×

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 111554

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#125 ne: 21-06-2008, 14:00:38
opa oppa vetem per liliiiiiiiiiiiiiinn nn dreza

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#126 ne: 21-06-2008, 19:39:17
hehehehe e kisha kall kret bre opaaaaaaaaaaaaa :P :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#127 ne: 22-06-2008, 09:19:52
Për lepurushin tim,,,,,,,,,dhe mjesi popull :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#128 ne: 22-06-2008, 09:22:41

For you,,,,

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#129 ne: 22-06-2008, 23:10:35
cikito te pershendes me kengen e teuta selimit dhe adnan daci-msundem me u nda 

 • Postime: 4258
Charlie
#130 ne: 22-06-2008, 23:27:51
Ehh me qe ra fjala e kesaj kenge e pershendes edhe une lepurushen time :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#131 ne: 22-06-2008, 23:33:41

,,,,,,

 • Postime: 4258
Charlie
#132 ne: 22-06-2008, 23:35:44
po çka te bejm jemi fetem femra Charlie nuk guxon te hy ne valle pa i then tredafilja  :D

Kush ta tha ty kete qe nuk guxoj oree ...nuk me keni ftuar se do te vija me gjithe qejf :D

 • Postime: 2647
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#133 ne: 23-06-2008, 00:02:26
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="">

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#134 ne: 23-06-2008, 13:16:26
trendafile te perashendes me kengen e Teuta Selimit dhe Adnan Daci-smundem me u nda

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#135 ne: 23-06-2008, 13:19:15
Degjoje se aty siper ta kam vene :D,,,thanx se me pelqen shume :perqafim :perqafim,,,

 • Postime: 4258
Charlie
#136 ne: 23-06-2008, 13:47:06
Pershendes kete me kenge ...Bye my love :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#137 ne: 23-06-2008, 13:48:18
Shhhhttt
« Editimi i fundit: 23-06-2008, 13:49:04 nga Charlie »
mishel
#138 ne: 23-06-2008, 21:18:13
BROCKEN (Evanescense feat Sleether)

I wanted you to know I love the way you laugh
I wanna hold you high and steal your pain away
I keep your photograph; I know it serves me well
I wanna hold you high and steal your pain

'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

You've gone away, you don't feel me anymore

The worst is over now and we can breathe again
I wanna hold you high, you steal my pain away
There's so much left to learn, and no one left to fight
I wanna hold you high and steal your pain

'Cause I'm broken when I'm open
And I don't feel like I am strong enough
'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

'Cause I'm broken when I'm open
And I don't feel like I am strong enough
'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

You've gone away, you don't feel me anymorePershendes dike.....

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#139 ne: 24-06-2008, 09:31:32


Mjesi Stefi dhe Zuzuna :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#140 ne: 24-06-2008, 09:40:36
       Kaiti Garbi (Esena mono)

   

          Edhe une ju pershendes ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#141 ne: 24-06-2008, 09:54:11
         Greta Koci ( Me Fal Nene )

      Trendafil te pershendes me kete :D


     

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#142 ne: 24-06-2008, 09:57:10
 :'( :'( :-*,,,love it,, :perqafim

 • Postime: 4258
Charlie
#143 ne: 24-06-2008, 09:58:00
Ju pershendes juve te dyjave me kengen I love u :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#144 ne: 24-06-2008, 10:00:10
Ne te pershendesim me kengen WE DO TOO - T&S :D

 • Postime: 4258
Charlie
#145 ne: 24-06-2008, 10:02:11
Ju pershendes prap me kengen Kiss Kiss :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#146 ne: 24-06-2008, 10:04:57
Edhe ne me kengen Kiss you more than you do us :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#147 ne: 24-06-2008, 10:17:21
         Une ju pershendes te dyve me :
            (Te Dua TY) Soni Malaj


     

            Gjes Charli  :perqafim

 • Postime: 4258
Charlie
#148 ne: 24-06-2008, 10:18:40
Ehh kjo me pelqen :perqafim

Gjesi dhe ty rrusho

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#149 ne: 24-06-2008, 10:24:51


Une juve me kete
Sef Duraj - Ta hongsha zemren :perqafim
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Nisur nga ervjun85Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 26-10-2013, 22:04:12
nga ervjun85
Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Nisur nga BrunoXRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 07-05-2012, 03:38:10
nga BrunoX
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni