pare qe kishe falas.


ju presim :perqafim :D
mishel
#55 ne: 26-03-2007, 23:47:33
Cuno me ato direktiva si jep ti mos prit komb robi ne Club.
Kam nje jave si pres te "kthesa"  hmmmmm:....apo nuk kisha nja 10 a 15 rob me vete. prita 1 ore, prita  ehh epo kisha pune pastaj edhe ja merdhifa....qe keshtu jep adresen e sakte e ke me e  pa si kane me te msy robte. tung


 ;) ;) ;) ;) Duhet te jete goxha Club i lezetshem...ai i ktheses kam pershtypjen  :D :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#56 ne: 27-03-2007, 01:53:48
Ok ja direktivat:

Tek kthesa ec majtas pastaj ec djathtas kalon dy tre gropa me gelqere po mos kij merak se rruga është  e shtruar me cakull :P  dhe pastaj te del përpara një goxha tabele me ndricim NIGHT CLUB " ZERI IM" :D   parkim ke sa të duash por nuk garantohet makina :D.


Ec pra tani merr ata nja 10 a 15 dhe eja se pijen e pare e keni nga xhepi juaj pastaj për te dytën te shohim se mos bëjmë ndonjë leshim kuptohet ne kurriz te xhepit tuaj. :D :D
mishel
#57 ne: 27-03-2007, 02:41:36
dmth qeka aty ku mendoja se ishte
  LOL LOL LOL LOL

jane mush me duket ato gropat e gelqeres....nga fundjava aty na ke... :P :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#58 ne: 27-03-2007, 02:49:53
Ecni, ecni mbase keni marre edhe rrogat deri atehere dhe lini ndonje dore te mire me pare. :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#59 ne: 27-03-2007, 19:15:09
Te paska ik biznesi Tipo. :D Gjynaf. :D
Qe sa erdhi Charlie... e ka kemben te keqe ai... :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#60 ne: 28-03-2007, 01:38:11
C'te te bej ty une qe me sjell njerez xhep shpuar ne Club. :D :P

Ik na gjen ndonje me lek se ke edhe ti perqindje ne baze te xhiros qe do beje ai. :D :D :P
mishel
#61 ne: 28-03-2007, 02:59:54
Po une qe do te sjedh gjithe ato njerez me...nuk do me marr ndonje oferte te majme  :D :D :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#62 ne: 28-03-2007, 07:18:09
Me ty do merrem personalisht por kur te shoh frutet e punes tate... :D ;)

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#63 ne: 28-03-2007, 07:23:09
Ku behet ky night club-i????
mishel
#64 ne: 28-03-2007, 23:31:14
Me ty do merrem personalisht por kur te shoh frutet e punës tate... :D ;)


Aman mos ma lodh veten se ke goxha pune përpara...me gjithë ata njerëz qe do të vine!!! LOL LOL LOL LOL ruaji energjite..

Megjithatë një cike vëmendje e du unë!!! po i çik jo shumë  :P :P

 ;) kështu.
mishel
#65 ne: 28-03-2007, 23:36:39
hejjj rregulloni oren se paska shku per lesh!!! hmmmmm:

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#66 ne: 29-03-2007, 02:53:21

Aman mos ma lodh veten se ke goxha pune përpara...me gjithë ata njerëz qe do të vine!!! LOL LOL LOL LOL ruaji energjite..

Megjithatë një cike vëmendje e du unë!!! po i çik jo shumë  :P :P

 ;) kështu.

Po njecike thashë edhe unë jo shumë se po tu perkushtova shumë e mori lumi Biznesin pastaj. :P :D :D :D
Capkenja
#67 ne: 29-03-2007, 04:24:51
Moj Mishelke qe ne pike sabahut qenke cuar te besh postime ti shife pak oren e postimit :D 07 :36

Ke te drejte kush do e rregulloj cik kete oren :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#68 ne: 04-04-2007, 04:38:34
Epo ish ne club gjithe naten moj Capkene dha pastaj tha cdo bej une ne shtepi (krevat) ne pike te mengjesit?  po i fus nje postim ketu e te mbledh mendjen. :P :D
Jo per gje por piu shume me paret e saj dje ajo. :P
Capkenja
#69 ne: 04-04-2007, 06:53:20
Ua ky co bej ne pike te mengjesit ne krevat,pse une te te mesoj ty cfare ?

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#70 ne: 04-04-2007, 07:06:51
Po  :D ti te me mesosh... kuptohet nqs di. :P ;)
Capkenja
#71 ne: 04-04-2007, 07:56:51
Sa pyet dhe ti burr i dheut,pa pa pa vdisni cik per flirt ju djemte me keq se femrat beni :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#72 ne: 04-04-2007, 08:15:20
Ej jami vogel une shih foton ...akoma nuk e kam mbush moshen per flirt ... :D
Capkenja
#73 ne: 04-04-2007, 08:17:22
I vogel i vogel po ´punen e bene te madhe ti :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#74 ne: 04-04-2007, 08:19:59
E di e di po tani ne kete lokal ti ke ardhur per muhabet apo per te pire? :D na se goten epare po ta afroj vete me leket e tua. :D