×

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 112106

 • Postime: 4261
Charlie
#75 ne: 20-06-2008, 15:10:11
Nuk hapet :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#76 ne: 20-06-2008, 15:12:07
po mo po,,,ndoshta je i semure dhe per ata,, :D

 • Postime: 4261
Charlie
#77 ne: 20-06-2008, 15:13:38
Per bese jo nuk hapet :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#78 ne: 20-06-2008, 15:16:53

Po tani?,,

 • Postime: 4261
Charlie
#79 ne: 20-06-2008, 15:23:00
Jo ...:D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#80 ne: 20-06-2008, 16:06:27

Kjo per Stefin;Drezen;Qershin;Belinaa :perqafim
Capkenja
#81 ne: 20-06-2008, 16:29:40
Pershendes  veten time qe e kam te mencur sepse

fshiu sot punen qe pati bere tre dite  :D ne vend te fshija nje sistem RPG fshiva RNG dhe.... :D :D

he se ma kthen IT prape mua ahaha  :D :D

me kengen Cmendem Elita 5
mishel
#82 ne: 20-06-2008, 16:47:18
na moj se mos te kthen IT dhe ato emailet edukative qe shkruhemi  ne tere diten hahahaha. me kengen -engjejt vrasin njelloj kete persh
Capkenja
#83 ne: 20-06-2008, 16:54:51
na moj se mos te kthen IT dhe ato emailet edukative qe shkruhemi  ne tërë ditën hahahaha. me këngën -engjejt vrasin njelloj këtë persh
flm eshte kenge fantastike


jo zemer ia cilesova cfare dua :) se do marri lemerine po te lexoj.......nejse nejse ne per veten tone kemi folur :)

te persh me kengen
Must to be in love

Roxette
mishel
#84 ne: 20-06-2008, 16:58:47
po ti thuaj shyqyr skuptojne shqip pa leri te tjerat- listen to you heart kete
Capkenja
#85 ne: 20-06-2008, 17:03:34
po ti thuaj shyqyr skuptojne shqip pa leri te tjerat- listen to you heart këtë

shyqyr shyqyr per ta kapur me dore eshte bere muhabeti LOL

qendrojne tek Roxette me kengen :

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#86 ne: 20-06-2008, 17:05:36
po mu sme prsh njeri  :S
Capkenja
#87 ne: 20-06-2008, 17:07:39
po mu sme prsh njeri  :S
tani e kemi muhabet femrash

te persh me kengen

A kane uje ato burime

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#88 ne: 20-06-2008, 17:09:59
edhe un te prsh me ti moj buz karafilja ime  :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#89 ne: 20-06-2008, 19:23:41
shoqrij ju pershendes me kengen cila ju pelqen juve  :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#90 ne: 20-06-2008, 19:28:44

Kjo per mua,,,prsh te gjithe ata online,, :engjell:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#91 ne: 20-06-2008, 19:40:42
puq shum trendafili se naknaqe me muzik edhe un te pershendes me kegen e medes

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#92 ne: 20-06-2008, 19:44:49
opaaaaaaaaaaa jasha jashaaaaaaaaaa juhuuuuuuuuuu u kallem krejt ju pershendes te gjithve ne forum me kengen e Danit -hajde jasha jasha

 • Postime: 4261
Charlie
#93 ne: 20-06-2008, 19:48:02
Une kete siper me nje kenge per qejfi te saj :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#94 ne: 20-06-2008, 19:48:47

Me këtë kange dreza?,,,,Me pëlqen shumë,,, :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#95 ne: 20-06-2008, 20:00:53
fiuuuuuuuuuuuuu kalle qershija te pershendes me kegen mahmut ferati dashurija nete digjet

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#96 ne: 20-06-2008, 20:01:35
Opaaaaaaaaaa Trendafile seq na kalleeee jasha jashaaaaaaa fiuuuuuuuuuuu mua sme pershendete dot po kercej anash juve hahha

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#97 ne: 20-06-2008, 20:04:43

Pershendes drezen;Qershine dhe te gjithe stafin me kete kenge,,,,oooppaaaaa,,,,hajde merre vallen dreza,, :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#98 ne: 20-06-2008, 20:09:07
jashaj trendafile opaaaaaaaaaaaa kalle

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 20-06-2008, 20:12:58

Hajde hajde o llokum,,,
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Nisur nga ervjun85Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 26-10-2013, 22:04:12
nga ervjun85
Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Nisur nga BrunoXRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 07-05-2012, 03:38:10
nga BrunoX
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni