×

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 26286

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#850 ne: 22-07-2011, 13:16:06
A ka sonte noj gjo ketu ne night klub ? :D
.......ik mor se ke ngatrru vendin ti..ketu ka vetem femra o Charli :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#851 ne: 27-03-2019, 16:09:01
Hajde se sapo e pastroi clubin Monique qe ju befsha e lere fare ... :D

Pija e pare falas por me kusht pasi te keni pire 5 te parat, jemi icik keq me danc loverset  po shpejt do paraqiten se kemi nxjerr njoftim tek gazeta eros playboy dhe tek emisioni me bej te lumtur. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#852 ne: 27-03-2019, 16:10:36
Po stripper per MILFSE s'do punesoni ju, se nuk kam si shtyj kohen naten?! :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#853 ne: 27-03-2019, 16:11:06
Unë do sjell nja 5 arka tuborg. Të pije personeli.

 • Postime: 253
Monique
#854 ne: 27-03-2019, 16:14:47
Monique kthehet mbrapasht se paska ngaterru deren e WC -se me Clubin e ketij Tipit LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#855 ne: 27-03-2019, 16:18:16
Po stripper per MILFSE s'do punesoni ju, se nuk kam si shtyj kohen naten?! :P
Per momentin vetem Moniquen kam por sdu ta lodh qe ditet e para se eshet ne dispozicion vetem te shefit pasi dua ta shoh si e tund, po e kaloi testin e hipa ne tub direkt. LOL
Po pres e ca zocka te tjera por  me duket se jane bere kllocka dhe kam hall se nuk rrine dot ne tub me shume se 20 min. LOL

Mgjth dite te mira do vijn o cuna. LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#856 ne: 27-03-2019, 16:18:43
Monique kthehet mbrapasht se paska ngaterru deren e WC -se me Clubin e ketij Tipit LOL
Jo mire ike se aty e deshe performancen e pare . ;)

 • Postime: 253
Monique
#857 ne: 27-03-2019, 16:20:45
tipi pazar me mua ben.....nuk thone kot , i joti ta fut, se ai boti te merr erzin LOL LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#858 ne: 27-03-2019, 16:22:46
tipi pazar me mua ben.....nuk thone kot , i joti ta fut, se ai boti te merr erzin LOL LOL LOL
me mire une se bota, pa merak mishin do ta ha por kocken do ta ruaj. LOL LOL

 • Postime: 253
Monique
#859 ne: 27-03-2019, 16:25:01
Kur them qe ky club ka ik per shele jo ti...edhe cik nga kasaphane do behet qofte tymi LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#860 ne: 27-03-2019, 16:30:27
Kur them qe ky club ka ik per shele jo ti...edhe cik nga kasaphane do behet qofte tymi LOL
Hi hi Hi prandaj u ngule ketue ska rob me te shkul . LOL

ja e ca se i nisa korrieret neper bote. Nami do behet, vuj vuj vujjjjjj LOL

 • Postime: 253
Monique
#861 ne: 27-03-2019, 16:32:00
plumba qorr jane ....se ste ndahet shpirti nga Bonny ty jo....

Edhe me ylli te vij, prape koken te une e ke lumadhi ti LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#862 ne: 07-04-2019, 10:18:21
Tipi filluan inagurimet ktej, ti ke nai plan me e inaguru kte pocaqine :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#863 ne: 21-08-2019, 23:45:29
Nuk po me ngjan si Klub ky mua, ;)...

 • Postime: 4261
Charlie
#864 ne: 24-08-2019, 15:52:08
Nuk t'ngjane sepse nuk eshte ky klub per ty :D  ti i ke ato klubet tua me ngjyra ylberi, aty shko ti :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#865 ne: 27-08-2019, 02:29:51
Klub a Po na kane firuar klientet... kane bere senrionza..:)