Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 13:44:36

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 13:44:36
 ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 13:48:11
Ec mbani rradhen ketu ... :D


Mos krijoni sherre dhe me te kujdesshem me punonjeset se kam marre bodyguard dhe nuk mbaj pergjegjesi per pasojat qe mund te keni.

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 13:55:13
Ngelet duke hapur disko e Night Club-e, mire mire, po si shume shtrenjte i paske pazaret ti i zoti shpise …uli i cike cmimet se buxhetor jemi helbete.
Ose ndaji me kategori refugjatet nga 10 evro, ne shqiptare nga 5 euro..he si thu??

 :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 13:59:35
Per femrat e bukura nje pije falas dhe 5 euro per pije me pas. OK tani :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Karatisti ne 16-03-2007, 14:00:27
Harrove 18+ se te kap ligji!
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 14:10:10
ok the?? Super adresen nashti se u nisa une...

O south minoren dmth mbi 18 e di une...apo e kam gabim :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Karatisti ne 16-03-2007, 14:14:26
Duhet larguar kalamojt them une se va mbyll klubin Bashkia :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 14:25:49
Harrove 18+ se te kap ligji!

E kam korruptuar policine. :P ;)

Mishel adresa eshte " Tek Kthesa" :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 14:27:39
Eh taksirat thuaj sa kthesa m'u dashka me kalu sot...apo e kishe llafin për ke kthesa kamzes  :P :P
Hej mos i ndihmo edhe te tjeret keshtu se do e mushke plot Club-in  :D :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 14:37:19
Hajde hajde leri nazet kush kerkon gjen... :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 14:46:34
Po pra po...po varet edhe ca gjen po hajt mo do bejme si do bejme... :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: M A X ne 16-03-2007, 14:50:42
Keni nevoje per nje barkeeper?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 14:53:48
po mos harro se kena kai pije falas e pastaj me 5 euro pijen...ashtu te keqen
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 14:59:42
Keni nevojë për një barkeeper?

Ec sa jane vendet bosh ne neser do fillojne te nderhyjne me miq qe te zene pune ketu. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 16:45:38
A e keni  mallin e  mire  a joo ... dhe sa eshte tarifa :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-03-2007, 16:55:48
Varet se sa e ngre ti plako....... ;) :P

Po me pare trego dokumentat tek hyrja pastaj te shohim nese je apo jo madhor per te prishur lek. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:06:58
me  pare trego cfare malli  eshte ...see une  nuk  ngrehi cfare do malli :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 18:22:20

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P

Sa i bie me dollar se me duket po na e futke mirë, i bie me shtrenjt... (se mos do paguj un, po kot thash ) LOL  :D


P.S. Ke keni marr për DJ ?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 19:12:59
Hey, po ne qe s'kemi leke, si ia behet hallit? :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 19:16:44
e ke  fare leht ...:D mund te punsohesh këtu ti dhe pastaj  bën lek me thes :D vetëm aman  mos i wear glasses se do ti humbesh klientët pastaj LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 19:24:36
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

S'te hyjn pune leket ne club se kan te tjerët për ty (si psh Charlie)..vetëm stili te nevojitet  ;)  :D

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 19:31:07
Epo pune e madhe, nga inati do t'i ve syzet. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 19:32:52
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq per ty
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 16-03-2007, 20:04:25
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq për ty

ti maren te keqen klientet asaj...ajo eshte si shpirt..i jep drite gjithe botes e jo me nje klubi nate :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-03-2007, 09:26:51
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

Ty do te te punesoj te mbledhesh kliente dhe tu harxhosh paret ne clubin tim. :D  Besoj se kete e ben dot  :P ;)

Ja viktima e pare Charlie ik e rripe mire nga paret... LOL LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-03-2007, 09:29:57
Sa i bie me dollar se me duket po na e futke mirë, i bie me shtrenjt... (se mos do paguj un, po kot thash ) LOL  :D


P.S. Ke keni marr për DJ ?

E mirë ju te dollarit po ju konvertoj pijen 10 dollare ... :D për meshkujt dhe 5 dollare për femrat. :D

Sa për dj kam marrë ne Prove Ujkun por ai vetëm tek alkooli dhe tek striptistet e ka mendjen kështuqë nuk po del ndonjë muzikë për ambient se vetëm metal po ja plas. :D :D

Mgjth ku vend është i lirë dhe mund te aplikoni. :perqafim
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 12:15:45
Ty do të te punesoj te mbledhesh kliente dhe tu harxhosh paret ne clubin tim. :D  Besoj se këtë e bën dot  :P ;)


Ka emer kjo puna? :P  


Ja viktima e pare Charlie ik e rripe mirë nga paret...


Po halli eshte se ai s'ka leke. :D LOL  

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-03-2007, 15:31:25
Po halli është se ai s'ka Lekë. :D LOL  E mire gjej ndonje me lek. :D Me kete foto qe ke vene te vijne vete ata. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 17-03-2007, 17:26:51
Hajt ta gezejme kete NIGHT CLUB-in :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2007, 17:52:47
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D


Kush nuk ka Lek  te me kerkoje mua. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 22:36:41
Per cfare te kerkoj  kur dy lek ne xhep nuk i ke :D


Sweetie mos ke dert ti se kemi ne lek  deri te ngopesh ti  ;) :-*
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 22:42:23
Mire mire, do t'i marr te gjitha.. :D me gjithe makinen :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 22:47:22
makinen e vozis une :D ti vetem knaqu me lluksin :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 08:30:11
Po une po s'i morra te gjitha nuk jam e lumtur. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 21:50:04
i merr posa te hip ne  veture ...mos ke dert :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 22:03:22
ah ok.. kush eshte DJ ketu?? :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:08:41
s'ka DJ ...këtu secili bën  muzikë për vete :D kështu do të bëjm edhe  ne dy  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2007, 14:47:48
Ju dy pellumbat mos na e beni pis ambientin per te bere qejf per ju eshte ai kopshti jashte me ato shkurret. :D :D :P

Po edhe atje eshte me pagese se ju kemi vene roje qe te mos ju shqetesojne. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-03-2007, 15:07:05
I like to move it move it,i like to move it move it  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2007, 16:01:54
I like to move it move it,i like to move it move it  :D

U LIKED .....MOVED :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-03-2007, 16:15:05
U LIKED .....MOVED :D :D
Who can make me move it?   :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 17:05:07
I like to move it move it,i like to move it move it  :Dhahahahahahahhaa sa kam qeshur!! :D

Shejtan te ka bere perendia. :D LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2007, 17:21:55
Kerkohen vazja te bukura e sexy per tu punesuar ne NIGHT CLUB. :D
Paga shume  e  mire plus bakshishe. :D :P

Te interesuarat te paraqesin CV me fotografi.


Do merren ne interviste nga une e nga dy antare te forumit qe ende nuk i kam zgjedhur. :D 
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 17:27:51
Sterio, e ca pune eshte kjo??
Per pagen e dua se per bakshishin j'ua kam falur. :P :DTitulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2007, 17:31:15
Ti je automatikisht e pranuar me kete foto.  :D :perqafim

Paga nuk thuhet ketu ne sy te te gjitheve se eshte personale. ;) :P po e mire eshte... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 17:34:51
Me pak se $20 ne ore nuk vij. :D

P.S Thanx :)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-03-2007, 17:06:35
Me e madhe se aq eshte por duhet ta justifikosh pagen ama. :D :P ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-03-2007, 17:58:20


hahahahahahahhaa sa kam qeshur!! :D

Shejtan te ka bërë perendia. :D LOL LOL
hajde me dhe ti ta muvim :D Me kane thene qe e muv bukur ti  :perqafim :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 18:01:37
Qe do te thote tia besh shefit qejfin deri ne detaj  LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2007, 07:58:56
Kerkohen vazja te bukura e sexy për tu punesuar ne NIGHT CLUB. :D
Paga shumë  e  mirë plus bakshishe. :D :P

Të interesuarat te paraqesin CV me fotografi.


Do merren ne intervistë nga unë e nga dy antare te forumit qe ende nuk i kam zgjedhur. :D 
Sa seksi duhet te jemi per tu punesuar.?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-03-2007, 08:01:50
hajde me dhe ti ta muvim :D Me kanë thënë qe e muv bukur ti  :perqafim :P
Ca muv une moj edhe kush ta ka thene? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2007, 08:05:36
Plasen muvat ketej...Moj dreqka se jeni dhe te vogla na lini radhen neve nje here ta muvim .
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-03-2007, 08:06:01
sweety, ate qe e di e di ajo po lene tani kete muhabet LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2007, 02:28:29
Sot kemi oferte speciale me rastin e fundjaves. :D :P 

Paguaj nje e merr dy. :D :P

Si per pije edhe per goca.


Kurse per gocat eshte paguaj nje mashkulle  merr sa te te doje qejfi. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2007, 07:59:12
Aha nuk eshte dukur njeri ne lokalin tim....... :O :( :S


Ore si e keni punen qe nuk vini apo doni te me falimentoni pa e hapur ende Biznesin. :P


Ec se kemi skonto pija e pare falas dhe tek pija e dyte paguan pijen e pare qe kishe falas.


ju presim :perqafim :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 26-03-2007, 23:47:33
Cuno me ato direktiva si jep ti mos prit komb robi ne Club.
Kam nje jave si pres te "kthesa"  hmmmmm:....apo nuk kisha nja 10 a 15 rob me vete. prita 1 ore, prita  ehh epo kisha pune pastaj edhe ja merdhifa....qe keshtu jep adresen e sakte e ke me e  pa si kane me te msy robte. tung


 ;) ;) ;) ;) Duhet te jete goxha Club i lezetshem...ai i ktheses kam pershtypjen  :D :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2007, 01:53:48
Ok ja direktivat:

Tek kthesa ec majtas pastaj ec djathtas kalon dy tre gropa me gelqere po mos kij merak se rruga është  e shtruar me cakull :P  dhe pastaj te del përpara një goxha tabele me ndricim NIGHT CLUB " ZERI IM" :D   parkim ke sa të duash por nuk garantohet makina :D.


Ec pra tani merr ata nja 10 a 15 dhe eja se pijen e pare e keni nga xhepi juaj pastaj për te dytën te shohim se mos bëjmë ndonjë leshim kuptohet ne kurriz te xhepit tuaj. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 27-03-2007, 02:41:36
dmth qeka aty ku mendoja se ishte
  LOL LOL LOL LOL

jane mush me duket ato gropat e gelqeres....nga fundjava aty na ke... :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2007, 02:49:53
Ecni, ecni mbase keni marre edhe rrogat deri atehere dhe lini ndonje dore te mire me pare. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 19:15:09
Te paska ik biznesi Tipo. :D Gjynaf. :D
Qe sa erdhi Charlie... e ka kemben te keqe ai... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2007, 01:38:11
C'te te bej ty une qe me sjell njerez xhep shpuar ne Club. :D :P

Ik na gjen ndonje me lek se ke edhe ti perqindje ne baze te xhiros qe do beje ai. :D :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 28-03-2007, 02:59:54
Po une qe do te sjedh gjithe ato njerez me...nuk do me marr ndonje oferte te majme  :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2007, 07:18:09
Me ty do merrem personalisht por kur te shoh frutet e punes tate... :D ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: AngelDeviled ne 28-03-2007, 07:23:09
Ku behet ky night club-i????
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 28-03-2007, 23:31:14
Me ty do merrem personalisht por kur te shoh frutet e punës tate... :D ;)


Aman mos ma lodh veten se ke goxha pune përpara...me gjithë ata njerëz qe do të vine!!! LOL LOL LOL LOL ruaji energjite..

Megjithatë një cike vëmendje e du unë!!! po i çik jo shumë  :P :P

 ;) kështu.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 28-03-2007, 23:36:39
hejjj rregulloni oren se paska shku per lesh!!! hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2007, 02:53:21

Aman mos ma lodh veten se ke goxha pune përpara...me gjithë ata njerëz qe do të vine!!! LOL LOL LOL LOL ruaji energjite..

Megjithatë një cike vëmendje e du unë!!! po i çik jo shumë  :P :P

 ;) kështu.

Po njecike thashë edhe unë jo shumë se po tu perkushtova shumë e mori lumi Biznesin pastaj. :P :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 04:24:51
Moj Mishelke qe ne pike sabahut qenke cuar te besh postime ti shife pak oren e postimit :D 07 :36

Ke te drejte kush do e rregulloj cik kete oren :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 04:38:34
Epo ish ne club gjithe naten moj Capkene dha pastaj tha cdo bej une ne shtepi (krevat) ne pike te mengjesit?  po i fus nje postim ketu e te mbledh mendjen. :P :D
Jo per gje por piu shume me paret e saj dje ajo. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 06:53:20
Ua ky co bej ne pike te mengjesit ne krevat,pse une te te mesoj ty cfare ?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 07:06:51
Po  :D ti te me mesosh... kuptohet nqs di. :P ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 07:56:51
Sa pyet dhe ti burr i dheut,pa pa pa vdisni cik per flirt ju djemte me keq se femrat beni :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:15:20
Ej jami vogel une shih foton ...akoma nuk e kam mbush moshen per flirt ... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 08:17:22
I vogel i vogel po ´punen e bene te madhe ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:19:59
E di e di po tani ne kete lokal ti ke ardhur per muhabet apo per te pire? :D na se goten epare po ta afroj vete me leket e tua. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 08:26:49
Ej une kam nje huq te keq...bej bej muhabet me pronarin e lokalit po sme pelqeu pronari nuk pi  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:38:46
E cdo me dehet ketu kjo me duket.... hmmmmm: :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 08:44:05
Dhe po u deha une kam nje huq nuk mbaj me mend rrugen per ne shtepi(e kam pa tallje kete,kur dehem me cojne te tjeren ne shtepi se ngaterroja gjithmone autobusat merrja te linjave te tjera.Pija pas shkolles ne shkolle afer nje lokali kete vit,po mua birra e pare me mban ne kembe e dyta me corodit e treta harro ku jam..te shifje ata te klases sime sa qeshnin me mua sepse une e kam  gallat te dehurin... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:58:45
Me ty nuk u rrika kur dehesh se s'mbake mend asgje... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 09:01:33
ahahhahaahahh me mua nuk rrihet 2 min se une te nxjerr nga shtepia nga  nervat  qe kam.Pale ca shpuze jam grence grence me thone,bishe e gjalle.E vogel e vogel po tund mehallen ne kembe :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 09:18:21
Mjere kush te ka ne mehalle thuaj. :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-04-2007, 09:30:32
I bo teslim te gjithe kjo....Ngele t'u i hap namin vetes moj e uruar do mbetesh kallogre do mbetesh  LOL LOL LOL

u sa u kenaqem ne ate clubin tat...apo nuk me vune re  :D :D

e kishe arredu shume bukur pale cmimet sa bukur mi kishe arredu per qejf mo. ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2007, 02:42:43
I bo teslim te gjithë kjo....Ngele t'u i hap namin vetes moj e uruar do mbetesh kallogre do mbetesh  LOL LOL LOL

u sa u kënaqem ne atë clubin tat...apo nuk me vune re  :D :D

e kishe arredu shumë bukur pale cmimet sa bukur mi kishe arredu për qejf mo. ;)

ty te kam thene bej qejf sa te dush clubi eshte i yti .. :P :D
Por ne fund paguj paret. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2007, 03:55:44
Me te futur shkoi pune :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 05-04-2007, 04:01:23
kush është kamarjerja këtu? ju lutem një double chevas with ice and redbull,mos harro edhe ca feta portokalli,karrota me vere te bardhe..hmmm kaq për tani,me vonë na sjell edhe ca tekila,krip dhe limon.. sonte dua me u dehur se jam i mërzitur .. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2007, 04:12:57
Ec capkene dhe embelsire punoni se ka ardh em mendje te keqe djali sot, do me len lek. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 05-04-2007, 04:27:23
he mo pronaro?pse kaq te pa afta kamarjeret sot?

do beni sherbim te shpejt apo te iki tek club venuia? ho pra mo se sot kam marr rrogen.. :)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2007, 04:34:53
Ok me fal se isha duke  folur me nje kliente,cfare doje ti :
ju lutem një double chevas with ice and redbull,mos harro edhe ca feta portokalli,karrota me vere te bardhe..hmmm kaq për tani,me vonë na sjell edhe ca tekila,krip dhe limon.. sonte dua me u dehur se jam i mërzitur ..
ta sjell une tani
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 05-04-2007, 04:40:06
pse ti je kamarjerja mi? gjynof gjithe kjo bukuri femre te punoj si kamarjere ketu..po te bej nje ofert pune nese deshiron.po apo jo?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2007, 04:54:58
Pse gjynaf more djale, hmmmmm: Pagen e kane te mire bakshishe marrin njofje te reja krijojne etj etj benefice po qe nuk i them se duan te punesohen te gjithe ketu pastaj  :P ;)  Keshtu qe mos mi ngacmo gocat por shijo sherbimin e tyre se si pellumbesha i kam :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2007, 08:30:26
pse ti je kamarjerja mi? gjynof gjithë kjo bukuri femre te punoj si kamarjere këtu..po të bëj një ofert pune nëse deshiron.po apo jo?
Ou vetem per koke tate nga me pe qe jam e bukur (pff se mbaj veten per te tille :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2007, 09:00:46
E shef qe nuk jam i vetmi qe te them qe je e bukur :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-04-2007, 09:03:49
Ohoho kush me paska ardh muve...BULI, po ti mor zagar une te kisha lon ne shpi te majshe kalamojt...vrap mos mu hardallos shume knej se edhe tashi do vi..se kam pak pune knejna nga Clubi

Si the ti steritipo se do pagujsha me leket e mia...po jo more djale se nuk te ofendon misheli ty kaq hapur...hape portofolin dhe qiti parackat...hajde puci.. :D :D :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2007, 09:06:00
Buli jot bredh me gra te botes,shife cfare me thote mua :D Po shyqyr qe jam shoqja jote dhe ti tregoj tek e tek se po te jete per Stalionin ehuuuuuu kushedi ku do kishte shkuar ai tani :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2007, 09:16:27


Si the ti steritipo se do pagujsha me leket e mia...po jo more djalë se nuk të ofendon misheli ty kaq hapur...hape portofolin dhe qiti parackat...hajde puci.. :D :D :D :D :D

Epo s'guxon robi te fuse doren te paguaj se nuk te le rradhe Mishel... :D  hajde mo se prap leken e mija jane. :D  Po te jap nje salep qe te te zere turpi dhe te me japesh nje shishe xhin. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-04-2007, 09:20:34
Ik ke intervistat ti se te kam kurdisur ca pyetje.Tregohu cik xhentelmen mos le gocat te paguajne se na turperove,do thone nga ka dale ky lloj njeriu :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-04-2007, 09:33:25
me vjen keq po mos ma harxho veten kaq shume...hajde nje kafe mu..se salepi me bo me dhmbje mesi hahaha

Ehh thuj munohet robi me bo si ne shpi te vet jo mor ska shonse ta tregojne direkte kush o i zoti...papapa :D :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 06:14:29
Po ti ku ishe kete weekend qe nuk erdhe te pije tek lokali im. :@


une kish adhe nje tavoline speciale te rezervuar vetem per veten time. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 06:50:04
erdha mer dreq...po me thane qe pronari e kishte ndalu kafen ne lokal te vete dhe se e kishte pronotu gjithe tavolinat per vete...ja keshtu, prandaj gjeje me veten si e ke pas kete fundjave se une ohoho...shkova ke i Club tjeter...te ai qe osht njit me tatin... :D :D :D :D :P :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 07:00:43
Ec mi ti se kafen e ofroj falas une... :D

Edhe kur te vish here tjeter telefono se kam kaq pune sa nuk te ve re fare kur hyn dhe kur del. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 08:46:44
Si u be ky lokali ha merr dhe ike sikur te jesh ne Amerike :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 08:49:12
Problemi eshte sa te fusesh kemben se pastaj pa i lene gjithe leket nuk del njeri. :D :P

Ty te kam edhe kamarjere dhe e di me mire se mua c'behet me klientet. :P :D ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 09:03:31
Ehhhhe une i griva te shkreten,he nje gote he dy ate ene lane gjysmat bashkshish tek une :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 13:51:50
ore.. po me duket mua apo po del nga biznesi ky night club??? :D :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 01:59:05
E ke koke e kembe brenda por ti mos u harrakat kot po futju punes se nuk te paguaj te tu pispillosur para pasqyres dhe te komentosh mbarevajtjen e ketij biznesi. :D :D :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 04:10:39
Erdhi fundjava...sterio ke rregullu ndonje gje andej nga Clubi ti re...leni llafet me femrat , do vine njerez sot...

meqe jam ketu e mos harroj...kush isgte DJ sot??? :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 04:15:51
Ai e ka mendjen per miza.oiiiii pret ti te rregulloj klubin ai :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 04:33:30
jo mi jo se o mantanger i mire dreqi...ia di anen ketyre gjerave...po ku iku keshtu??? apo po rregullon cdo gje per sot..pres Dj une pa ma thene nuk shkoj sot. hmmmmm:

 ;) ;) ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 04:51:39
Ca mantageri thua :D

Ai te ishte mantanger do dilte tek Portokallia LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 05:12:10
Kjo i ngatarron njerezit me portokalle.... :D :D :D

degjo mua ti... ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 05:24:54
rri urte se do thone cunat dashka portokalle capkenja tani :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 05:41:43
Qenkeni bere te dyja ju? :P  Kronkondili me Shaqiren. :D

Ejani ejani se i kam marre te gjitha masat per fundjave. :D

Per dj jam ne dileme po them te marr egersiren se ndoshta ai u vjen mbas avazit robve. :D

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 05:48:31
Ou e paske mik egersiren ti :D Mos e ke te afert se mua me ngjan si vellai yt binjak :D


Erdha dale te vesh pak minifundit xhins :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 06:03:53
Me pershtatet kur bej gallate me ju. :D


Lere fare eja pa minifund. :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 06:08:00
Ehehhe dashke vape me duket ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 06:11:43
Jo moj eshte aq vape ketu tek ne sa une nuk di kujt ti jap ca.   :D :D :D

Lere vapen ti po sot pregatitu se duhet te besh paraqitje sa me te mire ne Club se kam ndermend te te promovoj. :P :P :P

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 06:16:15
Do vi po erdhi Misheli se ai i ben zap burrat une kam frike vetem :D

Cfare duhet te vesh per promovimin :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:11:19
Cfare te duash... :D

Ec mo se promovim eshte dhe duhet ete jesh pak seksi ne syte e botes. :P :D

Po do shohim si do te punosh kete fundjave pastaj do vendos do te te promovoj apo jo, sepse je ne gare me Embelsiren per kete post te ri. ;) :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:17:15
Epo une veten se votoj dot dmth te jap nje perfundim jam apo sjam seksi :D

Po lere po ja Embelsires si me e vogla qe eshte postin...
Une seksi behem per qejfin tim,edhe femer seksi sdo te thone cka dollapi nga jashte por e kupton dhe vete ti....

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:19:14
Po e kuptova, deshe te thoshe shif c'ka kusia brenda. :D LOL LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:23:17
Je i qut per keto gjera po lere sta ha qeni shkopin ty :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:28:13
Epo edhe nje shkop e do kusia brenda qe te trazoje corben. :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:32:23
ne nga anet tona e trazojme me lugen e drurit ose me ndonje kopace :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:36:14
Varet se sa eshte gjatesia per te perdorur kopacen se pastaj denohesh per rrafje minorenesh. ;) :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:38:10
Ehehhehehhe mire e keti po cte bejme ne :D

Ska rendesi gjatesia rendesi ka si rref apo si trazon kusine :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:40:21
kam hall se mos je sa shkopi dhe c'te te bejme pastaj. :D LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:41:34
Me marrsh te keqen more vesh LOL

Edhe po isha i gjendet karari mos ki hall,ohuuu hajde bab te tregoj arat.

Ika une per sonte kaq po e leme po me presin jashte do ikim per shoping
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 07:47:26
ik ik po mos harro te paraqitesh ne turnin e nates se ke pune sot. :D

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 10:10:24
E ke kokë e këmbë brenda por ti mos u harrakat kot po futju punës se nuk te paguaj te tu pispillosur para pasqyres dhe te komentosh mbarëvajtjen e këtij biznesi. :D :D :P :P


Jo mo ku po harrakatem une??? Une klienta marr, por ata s'duan te shkojne ne club. :P :P


Nejse, do marr disa te tjere sot, mos u bej hic merak ti. :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-04-2007, 11:29:42
oj kojshie ec ikim bashke se u be kohe pa shku ne club... je bere per mall moj  :perqafim
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 11:31:17
oj kojshie ec ikim bashke se u be kohe pa shku ne club... je bërë për mall moj  :perqafim


Hajde ikim ne Webster Hall. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-04-2007, 11:35:18
Ok... po të enjten aman se athere kan "Lady's Night" ene kercejn ato meshkujt qe ke qejf ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 11:55:56
Nooo, te Enjten eshte College student's night. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 13:15:41
Brodha gjithe Tiranen por Clubin e gjeta po mbyll....e kishin konfisku ato te Tatimores...ehhh more steriotip qe me ngrifesh si gjel kaduf, ja kishe lene nje hale me fatura papaguar, dhe c'prisje...na shkoi mundimi kot mo.

Ahh capkene, mos ki shume besim tek Mishel se ajo eshte edhe me ashtu se ty  :D :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 02:01:24
Po jo mi jo se Lokalin e kishin pronotu ata te tatimeve dhe qe mos i bezdiste njeri i vune ate shiritin gjoja e konfiskuar. :D

Po mos kij merak se hapur eshte plus qe kam marr edhe disa balerina te reja ;).

Prap eja se do te qeras une kete here se kam bere lek me ata te tatimeve kete fundjave. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 17-04-2007, 03:18:45
Ou vetëm për kokë tate nga me pe qe jam e bukur (pff se mbaj veten për te tillë :D
Ate dite kur i thash keto fjal duhet te kem qen shume i lodhur ne garat e kuajve,syte me pasknan bere teka qift.lool 
sot po e shoh se nuk qenke fare e bukur? :D

spiunja e perandorit..lool :perqafim
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 17-04-2007, 03:23:59
Ohoho kush me paska ardh muve...BULI, po ti mor zagar unë te kisha lon ne shpi te majshe kalamojt...vrap mos mu hardallos shumë knej se edhe tashi do vi..se kam pak pune knejna nga Clubi


po sa shpejt erdhe mo kok patate,po kush te lajmeroj se une jam ketu? apo harrova Capkenja te paska then. :D
un sa i vura ne gjume kalamojt dhe dola te pi nje kafe qe te prisja ty qe te benim i cik dashuri sonte.lool

gru hajde shpejt se do me zer gjumi dhe do njelesh pa gjo.. :)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:19:29
Nanaaaa vetem ate jo...mos ma hiq riskun se ta pres racionin per nje jave pastaj....e te bej te marresh flake si pinoku. :D :D

Ah Sterio nuk e disha vallahi, por kete fundjave qe te vi, ka shirita s'ka shirita kam me hi mrenda... :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 08:36:39
Hyr hyr vetem me mend ne koke ama. :P :D ;)

Ah po edhe me xhepin plot se jemi ne periudhen e pagimit te tatimeve ne Bashki. ;) :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:39:20
Tashi ti ndaje mendjen o me qeras o te qeras...nuk bo burri si...e di vete ti mo
Edhe thu hajde se kam bo lek edhe pastaj e dredh..pike e zeze..
 :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 08:48:02
Ec moj se nuk e kam problem per nje makiato une. :D  Leqe kam edhe mangesi me balerina keshtu qe eja se ndoshta edhe me duhesh te te fus ne pune. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:51:12
duhet me i marr leje burrit njëherë...se si ide s'është e keqe...dhe të mendosh qe kercej (te paktën siç thonë)...shumë ne mënyrë provokuese...besoj se kështu i do ti balerinat eeeee hmmmmm:

Ja kur te vi ai do ta pys po tha Po erdha..ne mos...më vjen keq
po me thuj pagesen te lutem dhe kushtet e kontrates....siguri met shoqërore ti pagu tise s'i dihet jo për , a thyjme noi kom tu kercy a ku di unë mo  :D :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 09:00:57
Ec moj se te gjitha kushtet i ke.  :D Paga shume e kenaqshme :D Sigurime po e po :D Cdo me nga jeta. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 09:10:08
Nje Amaro Luccani...

Kushtet e kontrates shoku, ose kapo.
S'ka ashtu kot me kot... :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 09:23:32
Parashtroi kushtet ti dhe pastaj i diskutojme pike me pike. ;) :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 09:46:43
Tashi une e di qe kushtet e kontrates i vendos punedhenesi..po meqe qeka keshtu ja po mendohem e po ti parashtroj...hajt per hajer  :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 17:03:15
Po shoh qe paska ca zocka neper Night Club... :P Hajde tju qerras nga nje gote se edhe une jam ba fitil. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2007, 03:44:43
Bah c'me falimentuar këta unë e kam hapur lokalin qe robt te pijne e te dehen kurse këta vijnë e pijne një kafe dhe ikin. :P :P :D :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 26-04-2007, 14:52:39
sterio ku e lame....ah futi i te lame e te pastrume mire CLUBIT se erdhi e premtja. dhe do shkulen njerzia. dhe me thuj ne c'ore do e hapesh se do vi une me ca te tjere hajde luj venit. LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 10:39:26
E premte sot..Mishel ca behet andej nga klubi juaj se gjoja ty dhe Sterion te kemi vene ne poste

MOj se mos ja merr mendjen atij dhe e bebelis me ndonje qoshe ,me ndonje skute edhe na le pa hyre ne bar ne LOL LOL

Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 27-04-2007, 14:33:37
epo i ka zanati keto LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 15:39:56
po cbeni moj ju te dyja,gjith diten ne klub..qenkeni edhe pijanece pa le te tjerat hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 27-04-2007, 15:43:46
wili te gjitha i kam po pijanece jo. i gote vere e pi me qejf por vetem vere ama. ja tani po shkojme tek wine house se sterio ka hum si sopata pa bisht.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 15:46:05
wili të gjitha i kam po pijanece jo. i gote vere e pi me qejf por vetëm vere ama. ja tani po shkojme tek wine house se sterio ka hum si sopata pa bisht.
..tani nuk je ne gjendje te levizesh nga vendi mesa shoh une,se ke pire shume..po hajde se me duket eshte nje dhome ketu ngjitur dhe ja fusim nje gjume per 7 pale qefe ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 27-04-2007, 16:07:17
ik o wili fli dhe boll pe endrra me sy hapur. mbylli te pakten
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-04-2007, 22:11:06
"This is why I'm Hot hot, this is why I'm hot hot. I'm Hot 'cause I'm fly, you ain't 'cause you're not, this is why, this is why, this is why I'm hot hot. "


LOL LOL


Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 27-04-2007, 22:27:30
dhe ca ishte kjo si perfundim :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-04-2007, 22:28:43
Po kercej mo qe t'i jap kostumere Sterios. :D


Shife qe erdhe ti.. :D Hajde tashi hudhi paret. :D LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 22:49:10
qyyyyy qyyyyy ka plasur sheshit ketu. Une erdha te kthej nje teke raki, ketej fshatarkat kercejne me brekushe dhe me kerpudhat qe i kane vene per te mbuluar cickat. U prish dynjaja, aha, sqenka vend per mua ketu. Pale ai Charli Chaplini na ka vene dhe ate targe, tutjeee ti lanet se na rrokanise koken me ate targe. Lanet
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 28-04-2007, 09:11:14
O xha Milo..ku ke qene per koke tende se ketej kalliri i misrit ka shkuar 3 pashe mbi toke..lopet e Canes jane terbuar,gje e gjalle ska mbetur ne fshat kane marr arratine fshataret per ne qytet..

Xha Milo ky lokali ketu eshte per Striptiz Bar atje ku femrat zoti na ruajt e mos me keq behen cullak fare...
se di une per cke ardhur ti xha Milo per raki a per ndonje gje tjeter..po lexo mire cfare shkruhet ne hyrje se mos e gjen vete ngushte me ndonje cep LOL LOL


Sterio jepi xha Milos nga ajo rakija e Skraparit qe e mban fshehur poshte banakut.qerase nga ana ime LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2007, 10:18:10
Hajde tashi hudhi paret. :D LOL LOL

Vetem ke parat mban mendjen ti ....ik oree mbytu :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-04-2007, 10:26:28
cbehet ketej...´ska kembe njeriu

ika une se me ra baterija e lap topit do futem nga darka ne int..
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2007, 05:09:13
Ma paskan bere Clubin han ma paskan bere kete dite qe s'kam qene.  :@


U pa puna do bej nje liste me kliente non grata dhe nuk do i lejoj me ketu.  :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 06:20:15
ne pritje te listes...
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 08:47:13
Vetëm ke parat mban mendjen ti ....ik oree mbytu :D


Po deshe mo, s'te nxorri paret njeri nga xhepi me pahir; e Zot c'na ka gjetur me ty.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 08:58:00
Ma paskan bërë Clubin han ma paskan bërë këtë ditë qe s'kam qenë.  :@


U pa puna do bëj një liste me kliente non grata dhe nuk do i lejoj me këtu.  :D :P
Ti mire qe erdhe se na ishte thare....ajo gjeja syri pra per te te lexuar ndonje shkronje prej teje !
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 10:19:45
ja dhe kjo nostalgjikja. ai do bej listen e personave non gratta moj dhe ne te dyja kryesojme. LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 13:36:50
bobobob ngelen ne klub keto te dyja(mishel me Capkenen). hmmmmm:.pika ju rente..  :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 13:54:17
Epo qeflije hesapi... :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 14:08:16
Mishel..mos ki gajle se po ikem ne te dyja nga Klub mori fund Sterio falimentoi LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 14:14:04
ore qe ta marr vesh une,a paguheni dhe per cfar pune?..se kot nuk rrini gjith diten ne klub ju,ma merr mendja mua :D hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 14:16:21
Po he pra vrije pak shtrydhe pak mendjen LOL LOL ku punojme e sa e kemi rroguqen ahahahha LOL LOL

Kamarier sill shpejt nje Martini ketu se po me gric fyti per nje teke LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 14:18:20
Na paguan steriotipi me honorare.... :D :D :D
Ja prit kur te na ver te parat ne listen e zeze...se ne kudo jemi te parat  :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 14:20:56
qe ti bie direkt muhabetit ;) une,a ja vlen te vij si klient une nganjehere ne kete klub,dhe cfar shebimesh me afrohen e kam fjalen hmmmmm:(perjashto pijet) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 14:26:47
Wili Credit Cardin i here dorzoje tek pronari pastaj hajde se folim...ofrojme shume sherbime rigoroze... LOL LOL LOL

Po leshoji njehere parackat aty mbi banak...ehhh
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 14:31:40
shum dakort jam per parate mishel,se une e di qe duhet te paguaj(se nuk ka qyl ketu)..por duhet qe heren e pare ta shoh a ja vlen dhe sa ja vlen,kjo eshte puna(e kam si ves kete gje,te gjitha gjerat dua ti provoj njehere pastaj i vleresoj :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 14:37:48
jo mo jo...qeke kopil i modh ti, ti hash i here e masanej te thush nuk ishin te mira .hemmm
cuno thirri menjes se nuk o tregu i grabrieles ketu. ketu je ne CLUB serioz me njerez serioz...aaaa
Capkene shoqeroje i cike wilin tek ajo dhoma qe i ka celsat Sterio...aty e di ti mo..dhe relaksoje i cike wilin e ke merak vete se une kam pune te tjera... :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 14:44:53
ore qe do paguaj mos e diskuto mishel sido qe te jete ajo puna,por une e kam merak se sa ja vlen te paguaj,a me kupto ku e kam muhabetin apo jo?. ;).hajde Capkene e leri llafet tani,ku eshte ajo dhoma qe tha misheli? :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 15:06:20
dale te zhvishem pak LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 15:09:19
dalë te zhvishem pak LOL LOL
ooo shpirti im,sa e bindur je,e urte e shume punetore,. :D.do te paguaj mire po hajde,(mos u zhvesh ketu se ka njerez moj,duro sa te shkojme tek dhoma se te zhvesh e te vesh une mos e ke merak,nuk te le te lodhesh duart ti fare) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 15:13:53
dale te zhvesh rrobat qe kisha veshur ne guzhine se mbajne era hurdha..ste le ti ta thuash mendimin tim deri ne fund.

mqs ra fjala ajo dhoma eshte per tu zhdepur cik nga xhepat..aty me shume hudhet parja se shijohet gje LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 03-05-2007, 15:19:47
po Capkene po.une jam nga ata qe zhdepi dhe jo qe zhdepet,po hajde njehere se shume u vonove :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 07:58:31
Mishel..mos ki gajle se po ikem ne te dyja nga Klub mori fund Sterio falimentoi LOL LOL

Ec moj se nuk e beni ate gje ju jo. :D :perqafim


Gjithsesi i kam dy te tjera rezerve ne rast se ju merren mente dhe ikni. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 08:10:55
Ec moj se nuk e bëni atë gjë ju jo. :D :perqafim


Gjithsesi i kam dy te tjera rezerve në rast se ju merren mente dhe ikni. LOL LOL LOL

Oii ky merret me nervat e mia LOL Mire po iki une dhe Misheli...po hapin nje Bar Streptiz per vete
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 08:13:28
epo sterio pergatiti mire shpirterisht dhe moralisht ato zockat . se do kalojne goxha kohe ne stol te rezervave. se nuk ikim kollaj ne. ja keshtu posi LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 08:17:11
epo sterio pergatiti mirë shpirterisht dhe moralisht ato zockat . se do kalojne goxha kohe ne stol te rezervave. se nuk ikim kollaj ne. ja kështu posi LOL LOL
Po ti je moj..vap ma beri mendjen corape lemsh per te qendruar LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 08:29:37
capkene mire te ka vajtur mendja per nje lokal strip. po une them ta hapim strip per burra. dmth te jene burrat ata qe te zhvishen dhe ne te shijojme te mirat qe natyra i fali. he si mendon. ti manager kurse une deputy yt...do bejme edhe qejf edhe pare per qejf. LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 08:44:30
capkene mirë te ka vajtur mendja për një lokal strip. po unë them ta hapim strip për burra. d.m.th. te jenë burrat ata qe te zhvishen dhe ne te shijojme te mirat qe natyra i fali. he si mendon. ti manager kurse unë deputy yt...do bëjmë edhe qejf edhe pare për qejf. LOL LOL
Te ruajt zoti ty me deshiren e madhe qe ke..hec se po bej ca leke une ketej nga Gjermania qe te hedhim themelet nga qershori per klubin..

Wili do jete protagonisti i pare me shoket e vet LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 08:57:22
Ore mos me prishni biznesin ju se ju prisha trute ju prisha.... :@ :@ :@ :P

Ecni ketu se do rinegociojme per kushtet e punes, se e shoh qe kur ju le te paangazhuara me pune filloni e mendoni ne ajer. :D :D :D


Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:04:50
Mishel i hyri frika ketij.8/2 ta beme LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 09:06:54
po po ju ecni ketu punoni e beni lek se na duhet per te regulluar CLUBIN. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:12:11
po po ju ecni këtu punoni e bëni lek se na duhet për te regulluar CLUBIN. :D
Mos e drudh muhabetin tani se ska lezet je dhe goxha burre LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 09:13:23
sterio te clubi i imi dhe capkenes ty do te kemi te ftuar nderi. do jesh pikerisht ti ai qe do ndjej hipjen i pari mbi kub dhe freskine e tubit LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:16:08
Po mendohem per emrin e klubit une tani dhe per kostumin qe do veshin striptizmat(do bejme breke nga ato me hunde elefanti LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 09:19:05
po duhet te japin permasat stripat moj se mos i bjer nocka ndonjerit e ngushte . e ndonjerit e lire. kupton ti mi LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:24:42
po duhet te japin përmasat stripat moj se mos i bjer nocka ndonjerit e ngushtë . e ndonjerit e lirë. kupton ti mi LOL LOL
Mire vere metrin sot atyre qe do jene protagonist dhe po i qep une LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 09:27:35
epo duhet te hapim temen tone moj. hajt se po e hap vete. dhe te leshoj lajmerimin.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:33:21
Mire po gjeje cik seksi temen se keshtu vijne klientat LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 09:39:24
Ma bene lemsh temen keto mistrecet.

Mishel o puno ose dil jashte se kam te tjera qe presin rradhen. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:40:56
Cke ti po iku ajo do iki dhe une LOL LOL

ahahaaha do shofesh ti sa rob do vijne tek tema jone seksi LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 09:42:39
Ik edhe ti se do marr Elegancen si manaxhere. :D :P

E kam edhe patriote dhe them se do merremi vesh me njeri tjetrin. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:47:21
Ik edhe ti se do marr Elegancen si manaxhere. :D :P

E kam edhe patriote dhe them se do merremi vesh me njëri-tjetrin. :P
Se mos vjen me con sms ne darke pastaj..o capkene hec cik te klubi bej derman klientave LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2007, 09:50:49
Si te jete rasti... :D

Edhe po e bera nuk e besoj se do me rrefuzosh. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 09:55:09
Si te jetë rasti... :D

Edhe po e bëra nuk e besoj se do me rrefuzosh. :P
Oj te refuzuari..pse cpret ti te lepihem ty per pune une LOL LOL Sa te kemi lokalin tone, i ka vdek nena atij muhabeti 99 %. LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 10:05:55
Ma bene lemsh temën këto mistrecet.

Mishel o puno ose dil jashtë se kam te tjera qe presin rradhen. :D :P

EHHhh Sterio kesaj i thone ta kruash me leter zmerile... LOL LOL LOL....
Po vete te hap temen me seksi...hajde capkene dil i here qe ktu se goxha pune na pret nga kahu tjeter
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 11:54:55
o Sterio po iken keto te dyja mbyll klubin mos u lodh kot,se une me ata 10 shoket e mi qe vinim cdo nate ,nuk vijme me njehere,se besoj se vijne as ata 120 te tjeret..une dhe gjithe klientela do shkojme atje ku te jene keto te dyja,kete se luan as topi.. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:29:36
se kishte me ty ajo re..e kishte me sterion qe na perzuri dhe na zevendesoi pa dale akoma jashte...ehhh dynja e poshter thuaj.

Po ne jemi me te forta, e hapem me mund e me djerse te b...e hapem Clubin tone dhe hajde Club..jo si ketu qe mbeten duke ardhur vetem tipa te lodhur si Wili e charli... LOL LOL LOL LOL LOL

ehhh kush do vi te Clubi yneeeee lalalalala ke inat plasss  :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 14:33:01
po po mishel tani qe i mbarova parate me ty..me thua i lodhur,ndersa atje ne krevat me thoje nuk kam pare me te fuqishem se ty ne jeten time..(ne fakt une perdorja viagra e ti akoma nuk e di)..po nejse nqs doni te ndroni edhe klub edhe klientele ..ate here ju uroj suksese e b..te forta.. hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:39:44
qeke ofendu ti..hajt pra ik te Clubi jone akoma ketu ti....

Ahhh more wili si nuk hoqe dore nga te enderuarit e tepert...te ben keq per zemen more djale... :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:55:34
OHHHH sa me ke prek me keto qe ke thene...

Nuk postoj me ketu une tani....BYEEE  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 04-05-2007, 20:49:08
kush është kamarier/e këtu? o kamarier/e m'sill një Heineken te ftohte me limon  :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 03:25:36
EHHhh Sterio kësaj i thonë ta kruash me leter zmerile... LOL LOL LOL....
Po vete te hap temën me seksi...hajde capkene dil i herë qe këtu se goxha pune na pret nga kahu tjetër

Shko shko tek tema me seks, :D degjo merr edhe letren zmerile se mos te duhet... :P LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 05:39:28
do me duhet ne fakt me zmerilu ca stripa. duke qene se skemi vaj trupi LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 05:50:58
OHHHH sa me ke prek me këto qe ke thënë...

Nuk postoj me këtu unë tani....BYEEE  :perqafim :perqafim
mire mishel mire,une do gjej edhe si ti edhe me te mira ndoshta,por ti si une as mos u lodh se do gjesh kurre ne asnje vend :S :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 05:53:17
Une them ti masazosh deri sa tu djerrsije trupi. :P LOL LOL LOL LOL LOL


Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 05:57:00
Unë them ti masazosh deri sa tu djerrsije trupi. :P LOL LOL LOL LOL LOLjo Sterio mua me vijne te masazhuara,se nuk kam durim. :D.kam njerin qe i masazhon dhe pastaj une filloj punen direkt ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 05:59:05
Nuk e kisha per ty more djalke po nuk eshte faji im se postojme ne te njejten kohe.
 :P

E kam fjalen per ate gocen. ;) e kupton ti mo. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 06:02:39
Nuk e kisha për ty more djalke po nuk është faji im se postojmë ne te njëjtën kohe.
 :P

E kam fjalën për atë gocen. ;) e kupton ti mo. :P
ehhhee shume mire ben qe i porosit ato,se ka ca dite qe me vijne te thata. :P.si sholle u eshte bere lekura :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 06:19:44
ah ti wili me duket se andej nga duhet te vesh koken ve te ndenjurat. Ti sterio ke nevoje per ndonje masazh alla zmeriliante heee. Shko zej rradhen tek dhoma e stripave se osht tu u mor capkenja personalisht me ke proces k LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 06:23:02
hajde hajde edhe ti se eshte me mire kur jeni te dyja. :D :P

plus qe jam pronar dhe paguaj mire per sherbime speciale. :P :P ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 06:25:11
ah ti wili me duket se andej nga duhet te vesh koken ve te ndenjurat. Ti sterio ke nevojë për ndonjë masazh alla zmeriliante heee. Shko zej rradhen tek dhoma e stripave se është tu u mor capkenja personalisht me ke proces k LOL LOL LOL LOL
mire i the mishel..Sterios..te ike atje se ketu boll jam une e teproj bile.. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 06:33:43
wili afroji pak veshet. esht pronari ai kuptove.    sterio capkenja ka shume per te mat e provu qe keshtu leje rehat me mire..se shperqendrohet dhe i shket situata nga      duret desha me thone
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 06:35:30
mire mire ec ti se e di une me ty do merrem me mire vesh une. ;) :P :P :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 06:39:29
aua po tamam bashke do mirkeqkuptohemi sh.mire.  po per ca ishte muhabeti meqe ra fjala LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 06:43:56
muhabeti me pak fjale isht esi ajo kenga. :D

Ne ato maja rripa rripa... ;)  te tjerat i di vete ti mo. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 06:48:08
epo varet si e di. une di vetem ate variantin ne ato maja rripa i here ta hipa  i here ta hipa...eeee
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 07:00:03
Edhe une aty e kisha fjalen por por isha une hypur. :D :D

Meqe ra fjala se ke ardh mikesh ene clubin tim cfar edo te te ofroj. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 07:05:58
mos e lej fjale me te ra se te gje belaja% dhe erdha me te kerku ndihme midis kolegesh zotrote nga nuk me shetite mal me mal me gjezdise. nje uje te lutem se me zuri vapa. te tjerat vine vete ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 07:11:21
Mire mire ec se ti e di mikun e mire e shpie ne vende te mira ec pi nje gllenke uje shpejt e shpejt dhe shtrihu tek ky divani ketu te kuvendojme per problemet ne Gjirin persik dh ezhbllokimin e situaten ne kanalin e Bosforit ... LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 07:16:53
pse re ca e gjeti gjoksin e persikut eshte ngatarru me karnalin e bisforit paaa ca maskarejsh. po une nuk merrem me ligje te kuqen. dhe jam e papergatitme ;) po po pate nai llaf per nanjonin ja/them une pa merak...
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 07:20:36
Po nepermjet teje do e transmetoj kete llaf po ec ulu e boll bere llafe. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 07:24:51
o sterio nuk jemi te studio ligjore jemi/te clubi. he i here ca llafi duhet ti trasmetoj.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2007, 07:27:07
Ec se po t abej me veprime me mire se me llaf s'ke shance se e kuptu. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 07:30:42
me llafe se duret dro i ke te gjata fort edhe nuk ti kuptoj. fjalet i kuptoj mire fare une sterio
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2007, 10:17:38
Boh robte e botes cbejne,e pijne nje teke dhe iu duket vetja mbret.Mbajeni veten mo burra te dheut,as ne banje nuk te lini te vesh pale me ndonje vend tjeter.Isha andej nga dhoma e stripitizmit vdiqa gjithone une do merrem me klientet ,po te vdes une cdo bej :D

Sterio Wili e ka thene nje llaf me vend,po ikem ne te iku klientela...keshtu ate letren e zmerilit fute mire me ndonje vend te sigurt se sa here do jesh vetem duhet ta limosh prapanicen mire e mire lale..LOL LOL

NJe birre ketu se u dogja fare nga brenda LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 12:51:00
pije e te befte mire Capkene.se e meriton. :perqafim.ke punuar aq mire sot sa nuk ka ku vete me. ;).flake ke marre nga poshte e nga lart,po pije jo nje po 2 birra shume te ftohta..dhe vendos edhe akull poshte nqs nuk te freskojne birrat :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 13:05:22
na mo na ti ato copat  e akullit i fute vete brenda ne pantallona. se ajo ia gjen zgjidhjen vetes. po ti o i zi. pastaj ma ler te qete se e pret pune e madhe sot cupen...meqe jam wili dj kemi marre dj Tonin eshte lemeri fare. Do vish andej a jo ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 13:10:57
na mo na ti ato copat  e akullit i fute vete brenda ne pantallona. se ajo ia gjen zgjidhjen vetes. po ti o i zi. pastaj ma ler te qete se e pret pune e madhe sot çupën...meqë jam wili dj kemi marrë dj Tonin është lemeri fare. Do vish andej a jo ;)
mishel une po rri me Capkenen derisa te qetesohet,pastaj shohim e bejme.. ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 05-05-2007, 13:13:46
epo ke ngaterru destinacion se ka ardh ka naija vet ajo tashti.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 05-05-2007, 13:17:11
epo ke ngaterru destinacion se ka ardh ka naija vet ajo tashti.
te shkoje ku te doje,por vetem te freskohet edhe pak..se po nxjerr flake akoma nga poshte eshte,se nga siper u freskua :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 06-05-2007, 10:29:40
Wili,futja kot si por..neper breke LOL LOL ku me rreh mua e ku godet ti or cun LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 06-05-2007, 11:40:33
Wili,futja kot si por..nëpër breke LOL LOL ku me rreh mua e ku godet ti or çun LOL LOL
po pra. :D.Capkene,ja fus kot. :D.une e di shume mire ku te rref ty,po per te goditur ndoshta nuk godas aty ku duhet ne fakt. :S.ndoshta them hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 06-05-2007, 11:50:06
Kur e di pse hap kot gojen LOL LOL me je qepur si rrodhja pas leshit te deles me je qepur LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 06-05-2007, 11:54:01
Kur e di pse hap kot gojen LOL LOL me je qepur si rrodhja pas leshit te deles me je qepur LOL LOL
per koke time megjithmend tu kam qepur keq me duket,kam frike se po bie ne sy. :-[.po as vete nuk e di pse me ke hy ne zemer qe ate dite qe erdha tek ky klubi per here te pare,sidomos pas nates pare. ;).vete e ke fajin se ma bere me sy dhe me shenje qe nga rruga.. :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Belinaa ne 06-05-2007, 14:27:13
për kokë time megjithmend tu kam qepur keq me duket,kam frikë se po bie ne sy. :-[.po as vete nuk e di pse me ke hy ne zemër qe atë ditë qe erdha tek ky klubi për herë të parë,sidomos pas nates pare. ;).vete e ke fajin se ma bërë me sy dhe me shenjë qe nga rruga.. :perqafim
Ej ej ti keshtu e verc andej e verc kendej ta tregoj hallin une ty ahahhha
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2007, 02:53:34


Sterio Wili e ka thënë një llaf me vend,po ikem ne te iku klientela...kështu atë letren e zmerilit fute mirë me ndonjë vend te sigurt se sa herë do jesh vetëm duhet ta limosh prapanicen mirë e mirë lale..LOL LOL

NJe birre këtu se u dogja fare nga brenda LOL LOL

Ec moj se nuk prish qejfi se ikni ju jo ka te tjera siç e kam thënë me sipër. Bilemi i kam amerikone(Elegancene  Sweetness)po i bëj edhe një oferte bombastike Lises dhe ja pate hajrin ju kioskes suaj. :D :DP.s   Leter zmerilin po ta rinis ty te te lemosh prapaculon në rast se te bëhet me cepa. LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 03:00:52
Ec moj se nuk qejfi se ikni ju jo ka te tjera siç e kam thënë me sipër. Bilemi i kam amerikone(Elegancene  Sweetness)po i bëj edhe një oferte bombastike Lises dhe ja pate hajrin ju kioskes suaj. :D :DP.s   Leter zmerilin po ta rinis ty te te lemosh prapaculon në rast se te bëhet me cepa. LOL LOL LOL LOL LOL
Une jam e rrumbullaket...kesh tu ska asnje cep te limoj LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 07-05-2007, 03:14:41
nuk te mbeska qejfi ty. ouuu epo mua me mbetet. hajde mbushu se nuk vi me
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2007, 04:44:39
Hajde hajde te te mbush ty nje gote se u merzite me duket. :P LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 07-05-2007, 05:09:18
me cfare do ma mbushesh me dhalle  LOL  do postoj ca foto te clubi im dhe te shohesh qiosken hemmmm
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 09-05-2007, 11:38:34
hej bela jon trubullu te martumet sot. :)

O gru ngele klubeve mor amon.po zhvillohu iher se ma solle shpirtin ne maje te hundës,njele katnare njele.sa herë te kam then se nuk jan klubet për ty,leni adoloshentet te defrehen diskove.për ty është ndonjë lokal lluksoz qe gatuan mirë OO Gruuuu o koka katnares..lool
Nigjo kam pronotuar një restorant te mirë ne high street Croydon,gatuan ushqim te mirë dhe te marrësh mend druq. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 09-05-2007, 13:28:33
ehhuuu Stalion. :S.ku i rref asaj  ;)e cfar i thu ti.. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-05-2007, 14:17:12
hej bela jon trubullu te martumet sot. :)

O gru ngele klubeve mor amon.po zhvillohu iher se ma solle shpirtin ne maje te hundës,njele katnare njele.sa herë te kam then se nuk jan klubet për ty,leni adoloshentet te defrehen diskove.për ty është ndonjë lokal lluksoz qe gatuan mirë OO Gruuuu o koka katnares..lool
Nigjo kam pronotuar një restorant te mirë ne high street Croydon,gatuan ushqim te mirë dhe te marrësh mend druq. :P

ahahahahah LOL po edhe ti s'qenke burr zamani... po ec ore ne disko e kape grun prej flokesh e nxirre fishek jashtë.. dashke me e cu ne restorant luksoz pale...  :D LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 09-05-2007, 14:19:03
ahahahahah LOL po edhe ti s'qenke burr zamani... po ec ore ne disko e kape grun prej flokesh e nxirre fishek jashtë.. dashke me e cu ne restorant luksoz pale...  :D LOL
avash avash ti..se sheh qe eshte e shoqeruar..? :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 10-05-2007, 00:25:30
stalono ti e di qe une haj vetem nga dora jote. hajde ma boj i tas groshe se e di ti vdes per asi. pastaj mos harro se per pune te kam marre. katnare katnare. po pse smi thu ne ven tjeter keto fjale ti mu. apo sta culo eee. LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 10-05-2007, 03:40:04
stalono ti e di qe unë haj vetëm nga dora jote. hajde ma boj i tas groshe se e di ti vdes për asi. pastaj mos harro se për pune te kam marrë. katnare katnare. po pse smi thu ne ven tjetër këto fjale ti mu. apo s'ta culo eee. LOL LOL
o mishel cke qe me flet me te tjere kur je me mua..?..sot deri neser ne ora 10 kam paguar une per ty more vesh..?je e imja dmth komplet,pastaj bej cte duash.. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 10-05-2007, 05:35:22
opo ti hic mos e rruj he burre. une per ty ta djeg shpine e gjithe ca te kesh mare e pare. po ti e kupton qe para burrit ste tej dot. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 10-05-2007, 09:39:10
ahahahahah LOL po edhe ti s'qenke burr zamani... po ec ore ne disko e kape grun prej flokesh e nxirre fishek jashtë.. dashke me e cu ne restorant luksoz pale...  :D LOL
Elbasanse,nuk e shikon qe qenka ne gjendje te dehur druqi,thash ta marr me te mire qe ta coj te shtepia,aty shifem mua se cfar burr zamani jom.loool
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 10-05-2007, 09:43:56
stalono ti e di qe unë haj vetëm nga dora jote. hajde ma boj i tas groshe se e di ti vdes për asi. pastaj mos harro se për pune te kam marrë. katnare katnare. po pse smi thu ne ven tjetër këto fjale ti mu. apo s'ta culo eee. LOL LOL
une sti them ne vend tjeter kto gjona se ma pret rriskun mujor.lool

Gru,une me doren time mund te jap ndonje luleshtridhe,qershi.Groshen haje me dore tate se me ta dhen une kom frik se te bej pis,pastaj te vjen era grosh gjith diten.lool
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 10-05-2007, 09:45:27
stalono ti e di qe unë haj vetëm nga dora jote. hajde ma boj i tas groshe se e di ti vdes për asi. pastaj mos harro se për pune te kam marrë. katnare katnare. po pse smi thu ne ven tjetër këto fjale ti mu. apo s'ta culo eee. LOL LOL
une sti them ne vend tjeter kto gjona se ma pret rriskun mujor.lool

Gru,une me doren time mund te jap ndonje luleshtridhe,qershi.Groshen haje me dore tate se me ta dhen une kom frik se te bej pis,pastaj te vjen era grosh gjith diten.lool
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 10-05-2007, 11:56:13
opo ti hiç mos e rruj he burrë. unë për ty ta djeg shpine e gjithë ca të kesh mare e pare. po ti e kupton qe para burrit s'të tej dot. LOL LOL LOL
o ty ta marrsha te keqen moj burrneshe,je bere tamam si me qene Tropojane. :D.ehh te lumte. :engjell:.forca mishel :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2007, 17:10:55
OKAZION !


Pije falas femra falas per te gjithe naten kete weekend. :DNe mengjes likujdohet llogaria. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 25-05-2007, 19:35:28
OKAZION !


Pije falas femra falas për te gjithë naten këtë weekend. :DNe mëngjes likujdohet llogaria. :D :P
rrofsh Sterio B,se jam bere gati sot ti bej per spital ato klientet e tua(e di vete ti.. ;)..do i vdes .. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2007, 10:11:24
Jo kaq ekstremist me punonjeset e mia se me duhen prap. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 26-05-2007, 16:00:20
me ke ta kete patur valle wili?
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2007, 17:20:14
Hajde ulu njehere pi ndonej gote dhalle se wilin ketu e ke nuk leviz ai, jo per gje po per ju ka ardhur ketu ne Club. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 26-05-2007, 18:18:13
me dhalle do me bej per spital ai mua! vetem nese i hedh nai substance qe ndikon direkt ne tru. po nuk ka aq forca wili jo. ne fakt erdha me te pa si funksiononte clubi yt qe kur kemi ik ne. te paska ra xhiro sterio bej nai oferte ma te fuqishme, haha
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 28-05-2007, 18:55:45
Hajde ulu njëherë pi ndonej gote dhalle se wilin këtu e ke nuk leviz ai, jo për gjë po për ju ka ardhur këtu ne Club. :D :P
O Sterio,te lutem mbaje dhe mos e le te ike mishelin se shyqyr qe erdhi, :perqafimtani ka mbete vetem Capkenja pa ardhur(megjithese ka nevoje ta marre pak veten) ;)une per vete dite e nate ketu do jem,do marr edhe kliente te tjere(deri tani presin radhen rreth 57 vete) :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 11:08:33
Ore ke te duash ti te sjell une jo per gje po klienti eshte prioritet apsolut. ;) :P

Ti bej listen se ke do se ti sjell une te gjitha :D tani jo une po paraja.  :P :P :P :P

Capin ma mbaj mire se e shoh pak t edepresuar keto ditet e fundit keshtuqe ke detyren e veshtire per ta sjelle ne qejf. :D :P

Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 11:27:33
ketu jam..kam pas ca halle me burrin LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 11:32:23
Ende nuk qenka mbyllur ky Club ee :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:11:12
Jo jo,nuk mbyllet ky klub o trim !

Nejse Sterio nje birre te ftohte ketu Capit,Beks se po me hipen nepsi qe ne pike sabahu LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:17:54
Nuk qenka malli i mire  si duket ketu :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:18:56
Nuk qenka malli i mirë  si duket këtu :D
mos sha, se do hash grushta nga Sterio LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:25:21
C'te bej une kur nuk kaa ...:D duhen investime te medha per te mbajtur ne Club si ky :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 12:27:06
psh...femra apo lek se se kapa mire LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2007, 12:33:26
haha...pse kur ta ka kap mire  ty seee prandaj po te them te hash fara sa me shum  :D Femra thash oreee :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 16:40:08
Ore farista nuk eshte kioska e Mishelit kjo qe me llapaciteni me fara hajde levizni se s'eshte club per pabuksa ky ketu. :P :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 16:42:56
Sterio hap cik krahun lale mos na nxef per kohe pasdite ate bej..pak se te mbaj burrat me muhabet ketu me thoke dhe fariste LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 16:54:09
Mos u nxef mi goce se po u nxefe ti nuk ka nuselale te te beje hyzmet. :D :D

Hajde shtrihu ketu e merre shtruar muhabetin sic e di vetem ti. ;) :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:01:16
Ku te shrihem mi LOL LOL aty tek ty re...po jo me lale se do thone perdhunoi Capi Sterion zot na ruajt e mos me keq LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 17:10:45
ik o capi kalohe nje metershin dhe pastaj ec se folim. :P

Si i thone me mire e kepus dhe aty se fus. LOL LOL LOL LOL

Meqe ra fjala falimentoi kioska jote qe ke bujtur tek une ti keshtu, apo po xhelozon ndonjerin. :P :P :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:14:54
jo jo..dale te vij misheli se ta kerdis ajo ty :D

Hej une me mire i  ve tap e ty sta jap LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 17:18:18
Mire mire saldoje kur te duash liroje. :D LOL LOL LOL

Tape mos i ve se nuk besoj se ta nxe. :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:20:37
Pse e ke mat gje ti qe arrin ke keto perfundime..apo kur skapi dot dhelpra rrushet tha jane te pa bere LOL LOL

P:s nuk e saldoj se do vij saldatori pas 2 javesh,...edhe e di vete ti..LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2007, 17:27:29
 

Mos u merzit se do te ndihmoj po deshe te kapesh rrushin. :D

 Di ti me pak perpjekje dhe e arrin kete ndac te kapesh nje ndac edhe dy njeheresh sic e ke qejf. :P ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:31:14
e kisha per ty...se spo i kapje dot rrushte prandaj LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 29-05-2007, 17:40:07
e kisha për ty...se s'po i kapje dot rrushte prandaj LOL LOL
hajde njehere e behu gati sot ne darke(se boll pushove). :P.futju punes me energji te reja.. ;) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:43:42
u zgjove ti pule nga gjumi..rri dhe ca bota ohuu e beri normes sot LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 29-05-2007, 17:46:51
u zgjove ti pule nga gjumi..rri dhe ca bota ohuu e bëri normes sot LOL LOL
..do pushoj edhe pak se dua te jem ne forme sot.. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2007, 17:56:24
mire pusho ti..se une po iki tani kam cik pune LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 29-05-2007, 17:57:39
mirë pusho ti..se unë po iki tani kam çik pune LOL LOL
...mire mire. ;).puno ti.. ;) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 01:18:23
WOW paskan plas tapat e te kapmet knej. qyqa me cuno keq te paska shku puna. te paska ra terheqja fare haha. misheli ka hap alamet clubi o tu myllt e mendjes ka me bredh ti mua qe nuk shef gjo. updateho me te e rejat e fundit shpirto se ke ngel nven numro. dhe capit a cupit (ca e ke ket emer moj flame) po te isha nvenin tat do i thosha i gjo tjeter dmth: une po i heq tapen ti sterio plasja llapen. hajt tung lale dhe mos ma permen emrin kot pa lidhje apo e ke nga efekti i dhalles. noten. 
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2007, 09:49:23
Ti me duket se ke akoma ne goje shijen e dhalles se prishme mi goce. :D :P

Sa per llapen ec se folim. :P ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 14:06:55
sterio te folte hoxha ne rreze te veshit. a nive. punen e llapes e kisha per capkenen po hajt mo. kurse ti bravo te qiofte e pranove se importon mallra te skaduara ne clubin tend. qellimi im ky ishte me te zbulu dhe ja arrita    hip hip urrraaaa LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2007, 15:49:27
Shperthyen tapat ne Clubin tim
Capi me Mishel-in benin si te pim
Me gota me dhalle ishin dendur
tape qe te beheshin mendjen kishin mbledhur

Lokali plot gaz edhe hare
te shkretat goca se kishin vene re;
Cunat pune pasi mbaronin
nje qyp per te derdhur dhallen ne cep perdornin
dhe keto te shkretat per sybet
pa pyetur njeri dhallen e kishin bere prone te vet.
Kur dhallen pine dhe e shijuan
Bah shume i kripur ato menduan.
Dikush nga cunat qe i kish pare me qetesi
QETESOHUNI u tha.
Ne kete Club nuk shitet dhalle
lengu qe ju pivet perdoret per fare.
tani me vrap tek doktori shkoni
tju beje hyzmet nga ai kerkoni.


Ahengu zgjat, atmosfera u ndez
Alkooli lume femrat i ndez
keshtu vazhdoi deri ne mengjes. :P :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 30-05-2007, 16:22:11
Sa na do ky robi ne te dyja me goce..shife na kushton dhe pizi LOL LOL

Pushkini ka thene,te kendoi mashkulli ne vargje,dije se vdes per ty LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 30-05-2007, 18:12:39
ehh po pse prandaj me jep kriza stomaku mua kushedi cdo mbi e more sterio
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 31-05-2007, 10:44:28
ehh po pse prandaj me jep kriza stomaku mua kushedi çdo mbi e more sterio
..une mendoj te marresh ca dite leje o mishel,se e ke nga puna e tepert me duket(ik pusho si Capkenja nja 15 dite) hmmmmm: :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-06-2007, 15:15:39
Plot qenka mbushur këtej, ka lezet jo për gjë po kam marrë dhe  vajza të reja ne pune qe mundohen te kenaqin klientet.


Dale se kam një ish konkurrenten time ne zanat qe ka ardhur me CV ne dorë për pune si duket ka falimentuar e shkreta. :P

Hajde hajde se e kam një vend për ty si pastruese dhe si shoqeruese e klienteve te dores se trete këtu tek lokali. :D :D :P

Ecni këtu pije falas për te gjithë ju nga ora 22.00 deri ne 22.05. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-06-2007, 21:51:57
edhe keshtu fut ne Club ti!!!....prandaj them une se clubi yt nuk bo as i lek...po kujt ja thu thuj/...... :D :D

Hajde se neser kemi party ne clubin A&A nisu se arrin dhe vishu shik zogu se ke per te gjet yllat e forumit, se te kam thene do te le te zgjedhesh ke te duash nga yllat e forumit  ;)

 LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-06-2007, 14:19:09
Thx per ftesen mishel. :D

E di qe do me zgjedhesh nje zocke te mire aty ne Kiosken tende dhe e pranoj me kenaqesi ftesen. :D

Po ulu pi nje kafe edhe ti ketu se ke bere gjithe ate rruge vetem per te me sjelle ftesen (ne fakt distanca qe kemi afer eshte :P).

Ec te flasim per ceshtje biznesi se gjerat e qejfit do i flasim naten. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-06-2007, 15:59:34
o shoku une te thashe te zgjedhesh Zocke...se pula ka sa te duash./ :D :D :D


Hajde i here si ke qene ca ke bo..si po te ecen bizinesi???
neve anej jo keq vallahi nuk qahemi, ma mire prishet!!!!

Dhe mos na e etiketo Clubin , kioske ore..se keq e ke pune...  :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 16-06-2007, 03:14:45
Ore keni sigurimsa ju ketu???

Jo per gje, por kam ardh per probleme. :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2007, 09:04:53
Hajde hajde se kam ca zocka sigurimse ketu qe po te futen ne dore nuk do kesh takat as te dalesh tek porta. :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 19-06-2007, 12:49:39
Kult ja ke vjedh ate avatar o Sterio lali :D

I'm sure the party will be nice tonight :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2007, 14:38:44


Kishe gje me avatarin tim ti? :P :P :P


Jo mi e kishin hedhur aty tek cepi i rruges dhe kur e pashe me erdhi keq dhe e mora. :P :P :P
Ec ec se te kam rezervuar nje tavoline 4-tershe keshtuqe ngjishu  mire me lek dhe bujrum. :D :D :D
Pijet e para i ofron lokali. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 19-06-2007, 19:34:35
Tavolinen e du dyshe :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: albnertili ne 19-06-2007, 21:53:41
hajde party hajdeeeeee
njish fare :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 19-06-2007, 21:54:27
e prure koken ti o magjyp :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 19-06-2007, 23:47:20
u mush me magjypa ky club. aha te ka ra xhiro fare lale. hajt shnet e pare i thone i llafeje
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 16:14:34
Kur ke fol mire per clubin tim ti mi mizerje? :P :P :P
Nejse nuk jemi racista ne i lejojme edhe magjypat por u hedhim klor ne pije qe te mos funksionojne me. LOL LOL LOL


Sot oferte speciale nje pije nje femer. :D
Per femrat nje pije nje mashkull.  :PP.S  Do ciftoj klientet me njeri tjetrin me duket. :P :P :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 16:18:38
hajde ibrita qe do dilkan! :P nuk jam raciste mor rob i shtremte. Haha. Po ju bashkangjita parafolsit
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 16:29:18
Hajde se edhe ti ke oferte speciale nje pije speciale fiton nje mashkull special.  :D

po degjo se po pive pije joalkooloke do te te ciftoj me ndonje femer pastaj. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 16:32:21
epo do me bika per pjese nai femer se pijet alkolike i kam lene! po mos harro se ta kam bere kete oferte ty me pare!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 16:40:27
Nuk e mbaj mend  hmmmmm: duhet te kem qene i pire kur me ke bere oferte. :P :P :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 16:43:12
ashtu them dhe une. i rrumbllos ishe kur erdhe tek clubi im. me erdhi keq se te kishta ra xhiro dhe mendova me te ofru zocken ma te bukur te forumit. ty te lashe vetem te vije gishtin! :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 16:51:26
E mbaj mend e mbaj kur e vura gishtin. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 16:53:22
hahaha te rente kur ste bie.   e mira kuptohet. po kujt ja vure sma the dhe te pelqeu. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 16:57:27
Drejt me thene se ku e vura dhe se kujt ja vura nuk e mbaj mend po goxha femer e mire ishte. :D :D LOL LOL LOL

Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 17:00:04
ja paske vu capkenes mor edepsez. pranej osht trem ajo e ka ardh ne shqiperi! hajt per hajer mo. lol lol o capkene dil i here knejna mi boll nejte ke lulja myllme lol lol
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 17:03:30
UUUUUUUUUUU  sa do kete vujt e shkreta. LOL LOL LOL uroj te ket patur akull verdalle. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 17:05:55
he se vje ajo e ta trego ty. e paske bo capkenen per me shku me pushime te gjata! dje ka qene ne metarlugjik me mor formen masi e neze ti. lol lol lol.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 17:07:59
 LOL LOL LOL LOL LOL

Mbase i ka bo mire klima andej. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 17:10:40
po pra po fil ishte bo! kishte shku ene n'llixha qe keshtu ki kujdes kur te kthehet se ta bo t'pabomen ajo! si i thone ta le ate gjone ne dere lol lol lol
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 17:15:02
Degjo te behemi serioze kur flasim per ate gjene se nuk ka lezet. :P :P

Sa per ate gjene nuk na e ka lene njeri qe te na e lere Capi. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 17:19:06
uuu sterio u shemtoke shume kur u boke sirioz. vallaj ashtu osht. hajt pra shifna ne darke ke clubi. po iki te ha une se e ke m'terezi ti lale! ah mos harroj kush i bi qemanese sot
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 20-06-2007, 20:02:40
ku eshte ky pronari i klubit se me ka ikur keq truri sot. ;).ti them te mi sjelle te gjitha keto qe punojne ketu sonte(se do punoj gjith naten) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 22:09:45
u pika ty more wili. ja do lene vrapin gjithe feckat e clubit per ty. lol lol
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 21-06-2007, 11:11:18
Sterio lale hap cik krahun se gjithe kjo vape do te lere me pasoja te zhvillimit bilateral.Capkenja ishte dhe eshte ne Shqiperi...ehehhe kishte ca pune do pinte ca birra cte bej.


Ja kam lene Mishelit per ca dite te kujdeset per clubin,oferta e saj vlen vetem deri ne fund te muajit :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Dalber ne 21-06-2007, 11:26:51
patriote me duket se e beme me turne neve, sa iki un pi Berati shkon ti :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 16:40:09
Se c'lidhje ka kjo m CLUBIN vetem ky e di? hmmmmm: :P :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 16:43:41
Sterio lale hap çik krahun se gjithë kjo vape do të lere me pasoja te zhvillimit bilateral.Capkenja ishte dhe është ne Shqipëri...ehehhe kishte ca pune do pinte ca birra ç'të bëj.


Ja kam lënë Mishelit për ca ditë te kujdeset për clubin,oferta e saj vlen vetëm deri në fund te muajit :D

Hajde Capi hajde se ka pune ketu jo llafe. Veri plapaculon punes dhe fito ca lek. LOL Birrat mund ti pish pas pune. :P

Sa per dijeni mishel ka ca kohe vjen ketej nga CLUBI im se i ka humb protofoli (dmth e qeras une se andej s'ka puen e ka mbet pa lek)  :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 17:02:02
pah sa llafazan burre. o sterio po ajo ishte loja mor lal. desha me perfitu dhe perfitova qamet :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2007, 17:06:20
Po vertet mishel fitove goxha eksperience. :P :P :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 22-06-2007, 17:43:35
perfitova te mira materiale. se per eksperience nuk kam vujt na i here. oqej pronaro!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-06-2007, 11:17:18
Oqej Xhevrieeeeeeee.. :P :P :-)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 21:15:32
O avdio...ku hume ti re gabeli dreqit...erdha une ke ki Clubi dhe nuk kishte asnjiu...

Bosh fare...ehhhh :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 21:20:19
lere moj Avdiun,dhe hajde njehere ketu ti se per koke time po me iken truri nga.. ;).vapa :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 25-06-2007, 22:33:22
Wili e kam parim ne jete , me njerez te vaposur nuk merrem...... :D :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 13:11:34
Wili e kam parim ne jetë , me njerëz te vaposur nuk merrem...... :D :D :D :D

avash ti avash. :P.kush te tha qe jam i vaposur? hmmmmm:...hajde e leri llafet se kemi 100 pune te tjera :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:40:19
kur ke pune cke qe merresh me femrat LOL LOL

P.S mos u kap keq me bashkepronaret time se kam nje  fis derr baba fis te qeron brenda sekondit LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2007, 13:51:46
Qekur i ka dale pronar i ri CLUBIT tim. hmmmmm:

Capi hajde zbythu andej nga kioska tende dhe mos mi bezdis klientet. :D :P

Apo ke ardhur per te bere ndonej lek fshehurazi pronares sate ketu ne CLUBIN tim. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:54:20
Spo flasim per clubin tend navash ti nje here me ate zbythu se na trembe......kam ardhur me te te bere ca xhiro se kam marr vesh je bere cope e troke nga ana financiare...sa qe po pranon ne klub tipa pijanec si pune e Wilit qe pijne vetem kafe te zeze LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 13:59:07
Spo flasim për clubin tënd navash ti një herë me atë zbythu se na trembe......kam ardhur me te te bërë ca xhiro se kam marr vesh je bërë cope e troke nga ana financiare...sa qe po pranon ne klub tipa pijanec si pune e Wilit qe pijne vetëm kafe te zeze LOL LOL
po po Capkene,une po e mbaj kete klub hapur se vij cdo dite,3 here biles(dhe punoj cdo nate) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:59:57
po pra duke pire kafe te zeze LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:03:27
po pra duke pire kafe te zeze LOL LOL
hajde tani e behu gati se do punojme naten,se nuk vij per kafe ketu une,more vesh apo jo..? hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:05:17
puno  ti..ta kam hapur krahun se une naten fle LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2007, 13:51:43
hajde Capi leri llafet e shtoju punes. :D :D :D
Plotesoi deshirat klienteve se te nxorra per culo perjashta. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 19:52:19
o Sterio cfar i ka gjetur keto punonjeset e tua?..ne fillim punonin diten e naten ,tani as naten as diten.. hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 22:14:53
epo e di ate shprehjen ti wili..."e kapi veten motra", ne ashtu si edhe Sterio punum ca dhe ja pame hajrin , e hapem nje club tonin....dhe po shijome frutet e punes sone. tani jane te tjere ata qe punojne per ne...prandaj bejme karshillik ne lale...

Edhe sterios der arriti ketu u lodh shume i ziu, ngeli maj kubit  :D :D :D :D...sterio thuj jo po deshe!@!!!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 13:25:35
Hajde mos beni fjale po shtroni culon dhe punoni se u hap sezoni i ri ketu. :D :P
Kemi punesuar valltare te reja. :P

Ecni se sot este falas neser cdo gje me lek  :D Eurot perdoren me shume ketu eee. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 13:34:26
ku i ke ftesat ti? ku i ke valltaret? ca lloji jane serbe? malajzeze? apo te ansamblit? pihet duhan brenda? dhoma private a ka? toilete sa ka? cubiste te mirfillta jane? po qe se pergjigjet e tua jane me shume jo se po ath me kepardhje te them se Clubi yt nuk i permbush standartet e kerkuara nga BE ne lidhje  me keto! edhe une nuk vi sikur ta shtrish dhembin nga ketu ku jam une e deri aty ku je ti. hajt nosh!  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 29-08-2007, 13:36:14
o shoqe ika une se hoqa int ta shpjegoj me voneTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2007, 13:42:56
ku i ke ftesat ti? ku i ke valltaret? ca lloji janë serbe? malajzeze? apo te ansamblit? pihet duhan brenda? dhoma private a ka? toilete sa ka? cubiste te mirfillta janë? po qe se përgjigjet e tua janë me shumë jo se po ath me kepardhje te them se Clubi yt nuk i permbush standartet e kerkuara nga BE në lidhje  me këto! edhe unë nuk vi sikur ta shtrish dhembin nga këtu ku jam unë e deri aty ku je ti. hajt nosh!  LOL LOL LOL LOL

Ke harruar edhe shume gjera te tjera po qe s'kam ndermend ti them ketu se duhen lene suprize. :D
Mgjth ti ndac eja ndac jo dera hapur ngelet per ata qe kane pare. :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 10-09-2007, 21:56:40
Sterio, mire biznesi ?? :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2007, 11:58:19
Sot kam marre top-less te reja, hyrja falas por ndalohen te hyjne personat qe kane me pak se 500 euro ne xhep.  :D :P :P

P.s Erlehta bisnesi ecen ok dhe besoj e e ke kuptuar se nuk kam pasur kohe as te te pergjigjem. :D ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 29-09-2007, 17:34:34
E shoh e shoh  :D :D

Tu grisshin astaret e xhepave nga lekat ishalla  :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2007, 22:33:28
ore pse eshte mbyllur ky klubi,apo nuk ka paguar tatimet? :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 11:09:09
Shoku ke ngaterru deren andej nga je futur ti jane zyrat e tualetit dhe ato jane mbyllur per servis. LOL LOL LOL LOL

Dil nga para dhe ec se sot ke nej pije falas meqe ke prit kot pas dere. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-10-2007, 20:42:00
leri denglat ti,po ec e me bej gati ato mua,njeren e dua para buke dhe ate tjetren pas buke(se nuk e perballoj dot me barkun bosh) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 10:35:38
Rresht i ke zgjidhi ke do... :D

Pagesa behet para fillimit te betejes se kam hall se iken pa paguar. :P  Degjo perdori vetem per te kercyer eeee :D :D ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 10:49:57
e ke zhvendosur clubin ti more? e ke lodh capin te ka kerku mbreme neper tirane e ste gjeti! dmth clubin jo ty personalisht!  LOL LOL LOL       TI wili su ngope akoma me refuzime? te perzume ne erdhe ke sterio. ki kujdes ti o pronar i lokalit se mashtron shume ai
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 10:51:03
capi di nr e telefonit tim. ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 10:57:55
e kishe pas fik mrome! leje se ja ke bo kastile me duket! hahahaha. donte me ardh me inspektu po si eci.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 10:59:45
E mire se kush do te gjen edhe me tel fik. :P

Degjo kur te vije te inspektoje i thuaj te thote nje muaj para se nuk dua te me gjeje keq gjate inspektimit. :P :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:09:46
mos ki merak! ke kohe te rikuperohesh se nga fundjava e ke prape knej! LOL LOL LOL.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:13:57
Mire qe me the. :P :P :P :D

Do shtoj ca racione ushqimi. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 11:15:12
Ende po punoka ky Bar ..po kush e ka ne dore tani kete ta di :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:26:03
charli stregohen komet e gjarprit! haha po si copertur eshte sterio LOL LOL. sterio do ja theme vone qe je tu e prit simas zakonit!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:42:59
Pronari s'ka ndryshuar  :D ketu vetem femrat rinovohen dhe sherbimet perfeksionohen. :D :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:48:10
ku i ke femrat me amon se leshte e pilos jemi tu pa! LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:55:48
Ti merru me pilon mishel se me femrat merrem vete une. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 12:02:05
ate mos e ki merak fare! merrem une qe cke me te! po thashe te jepja ndonje ndihme ne perzgjedhje se helbete kemi cike eksperience!  LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 12:09:49
Flm per ndihmesen e pranoj me kenaqesi. :perqafim :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 12:14:15
Fute llapen mrena se me vjedh stilin. hajt shpalosi fotot e feckave dhe te them une ke te zesh e ke te lesh.  LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 12:17:57
Ja prit ti fotografoj. :P :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 12:23:26
fotografohi nga te gjitha nahit!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 13:27:24
Pronari s'ka ndryshuar  :D këtu vetëm femrat rinovohen dhe sherbimet perfeksionohen. :D :D :P


E ku po i shef ti ato femra see ...:D mishelin po e numeron ti si femer e...jo jo kjo nuk merret me me keso gjera ka kohe qe i ka lene :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 14:20:22
Ajo eshte mantanxherja o Charlie :P prandaj dhe ka deshire ti perzgjedhe. :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 14:23:51
ose e thene me shqip. Tutorja! LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2007, 23:33:43
leri ato to leri,po hajde tek vendi dhe ne oren e caktuar ;)(pagesa eshte aq sa ka qene apo ka ndryshuar? hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-10-2007, 09:59:03
Sterio hajde propozim qe te paska bo wili! hahaha ky qe kur ndryshoi emrin. ndryshoi edhe preferencat me duket. hajt per hajer ishalla.  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2007, 11:07:41
Hahaha ...si duket poo ka ndryshuar per te mire ama LOL :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-10-2007, 22:06:17
po ti cdo ketu o i zi,ik ore ne ndonje vend tjeter e bej derman vetes se ketu ka femra :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2007, 22:43:58
Pse ti femer i thua vetes :D po ti nuk je as femer see te kishe qene mire kishte me qen :D LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 04-10-2007, 17:06:53
e paska bere ky Sterio bor***** me pula kete klubin e ka bere LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2007, 17:40:34
Eh dee kur i ka ardh ne dore edhe ketij ta merr ne dore klubin :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Cami ne 04-10-2007, 21:31:21
ejani forumista se une qeras sonte me pije se kam ditelindjen sot ejani dhe me beni shoqeri
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-10-2007, 22:33:06
Edhe 100 Cami... :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Cami ne 04-10-2007, 22:35:31
te falemnderit shum eja dhe qerasu me nje pije
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:05:08
eshte ne orarin e punes(ne kulmin e punes) :Pqerase pas pune te lutem shume ^o)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:11:56
ngelen duke bere party keta forumistat :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:15:45
ngelen duke bërë party këta forumistat :D
shih kjo,akoma nuk e ka marr vesh se cfar behet ketu :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:19:23
Po meqe kam filluar shkollen perseri tani, s'para futem shpesh ne forum. :(


Pa me thuaj mua, cfare behet? :DTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:20:39
une jam klient i thjeshte :D,pyet ate pronarin po deshe  :-[
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:26:16

Po kam punuar une ke ky club, po jo tanii.:D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:27:51
po hajde e fillo prap,se eshte rrit fitimi me duket,qenke edhe e mire :perqafim
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:30:22


Jo jo s'punoj me ketu une. :D

Po e mire themi qe jemi... :D LOLTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 23:31:31
Sweetie ..hec tek une se une jam menager of club :D cfare do qe punesohesh prap apo cfare :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:32:47
prap ka ngatrru klubin ky LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:33:46


Jo re jo, pse te iki ke manaxheri une kur mund te iki ke pronari i club-it??!?!?!!? :D LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 23:35:30
Haha ..jo per gje po une i mbaj leket jo pronarii :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:36:01

Jo re jo, pse te iki ke manaxheri unë kur mund te iki ke pronari i club-it??!?!?!!? :D LOL LOL

lere moj pronarin se te rjep nga xhepi,po hajde ketu direkt tek klienti me fantastik qe ka ky klubi(pyet ato tjerat po deshe..mishelin me Capkenen :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 23:37:14


Une sot kam ardhur te bej qef si kliente, gjeni ndonje goce tjeter ju xhaxhi. :D LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 23:38:52
O Grenc ato qe patur ti ka qene tjera ...kete lloj klienti ti nuk mund ta perballosh dot ...:D se behesh uje ende pa ja filluar LOL


Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 23:41:38
une u bera sa e pashe ne foto ;) e jo me ta kem afer :-[
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-10-2007, 13:22:50
Ore cfare behet ketu po harxhoni lek apo llafe? :P
Hajde pini se akoma nuk ka thene mjaft CAmi. :D edhe 100 Cami pi nje shishe chivas nga une. :D
Gens mos ja nxirr bojen lokalit, por dil tek dera tjeter dhe argetohu me ato zogezat e reja,kurse ti charlie boll u mburre me leket e mija por shtroiu punes dhe mos i ngacmo gocat bukuroshe se ato jane eskluziviteti im ketu. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-10-2007, 23:18:16
merre ne pune ate zogezen se me la pa mendje mua,te lutem shume do paguaj mire(sidomos naten e pare) ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2007, 04:26:10
Ate nuk ka nevoje ta punesoj askush ketu :D se ajo eshte vetem per mua jo per te gjithe :P edhe hiqeni nga mendja menihere ate :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 10-10-2007, 04:49:33
E mo Charlie e more turnin LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 10-10-2007, 07:41:53
Kujt i ka zene truri merimanga ketu???!!!!

Grens mos e vri mendjen se ka marre sterio ca zocka..per koke te zockave  :D :D :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-10-2007, 09:28:03
Ka lezet sa po rritet xhiroja.  :D :D :urra:
Ecni pini njerezia se sot ka skonto, vetem zockat nuk kane skonto por do ju ngrihet cmimi sot se jane bere speciale dhe ofrojne ushtrime speciale striptizmi. :D :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2007, 10:02:42
E mo Charlie e more turnin LOL

Nuk e le joo kot e kan keta :D :d
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2007, 20:32:46
Oooooooooooo security security......Perja shtojeni kete Gens-in  pezevenkun jashteeeeee... :D LOL


Jo  per gje po zockat qe i kemi ketu jan shumee te pafajshmme per ate.... :D :D LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 16-10-2007, 15:42:39
kush foli LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-10-2007, 20:18:04
ku je moj ti..nga zogez me duket se je bere klloçke me zogj apo me bejne syte mua? hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 17-10-2007, 08:41:19
si e gjete Grens LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-10-2007, 20:14:05
hajde per 2 minuta te dua ne dhome Capkene :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 15:21:55
O i zoti clubit nje pyetje kam. e ke klub apo shpi takimesh ti kete? ose thene me shqeto kuplara? ca o ky grensi qe i jepka urdhra robve? grens anej ka klubi im mos dil se kam me te there pe kaposh. se me flliq klientelen jo per gjo! LOL LOL.  Sterio i birre te lutem me kriko se po ma kerkoka shpirti mo!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 17:08:03
mishel kur do fillosh nga puna? ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 22-10-2007, 17:15:13
grens une e kam lene punen po kam sjelle nje zevendesuese. e ka emrin Doriana Kecyri! po perdore rralle se demtohet lehte dhe i dalin kallo! hajt me te mira
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 20:57:09
kur vjen ketu ajo. :S.?se kemi ngel keq ;)(vetem vijme e pime birra e behemi tape e ikim) :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 12:29:56
O i zoti clubit një pyetje kam. e ke klub apo shpi takimesh ti këtë? ose thënë me shqeto kuplara? ca o ky grensi qe i jepka urdhra robve? grens anej ka klubi im mos dil se kam me te there pe kaposh. se me flliq klientelen jo për gjo! LOL LOL.  Sterio i birre te lutem me kriko se po ma kerkoka shpirti mo!

Birren ta pish e t'befte mire se te qeras une.
Sa per lokalin e kam lokal serioz une por edhe klienteve nuk jau prish terezine se prishin lek.
Pastaj ai qe bertet nuk eshte e thene te kafshoje i thone nje fjale te urte popullore :P.

Sweetness shpejt nje birre mishel-it se i eshte thare gurmazi dhe shiko mos i merr lek por futi ne llogarine time. :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 12:38:26
e qarte sterio! prandaj i thashe te merret me ate miken. rrofsh per birren po me mire ma be caj tani se jam me rrufe e me ben dem birra ftohte!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 12:49:31
Ec atehere pije kete cajin canabis qe te te rise temperaturen e trupit dhe ti thuash gripit ik pirdhu. :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 12:53:50
me dashke te miren shoku! i bie qe me gripin te iki edhe une per lesh bubi. LOL LOL LOL. Me bej nje caj mali hajde shpejt
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:18:09
Nje Martini ketu Sterio shpejt e shpejt per tu nxeh
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:25:08
Kalo poshte banakut se te nxef sterioja ty. :D

P.s Jam pronar jo kamarrier rrusho. :D :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:31:10
cme ke vene nje avatar..ma ngrite perpjete pushin e krahut ahahhahaha :)


po se je pronar te kerkova martini...se skam ndermend me e pagu vet
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:34:25
E mire se e di qe ke qejf te paguash ne natyre e di. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:35:06
javes tjeter marr rrogen :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:36:03
Hajde se edhe pa rroge bejme si bejme me ty ne. :D

Po ku do ta shperdorosh rrogen e pare? :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:38:31
me femrat.......LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:44:44
me vika keq per ty qe nuk do ti prishesh dot. :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:45:38
ahahaha pse re---femrat te grijne nga xhepet
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:09:54


Mire e ke ti Capkene. :DTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-10-2007, 16:33:48
Nuk e ka mire jo. Se xhepat tani kane nje kalorifer qe po u ndez ai rrezik djeg dhe pantallonat LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:35:29


Ato penevreket e tua kshu?? :P :D LOL LOLTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 16:38:13
Po po i la kohe capi kaloriferit te ndizet mire e ke ti. ajo e kap ne ajer situaten. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-10-2007, 16:40:17
U pa puna duhet me gjet ndonje pal benevreke prej azbesti(Antizjarr) Se si dihet ca te priska :P
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-10-2007, 16:41:56
Kur do fillojne pune keto gocat ;) se une vetem per te pire birra nuk vi me tek ky klubi :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 16:45:14
ndihem shume e turbulluar....asigj o spo marr vesh nga keto gjerat e punes :(
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 23-10-2007, 16:49:37
E ca kerkon pra ketu ...ik meeso dic :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-10-2007, 16:54:57
I di ajo i di po ben gjoja LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-10-2007, 16:55:44
o Sterio po ky klubi do kete goca apo ke filluar(ne mungese te tyre)te na sjellesh homo PASIV(cdo ky Charli?) :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 17:23:37
o grens ngele tu u anku o rob zoti. ste pelqeu doriana? eshte e vetmja qe ste tradhto dhe ste le ne balte kurre robi!  ti ujk as ato ste bojne fajde me capin se jo per gjo po eshte msu ajo me altileri te ronde! me obusa e antitanke. capo shtroju punes dhe kujdes shefin si te kam mesu sa te marri me sy te mire. pastaj i merr vesh te gjitha. LOL LOL LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-10-2007, 18:28:20
si mos te ankohem moj,ka 1 jave qe vij ketu tek ky klubi dhe nuk bej gje ><
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 24-10-2007, 11:03:50
AS kurr nuk te te besh gje ...sepse je i gjore prandaj :D ohoho:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 11:07:54
 nje martini te lutem :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 24-10-2007, 11:09:12
Ik re ti se mbete ne disko ...ik meso :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2007, 16:09:13
qekur ka fillu me ardh ky robi lart,kane avullu femrat nga klubi hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2007, 16:21:29
Ore po pini apo po hallakateni ju ketu? :P :D
ecni ore shpenzoni lek se paguaj nje mal me personel une.

Prishni sa me shume lek euro e dollare se jane rritur taksat plus qe paguaj edhe lek per benzinen e gjeneratorit. :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-10-2007, 19:09:07
degjo ketu tani,do me sjellesh ato femrat ne dhome apo si e ke hallin,se e kam gati tritolin.Dua nje nate ate(e di vete ti dhe nje nate ate tjetren)per arsye etike nuk po jua bej emrat publike.Edhe po erdhi 2 here rrjesht njera ska problem :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2007, 15:56:11
ej po kush jan kamarierat ketu  :) :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-10-2007, 19:10:39
kane marre lejen e lindjes te dyja :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 01:45:39
edhe maternitet qeka bo ky clubi? kush lindi more grens? cfare lindi, si ja vuri emrin? he pra se na bere kurioz!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 31-10-2007, 09:57:30
njona kamarjere lindi goce dhe tjetra cune.te dyja jan shume mire shpetun mire se linden pa operacjon.Mishel me njonen patem probleme faktikisht sepse donte lindjen me operacjon se nuk donte te humbte aspak shijen seksuale mbas lindjes,ju zgjeronte vendi moo..kapish. :) :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:06:52
Po si e zgjidhet masanej? e bindet qe nuk ishte ashtu? LOL LOL LOL.
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2007, 10:09:07
Ore jeni ne club jo ne maternitet.  :D


Hapni teme tjeter ne lidhje me mbarsjet jashte martese jo per gje por nuk behen ketu ne Clubin tim. :P ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:16:10
Pse keto qe pollen si kishin te vetet ata qe i mbarsen? eh sterio te ka dal duresh clubi! hajde nje pije te forte se sjam mire. nje qe te me japi force!
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2007, 10:18:52
Pi pi se te pijen e 5-te ta ofron lokali. :P :D :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:26:26
Me qarin del se une deri te e 2 numroj pastaj smaj men mo numra! hajde te na rrojne kalamajte e clubit
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 31-10-2007, 10:29:35
aka happy hour nga shtepia zoteri? :)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:41:25
???
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-10-2007, 19:11:49
ja erdhi njera me duket :perqafim do zoti e fillon pune hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-10-2007, 22:34:59Party like a rock, party like a rockstar. :DTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 22:36:42
Si e do ti ? :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-10-2007, 22:37:42


Yes. :DTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 31-10-2007, 22:39:03
Ne kete Club po qesin substanca droguese ne pije se jan qorudit klientat    :) ;)
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 22:42:06

Yes. :D

Yes de ...what kind of party u like thash :D ?
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-10-2007, 23:08:52
Yes de ...what kind of party u like thash :D ?


Hardcore party :P :D LOLTitulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 01-11-2007, 11:01:50
Would you perform a bit for us??
Let's see what you can do.. hmmmmm:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2007, 00:11:30
Would you perform a bit for us??
Let's see what you can do.. hmmmmm:


No... I do private parties.. not public.. :P  :P LOL
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 00:12:44
hajde pervishju punes tani, ;)shyqyr qe paska ndru personeli :engjell:
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 01:06:16

Hardcore party :P :D LOL


Ohhh thats disgusting  :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 14:34:02
shih ky,prape ka fillu me ardhe ketej :S.Ik ore se na largove femrat nga klubi :D
Titulli: Re: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 16:26:45
Kush e kishte me ty oree ..ca i fut hundet kudo ..ik atjee mos fol koti  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2007, 18:02:54
meqenese nuk po vjen asnje femer tek ky klubi(si atehere) ;) ka ngel me ja pallangjesh ketij Charlit(u pa puna :D)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 18:23:01
me ka marr malli per te zotin e klubit...jo per gje po me duhen ca birra....LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2007, 18:26:33
mos pi shume,se do ngelesh gjith naten ne banjo pastaj(si ate radhen e kaluar) :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 12:07:29
pse me shikoni aq shum ee!! LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 13:15:46
Na e  kan zili te me ke perkrah :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 15:15:26
Charlie, te sjell zemra ty dicka te te pish apo do nje puthje nga un??
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 08-11-2007, 15:16:41
mos ia bej klubin Sterios bordello ti moj cupke....a te keqen nenja :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 15:23:08
mos ia bëj klubin Sterios bordello ti moj cupke....a te keqen nenja :D

LOL LOL a nuk i sheh?? te gjith te dashuruarit po zihen mes vete, ngaqe cunat i hutoi bukuria qe kam. Por, cfar t'i besh, un Charline kam me vete.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 15:32:48
Charlie, te sjell zemra ty diçka te te pish apo do një puthje nga un??

Zemra si te duash ti ...mi jap te dyjat me mire :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-11-2007, 19:04:41
ky ma shpifi mua,perfundimisht nuk vi me tek ky klub hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 22:10:28
Tung tung LOL thefsh qafen aty ke dera kur te dalesh :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 16:01:56
Perfundimisht njerezit ketu me shume po llapin se po pijne. :P

Ore prishni ore leke se duhet te shlyejme detyrimet ne shtet.

Hajdeni se sot per weekend ofron lokali ne shtate duar e fundit pa lek. :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2007, 16:17:36
me kete Charlin do besh leke ti?. :S.o pika mua :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 16:23:02
Ti ik prish leket me ato zockat andej matane ate bej. :D :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 01:32:09"Gimme gimme Gimme Gimme gimme more!!"  :D LOL LOL  Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 16:41:29
I can give you just as much as you can handle babe! :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 17:09:12
Po une s'tu drejtova ty, une po kerceja edhe po kendoja.  ^o)  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 17:27:04
E ke me mua ti? Ngase une po i flisja vetes dhe shishes me birre  :D :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-11-2007, 20:11:26
Po unë s'tu drejtova ty, unë po kerceja edhe po këndoja.  ^o)  :D
ne cilen ore e merr punen ti moj hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 20:48:15
ne cilën ore e merr punën ti moj hmmmmm:


Jo jo une vetem po vij ne klub per qef.Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 23:13:10
e c'fare lloj qejfi deshiron te bejme ne ne klub..  hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 23:31:13


pshhh I don't know... Une e gjeta timin. :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 23:35:35
... e c'fare gjete mi?  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-11-2007, 13:12:01
ate pra? hmmmmm:..punen(me duket) hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2007, 19:48:34
Kazmarier,kamarierrrrrrrrrrrr...Nje shishe  votka me red-bull dhe ma nderro muziken.Se nuk jemi ne shtepin e penzionereve,por ne  Club.Se kam ardh me zockat e mia te festoj ketu. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-11-2007, 22:50:01
sa te pish ate shishen e vodkes ti,une po mbaroj pune me keto zoçkat e tua njehere,dhe ti sjell prape(nqs te hyjne me ne pune) :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2007, 17:25:11
O Grens po ato jane te renda per ty te dehin :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2007, 18:27:21
sa te pish atë shishen e vodkes ti,unë po mbaroj pune me këto zoçkat e tua njëherë,dhe ti sjell prapë(n.q.s. te hyjne me ne pune) :D


hahahah...Po more kopuk,une ku shkel nuk mbin bari me aty e le mo gjo tjeter.Ti as shenje nuk le tek zockat e mia. :D.Jo per gje po une veshi XL e ti XXS. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-11-2007, 21:36:03
haroova qe je i forti i lagjes :D(por mos harro se nuk jam ne lagjen tende veç ;))
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 00:12:00
... e çfarë gjete mi?  :P


Dmth po kercej...  ^o)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 00:21:47
Kerce omelsine se ky dj qeka i lodh fare. pff
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 00:23:45
Hajde do kercejme te dyja ne? Ti kendo kengen "Napoloni" edhe une t'ja filloj valles. :P Before you know it, we got the whole club duke kercyer Napolonin. :P

 
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 00:28:26
Jepi zogu kerce, jam i cike e intonuar po varja per qejf jena ktu! kush bo e haremin gocat e ali demit hopa LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 00:35:49
opaaa lali opaaaa :D LOL LOL

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 00:54:32
tune belin sa ta vej lala qemerin hop hop. u bo ky clubi si qebabtore tymi hahahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 15-11-2007, 00:55:35
hahha..Hajde hajde tundeee tunde se po fluturojne qindraket neper ajer. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 01:00:32
Lefto harpagoni me ato qindarka shko e rrej noi pabukse . ne e kemi piazen e larte hahahaha jepi sweety dridhe bycen!
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 15-11-2007, 01:03:25
hahhahh...E di moj e di qe tek ju vetem milionshi nese kryn pune. :D..Po kto qindraket do ia leme kamarieres bakshish. :P

Hajdeeeeeeee Sweetie dridhe dridheeeeeee......H opaaaaa se u deha pa raki. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 01:32:31
S'kam ku ta dredh me shume se do me shkeputet pastaj. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 01:39:43
Hajt leji llafet se nuk ju kput kujt qe po te kputet ty! mos bej si delikate nashti, apo smu lodh fyti tu u cjerr qe ta dredhesh ti! dhe leket do i ndajme bashke sterios as i lek. a nive mi?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 02:31:45
nevi nevi. :D Pastaj, ne kemi ardh ketu per te bere qef, jo t'i japim Sterios leket tona. :D I wanna go shopping! :DTitulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 02:35:19
Damoni do ikim ne shopping bashke. hajt mi cingie dridhe sucin si te fitojme shume pare. hop hop kujdes n'grope LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-11-2007, 02:42:46


Po e tund mi po e tund, jallah s'te len te marresh fryme kjo fare. lum ai qe te ka marre. :D LOL LOLTitulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-11-2007, 12:34:45
 Se kujt i kanë rënë pjeset me duken si te njeres këtu ne club....? hmmmmm:

Duhet ta këtë patur nga tundja e tepert. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 15-11-2007, 12:43:00
Te gjitha ne vend i ka! sterio ta kemi maltratu i cike clubin po hajt mo boj si te bosh.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 17-11-2007, 18:28:33
Zjeka sonte ketu... :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2007, 21:54:06
ehhh keshtu ka lezet,dridhe ti dridhe SwEeTNes se nuk ke faj ti jo,po kujdes nga ndonje perdredhje se pastaj mezi e merr veten pas 9 muajsh(ka mundesi) hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 19-11-2007, 22:14:53
Dridhe Grens dridhe cfare tanga te bukura paske mo :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2007, 22:16:26
une di vetem te perdredh ata qe e dredhin o kushuri i peste i njeriut :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 19-11-2007, 22:18:39
Si i ke vesh ti ato tanga eshte rrezik se mos po te perdredhin ty :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2007, 22:21:12
rri mire se ta bej me keq se ta paska bere ai lepuri :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 19-11-2007, 22:24:33
Sa e ke tarifen per nje nate ti ee LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 09:47:45
Ej eshte club jo motel ketu. :P

Ata qe duan te tilla gjera le te ikin tek Clubi i Mishel-it dhe Capit. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 09:50:31
Mfal se me heqi trurin me ato tanga qe kishte veshur ajo siper LOL :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 09:51:56
Mire mire na pi nje chivas qe te te ike truri fare .......... :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 09:56:42
Faleminderit ..po kjo nga ty ishte :D jo per gje po nuk kam lek me vete :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 09:58:22
Pije ti se ja marr leket Capit une. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 10:01:39
Pse re e ka gje ditelindjen ajo apo cfare :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 10:03:19
Ajo cdo dite e ka ditlindjen, por ti mos u merzit se edhe ajo nuk nxjerr lek nga xhepi po ja merr Gens-it. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 10:04:47
Hahaha...a i shkreti mbaroj fare tu hargju lek LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-11-2007, 15:37:13
ky shoku ngatarro kekun me byrekun! sesi mund te quash motel gjithe ate investim timin me capin qe na  ka dale shpirti gjer e ngritem se di! dhe te quash kete qibaptore club prape se di! ehhh nejse
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 15:40:06
Pije ti se ja marr leket Capit unë. LOL LOL LOL

Pse plasi peshku ketej shoku ahahhaha :)

LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 15:41:45
Hajdeni hyni ju te dyja se per ju po flisja. :P uluni pini nganje uje pa gaz se jeni djersit sot nga punet. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 15:43:16
e ke zemren flori ti..e kam thene per ty rrofsh..po te dyja na do apo tek e tek te vijme te ulemi :)

Capi pi vetem uje kolonje..se vuan nga paracikli mestrual ahahahha LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 15:46:36
Ti e ke ne koke ate semundje gjithsesi te dyja hajdeni se tek e tek sju perballoj dot. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 15:47:45
Hajdeni hajdeni se edhe une jam ketu ...:D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 15:47:55
ja ta konsultoj pak me mishelin LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 15:48:32
Charlie...te ka lene buzeqeshja ty qe ke ngel vet....

apo doli mashkull ajo ahahhahaha LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 15:49:55
As njera e as tjetra :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 20-11-2007, 16:37:30
Cte bisedosh ti moj? capi tek e tek se i bie brenda llojit pastaj!
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-11-2007, 18:04:59
hajde mishel,pervishju punes te lutem se qekur ke ik ti ka avullu klientela :engjell:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-11-2007, 23:59:43
*Sweety duke kenduar* - baby if you give it to me, I'll give it to you, as long as you want. :D :P LOL


Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 09:04:38
Charlie says : Une per vete ta jap :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-11-2007, 18:55:38
ik ore zhduku nga ky klubi ti,mos te shoh me ketu se do te thyaj koken more vesh? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:17:30
Ik ore kalama i dreqit se shef qe jemi duke bere muhabet neve dy :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 19:20:43
Haloooooooooooo..Gn es mos ma prek Charlien se une e kam marr me vete ketu(edhe pse ende eshte minoren  :D)..Po ti cfare ben se qenke bere tap spo ta hapen as syte... :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:22:49
O Leftoo nganjeher ky Grens me vjen ndermend si ato gocat ke Daja Hasan :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 19:42:39
Pse beni thashetheme ju ore?? :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:44:09
Nuk jan thashetheme jane te verteta ...:D po deshi pyte edhe lefton
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 19:50:32
Ai do me thotë pyet Charlin :D Po tju them një gjë e di si dukeni si ato gratë e keqe qe slen kem robi pa mbajt ngoje LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:56:35
Jo re gabim e ke keta jan se grate dhe nuk na lan rehat tu na marr per goje :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:00:10
Shih shih po justifikohesh tani eeee po jo nuk ndryshoj mendim une jo LOL :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:02:44
Thuaj c'te duash ti ...por e di qe te gjith na e kan zili neve :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:04:50
Qyqja ke kane zili ore :P :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:06:46
Neve ore neve po ke tjeter :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:10:04
E de e ja u keputen, vetem mos tna marin msysh LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:11:31
A thua qe edhe ajo mund te ndodh ? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:17:00
Po si dihet :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:18:30
Duhet ta vejm nga nje shenje qe dallohet ...si mbrojtje :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:21:10
PO ore po qe tani e tutje duhet pajisur me ndonje helmet ne koke :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:23:07
Mire ...po ti deshe dic me pi meqe je ktu :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:34:29
Jo se po pi rum do nje gote ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:39:21
Ben :D ..faleminderit  :perqafim
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:41:13
Se mos dehesh ore :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:44:16
Ruaje veten ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:45:20
Ate nuk e le une te dehet,e dehi kur te mbesim vetem. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:47:15
Jam e forte une sdehem lehte.  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:48:15
Une te dehi pa raki. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:51:23
O Lefto po di deshesh vetem me ere e lere me me pije ..po ik :D


sorelina hajde ikim nga ketu se shef qe nuk na lene rehat :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:52:59
Pse tu prish qetesia ty, ne Leton e kemi si shpirt :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:53:58
Ku ka qetesi kur eshte ky seee :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:54:37
hahahha...E sheh o ti kopuk se si i reh zemra per mu kete. :D

Edhe  ma therrisni badyguardat se  kena nje minoren ketu,po ma shqeteson mbretneshen. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:55:57
Ik ore se e tha vetem te ta bej qejfin ty :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:57:15
Ka te drejte charli :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:58:32
E shef o Lefto :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:59:06
Te genjen ajo o kopuk. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:01:26
Nuk e besoj :D apo jo solerina
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:01:54
Lefto po ngele ne Night Clube ore ca ben keshtu :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 21:04:22
Po dehem tu te prit ty. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:05:24
I dehur ke me mbet ter kohen po me prite mua :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 21:07:03
Ska lidhje prap te pres. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:09:15
Hahaha...ani lefto ani prite tii ...kjo eshte ke une :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:10:14
Si te duash prit po deshe :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:11:50
O lefto ik ke shpija se sorelina eshte ke une :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:14:13
Jo mo se genjen ai ne shtepin time per qef jam :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:15:26
Mire e ke ...sepse shtepia ime eshte edhe e jotja :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:19:00
As ne enderr jo :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:21:01
Ne enderr po se po mirpo edhe ne realitet :D


se di ti qe cdo nate ne enderr te sho ne lloj lloj pozicione :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:25:17
Hidhi nje uje syve besoj se do behesh me mire
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:26:22
Nuk me heq asgje dashurine te kam per ty ;D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 21:29:40
Permbahu Charli,dhe kujdes nje cik
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:30:35
Kur jam me ty nuk mundem :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-11-2007, 21:06:43
bobooo sa here vij tek ky klubi eshte e pamundur mos ta gjej kete robin,na thau riskun hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 22-11-2007, 21:11:33
Ai robi ku vjen era goca eshte aty ..:D kshu qe deren e ke te hapur se ty nuk po te vije era e mire me duket :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-11-2007, 21:18:57
e lodhe ate lepurushin,po mos e luaj belin shume :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2007, 16:41:46
Cfare behet ketu se po shof qe keni akoma leket ne xhep... :P Hajdeni prishini edhe ato dhe mblidheni mendjen... :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-12-2007, 22:37:55
move your hips everybody :P :D LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2007, 10:04:21
Ti mjaft mu shtrive hajde leviz ndize pak ambientin. :D :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 00:56:57
Hajde Sviiitiiiiii o tash o kur..Hajde na i merr keto pak mend qe kemi. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:01:07
hajde Lefty hajde... tundu e shkunduuuu :D LOL LOL
Te vdes une per ato mend e tua :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:03:05
Edhe une vdes per ato tuat... :D..ama jo mendt. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:06:01
ik re dreq...


hajt shkundu tani te te dalin edhe ato cik tru qe te kan len gocat :D  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:07:42
Tune ihere ti tuneeee..... :P..Jo per gje po pa pare zocka perpara nuk me nxehet motori. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:09:09
une po e tund e dreqqqqq... hajde hajde e tundim bashke tashiii
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:12:26
Hajde hajde mu vendos  ketu afer se me hika 5 metra larg... :P..Hajde se nuk te ha. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:13:54
po afer jam mo... ca ben kshu ti, si plak 100 vjec i ke keto sy.. ik bli nje pale te tjere aman se na i shpife :P :D LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:15:54
Hajde se jam ka kontrolloj situaten me duar e jo me sy. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:17:44
ik re mos me kap se i ke duart e ashpraaaaa :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2007, 16:09:22
Hajde yllo shko harxhoja leket atij tipit qe me fryhet si gjel e mos i ler kacidhe ne xhep.

Tundu pak por rripe mire ama. :D :P :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 12-12-2007, 19:38:43
O kjo e tund si rripe o asnjera... :D


Hajdeni gocaaaaaaaa...Sonte  Sex on the beach keni nga une. :D :D(po mendoj koktele :D)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 19:57:52
Nje Curacao pleaseeeeeee. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2007, 16:14:54
Sot okazion pije dhe stripteste me gjysem cmimi.
 :D :D :D

Hyrja 50 Euro per person. :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-12-2007, 20:26:00
ku i ke ATO o Sterio,leri okazionet,po na sill mish te bardhe :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2007, 09:27:42
Plako nuk ka mish pule ketu ke ngaterruar kasap. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 14:51:02
Sot behet qejf i madh ketu. :D :D :D

HAjdeni dhe festoni, pije pa esap cmimet si ti doni. Kemi DJ, Streaptease M and F ekzibicioniste etj etj.

Mbushni xhepat me lek dhe ejani. :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 00:16:30
tu harru emri me hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 09:28:55
Jo jo kam fillu mos i bej shume reklame lokalit tim se e kam plot me klienta dhe zocka. :P  :D  Nuk nxe me keshtu qe merr ca nga kioska jote. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 09:32:58
hahaha po ne e kemi gjithe klientelen ELITARE mor njeri hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 09:36:04
hahaha po ne e kemi gjithë klientelen ELITARE mor njeri hahaha
Ata qe te kam dergu une se nuk kishin vend ketu... LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 10:00:35
po normal si do kesh vend ti i ke permasat 3 me 4 me gjithe wc brenda . hec e pije i gote anej ka ne se sot ne darke kemi sfilate. veshjet e reja te stripeve femra. jane te papame
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 15:43:18
po normal si do kesh vend ti i ke përmasat 3 me 4 me gjithë wc brenda . hec e pije i gote anej ka ne se sot ne darke kemi sfilate. veshjet e reja te stripeve femra. janë te papame
Do vi do vi se kam ca gjera dobesi andej. :P :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-05-2008, 15:49:41
Qeka liru fare :D Sulm me koke cuna LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 15:54:19
Dale prit rradhen ti ujqin duhet te kene abone. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 17:12:27
ju presim. hahaha nuk eshte linje urbani ajo pune. vje robi dhe pa abone me kesh ne dore
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 00:23:51
Citim nga: Ujku&nbsp; i&nbsp; Epirit ne 13-05-2008, 15:49:41
Qeka liru fare :D Sulm me kokë çuna LOL
vec  kujdes koken!
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 12:00:24

  Bini trima se paska mjaf per krejt katunin.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 12:49:43
sa i rre menja ca e ca dmth. tipi keto jane klientet e tu! gjithe te babzitur pranej s'hy femer ktu. pervec meje se kam bo vaksina kunder terbimit hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2008, 16:41:49
Ketu hyjne femrat e terbuara dhe dalin si shqerra o Mishel. :P

Sa per vaksinen qe ke bere ketu ste ben gaire sepse i ka ik petlla Hektorit e nuk pyet per vaksine ai. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 16:47:01
ahh hektorit! thashe kujt hahaha. ka kush ja jep zgjidhjet atij shoku.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2008, 21:00:32
Hajde ulu Mishel se e shoh qe nuk tu dalka nga clubi im po t ebeka shpirti rehat. Ulu ne kolltuk dhe porosit cfare te te doje qejfi se fatura do te dergohet tek A&A Club me pas. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 21:07:15
po kush do ma sherbej?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2008, 21:11:52
Sot kam punesuar Ujkun se mbeti pa paguar ato qe piu kështu qe e shtrova ne pune qe te kompesoje demet. LOL LOL LOL Po të sherben ai po kujdes mos te derdhe gotat se nuk është mësuar me këto pune është fillestar. :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 21:21:23
ah jo ai dhe po diti ta derdh se ka qejfin te tille. ndonje tjeter me te rregullt ske? hahahahaha ate delegoja ndonje zocke tjeter stefit a trendafilit. se jane te reja e kane nevoje per eksperienca.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Hektori ne 15-05-2008, 15:30:14

  E paskeni erresuar bukur ambientin, keshtu kame deshire une, mos me dite kush te cili-cila eshte deri ne extaze.hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-05-2008, 14:13:19
Sot kam punesuar Ujkun se mbeti pa paguar ato qe piu kështu qe e shtrova ne pune qe te kompesoje demet. LOL LOL LOL Po të sherben ai po kujdes mos te derdhe gotat se nuk është mësuar me këto pune është fillestar.

Pune te veshtire me ke dhene more malukat. Hajde KARafila per gocat e klubit...... Merrini se jane qyl :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-05-2008, 17:30:50
Kush po e tund me shume?? :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Dalber ne 22-05-2008, 17:50:01
Ti tund belin un po tund 5 mije lekshin LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 14:21:20
Mistreci big party showw jeni te ftuar te gjith pije falas . seks falas, dhe me e rencishmja goca pa fund  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 03-06-2008, 15:26:02
ma sjellni nje chivas me redbull please. :urra:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:32:06
ky si me qene gjirokastrali ,po per mu nuk porosit gjo? mua nje korona te lutmi dhe shtjeri ca kripe te gryka. po kripe jo gje te kripur
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 03-06-2008, 15:39:41
gru ti nuk ishe ketu prandaj nuk te porosita gje.te ngrohej . :D

do gjo tjeter? :)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:58:58
du dhe nje sexy in the beach. me kane thon se o nam. te ngrof shpirti. meqe ti thu se jam e ftohte themi ta provoj hahahahahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 03-06-2008, 16:14:20
m.q.s komet i ke ne beach pse jo edhe nje dore sex,ta thom une osht nom fare.lool
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:16:13
njo vodka mua banakier
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 16:36:45
Merr ndonje red bull ti se vodken e pine ata ate qe kane qene ne luften e gjirit persik  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:37:31
un kam qen ne luften e zerit  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 16:39:50
Nuk eshte lufte rrylash fyti kjo. Po ska gje se do ja marresh doren ehe ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:42:24
po pse ca lufte esht luft lepujsh ...
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 16:46:19
Nuk para dal per lepura ne kete sezon se jane ca si te vegjel e nuk ta lejon morali ti thekesh ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:47:30
nje fanta me kanace se edhe pijeve ju doli pronari hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: stalion ne 03-06-2008, 16:49:07
gru shpejt ne shtepi se u bere tap.lool
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 16:50:12
një fanta me kanace se edhe pijeve ju doli pronari hahaha
moj ti une te kam lene ke klubi yne ti me bredh neper lagje

do mblidhesh a jo LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:51:10
nje shock ka ktu ?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:53:23
une behem cakerqejf po tap asihere. top e kam trurin dhe stomakun. tashi do ma porositesh nje vodka smirnoff se sma ni hic se ujkut i dukemi si pioner. ec mistreco se te qeras dhe ty me nje vodka. hahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:55:23
ti rrofsh po mos te behet xheloz ai staloni moja aman  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:55:29
capi me ka hup qelsi. se kush ishte ai kodosh qe me zbatisi se di. uhhh
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 17:00:35
nuk bohet xheloz ai jo. o cun me bot tjetri, me vizione ca thu mo shoku hahahahaha hajde ngreme nje dolli per te gjithe forumistat . me fund ta mban?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: eurogina ne 03-06-2008, 17:01:39
lat nom 24/7 ne night club ngelet

eh medet ka hik per lesh rinia sotme lol

dola un tashi se nuk i preferoj kto gjona
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 17:15:42
po ti me na bo moral hyre se se kuptova? jemi rini tranzicioni ne . ku rafshim u vrafshim. apo eshte mos u vrafshim? epo tashi pija bo te veten mo
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 17:18:16
mishi hahaha merr nje birr nga un  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-06-2008, 13:22:35
Kaq shpejt u bote tape ju mer kalomoj te shpih, bobobo sa te mbarum qe qekeni LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2008, 13:35:52
Ju kam thene te mos e perzini pijen po nuk merrni vesh ju. :P  Hajde vodka me red bull falas sot meqe ka nisur kaq shpejt alegria ketej. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-06-2008, 13:37:03
Aha jane bo lluce fare, me mire jepu ndonje absent ti cosh ne parajse fare LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2008, 13:40:36
Jo mor lal mire jane ketu nuk me duhen ne parajse. :P

P.S  Mos ma prish bixinecin tij . :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 04-06-2008, 14:05:54
folen dhe ekspertet e midhjes dhe te peshkut hahaha. une jam esell per vete.une sdehem tu pi jo me llafe qe ska shonse..... ja kshu posi.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:29:22
hajde pini nga nje birr nga un se kam marr statusin e te urtit te fshatit  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 09-07-2008, 21:31:43
Lat nam tu u heth si topa llastiku  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2008, 21:33:35
Ulu harxho ca lek ti ate bej se per nam na ler ne rradhe. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 10-07-2008, 17:54:40
nje korona mua se dje ma derdhi djali dy here rresht. shpejt se mu tha gurmazi nga gjithe ky afsh vape
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 10-07-2008, 21:55:15
Bjer tre gota raki ktej te na ngrohet nje cik shpirti se kemi nxjerr dhe xhupat nga dollapi, mbaroj vera ketej kaq e pati :D.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 21:45:27
Hajde urdheroni, pija e pare eshte me lek dhe me pas do ju leme pa brek. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 24-01-2009, 01:02:48
te lente zoti pa emer ty qe je bo i fiksum mbas brekve LOL LOL LOL


e hape kete pisllekun tend mo>????? ahahahhaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: chorri ne 24-01-2009, 01:22:12
urdheroni urdheroni ,bira e pare per marak,keshtu lehte beheni per dajak  LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 24-01-2009, 01:24:10
A ka noj gje pa pare,,? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 24-01-2009, 01:52:54
ncuq
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 24-01-2009, 02:04:07
Pse ncuq,?,Edhe gocat me pare jan ..? LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 24-01-2009, 02:12:55
ika une sqenka per moshen time ketu.... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 24-01-2009, 02:13:45
E  de,,ke koh  rritesh ,,:D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-02-2009, 21:58:43
Party all night, pije falas, femra falas, qejf falas, leket merren pasi te jeni bere tape. LOL LOL


Nuk lejohen femra me pantallona. LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 07-02-2009, 22:01:23
sa na u shtu konkurenca e hape e ti club-in mo Tipi.....

kot e ke se andej nga bari yne do perfundoni.... :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-02-2009, 22:03:18
Ketu eshte zanatfilla. ;P  Hajde ulu e pi nje korrona me limon qe te marresh pak energji se eshte nate e gjate. ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2009, 00:58:54
Z.Pronar i lokalit shpejt nje vodka me redbull se du me e nis lehtshem hahahahaha apo ke merdhif????LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: shpirti84 ne 08-02-2009, 03:15:31
ky lokal definitish ka mbaruar :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2009, 08:14:56
Une ju lashe te argetoheshit dje por si duket ju te dyja ishit pa qejf nga dijarea. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2009, 01:15:51
shko re dreq se shpetove paq.....kur ste denoncova per pije te skadume....me ka shla barku qe te shpelafte shpanuklla jarebi hahahahaah LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Stefi ne 10-02-2009, 10:59:09
Po ndonje gje te mire per te ngrene sherbeni te ky bari ? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-02-2009, 12:35:46
Varet cfare doni? Si e doni? etj etj ne jemi ne gadishmeri t epopulli. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Stefi ne 10-02-2009, 12:46:20
Ndonje embelsire doja une  :S behet gje hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-02-2009, 23:29:12
Hajde se u hap Lokali ketej. Kemi party me rastin e fitores se Interit. Pije falas poezi falas femra falas cdo gje falas. Edhe ne Fund embelsira falas. LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 15-02-2009, 23:39:15
Forca kuq e zinjte.... LOL LOL

hahhahahaahhahaaa
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-02-2009, 23:49:44
Nuk hyn dot ne Lokalin tim me ate flamur. Do te te raportoj tek moderatori. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 15-02-2009, 23:53:46
mo po hyra e ngrita flamurin e te thema e xhamat bashke me moderatorin ... LOL LOL

ika te bari im tani se me vjen ortakja .....  :pafshim
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-03-2009, 13:41:03
Hot party sot ketu fillon me 23.00 deri ne mengjes. pije streaptease etj etj. Mbushni xhepat dhe ju presim, cdo tavonine nje kamariere ose kamarier sipas preferencave.


 Lejohen vetem femra te bukura dhe seksi. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=8jQwvRLK-zg
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 19:58:49
nuk vij jo feste koti ...  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 20:05:46
as une nuk vij...meqe ra llafi :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 20:08:51
Lala Gjoni party ...... Pixhama's Party Tipi   LOL LOLCdo gje falasssssssssssssss ssssssss   :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 01:16:10
 Si te doni une festen po e bej edhe pa ju ne keto momente. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 01:18:50
ik ore genjeshtar tani u kujtove me e hap  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 01:33:04
Si te doni une festen po e bej edhe pa ju ne keto momente. :P

feste i thu ti ksaj me banane a? ^o) :D

hajde he dreq me brina te bari falas :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 01:38:10
ky na genjeu Nadja eshte genjeshtar me brire
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 19:50:01
feste i thu ti ksaj me banane a? ^o) :D

hajde he dreq me brina te bari falas :P
Banania eshte falas Nadia bilemi te ushqej une. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 19:50:47
ky na genjeu Nadja eshte genjeshtar me brire
Kuuuuu Bririiiiiiiiii  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 19:53:47
te doli gjumi ty  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:34:33
po mi me doli.....po ketu s'paska kembe robi LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 02:37:16
Klienti me i mire ketu kjo thote spaska njeri ketu... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:34:03
prape s qenka pronari ... o Tipi ngele mbas zockave ste vij me te clubi e me mu lut ste vij me .... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2009, 23:21:34
mbase ka nderruar emrin..nga Night Club..ne Day Club..:D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:24:29
Jooo jo sonte eshte nata se diteve tjere ka pushim... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2009, 23:29:29
i ziu ti...sa pune i nxore vetes...LOL

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:31:30
hahahha......Ooh Zot mbushe plot mos thuaj Lefteri vuan kot...LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 16:23:26
Hot party sot ketu fillon me 23.00 deri ne mengjes. pije streaptease etj etj.


 Lejohen vetem femra te bukura dhe seksi. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=8jQwvRLK-zg
  Cdo gje sot falas vetem, Streaptistet jo. :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-03-2009, 19:14:05
po mi me doli.....po ketu s'paska kembe robi LOL
..une kembe po shoh plot ;) por fytyrat nuk po i njoh hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2009, 12:45:50
po ti mor lal kaq "shpesh" sa je tu ardh e mire qe sheh e kembe LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-04-2009, 15:39:27
mire e ke mishel por...dmth..kaq se u zgjata shum ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: PochoLoca ne 01-05-2009, 16:08:59
Dini gje kur hapet ky club-i? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:13:11
Ka dal me humbje pronari,e ka mbyll. :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 17:08:03
Klubi eshte i hap vetem per klientat VIP. ;) :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:22:30
au...ou...si o...ehh mbetem po PITH su beme e su beme VIP  :(

LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 13:35:55
ca thu mi paske pire gje ti LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:39:19
po pse mi ca thashe?????
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 15:08:14
au...ou...si o...ehh mbetem po PITH su beme e su beme VIP 

LOL
  E mire se nuk eshte faji jot jo ate qe e ke e ke. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 15:13:17
ca kuptimi kishte  :D LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 15:18:10
ti rritu edhe ca se je e vogel. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 15:25:41
do haj pershesh me kos te rritem me shpejt  :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 15:36:27
Ha kos to po mos e hollo shuem se nuk te ben mire. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 15:41:52
mos e ngataro me llallin ti  :D 7 uje 1 kos LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 15:45:52
do nje gote dhalle meqe ke hyr ne lokalin tim .LOL :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 15:47:16
dua por ama e dua 7 kos 1 uje une LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 16:56:36
pu pu pu sa te trashe e kerkoke, do kesh uri si duket... LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 16:57:52
jo jo se hengra ne dreke e doja sa per tretje LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 17:07:33
e do te shkundur apo te pashkundur? LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 17:09:58
te kam thene qe kjo kioska jote nuk me be....e ke bo si mejhone :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 17:11:43
hajde hajde se hyn me nje dhe del me dy ketu tek kjo kioska. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 17:15:06
me dy cfare mo???? koka??? apo vet i dyte???

lere se po dal se s'qenka per mu kjo mejhonja  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 17:17:29
e paske qe qejf daljen sapo e more vesh eee :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:24:40
Eshte hap ky clubi se dua te pi.... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:26:39
shtriu dhe pi sa te te mbaje zorra. :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:27:41
Hsjde pra na sill ndonje gje po  te forte ama ... :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:29:01
Po valla mire e ke,, :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:31:44
hajde kamarjer na sill ndonje gje me pi  :D

eh me erdhi dita e mua me urdheru LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:32:34
Shejtanke ke noj mendje me pi sonte,te shoqeroj une po na erdhi kamarjeri... ;) :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:33:56
sot eshte vetsherbim ne krevat ju shpie vete me pas. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:35:44
Nuk shoh Krevat club une ketu Tipi ;) :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:39:42
Pi edhe pak se do te te duket dyshemeja me e mire se krevati. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:42:17
Ore club eshte ky apo.... :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:47:41
A ka raki sot a jo...? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:49:39
sot eshte vetsherbim ne krevat ju shpie vete me pas.

mos u bej shume trim ti eee se ti theva xhamat nga ketu ku jam  :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:50:43
Ore club eshte ky apo.... :P
e shoh qe s'po te shkokan mendimet ne fund nga pija. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:51:27
mos u bej shume trim ti eee se ti theva xhamat nga ketu ku jam  :P LOL
rri urte se po gjuj  :P :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:51:40
e shoh qe s'po te shkokan mendimet ne fund nga pija. LOL LOL

ahaaaa....nuk ke sy ti ta shohesh fundin... ;) :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:52:25
nuk me duhet syri per te pare ne terr jo. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:56:48
ahahaha Tipi...te plaçin syte... :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:57:47
eeeeeeeeeeeeee :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 01:01:12
Sot siq po duket qenka kthy pubi ne vetsherbim,,,mshoni cka te gjeni,,, :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 01:02:27
oqeano mos bej komente po leshoju e mberthej ndonjeren. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 01:04:12
Tipi shko dhe fiki dritat se jam pak i turpshem.. LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 01:07:57
ore ti keto jane fik te tera ti ke frike. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 23:41:49
Pije per te tereeeee ketu more se zockat i kam per veten e ime. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 18-05-2009, 00:58:18
Aha as nje kokerr pije nuk paska,paskan mbyll shpejt ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 19-05-2009, 08:17:46
Tonight's the night we're gonna make it happen
Tonight we'll put all other things aside
Get in this time and show me some affection
We're goin' for those pleasures in the night

lalalalalala   :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2009, 15:30:30
Aha as nje kokerr pije nuk paska,paskan mbyll shpejt ;)
Nuk lejohen kalamajte ketu moj shoqke per femijet vetem te marte ka feste. LOL :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 01:20:48
Nuk lejohen kalamajte ketu moj shoqke per femijet vetem te marte ka feste. LOL :P

He e marte ishte sot  :D Nuk ia pame hajrin asnjehere ketij Clubi :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-05-2009, 11:22:18
ke ardh me vonese ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 25-05-2009, 17:51:50
 hmmmmm: Po une jam organizatorja ketu.. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2009, 18:06:25
mos rri pa pune ti po hyp tek ai tubi aty dhe tundu se nuk duan fjale njerezit po pune. :P LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 25-05-2009, 18:08:18
Ti dreq sikur me punesove si menaxhere ore :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2009, 18:09:17
manaxhere je po sot kemi mungesa ne staf keshtu qe duhet te manaxhosh tubin. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 25-05-2009, 18:11:16
Mos me ngaterrove me tjetren ore :D se une e drejtova ate pjesen e clubit qe me the :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2009, 18:12:13
hajde hajde puno tani boll me fjale, dhe mos ma harro lefton se ka zene lek sot shpoja xhepat mire . :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Misss ne 25-05-2009, 18:13:41
Pa merak shefo :D

ps.Se kush po te kerkonte te dera Z. menaxher LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Nadja ne 25-05-2009, 18:15:42
ca ka ktu :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:44:01
erdhe deri ketu dhe pyet , nadja je ti moj
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2009, 16:06:52
ca ka ktu :D
hajde tek ajo dhoma ta tregoj ne vesh ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:50:21
me bene syte apo ishte shej ajo qe po kercente mbi tavoline.....? LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: dreamm ne 02-11-2010, 19:55:30
Ka kenge ketu apo ???

Sonique It Feels so Good (http://www.youtube.com/watch?v=hVzvdCKuu4w#)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:32:51
mi beni te fala pronarit po e pate hahahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:46:30
pronari ka ikur per lesh me duket..po hajde e futju punes :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:47:10
ahhhhh jo Wili une deri ne 1 vit jam me raport mjeksore..... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:47:59
pse moj ke lindur katernjake ti..? hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:50:06
po une nuk thashe 4 vjet more djale...1 vit=1bebe hahahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:51:56
te lumte...,mbylle tani ate me ndonje lloj tape... se nuk duroj dot mungesen tende :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:07:31
e di e di...prandaj u ktheva se e dija qe po vuje shume per mungesen time hahahahha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:17:48
po ta them vetem ty e mbaje per vete kete sekret..se une kam vuajtur mungesen tende dhe te asaj capkenes ..kam rene 71 kg nga pesha.. hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:19:45
qyqa cuno sa 178 kg paske qene ti re hahahahahaha
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-11-2010, 13:17:25
kam ngel 135 gr :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 16:52:29
mbake akoma me pak fjale LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 17:10:48
E moj shelke e ngaterrove rrugen dhe hyre tek PUBI im. :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:00:16
une se ngaterrova
por me qejf shkova....
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 22:35:25
Edhe qejfin do gjec :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:38:08
jam e sigurt....sepse qejfin kur e kerkoj
gjithnje e gjej.....
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 22:38:34
Pac e dhenc. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:40:25
jo se me harxhohet...jam ca kurnace
une jam nga fshati Nem...vetem marr
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 22:41:12
Une te jap por me pare te shtrydh. :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:43:38
dhemb mo????? Lool
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 22:44:20
nje here ta kerkosh vetem do e kerkosh.... :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:49:14
thua????? Cte jete valle qe mos ta kem provuar une eeeeeee

e o mire ma mbushe mendjen top.....shtridhme LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2011, 22:50:14
Sa shpejt qe mbushesh mi dreq. :P LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 22:54:21
hahahahahhahahahaha hha ehhhhhhh
sa kam qesh
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 10:10:34
mishel punon naten ky klubi? hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 10:39:22
jo punon vetem nga mesdita e tutje  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 10:49:48
qe ti bie shkurt muhabetit..ka femra qe ta bejne qefin tamam..apo akoma nuk eshte arrtur cilesia hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 10:53:40
shoku po flet me personin e gabuar...nuk kam ate lloj eksperience...ne do te te flas per meshkujt edhe

pyet ndonje nga keta miqte verdalle se mos coc dine
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 10:54:39
po ti moj je e punesuar apo kliente se nuk po e marr vesh fare kete pune.. hmmmmm:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 10:57:23
une jam thjesht publik...
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 10:59:19
ehhhee thashe mos di gje tamam te sakte qe te me orientosh..qe mos te shkoj per lesh..  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 11:00:46
skagje se ke tipin qe ste le te shkosh per lesh ...se i duhet kliente te tille....e sigurt
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2011, 13:02:54
Une me Tipin jemi sonte ne program...gjinia e kundert e ka nje shishe votke me  red bulla  ju qerras firma  :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 13:07:27
Po nuk i ndame zockat s'behet llaf hic , jo per gje po kam hall se te le pa gje. LOL

Sa per te qerasmet kam respekt per ty jepu zockave cfare te te doje............. :P :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 09:53:38
lere lefton ..jepi votke e redbull dhe e ke ne rregull
..zockat mi kalo mua.. :engjell:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 10:04:25
Po more sa ti mbyll ca pune me to dhe merri te tera. :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 10:05:55
ehhheee...mesa shoh une do mi kalosh pasi tu heqesh puplat :engjell:
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 10:06:40
Do u mbetet edhe nje cipe lekure keshtu qe mos u anko. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 10:24:30
ahhh mjere zockat po rane ne doren tuaj se leshte e sqetullave i depiloni LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 10:25:06
Ke ndonje pervoje apo ke degjuar... :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 10:25:38
c'rendesi ka.......njefare orientimi e kam LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 10:26:39
Ah te ashtu ndonje gje e eger jarebi. LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 10:28:37
Pse te buten ke hall se e ha me gjithe lecka me duket LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 12:54:42
 ;) :-[
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 13:36:25
A ka organizime sot bre :D

Jam ne disponim me pi  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 13:47:20
po sikur ta hap une kete barin realisht ne Tr dhe te gjithe forumistet te vinin per te pire edhe pa u njohur, por me kusht qe mos te thone nick-un e te kene mundesi te njihen realisht atje :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 13:48:38
Une e kam hapur qe thua ti dhe disa kane ardhur... :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 13:49:11
ja une ketu jam  :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 13:52:03
po sikur ta hap une kete barin realisht ne Tr dhe te gjithe forumistet te vinin per te pire edhe pa u njohur, por me kusht qe mos te thone nick-un e te kene mundesi te njihen realisht atje :D :D

Hapet i  se me mishin dore pet deore do vijme aty :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 13:56:33
hahahahahaha vetem nese do e hapesh na jep adresen e sakte goce, jo si keto clubet e forumit takohemi te kthesa ne oren 5 LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 14:00:00
 LOL

Edhe mundesisht clubi mrena te jet zi e terr :P , ndonje neon aty ketu lejohet  sa me pa orientimin :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 14:01:03
o Oqean a po kerkon Motel apo Club.....jo kaq rende mer lal...LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 14:08:46
  LOL  club misho club, por me raste te shfrytezohet edhe  si motel  hihihihi))  .. cka ka te keqe ketu :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 14:33:58
dashkeni qe te marr me qera akuariumin une :D se ai eshte gjysem motel :D :D


o oqean ti do shoqeri apo...?


si e doni brenda se te zi pa neone vec 1 e mora vesh,

e doni vet-sherbim apo me kamarier?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 14:43:10
Tani beje si t'dush ti, veq sherbimi le te jete kamarier-e :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 14:46:47
aha me eeee :D

ej ke do te takosh te paren?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 14:49:47
ku ma ke rezervu venin ? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 14:51:16
ende se kam bere, dua ta di me ke ta rezervoj? ke do ne tavoline?
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 14:52:24
Aty ne ate tavolinen  me shefen  :D :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 14:55:01
;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 15:06:05
Acuariumin se kam vizitu qe ne kohet e fakultetit...akoma rron ky i ziu????? LOL

oqean kush o shefja mer cun LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 15:07:24
po me duket, eshte vend ku pip derrat qe skane lek tani :D :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 15:24:44
aaaaa edhe ath ashtu ishte o dreq...une nja dy here kam qene dhe skam qene as cift, por me shoqe LOL
jam lebetitur dhe desh theva turinjt neper kthesa dhe tavolina dhe si perfundim vajta dhe iu ula njeres me preher LOL LOL LOL ka qene e forte fare

Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2011, 15:26:08
Po me duket aty  qenka zi e terr :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 15:27:31
hahahahahahah LOL LOL dhe cfare ndodhi pastaj mishel LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 15:29:21
aty eshte si labirinth mesa arrita te kuptoj dhe per me teper jane te ndaluara hyrjet jo cift .....vetem ki kujdes se nga gjithe ajo erresire ndodh qe te kapesh dashnoren e komshiut ne vend te te tendes LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2011, 15:29:36
A ka sonte noj gjo ketu ne night klub ? :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 15:29:56
LOL LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2011, 13:16:06
A ka sonte noj gjo ketu ne night klub ? :D
.......ik mor se ke ngatrru vendin ti..ketu ka vetem femra o Charli :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 16:09:01
Hajde se sapo e pastroi clubin Monique qe ju befsha e lere fare ... :D

Pija e pare falas por me kusht pasi te keni pire 5 te parat, jemi icik keq me danc loverset  po shpejt do paraqiten se kemi nxjerr njoftim tek gazeta eros playboy dhe tek emisioni me bej te lumtur. :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2019, 16:10:36
Po stripper per MILFSE s'do punesoni ju, se nuk kam si shtyj kohen naten?! :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Gjumashi ne 27-03-2019, 16:11:06
Unë do sjell nja 5 arka tuborg. Të pije personeli.
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 16:14:47
Monique kthehet mbrapasht se paska ngaterru deren e WC -se me Clubin e ketij Tipit LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 16:18:16
Po stripper per MILFSE s'do punesoni ju, se nuk kam si shtyj kohen naten?! :P
Per momentin vetem Moniquen kam por sdu ta lodh qe ditet e para se eshet ne dispozicion vetem te shefit pasi dua ta shoh si e tund, po e kaloi testin e hipa ne tub direkt. LOL
Po pres e ca zocka te tjera por  me duket se jane bere kllocka dhe kam hall se nuk rrine dot ne tub me shume se 20 min. LOL

Mgjth dite te mira do vijn o cuna. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 16:18:43
Monique kthehet mbrapasht se paska ngaterru deren e WC -se me Clubin e ketij Tipit LOL
Jo mire ike se aty e deshe performancen e pare . ;)
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 16:20:45
tipi pazar me mua ben.....nuk thone kot , i joti ta fut, se ai boti te merr erzin LOL LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 16:22:46
tipi pazar me mua ben.....nuk thone kot , i joti ta fut, se ai boti te merr erzin LOL LOL LOL
me mire une se bota, pa merak mishin do ta ha por kocken do ta ruaj. LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 16:25:01
Kur them qe ky club ka ik per shele jo ti...edhe cik nga kasaphane do behet qofte tymi LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 16:30:27
Kur them qe ky club ka ik per shele jo ti...edhe cik nga kasaphane do behet qofte tymi LOL
Hi hi Hi prandaj u ngule ketue ska rob me te shkul . LOL

ja e ca se i nisa korrieret neper bote. Nami do behet, vuj vuj vujjjjjj LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 16:32:00
plumba qorr jane ....se ste ndahet shpirti nga Bonny ty jo....

Edhe me ylli te vij, prape koken te une e ke lumadhi ti LOL LOL
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2019, 10:18:21
Tipi filluan inagurimet ktej, ti ke nai plan me e inaguru kte pocaqine :P
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2019, 23:45:29
Nuk po me ngjan si Klub ky mua, ;)...
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2019, 15:52:08
Nuk t'ngjane sepse nuk eshte ky klub per ty :D  ti i ke ato klubet tua me ngjyra ylberi, aty shko ti :D
Titulli: NIGHT CLUB "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2019, 02:29:51
Klub a Po na kane firuar klientet... kane bere senrionza..:)