×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 26279
Capkenja
#75 ne: 04-04-2007, 08:26:49
Ej une kam nje huq te keq...bej bej muhabet me pronarin e lokalit po sme pelqeu pronari nuk pi  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#76 ne: 04-04-2007, 08:38:46
E cdo me dehet ketu kjo me duket.... hmmmmm: :D
Capkenja
#77 ne: 04-04-2007, 08:44:05
Dhe po u deha une kam nje huq nuk mbaj me mend rrugen per ne shtepi(e kam pa tallje kete,kur dehem me cojne te tjeren ne shtepi se ngaterroja gjithmone autobusat merrja te linjave te tjera.Pija pas shkolles ne shkolle afer nje lokali kete vit,po mua birra e pare me mban ne kembe e dyta me corodit e treta harro ku jam..te shifje ata te klases sime sa qeshnin me mua sepse une e kam  gallat te dehurin... :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#78 ne: 04-04-2007, 08:58:45
Me ty nuk u rrika kur dehesh se s'mbake mend asgje... :D
Capkenja
#79 ne: 04-04-2007, 09:01:33
ahahhahaahahh me mua nuk rrihet 2 min se une te nxjerr nga shtepia nga  nervat  qe kam.Pale ca shpuze jam grence grence me thone,bishe e gjalle.E vogel e vogel po tund mehallen ne kembe :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#80 ne: 04-04-2007, 09:18:21
Mjere kush te ka ne mehalle thuaj. :D :P
mishel
#81 ne: 04-04-2007, 09:30:32
I bo teslim te gjithe kjo....Ngele t'u i hap namin vetes moj e uruar do mbetesh kallogre do mbetesh  LOL LOL LOL

u sa u kenaqem ne ate clubin tat...apo nuk me vune re  :D :D

e kishe arredu shume bukur pale cmimet sa bukur mi kishe arredu per qejf mo. ;)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#82 ne: 05-04-2007, 02:42:43
I bo teslim te gjithë kjo....Ngele t'u i hap namin vetes moj e uruar do mbetesh kallogre do mbetesh  LOL LOL LOL

u sa u kënaqem ne atë clubin tat...apo nuk me vune re  :D :D

e kishe arredu shumë bukur pale cmimet sa bukur mi kishe arredu për qejf mo. ;)

ty te kam thene bej qejf sa te dush clubi eshte i yti .. :P :D
Por ne fund paguj paret. :D
Capkenja
#83 ne: 05-04-2007, 03:55:44
Me te futur shkoi pune :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#84 ne: 05-04-2007, 04:01:23
kush është kamarjerja këtu? ju lutem një double chevas with ice and redbull,mos harro edhe ca feta portokalli,karrota me vere te bardhe..hmmm kaq për tani,me vonë na sjell edhe ca tekila,krip dhe limon.. sonte dua me u dehur se jam i mërzitur .. :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#85 ne: 05-04-2007, 04:12:57
Ec capkene dhe embelsire punoni se ka ardh em mendje te keqe djali sot, do me len lek. :D :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#86 ne: 05-04-2007, 04:27:23
he mo pronaro?pse kaq te pa afta kamarjeret sot?

do beni sherbim te shpejt apo te iki tek club venuia? ho pra mo se sot kam marr rrogen.. :)
Capkenja
#87 ne: 05-04-2007, 04:34:53
Ok me fal se isha duke  folur me nje kliente,cfare doje ti :
ju lutem një double chevas with ice and redbull,mos harro edhe ca feta portokalli,karrota me vere te bardhe..hmmm kaq për tani,me vonë na sjell edhe ca tekila,krip dhe limon.. sonte dua me u dehur se jam i mërzitur ..
ta sjell une tani

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#88 ne: 05-04-2007, 04:40:06
pse ti je kamarjerja mi? gjynof gjithe kjo bukuri femre te punoj si kamarjere ketu..po te bej nje ofert pune nese deshiron.po apo jo?

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#89 ne: 05-04-2007, 04:54:58
Pse gjynaf more djale, hmmmmm: Pagen e kane te mire bakshishe marrin njofje te reja krijojne etj etj benefice po qe nuk i them se duan te punesohen te gjithe ketu pastaj  :P ;)  Keshtu qe mos mi ngacmo gocat por shijo sherbimin e tyre se si pellumbesha i kam :D
Capkenja
#90 ne: 05-04-2007, 08:30:26
pse ti je kamarjerja mi? gjynof gjithë kjo bukuri femre te punoj si kamarjere këtu..po të bëj një ofert pune nëse deshiron.po apo jo?
Ou vetem per koke tate nga me pe qe jam e bukur (pff se mbaj veten per te tille :D

 • Postime: 4261
Charlie
#91 ne: 05-04-2007, 09:00:46
E shef qe nuk jam i vetmi qe te them qe je e bukur :D
mishel
#92 ne: 05-04-2007, 09:03:49
Ohoho kush me paska ardh muve...BULI, po ti mor zagar une te kisha lon ne shpi te majshe kalamojt...vrap mos mu hardallos shume knej se edhe tashi do vi..se kam pak pune knejna nga Clubi

Si the ti steritipo se do pagujsha me leket e mia...po jo more djale se nuk te ofendon misheli ty kaq hapur...hape portofolin dhe qiti parackat...hajde puci.. :D :D :D :D :D
Capkenja
#93 ne: 05-04-2007, 09:06:00
Buli jot bredh me gra te botes,shife cfare me thote mua :D Po shyqyr qe jam shoqja jote dhe ti tregoj tek e tek se po te jete per Stalionin ehuuuuuu kushedi ku do kishte shkuar ai tani :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#94 ne: 05-04-2007, 09:16:27


Si the ti steritipo se do pagujsha me leket e mia...po jo more djalë se nuk të ofendon misheli ty kaq hapur...hape portofolin dhe qiti parackat...hajde puci.. :D :D :D :D :D

Epo s'guxon robi te fuse doren te paguaj se nuk te le rradhe Mishel... :D  hajde mo se prap leken e mija jane. :D  Po te jap nje salep qe te te zere turpi dhe te me japesh nje shishe xhin. :D
Capkenja
#95 ne: 05-04-2007, 09:20:34
Ik ke intervistat ti se te kam kurdisur ca pyetje.Tregohu cik xhentelmen mos le gocat te paguajne se na turperove,do thone nga ka dale ky lloj njeriu :D
mishel
#96 ne: 05-04-2007, 09:33:25
me vjen keq po mos ma harxho veten kaq shume...hajde nje kafe mu..se salepi me bo me dhmbje mesi hahaha

Ehh thuj munohet robi me bo si ne shpi te vet jo mor ska shonse ta tregojne direkte kush o i zoti...papapa :D :D :D :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#97 ne: 10-04-2007, 06:14:29
Po ti ku ishe kete weekend qe nuk erdhe te pije tek lokali im. :@


une kish adhe nje tavoline speciale te rezervuar vetem per veten time. :D
mishel
#98 ne: 10-04-2007, 06:50:04
erdha mer dreq...po me thane qe pronari e kishte ndalu kafen ne lokal te vete dhe se e kishte pronotu gjithe tavolinat per vete...ja keshtu, prandaj gjeje me veten si e ke pas kete fundjave se une ohoho...shkova ke i Club tjeter...te ai qe osht njit me tatin... :D :D :D :D :P :P :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#99 ne: 10-04-2007, 07:00:43
Ec mi ti se kafen e ofroj falas une... :D

Edhe kur te vish here tjeter telefono se kam kaq pune sa nuk te ve re fare kur hyn dhe kur del. :D :D