Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Triology ne 17-06-2008, 22:22:40

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:22:40
Pershendesni njeri tjetrin me kenge :D


Un perhsendes te gjithe adhuruesit e muzikes house


Alex Gaudino - Watch Out
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 22:23:54
Une pershendes njerin me kengen - Te dua si femije,, ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:27:23
Per Mishin kjo kenga  :P


http://www.youtube.com/watch?v=_MOTgpeUSms
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 22:30:10
Për Mishin kjo kenga  :P


http://www.youtube.com/watch?v=_MOTgpeUSms
Mishi eshte me burrin,,, :P,,,dhe kjo eshte kenga ime,,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:31:07
Kjo per Capkenen  :P

http://www.youtube.com/watch?v=GeEuFWLt3WU
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:33:24
Kjo per ata qe e pleqejne  :P


http://www.youtube.com/watch?v=iIR3gmgIX0w
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:38:29
Kjo per komshien time  :P

http://www.youtube.com/watch?v=VWq3ngEFJIs
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:42:58
Kjo esht per dream


http://www.youtube.com/watch?v=3ZpUZ6EqrIo
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-06-2008, 22:48:58
Pershendetje per njeren me
I will always love you
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 22:50:58
My heart will go on - Celine Dion
Përshëndes lepurushin tim,, :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 22:51:31
Per dreza  :P


http://www.youtube.com/watch?v=PXuuQJobUds
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 17-06-2008, 23:13:42
oooooooooh zot sa me pelqej kjo kag me bere teme pikon loti,,flm shum mistrec
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 23:17:56
ti di shijet un mi  :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:27:09
S'ka kenge tani per tani,,,u mbaruan  te gjitha,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 23:28:04
Kete siper me kengen ...Somebody's me te Erique Iglasias
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 00:15:17
Kete siper me kengen  Me fal - Sinan Hoxhes,, :(
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 18-06-2008, 10:48:20
hehehe qershija te përshëndes me kagen ,mooos tani,kalle kalle opaaaaaaaaaaaa shkum KS fiiiiiiiiiiiiu xik :P :P :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 18-06-2008, 13:05:42
Kjo për Capkenen  :P

http://www.youtube.com/watch?v=GeEuFWLt3WU

Ore ti rrofsh po me gjej ndonje kenge melankolike si jam vete :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 18-06-2008, 14:18:09
Capin me kete kenge....meqe jemi njesoj nga gjendja sot...


The Same Sun
I cannot sleep tonight, I have you on my mind,
Even the wind is calling your name,
Though you are far away, I feel that you are near,
Whispering words from over the sea,
And if you wake in your night,remember that I will be here;

And like the same sun, that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon, that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness, and bring you safely to the morning light.

Where there is love like this, forever, for all time,
I will be there, wherever you lie,
And where there are hearts that live together in one soul,
Nothing on earth will keep us apart,
And if you're crying inside, remember that I will be here;

And like the same sun that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness, and bring you safely to the morning light;
I Love you, I love you, I love you;

And if you're crying inside, remember that I will be here;

And like the same sun, that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness and bring you safely to the morning light;

Same sun, same moon,
Same sun, same moon,
Same soul, same heart,
Same World, same stars - you will be forever in my world;

Same sun, same moon,
Same sun, same moon,
Same soul, same heart, oh, I love you I love you I love you,
Same world, same stars - you will be forever in my heart.

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 17:19:54
Prsh Mishin me kengen * 2 dele 300 pare  :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: eurogina ne 18-06-2008, 18:14:29
NJE PERSHENDETJE PER Oqeanin
ME KENGEN E ERMIRA KOLA--ME KE NJE BORXHNJE PERSHENDETJE PER CHARLIE 
me kengen chupa chupaNJE PERSHENDETJE per cikito
me kengen fevgo xana--sotis volanisPERSHNDES DHE BERNIN ME KENGEN E KASTRIOT TUSHES
FORCA ELBASANI
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 18:17:06
NJE PERSHENDETJE PER CHARLIE 
me këngën chupa chupaHahahah cfare kenge eshte kjo keshtu oree ...:D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: eurogina ne 18-06-2008, 18:24:15
Hahahah çfarë kenge është kjo kështu oree ...:D

http://www.youtube.com/watch?v=gHNXbVVrgao
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 18:27:01
Hahahah...a do ti chupa chupa ore :D :D  une kam para :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: eurogina ne 18-06-2008, 18:31:19
Hahahah...a do ti chupa chupa ore :D :D  unë kam para :D


shumm mir, me blej nje tuf atere
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 18:33:30
Hyr ne msn ti se kam ca llafe me ty dhe pastaj ta jap edhe chupa chupa nese do :D :D

Ty po te pershendes me kengen Party People - nga Nelly dhe Fergie
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Justice ne 18-06-2008, 19:20:52
SABIELIN..(qe eshte cun deputeti cool dhe qe e kam shok te ngushte)...TIMBERLAND - APOLOGIZE
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 19:34:49
Kete siper me kengen ...Happy Bithday to youuuuu  :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Justice ne 18-06-2008, 19:40:34
CHARLIN...me Faleminderit - ELITA 5
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 18-06-2008, 19:43:21
Trendafili te përshëndes me kegen e Ponit,,shpirti imi puq  :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 20:47:08
Trendafili te përshëndes me kegen e Ponit,,shpirti imi puq  :perqafim
hajt_ktu: :-*....une ty te pershendes me kengen e Mahmut Feratit - Te takova,,,, :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:06:43
Pershendes kete siper me kengen ...Crazy te Bleros dhe Leonores :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:08:13
Kete siper me kengen e Bleros - dua t'jem me ty,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:09:10
Me kengen e Bleros - Te dua ty :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:10:19
Me kengen e Alban Skenderaj - Vetem ty
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:12:12
Me kengen e Steve Wonder - I just call to say i love u :D sa kenge e mire eshte kjo
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:13:22
E di,,, ;),,me kengen e Lionel Ritchie - Hello
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:16:24
Me kengen Somebodys' me te Erique Igalisas :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:18:39
Me kengen e Ricky Martin - La vida loka
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:21:32
Me kengen e Brian Adams - Everything i do i do it for u :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:24:40
Jason Donavan dhe Kylie Minogue - Especially for you,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:27:13
Me kengen ...i live for u :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:28:49
Nichole Scherzinger - Baby love
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 21:33:35
Me kengen e Holly Valence - Kiss Kiss :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:34:33
J,Lo - Jenny from the block,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:43:56
Maria Carey - Endless love :D kete siper
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:45:11
you're the one that i want - Olivia Newton-john dhe Jon Travolta
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 12:09:00
Me këngën e Steve Wonder - I just call to say i love u :D sa kenge e mirë është kjo

http://www.youtube.com/watch?v=PY45DkaP9Ls
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:11:19
Prsh Misin me kengen Timbaland - Apologize
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 12:26:58
Pershendes Mistrecin me 

L'Aqua Del Deserto
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:28:32
uee s arumantike  ekam nrujen :P

te prsh me kengen eja eja lule bor  :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 12:30:10
e pershendes kete me

moj Saranda moj Delvina  :D

po mekusht vallen ta heq vete
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:31:30
E mir hiqe se e ke me qejf  :P

Prsh ket xogun me o erdhi dita o per te marr o syri zi margaritar  :P :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:51:41
Prsh njerin me kengen - Lady_Lady nga Stine,,, :(
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:53:23
Prsh Stefin me kengen e Westlife - Uptown girl :engjell:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:58:47
Prsh Stefin me këngën e Westlife - Uptown girl :engjell:

Per kete e kishe fjalen :D Thnx :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=xpU6jfVfOKM
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 10:04:39
Për këtë e kishe fjalën :D Thnx :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=xpU6jfVfOKM
uuhh u kenaqa se kercyeri,,,te pelqeu apo jo?,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 12:06:45
Po me pelqeu, tani te pershendes une ty me La tortura Shakira
         
          http://www.youtube.com/watch?v=-LaQ3d5-_XU
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 12:10:47
eeehhh me torturo sa te duash por nuk di sec po ndodh,,, :D,,nuk di ta bej ate une,, ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 13:50:12
http://www.youtube.com/watch?v=v2kwSzRdHsA
Stefo kape kete kenge ti zemra :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:28:53
http://www.youtube.com/watch?v=PY45DkaP9Ls


Ehhh sa e bukur qe eshte apo joo ...me duket se po te pelqeka edhe ty kjo ee :D


Hajde te pershendes edhe ty me kete kenge :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:31:08
http://www.youtube.com/watch?v=VUoEil40qZA
CH kape këtë këngën
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:33:33
Nuk me hapet :(
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:36:09
Po tani a te hapet?,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:40:50
Ahhh kjo eshte yll fare :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:43:24
http://www.youtube.com/watch?v=XWWhHFabB_Q
nannanaannannna,,,,,,,eeehheh
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:45:01
As kjo nuk hapet :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:46:52
PO PO
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:49:40
Ahhh tani me kenaqe fare ...:D kete njeri se dua ta shof me sy une fare e di ti kete :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:51:00
hahhah,,,,degjoje degjoje,,,se ndoshta ndrysho mendje,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:57:45
http://www.youtube.com/watch?v=TjJasviiFfY
po kjo :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:00:32
Ohhhhh kjo eshte shume e bukur ...ma jep titullin e kenges si eshte e kam harruar dhe kush e kendon :D


p.S. Kot kot e ke se nuk ma fut ne qejf Meden jooo :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:02:07
Kengetari Kevin Little dhe kenga Turn me on,,, :D

p.s Vec nje kenge i tij me pelqen mua (per meden e kam fjalen),, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:06:12
Hahah mua asnje nuk me pelqen e tij shum kot njeri me duket :D


Ty te pershendes me kenge I love so much - Komodo :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:08:06
http://www.youtube.com/watch?v=ygctbqBijFk
Po kjo,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:10:11
Nuk hapet :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:12:07
po mo po,,,ndoshta je i semure dhe per ata,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:13:38
Per bese jo nuk hapet :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:16:53
http://www.youtube.com/watch?v=_aLFmVwbxro
Po tani?,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:23:00
Jo ...:D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 16:06:27
http://uk.youtube.com/watch?v=FGx6YXdv_40
Kjo per Stefin;Drezen;Qershin;Belinaa :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 16:29:40
Pershendes  veten time qe e kam te mencur sepse

fshiu sot punen qe pati bere tre dite  :D ne vend te fshija nje sistem RPG fshiva RNG dhe.... :D :D

he se ma kthen IT prape mua ahaha  :D :D

me kengen Cmendem Elita 5
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 16:47:18
na moj se mos te kthen IT dhe ato emailet edukative qe shkruhemi  ne tere diten hahahaha. me kengen -engjejt vrasin njelloj kete persh
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 16:54:51
na moj se mos te kthen IT dhe ato emailet edukative qe shkruhemi  ne tërë ditën hahahaha. me këngën -engjejt vrasin njelloj këtë persh
flm eshte kenge fantastike


jo zemer ia cilesova cfare dua :) se do marri lemerine po te lexoj.......nejse nejse ne per veten tone kemi folur :)

te persh me kengen
Must to be in love

Roxette
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 16:58:47
po ti thuaj shyqyr skuptojne shqip pa leri te tjerat- listen to you heart kete
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:03:34
po ti thuaj shyqyr skuptojne shqip pa leri te tjerat- listen to you heart këtë

shyqyr shyqyr per ta kapur me dore eshte bere muhabeti LOL

qendrojne tek Roxette me kengen :
http://www.youtube.com/watch?v=M_W2Eb0w2ng&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 17:05:36
po mu sme prsh njeri  :S
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 17:07:39
po mu sme prsh njeri  :S
tani e kemi muhabet femrash

te persh me kengen

A kane uje ato burime
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 17:09:59
edhe un te prsh me ti moj buz karafilja ime  :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 19:23:41
shoqrij ju pershendes me kengen cila ju pelqen juve  :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:28:44
http://uk.youtube.com/watch?v=7wjhCxzjs4c
Kjo per mua,,,prsh te gjithe ata online,, :engjell:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 19:40:42
puq shum trendafili se naknaqe me muzik edhe un te pershendes me kegen e medes
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 19:44:49
opaaaaaaaaaaa jasha jashaaaaaaaaaa juhuuuuuuuuuu u kallem krejt ju pershendes te gjithve ne forum me kengen e Danit -hajde jasha jasha
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:48:02
Une kete siper me nje kenge per qejfi te saj :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:48:47
http://uk.youtube.com/watch?v=IKU59xB9JOU
Me këtë kange dreza?,,,,Me pëlqen shumë,,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 20:00:53
fiuuuuuuuuuuuuu kalle qershija te pershendes me kegen mahmut ferati dashurija nete digjet
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 20:01:35
Opaaaaaaaaaa Trendafile seq na kalleeee jasha jashaaaaaaa fiuuuuuuuuuuu mua sme pershendete dot po kercej anash juve hahha
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:04:43
http://uk.youtube.com/watch?v=kTECe1HLhpw
Pershendes drezen;Qershine dhe te gjithe stafin me kete kenge,,,,oooppaaaaa,,,,hajde merre vallen dreza,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 20:09:07
jashaj trendafile opaaaaaaaaaaaa kalle
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:12:58
http://uk.youtube.com/watch?v=bxqiwEtRJig
Hajde hajde o llokum,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:18:56
http://uk.youtube.com/watch?v=8incYZTAdyo
Përshëndetje,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:29:44
http://www.youtube.com/watch?v=TjJasviiFfY
po kjo :perqafim
Sterio kape kete kengen ti,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:04:06

Miremengjesi popull,,,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:11:56
meduke ende askush nuk koka zgjuar
mirdita  trendafile hahah  :perqafim jasha jashe je ne disponim sod ?
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:15:30
Une ketu jam :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:18:29
pasi je ti ketu do te pershendes me nje keng shum te bukur nga Rovena Stefa hahah :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 12:21:34
Cila eshte ajo :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 12:28:42
bera shaka se nuk me pelqejn kenget e saj dhe si di fare

po te oershendes me kengen e Danit -- moj katile
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 12:57:50
http://uk.youtube.com/watch?v=oUjQ56InJ-c
Qershia dhe CH,,pershendetje :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 13:04:50
http://uk.youtube.com/watch?v=KhH1s_aeyDg
edhe kete,,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:12:22
danin --tradhtare
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 13:14:27
http://uk.youtube.com/watch?v=GVeqBsxBWBE
Qershia,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:19:46
qna kalle me ato keng te Sinanit mori trendafile hahhah se me pelqen shum
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 13:25:53
edhe mue bre,,,,, :puth
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:28:51
ju pershendes te gjithve qka jeni online me kengen e
Sinan Hoxhes dhe Soni ---Shukarije
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:29:28
opaaaaaaaaaa jasha jasha qfar kege bre me shkrini ,,ju pershendes shoqet temija Qershija Trendafili :perqafim :P :P :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 13:31:22
http://uk.youtube.com/watch?v=DY1k9D7MBew
Dreza :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:32:08
opaaaaaaaaaaa hajde dreza jasha jasha a po hin ne valle se bashku me neve fiuuuuuuuuuuuuuuu  :perqafim :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:36:15
opaaaaaaaaaaa fiuuuuuuuuuuuu me gjthqef bre po pah mashqi nuk shkon vallja ahhahahaah opaaaaaaaaaaaa kalle prizreni :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:37:59
ooooooooooooooh trendafile me knaqe me kto kag bre tugzoft zemra  :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:38:12
po qka te bejm jemi fetem femra Charlie nuk guxon te hy ne valle pa i then tredafilja  :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 13:39:04
charlie tutet be qika,,vec,,,shkon shkon vec ma mire,,pa mashqi,,,,,oopaaaaaaaaaaaaa :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:47:41
opaaaaaaaaaaa shkon shkon edhe pa mashqi na vet ebajm shyret fiuuuuuuuuuuuuuuu opaaaaaaaaaa te kam gjan  mor qun prishtineeeeeeeeeee e qe te du kaq shum eja ne valle te kercejm  ti dhe un Luuuuuuuuuuuuum :perqafim :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 13:52:19
hahhahahahahhahahaa h  LOL LOL LOL  dreza luja lujaaaaaaaaaaaaaaa

kalle per pirunin ni her fiiiiiiuuuuuuuuuu :fershellime :fershellime
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 13:59:08
opaaaaaaaaaaaaa hade djal therades hyn ne valle per hater qershis Liliiiiiiiiiii opaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :perqafim :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 21-06-2008, 14:00:38
opa oppa vetem per liliiiiiiiiiiiiiinn nn dreza
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 21-06-2008, 19:39:17
hehehehe e kisha kall kret bre opaaaaaaaaaaaaa :P :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 09:19:52

http://uk.youtube.com/watch?v=ktUSIJEiOug

http://uk.youtube.com/watch?v=07U_uKGfv48
Për lepurushin tim,,,,,,,,,dhe mjesi popull :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 09:22:41
http://uk.youtube.com/watch?v=uO_vFuzPJvc
For you,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 23:10:35
cikito te pershendes me kengen e teuta selimit dhe adnan daci-msundem me u nda 
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 23:27:51
Ehh me qe ra fjala e kesaj kenge e pershendes edhe une lepurushen time :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 23:33:41
http://uk.youtube.com/watch?v=Ld6TWadKi0I
,,,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 23:35:44
po çka te bejm jemi fetem femra Charlie nuk guxon te hy ne valle pa i then tredafilja  :D

Kush ta tha ty kete qe nuk guxoj oree ...nuk me keni ftuar se do te vija me gjithe qejf :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 23-06-2008, 00:02:26
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/welnlg3svTw&hl=en">
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: qershija ne 23-06-2008, 13:16:26
trendafile te perashendes me kengen e Teuta Selimit dhe Adnan Daci-smundem me u nda
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 13:19:15
Degjoje se aty siper ta kam vene :D,,,thanx se me pelqen shume :perqafim :perqafim,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 13:47:06
Pershendes kete me kenge ...Bye my love :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 23-06-2008, 13:48:18
Shhhhttt
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 21:18:13
BROCKEN (Evanescense feat Sleether)

I wanted you to know I love the way you laugh
I wanna hold you high and steal your pain away
I keep your photograph; I know it serves me well
I wanna hold you high and steal your pain

'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

You've gone away, you don't feel me anymore

The worst is over now and we can breathe again
I wanna hold you high, you steal my pain away
There's so much left to learn, and no one left to fight
I wanna hold you high and steal your pain

'Cause I'm broken when I'm open
And I don't feel like I am strong enough
'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

'Cause I'm broken when I'm open
And I don't feel like I am strong enough
'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

'Cause I'm broken when I'm lonesome
And I don't feel right when you're gone away

You've gone away, you don't feel me anymorePershendes dike.....
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 09:31:32
http://uk.youtube.com/watch?v=W7a24mf_76k

Mjesi Stefi dhe Zuzuna :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 09:40:36
       Kaiti Garbi (Esena mono)

    http://www.youtube.com/watch?v=FNid7fwYpkY

          Edhe une ju pershendes ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 09:54:11
         Greta Koci ( Me Fal Nene )

      Trendafil te pershendes me kete :D


     http://www.youtube.com/watch?v=ruzPvA6cYtc
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 09:57:10
 :'( :'( :-*,,,love it,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 09:58:00
Ju pershendes juve te dyjave me kengen I love u :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:00:10
Ne te pershendesim me kengen WE DO TOO - T&S :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 10:02:11
Ju pershendes prap me kengen Kiss Kiss :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:04:57
Edhe ne me kengen Kiss you more than you do us :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 10:17:21
         Une ju pershendes te dyve me :
            (Te Dua TY) Soni Malaj


      http://www.youtube.com/watch?v=ozp-RNsXvfA

            Gjes Charli  :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 10:18:40
Ehh kjo me pelqen :perqafim

Gjesi dhe ty rrusho
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:24:51
http://uk.youtube.com/watch?v=LB7Lmua0HpM

Une juve me kete
Sef Duraj - Ta hongsha zemren :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 10:26:31
Per hater tendin do ta degjoj perndryshe kete kengetar nuk mund ta duroj fare eshte shume kot :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:36:12
Kujtova se e kishe inat Meden ti jo te tjeret :S :D :perqafim
Hajt pra te pershendes me kengen e Zef Bekes - A moj pare ti dalsh fare LOL :puth
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 10:37:00
Kete edhe me shume se ate e kam inat :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:40:32
http://uk.youtube.com/watch?v=ktUSIJEiOug

http://uk.youtube.com/watch?v=07U_uKGfv48
Për lepurushin tim,,,,,,,,,
Po keto?,,,,I love them :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 10:57:20
Une ju pershendes me (  E VOGLA ) Soni Malaj

   http://www.youtube.com/watch?v=ZFAaCIhAG-Q
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-06-2008, 12:11:06
Prsh Mishel me Haddway - What is Love
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 12:25:33
http://uk.youtube.com/watch?v=ZYhlm9GTAQ0

Nje pjese e dasmes time,, LOL :XX
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 12:33:13
Paske qene e papame LOL
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 12:38:02
eehheh ditet rinore,,u plaka tani,,, LOL :perqafim
p.s Ke ndonje si kjo ti?,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 12:43:32
http://uk.youtube.com/watch?v=43ga4WvXB6Q

eehhhh,,,fli bre ,,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2008, 14:05:00

per ata qe e ndiejne ritmin e jetes :D

http://www.youtube.com/watch?v=eKMT7FxRwao
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 24-06-2008, 17:38:47
Pse une shikoj asgje nga keto???? me kerkon adobbe 9... :S
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 19:46:19
http://uk.youtube.com/watch?v=EptPHu2XCx8
Dreza dhe Oqean ju pershendes,,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 25-06-2008, 01:05:29
Pse unë shikoj asgjë nga këto???? me kërkon adobbe 9... :S

Të duhet qe ta instalosh Adobbe flash player. e gjen free ne interrnet shume leht.
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 12:42:31
Pershendes burrin e mishit me -soldier of fortune! perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 12:50:43
rrofsh
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 15:50:31
me kengen e Gentit (te top Festit) pershendes gjithe forumistat
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 15:52:20
thanx,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 15:55:14
rrofsh sa malet


te prsh dhe un me Elita 5 - Faleminderit
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: stalion ne 25-06-2008, 16:06:30
me këngën e Gentit (te top Festit) përshëndes gjithë forumistat
ik re anej,mua me kengen e gentes te me pershendesje ateher po.
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:22:14


Heartbreaker - Will.I.AM
e di vet,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 21:05:19
Pershendes dike....


Cmenduri - Ardit Gjebrea

Perenduar, fundosem me diellin
dritheruar, nga prekja - magji
ne parajse u gjenda papritur
parajsa ime - ti!

enderroja nje bote pa mekate
i perhumbur ne puthje pa fund
erresira, tundimet e saj
i conte, sdi se ku...

cmenduri e shpirtit tim
cmenduria ime e perjetshme
ku jeton, se di
me stuhi e paqe brenda meje
kudo te shkosh ne pafundesi, jam ti...

cmenduri e fatit tim
cmenduria ime e perjetshme
ku jeton, se di
po kam zjarrin tend une brenda vetes
dhe kur te vdes une prape jetoj tek ti

parfumuar me kripen e detit
i praruar nga drita hyjnish
mblidhen engjejt, cuditur mbi supe
mbi supe engjell - ti

dashurova, pa dashur njeri
i penduar, si kurre tani
jeta ime, ti falmi fajet
falmi fajet, jam njeri
njeri...


Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 21:24:31
Te dua ty - Soni
http://uk.youtube.com/watch?v=5kgXYTgJUMc

për ty.....
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 21:35:35
Elita 5 - Ti e vrave dashurin

http://uk.youtube.com/watch?v=YAhokKN2hX0

per ,,,,,,,,,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: belushi ne 25-06-2008, 21:46:16
Trendafilin me kengen
Si Trandafil- PONI!!! :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 21:50:32
FLM shume shume sepse e kam per zemer,,, :perqafim
Ty nuk di se c'fare musike te pelqen? hmmmmm:,,te pelqen kjo e Elita 5 qe e kam vene ketu?,, hmmmmm:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: belushi ne 25-06-2008, 21:52:52
Elita 5 me pelqen edhe ajo!!!
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 21:54:01
Gezohem atehere,,,po ndonje kengetar/e tjeter?,,, hmmmmm:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:28:06
Mjesi,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:34:14
Të dua ty - Soni
http://uk.youtube.com/watch?v=5kgXYTgJUMc

për ty.....
Mjesi,,,CH,,,,S,,,,Z,,,,C,,,,A,,,,A,,,,M,,,B,,,,P,,,D,,,,Q,,,,O,,,,B,,,,H,,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 08:35:02
Rrofsh bukuroshe :puth  

Gjess edhe ti.
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:06:57
I will always love u - Whitney Huston
http://uk.youtube.com/watch?v=FYS4YTVNUo0
,,,,,zemres time,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:12:56
          Bonnie Tyler  ( Turn Around )

          Pershendes disa persona ketu.

        http://www.youtube.com/watch?v=V-sCrhRPCMg
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:17:39
 perq...thanx
une te pershendes ty me kete   Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart,,,
http://uk.youtube.com/watch?v=55nTwg5NIPM
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:21:41
              Soni Malaj ( Te Dua Ty )
           
             Une te pershendes ty ylli.


        http://www.youtube.com/watch?v=ozp-RNsXvfA
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:23:55
 :perqafim,,,une pershendes te gjithe ata online me kete
Adele - Chasing pavements

http://uk.youtube.com/watch?v=uBmwdlBFs1s
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 17:51:36
Kafe & Caj -Flori...


per te gjithe ata qe shijojne jeten pa kurrfare pendese  ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 08:28:45
THE ROSE

http://uk.youtube.com/watch?v=QbYvIKLNh2c

Mjesi CH,,,,S,,,,Z,,,,A,,,N,,,,M,,,B,,,,P,,,,e disa te tjere,,,,ehhh,,,ppfff,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 08:50:33
Thnx zemer miremengjes edhe ty  :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 17:14:04
Po këto?,,,,I love them :perqafim
Pershendes CH,,,,dhe L,,,,me keto dy kenge,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 30-06-2008, 17:17:18
prsh lepurushja korcare - andi shkoza - o rudina pse em le :P:P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 22:26:33
Me kete kenge pershendes ata qe jane online tani,,,,,
Timberland - The way i are

http://uk.youtube.com/watch?v=v_-1peCW6Ok
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:08:38
Pershendes Charlin dhe Trendafilen me kete kenge...

http://www.youtube.com/watch?v=NMPAIAvWbzQ&amp;feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:13:53
Flemineres ta di per ner :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreza ne 02-07-2008, 09:41:23
ju pershendes ata qe jan onlin,,,
Trendafili,,Qershijaaa puq,
 me kengen,Olta Boka,,,Zemren elam peng........oh sa me pelqen kjo kag
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 09:57:55
Pussycat Dolls - Don't cha & I don't need a man

http://uk.youtube.com/watch?v=klFBqW2OkEw
h
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 19:38:27
Dream me Back to Black.....Amy Winehouse
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 22:07:50
Dike me ...Dust in the Wind - Kansas....

close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
All my dreams, pass before my eyes, a curiosity
Dust in the wind, all they are is dust in the wind.
Same old song, just a drop of water in an endless sea
All we do, crumbles to the ground, though we refuse to see

Dust in the wind, all we are is dust in the wind

[Now] Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away, and all your money won't another minute buy.

Dust in the wind, all we are is dust in the wind
Dust in the wind, everything is dust in the wind
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 13:51:10
pershendetje..per gjithe ata qe sot ndihen "down" lit bit


http://www.youtube.com/watch?v=FfZUxPF7AMI
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 13:53:22
Une ndihem HIGHHHH
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 08:44:54
Shaggy - Feel like making love,,,
http://uk.youtube.com/watch?v=DP6z9SjhdQ8

Pershendes Stefin dhe Zuzunen dhe Ch,,,,

(Miremengjesi  :-* :-* :-*)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 10:33:23
 
Ciljeta - Nuk te them dot Lamtumire....Pershe ndes  ;)


Me nje shikim ti me rremben
Me nje frymemarrje shpirtit i jep jete
Dhe kur nje lot mbi faqe zbret ti
Nuk e sheh ketu nuk je

Malli me mer por vetem jam
Gjumi s'me mer ne enderr ty te shoh
Nuk di gje tjeter ne kete jete te dua ty

 Jo jo nuk te them dot lamtumire
jo shpirti im je ti dhe ti e di jo jo jemi
vetem ne te dy vetem ne te dy dhe ti e di
Me nje shikim ti me rremben
me nje frymemarrje shpirtit i jep jet
dhe kur nje lot mbi faqe zbret ti
nuk e sheh ketu nuk je

Malli me mer por vetem jam
gjumi s'me mer ne enderr ty te shoh
nuk di gje tjeter ne kte jet te dua tyy

Jo jo nuk te them dot lamtumir
jo shpirti im je ti dhe ti e dii jo jo jemi
vetem ne te dy vetem ne te dy dhe ti e di
Me nje shikim ti me rremben
me nje frymemarrje shpirtit i jep jet e
dhe kur nje lot mbi faqe zbret ti
nuk e sheh ketu nuk je

Malli me mer por vetem jam
gjumi s'me mer ne enderr ty te shoh
nuk di gje tjeter ne kete jete te dua ty
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 16:51:31
prsh antaret online Yves Larcok - rise up
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 05-07-2008, 00:35:19
capin me engjejt vrasin njelloj
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 00:37:22
prsh ata qe jane online tani me kengen -

Sean Paul - Get busy
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 05-07-2008, 00:38:29
pershendes veten me kengen -dua te me duash-aurela gace
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 01:32:00
"Its because of you I feel so lifted
i've been looking at my life from higher ground
never thought that I would be so elated
you are the one who turned it all around,,,"

Per njerin ketu,, :) :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 01:59:10
Pershendes kete siper me kengen e Lionel Richie - Lady
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 02:02:41
Pershendes kete siper me kengen e Lionel Ritchie - Stuck on you
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 14:37:48
Stine - Te dua si femije

http://uk.youtube.com/watch?v=t8hXsuZBD1s


Pershendes njerin ketu,, :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 14:43:12
Cilin ore ? :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 14:45:11
hha jo ty,, :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2008, 14:46:39
Dream me Back to Black.....Amy Winehouse


wowww..thnxxx. tashi e vura re kete pershendetjenn :)

thnxx  :)  I like Amy'c voice :)

po te kthej pershendetjen me kengen e meposhtme... ^o)

http://www.youtube.com/watch?v=T5Xl0Qry-hA&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 14:48:16
hha jo ty,, :D

Te pyta de cilin :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 14:48:56
edhe de thashe njerin,,,nuk flas dy here :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 14:50:37
Nuk me tregon ee :D ok ok


Pershendes kete siper me kengen e James Blunt - Goodbye my love :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 14:53:22
Përshëndes këtë sipër me këngën - Goodbay to you and Hello to tjeteri - Trendafili  :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 14:55:30
Përshëndes këtë sipër me këngën - Goodbay to you and Hello to tjeteri - Trendafili  :D

Valla ishalla  ^o)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 14:58:12
Pershendes kete siper me DON'T WORRY ABOUT IT - TRENDAFILI :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 15:00:40
Pershendes kete siper me kengen Only youuu se di kush e kendon kam harru :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 15:06:08
The way you make me feel - Michael Jakson & Britney Spears,,,,pershendes kete siper
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: eurogina ne 06-07-2008, 15:43:36
PERSHENDES TE GJITH ANETARET ME KENGEN ME POSHT...SE ESHT SHUM E BUKUR.


http://www.box.net/shared/yt9k60hcsw
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 15:45:33
Vertet e bukur eshte,,thnx :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 09:49:41
Blu Cantrell & Saun Paul - Breath


http://uk.youtube.com/watch?v=OKSfgMKw84Q


Pershendes ato dy yjet,,,, :perqafim :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 10:06:45
           Greta Koci ( Zemra per ty ndal )
           
          http://www.youtube.com/watch?v=0SyFpYo0LYo


           Pershendes kete yllin poshte :puth
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 10:09:40
Kush eshte ylli poshte mi goce??,,, :D,,Nqs per mua thnx :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 10:18:24
Ti je moj :D se mua poshte me del postimi i fundit :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:16:12
Poni - Si shpirt,,,,

Përshëndes S dhe Z,,,dhe atë person qe ja kushtoj këtë kenge nga thellesia e zemrës,,,e di vet ai se kush është,,,,,uuufff,,,hot,,,bree,,, :-* :-* :-* :-*
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:53:37
Xheki - Ora shkon dhe ti nuk po vjen,,,

http://uk.youtube.com/watch?v=v2kwSzRdHsApershendes ata qe jane online,,,edhe veten sugurisht :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 19:21:01
Ermal Fejzullahu - 7 dite

http://uk.youtube.com/watch?v=zafc4M1TsSs


Pershendes Dallgen dhe Cheken me kete kenge,,,, :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:30:26
Ermal Fejzullahu - 7 ditë

http://uk.youtube.com/watch?v=zafc4M1TsSs


Përshëndes Dallgen dhe Cheken me këtë kenge,,,, :perqafim

Pershendes ata qe jane online tani,,,, :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 13-07-2008, 19:28:57
Pershendes kete siper me kengen e Ponit si Trendafil
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 19:30:16
Pershendes kete siper me kengen Ta hongsha zemren e kenduar nga une personalisht,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 13-07-2008, 19:32:19
Nuk e kam dite qe di te kendosh tiii oree ? :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 19:33:28
Une ua kaloj te gjithe kengatareve krejt :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-07-2008, 10:19:01
Meda - Perqafom,,,, :( :(

http://uk.youtube.com/watch?v=Nsh_wH_O0KA


Pershendes shpirtin tim binjak dhe te gjithe ata qe jane online tani,,,, :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 16-07-2008, 19:40:43
ne darke nga Grand Hotel do ju pershendes me kenge te kenduara nga Vellezrit Korcar. Endri dhe Stefi Prifti. Bye
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 17-07-2008, 23:10:38
Pershendes njeren ketu me kengen e Lionel Richie - Lady
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 23:28:58
http://uk.youtube.com/watch?v=1JqxnhWVSJ8

,,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 17-07-2008, 23:30:40
Nuk po hapet kjoo :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 22:29:29
Lady - Lionel Ritchie,,, :'( :'(


http://uk.youtube.com/watch?v=aCccaotpj90


Prsh veten time,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 23:46:55
E pershendes kete siper ke kete  :perqafim

http://youtube.com/watch?v=rxP2RGTzftc
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 23:49:12
Thnk u babyy,,,une te pershendes me ate siper,, :(
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-07-2008, 11:45:33
James Blunt - You are beautiful


http://uk.youtube.com/watch?v=8Y7WDWP8WMs


Prsh veten time dhe te gjithe ata qe e degjojne kete kenge,,

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 08:59:55
Poni - Shpirti im,,


http://uk.youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw


Mjesii populli,,,,
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Hektori ne 22-07-2008, 20:40:36

  Per korzon e Prishtines.
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-09-2008, 12:58:56
Poni - Shpirti im,,


http://uk.youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw


Mjesii populli,,,,

Prsh veten me kete ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2008, 13:29:30
E pershendes kete siper me kengen e James Blunt - You are beautifull :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-09-2008, 13:32:07
Lady - Lionel Ritchie,,,


http://uk.youtube.com/watch?v=aCccaotpj90


Prsh kete pertacin siper me kete kenge ;)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 14:57:39
dike qe e kam shumë xhan....Të dua zemër je i vetmi për mua...e ndoshta ti se di!!!!

"http://www.youtube.com/v/REh-Zjoxb3M&hl=en&fs=1


I turn you - Mel CSi ikin vitet....ehhhhhh... sa kohe kaluam...e sa do kalojme...eshte kenga jone kjo  :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-09-2008, 20:40:44
prsh shqiptar mistrec :P
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-09-2008, 20:44:04
Prsh kete siper me kengen e Ponit - Dashuri labe.. :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 24-09-2008, 20:47:23
rrofsh  :P :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2008, 18:51:07
Ishullin do pershendesja me kete.. :)
U make us proud.. :)


http://uk.youtube.com/watch?v=_f_IdINj_N4

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: iShUlLi ne 17-11-2008, 11:16:27
Enderr, faleminderit per pershendetjen me kenge qe me ke bere, por une nuk i degjoj dot keto kenget ketu, per arsyje se s'me lejon kompjuteri qe punoj... Une per vete nuk degjoj kenge aq me teper te huaja, por do gjej menyren dhe do e degjoj me vemendje se c'far thot, ishalla mos filloj dhe une e i dua kenget ngapak :P  Titulli kenges eshte: U make us proud? Really?  :perqafim 

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2008, 14:24:48
Enderr, faleminderit për përshëndetjen me kenge qe me ke bërë, por unë nuk i dëgjoj dot këto këngët këtu, për arsyje se s'më lejon kompjuteri qe punoj... Unë për vete nuk dëgjoj kenge aq me tepër te huaja, por do gjej mënyrën dhe do e dëgjoj me vëmendje se c'far thot, ishalla mos filloj dhe unë e i dua këngët ngapak   Titulli kenges është: U make us proud? Really?  :perqafim 
 :)
kenga  titullohet "Hero"
ka shkuar drejt ne vendin e pare ne chart ne uk..
është kenduar nga kengetaret me te mirë te x.factor..por videoklipi është fantastikkk..( më vjen keq qe smund ta shohësh momentalisht)
ky version u eshte kushtuar te gjitheve si ty ;)
thats why i said " U make us proud"


versioni origjinal është i Mariah Carey :)

te kam pershendetur.. :)

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2008, 14:15:31
..Ju pershendes te gjitheve me kete kenge.. ;)

http://uk.youtube.com/watch?v=5KiR9GqUul4


Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-12-2008, 16:39:23
Prsh Charlin :perqafim


http://uk.youtube.com/watch?v=QClOsQgTTl4
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 02-12-2008, 16:57:25
Thanx Babyy :-* :-* :-*

Edhe une ty po me kete kenge te pershendes :-*
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: boonita ne 02-12-2008, 17:10:31
http://www.youtube.com/watch?v=4x7CatMaINE&feature=related
ju pershendes ju qe jeni online!
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2008, 21:48:02
..Përshëndes Mishelin....... :) :)

http://uk.youtube.com/watch?v=pcpWQC9prm0
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: bini ne 05-12-2008, 23:27:27
lefterine pershndes me kengen  te dua vete me the
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-12-2008, 23:29:46
Eric Clapton - Wonderful tonight

http://uk.youtube.com/watch?v=xl7Hd2r0LOs


Prsh Dreamm
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2008, 23:35:42
Eric Clapton - Wonderful tonight


Prsh Dreamm


ooo thnx angel

  :-*...nesër te gjej diçka realyy special..
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2008, 16:59:28
pershendes Trendafilin ...nuk eshte kenge por jane disa rreshta fantastike te shoqeruar me muzike te qete..
duhet ta kesh degjuar,,,gjithsesi meqe eshte nje nga te preferuarat e mia...te pershendes.. :perqafim

http://uk.youtube.com/watch?v=t92GEEgT_wo
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-12-2008, 17:12:32
Thnx D :perqafim...

Te pershendes me kete me te preferuaren time :)

Michael Buble - Everything

http://uk.youtube.com/watch?v=SPUJIbXN0WY
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2008, 17:14:36
Thnx D :perqafim...

Të përshëndes me këtë me te preferuaren time :)

Michael Buble - Everything...ky eshte pika e dobet imja...( me te gjitha kenget)
thank u veryyy much ( I mean it :) :))
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-12-2008, 17:17:35
He is miiiiiiiiiiiiiiiiin eeeeeeeeeeeee  :D

I like him too very muuuuch :engjell:

Michael Buble - Lost

http://uk.youtube.com/watch?v=wvNSI4-PV8s
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2008, 17:25:49
kjo "Lost"  eshte kryevepra e tij..( tekstin e ka shkruar vete  tek kjo "Lost)
" Put ur head on my shoulder"  as well
"Let me go home"
" Sway"
dhe kjo " Everything"

keto me siper jane absolutisht fantastiket e tij... :)

..pastaj..edhe si figure nuk eshte keq jo.. :D :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-12-2008, 11:43:20
Ju pershendes te gjitheve :)
                         ...Gezuar Bajramin...

http://uk.youtube.com/watch?v=Nu7UAOTP18E
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Hektori ne 08-12-2008, 11:49:30

   Te gjithe zeristeve me perkatesi fetare muslimane, gezuar K.Bajramin me deshirat qe kjo feste t`ju sjell dashuri dhe mireqenje ne familjet t`uaja. :)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-12-2008, 11:54:08
..Shoqeroje me nje kenge more Hektor.. :D

Une po ju prsh sot po me pelqejne kenget shqip si dite feste qe eshte ;) :D


http://uk.youtube.com/watch?v=F5GJvy-aiCA
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-12-2008, 11:59:49
Kjo me pelqen me se shumti :D

Shyhrete Behluli - Pse

http://uk.youtube.com/watch?v=Wm-BoAyt7Ms
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-12-2008, 12:09:29
I like thisss :) :D

http://uk.youtube.com/watch?v=8WcXDY-AJMM
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Hektori ne 08-12-2008, 13:52:15
..Shoqeroje me një kenge more Hektor..
   Kengen e ndegjon me vone...Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-12-2008, 21:41:51
..Jetoj..

http://uk.youtube.com/watch?v=RhtYv7qk3Dc


..Prsh veten..dhe Dreamm..
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-12-2008, 21:44:35
 :'( :'( :'(


ku i gjen moj keto kenge..

thnxx... :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-12-2008, 21:50:47
..Sa kushton fjala TeDua??!!.. ^o)


http://uk.youtube.com/watch?v=QPhdKS1ydo8


..Per veten time..

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 00:19:13
Seal - Kiss from a rose

http://uk.youtube.com/watch?v=V41LYparBmw

Prsh veten time.. :(
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2008, 23:39:56
I love that song babe..( këtë qe ke  vu me sipër:))


me këtë qe po ve unë...te përshëndes...( and U know what I am talkin about ;) :))


http://uk.youtube.com/watch?v=EoIpf-ga1Ls
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 23:45:00
..Nuk del asgje D.. :).. Thnx :engjell:

Te prsh me kete :)

http://uk.youtube.com/watch?v=8Y7WDWP8WMs
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2008, 23:49:21
...kontrolloje perseri...:)

thnxx per persh....( mojjj...nga i di ti gjithe shijet e muzikes sime :D :))
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2008, 23:52:23
Kjo shkon per te gjitha qe jane online. :D


http://www.youtube.com/watch?v=2ohQKyKxmWo&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2008, 23:56:35
 :O :O :P

phaaaa...mos tu gjetshin puplat ty..LOL
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 23:57:59
.. :'( :'( ..Don't do this to me D..

Kjo për TY dhe MUA ;)

http://uk.youtube.com/watch?v=6EXlUKaNlO4
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 00:01:02
 :perqafim :perqafim  thnxxx... ( e kam zile tel.mom kete :))
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:01:17
Dreamieeeeeeeeeee.. .le se çka thotë ajo. :D


Ndegjoje këtë. :P...beje kete zile :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=SBmAPYkPeYU
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 00:03:40
thnx T.

kete e kam marre dhurate para nja 10 viteve...ehhh.. ^o)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:05:09
Po kete? :D


http://www.youtube.com/watch?v=g7VG4I_b2Fk&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 00:10:22
Per Ty Troubleeeeeee :D :D


http://uk.youtube.com/watch?v=4mdq9j2azBY&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:13:13
Uhuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuu.....Cka me nxore para syve...E vetmja arsye qe nese ndahem me gruan eshte kjo :D LOL
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: chorri ne 16-12-2008, 01:50:57
 e ke edhe nje arsye me duket dhe ajo mbretresha  shpesh vet per ty :D
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 13:32:26
Titiiii..për ty kjo.. :) :)


http://uk.youtube.com/watch?v=YJ7rsFZJIZY&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: titi10 ne 16-12-2008, 15:20:47
Titiiii..për ty kjo.. :) :)


http://uk.youtube.com/watch?v=YJ7rsFZJIZY&feature=related
thanx Dreamm
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 16-12-2008, 16:34:57

Une pershendes te gjithe me:

http://de.youtube.com/watch?v=qxWbMEm80m4&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 17:21:13
..Voice within..

http://uk.youtube.com/watch?v=U7qOsti5r2U

...Prsh vetenn...
:'( :'( ..
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 23:32:51
Lionel Ritchie - Lady

http://uk.youtube.com/watch?v=fwQEKAYEan4


...Prsh veten dhe Dreamm dhe Shejtanen... :engjell:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 23:35:27
 :)..thnxxx
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 23:41:30
shume thnx :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 23:43:59
po pershendes e une dreamm e baby-in me falni po sju pelqeu kenga e kam zgjedh per ju....
http://www.youtube.com/watch?v=aBXeXBpTVOk (http://www.youtube.com/watch?v=aBXeXBpTVOk)
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 23:50:13
 :perqafim...thnxxx

Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 23:51:39
...Thnxxx ylle... :engjell:
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 23:51:58
...kjo pershendetja ime për Ju te dyja...është krejt zhaner tjetër..ama ju kam pershendetur me zemër... :)


http://uk.youtube.com/watch?v=Eg0MyUecUvs&feature=related
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 23:54:47
thnx :perqafim
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: boonita ne 19-12-2008, 14:53:48
http://www.youtube.com/watch?v=b3XvkoQj9BQju pershendes te gjitheve!!!!1
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 16:31:11
..Voice within..

http://uk.youtube.com/watch?v=U7qOsti5r2U

...Prsh vetenn...
:'( :'( ..

Prsh veten time only ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 16:43:03
... 4ME ...

http://uk.youtube.com/watch?v=MKgfXSPzdGQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 12:28:50
Duffy - Warwick Avenue


http://uk.youtube.com/watch?v=GG1l8YxjVOw


... Prsh veten time ...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 20-12-2008, 14:29:32
Pershendes Baby-n me kete kenge ;)

http://www.youtube.com/watch?v=HGC003Xz3CY
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 15:06:34
Rihanna - Unfaithful

http://uk.youtube.com/watch?v=PgZgubuT2DM

...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 21:19:05
..I will always love you..

http://uk.youtube.com/watch?v=_a35UwZlFvs

.. Prsh vetennn ..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 21:40:53
.. Everything I do ..

http://uk.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo

...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-12-2008, 13:34:54
.. Shpirti im binjak ..


http://uk.youtube.com/watch?v=A-C36L52Nrw

.. Prsh Dreamm Stefin Alondren dhe Vetennnn :X ..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 16:15:57
thnx. :)

per ju me siper  gjithashtuu... ;) :)


http://uk.youtube.com/watch?v=Qr-0s1sTRvI
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-12-2008, 16:20:07
..Thnx..Checkk it plss.. :) :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 16:22:34
..Thnx..Checkk it plss.. :) :D

..Listen noww :engjell:

( kete e ka kenduar pas "Dirty"..pas gjitheee kritikave qe mori per ate ...)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:14:00
.. Careless Whisper ..

http://uk.youtube.com/watch?v=bQtlrBziyzI

... Veten prsh ...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:28:03
.. Right here waiting for you ..

http://uk.youtube.com/watch?v=zQF9kpwupeU

... Vetenn prsh ...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Raldushi ne 25-12-2008, 23:52:57
fi pershende tan sorumistat  e vjeter qe sjam tu i pa kund me kangen  "eja mblidhuni ketu ketu "
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-01-2009, 22:58:13
Black&Gold

http://uk.youtube.com/watch?v=XMbBl4z6Xug

Prsh veten..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: memet ne 15-01-2009, 12:35:29
uhhh
e prsh benarden me kengen e MASSARIT
REAL LOVEE :puth
Titulli: Përshëndetje me kenge
Postuar nga: memet ne 15-01-2009, 12:38:31
Kjo per ata qe e pleqejne  :P


http://www.youtube.com/watch?v=iIR3gmgIX0w
PRSH BENARDEN
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2009, 15:22:12
per te gjithe anetaret e forumit..duke ju uruar nje dite te gezuar sot..:)

http://www.youtube.com/watch?v=Iv1zsxa-qb0
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 09:27:49
.. Careless Whisper ..

http://uk.youtube.com/watch?v=bQtlrBziyzI

... Veten prsh ...

.......
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 16:28:53
E pershendes Lefton me kete kenge :D

http://www.youtube.com/watch?v=PgyQ8jk1LQI
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 16:37:26
http://uk.youtube.com/watch?v=Tf1Gj3vw2JQ


Kjo i pelqen Leftos..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 16:42:05
Le ta degjon iher edhe ndoshta ja rrok pse e pershendeta me ate kenge :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 16:48:12
http://uk.youtube.com/watch?v=p5DCXpoq8Zo

Edhe kjo..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 16:49:02
Po ja mban qiriun ti aa qe po e di cila po i pelqen e cila jo aa ncncnc
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 17:02:19
http://uk.youtube.com/watch?v=F9DYOyLWPyM


Thisss.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Logu ne 14-03-2009, 17:21:04
I pershendes te gjithe ata qe e pelqejne rapsodin tone.


http://www.youtube.com/watch?v=8hnSNOgOsQc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vgWeVPIrXwQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2009, 00:06:21
Babyn, Shejtanen dhe Veten .. pershendes me kete.. :) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=83QNRnRK6L4
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 00:08:11
thnx dreamm  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-03-2009, 00:10:55
http://uk.youtube.com/watch?v=Tf1Gj3vw2JQ


Kjo i pelqen Leftos..


Thnxxxx D :perqafim........... ........kjo per Lefton
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-03-2009, 15:28:31
..

http://uk.youtube.com/watch?v=m-_DnVfeZ1o


Te gjitha femrat..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 22-03-2009, 15:34:21
Shume e bukur... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 16:58:50
Gocat e forumit  :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=4CdutW_wQMM&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=4CdutW_wQMM&feature=related)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2009, 12:34:43
Pershndes me kete kenge te gjithe shqiptaret e Maqedonise dhe te Shqiperise, te cilet para 10 viteve hapen dyert e shtepive te tyre, per shqiptaret e importuar nga Kosova.

FALEMINDERIT VELLEZER

http://www.youtube.com/watch?v=q_P49lri7vA
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 12:42:48
Kenga pershendes me ket jemi nje e dashur  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=arfZwXmay38&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=arfZwXmay38&feature=related)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2009, 12:56:47
:perqafim

Ke zgjedh dy kengetare qe une shume i pelqej........plus teksti shume i mire. :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 12:58:35
 ;)  :perqafim  :puth perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 25-03-2009, 11:57:39
Pershendes me kete kenge te gjithe ata qe jane online.........edhe vizitoret ;)

http://www.youtube.com/watch?v=pVmUrQdRJ-kIka une njehere  :pafshim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-03-2009, 13:15:08
http://uk.youtube.com/watch?v=4TQf1BRfj8QPer te gjitha vajzat ketu... ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2009, 13:18:33
E pershendes kete siper

http://www.youtube.com/watch?v=L2Ev16r7maE
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-04-2009, 12:47:47
Pershendes Gocat e forumit...
Shejtanen
Babyn
Benarden
Parlote
Dream
Drezen
Kalipson etj :perqafim
http://www.youtube.com/watch?v=WmxT21uFRwM&feature=PlayList&p=cc124d1DC9AD88A0&index=0&playn
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 12:51:12
flm misss  :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 02-04-2009, 13:40:30


Nje pershendejte e ngrohet per Shejtanen,, :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=6FQXLCh6xq0&feature=related
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2009, 13:43:01
..

http://uk.youtube.com/watch?v=m-_DnVfeZ1o


Te gjitha femrat..

Gocat e forumit..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 14:00:34

Nje pershendejte e ngrohet per Shejtanen,, :perqafim

shume faleminderit Oqean shume e bukur eshte e kam qejf ...  :perqafim :perqafim po te pershendes me kete ty  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NqTuN-35580 (http://www.youtube.com/watch?v=NqTuN-35580)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 03-04-2009, 19:45:16
Pershendes te gjithe ata qe e pelqejne.....

http://www.youtube.com/watch?v=N2vJ-CmnjXw
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 19:31:26
Per te gjithe ju qe e pelqeni...
http://www.youtube.com/watch?v=AuXLcvPPJMU&feature=PlayList&p=1F6EF35970DB8&playnext=1&playn
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2009, 23:34:14
Pershendes te gjithe ata qe e pelqejne.....

http://www.youtube.com/watch?v=N2vJ-CmnjXw

thnxx :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: notorious ne 04-04-2009, 23:46:05

imagjinoj dreamm e shejtonen ty u kap per flokesh... e un ty i pa e duke nigju ket

It Must Have Been Love (Pretty Woman :d ) - Gheorghe Zamfit

e i them fate l'Amore e non la guera :d

ju perthendeth the dyjadhe :d
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 23:48:39
mos enderro shume me sy hap ti cuno  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: notorious ne 04-04-2009, 23:57:07

me hiq nje kuriozitet... pse kapen nga floket femrat...? ka nje pse apo kshu kot
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-04-2009, 00:01:33
se di skam kap ndonje prej flokesh deri tani jam paqesore ne pergjithsi  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: notorious ne 05-04-2009, 00:09:17

diciamo qe i shmangesh shereve... pra je frykse :d
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-04-2009, 00:15:48
ja per ju te dy zemrat rebele siper.. :D :P

http://www.youtube.com/watch?v=TMQgFx0-gS8&NR=1
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-04-2009, 00:17:56
ja per ju te dy zemrat rebele siper.. :D :P

http://www.youtube.com/watch?v=TMQgFx0-gS8&NR=1

jo moj ja fute kot  :D

thnx D..  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 05-04-2009, 16:10:49
Ja nje pershendetje per Tipin... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=scDdiHIP4ag
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-04-2009, 20:06:58
per Lion  :D

http://www.youtube.com/watch?v=pIu2n56j6QY (http://www.youtube.com/watch?v=pIu2n56j6QY)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 22:08:58
tingelloj pak egoiste..:D..por do pershendesja veten.. :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=JXUzuk_wd0k
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 22:16:02
jo sje egioste Dreamm je njeriu me origjinal ketu  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 23:03:05
jo sje egioste Dreamm je njeriu me origjinal ketu  :perqafim

 :perqafim :perqafim

per te gjithe ketu..eshte nje nder pak kenget ne french language  qe e pelqej.. :)..ju kam pershendetur.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=KgAAcnVjsZs
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 23:05:14
e bukur Dreamm e kam tek my favorite tek utube  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 23:10:14
degjoje dhe kete.. :)
keto te dyja jane te vetmet french ne my Itune :)

eshte kaq  e bukur..

http://www.youtube.com/watch?v=bHUH8cP7p90

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-04-2009, 23:12:08
Sa e bukur Dreamm.... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 18:42:33
gjithe forumistat

http://www.youtube.com/watch?v=RHjLfLiEDEU (http://www.youtube.com/watch?v=RHjLfLiEDEU)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:44:56
gjithe forumistat

http://www.youtube.com/watch?v=RHjLfLiEDEU (http://www.youtube.com/watch?v=RHjLfLiEDEU)


thnxxx... :) :perqafim

si paska ndryshuar Aurelaaa..po me ngjan si french women :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 09:52:46
:-*

http://uk.youtube.com/watch?v=cwZ-A8rjBBU
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 20-04-2009, 13:35:05
Veten time.. :D.. dhe te gjithe ata qe e pelqejne... :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=RSihwytPMgI
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-04-2009, 11:41:21
pershendes gjithe gocat e forumit  :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=ySSbON-VJDY (http://www.youtube.com/watch?v=ySSbON-VJDY)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 23-04-2009, 11:55:44
Rrofsh Shejtanke.. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 23-04-2009, 12:06:24
Ata qe e e pelqejne....... :)

http://www.youtube.com/watch?v=1pIqIZLlXu0
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-04-2009, 14:34:32
Ata qe e e pelqejne....... :)

http://www.youtube.com/watch?v=1pIqIZLlXu0

Rrofsh Misss  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 25-04-2009, 21:03:21
Prsh Dreamm se mu duk se e pelq... :D
http://www.youtube.com/watch?v=g4OnbGsDDVg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Kisss ne 25-04-2009, 22:45:06
ku eshte Kengaime ? Kjo muzike eshte per ty... :D

http://www.youtube.com/watch?v=Jqkv-Xu1RfQ&feature=channel_page
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2009, 22:51:40
Prsh Dreamm se mu duk se e pelq... :D
http://www.youtube.com/watch?v=g4OnbGsDDVg


thnxx sweety :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-04-2009, 10:39:49
for all my friends here..:) :)

http://www.youtube.com/watch?v=Wyco2Uva7hI&feature=related
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 18:03:01
Prsh te gjithe...

http://www.youtube.com/watch?v=iNfCIIU9PYw
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 28-04-2009, 18:21:17
Rrofsh Misss   :perqafim

E bukur kjo po  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: memet ne 02-05-2009, 20:08:58
for all my friends here..:) :)

http://www.youtube.com/watch?v=Wyco2Uva7hI&feature=related

me ket keng prsh babyn...apapa
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 03-05-2009, 03:09:47
Pershendes shqiptarmistrec hapsin e temes :):)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2009, 19:13:42
Pershendes shqiptarmistrec hapsin e temes :):)

me ca kenge e pershendete  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 18:24:42
dream  :P


http://www.youtube.com/watch?v=dsxuwffpc4Q
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:39:10
dream  :P


http://www.youtube.com/watch?v=dsxuwffpc4Q

 :puth thnx..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-05-2009, 23:40:40
Pershendes kete siper me kengen e Justin Tiberlake - Sexy back :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:45:11
Pershendes kete siper me kengen e Justin Tiberlake - Sexy back :D

e bukur eshte.. :D thnx..( me duket mua apo kishte kenge me te bukura Justin..ne fillimet e tij??)

http://www.youtube.com/watch?v=ka8mynAvTTY
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 06-05-2009, 23:47:35
Te gjitha te mira i ka ky oree :D vetem kjo me ra ndermend :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:47:56
pershendes Sterion me ket kenge se e ka fiksim dreqi  

http://www.youtube.com/watch?v=bp4Oy8asMw0 (http://www.youtube.com/watch?v=bp4Oy8asMw0)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-05-2009, 23:54:21
Dreamm Charlush..kjo per ju

http://uk.youtube.com/watch?v=ndcaJ1ImZQ0
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:57:36
thnxxx :perqafim

Some time ago..this song make me realise lots of things..
and it got me throughh lotts of things as well..

thnxx babyy perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2009, 00:00:11
Ja dhe kjo...

http://uk.youtube.com/watch?v=ZSq9Lt8wCgQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2009, 00:04:26
e bukur..
kete po degjoj ditet e fundit..
eshte sh e bukur..ka nje text fantastik..edhe video e bukur megjithese Enrique sforcohet pak si teper :D

http://www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2009, 00:07:13
Mos me shaj Enriquen... ^o) :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 15:05:43
per Misss-in :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=l_TLzm0ekCs
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2009, 09:36:45
JU PRSH TE GJITHEVE PA PERJASHTIM ME KETE... :)

Prsh edhe shpirtin..:X..MissU.. :(

http://www.youtube.com/watch?v=kWyN2wqHuuE
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-06-2009, 13:39:22
Ju pershendes e une te gjitheve me muziken e tekstin

http://www.youtube.com/watch?v=Wx4v6cO1GMk&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=Wx4v6cO1GMk&feature=related)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 10-07-2009, 15:55:51
Oqeani te prsh. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NLNpTumR0YM

I like too.... ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Kisss ne 10-07-2009, 17:14:54
Biggie smalls. The final chapter duet. Per te gjithe
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:47:06
Degjoje Kisss meqe e ke qejf te prsh.

http://www.youtube.com/watch?v=kIRs7ozcLmI
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:54:43
Degjoje Kisss meqe e ke qejf te prsh.

http://www.youtube.com/watch?v=kIRs7ozcLmI

flmd misss
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 08:35:54
Per kush e pelqen..

http://www.youtube.com/watch?v=5tTr0Uf0Akc
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 00:17:59
e dine vete  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ywzTgegFdZs (http://www.youtube.com/watch?v=ywzTgegFdZs)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-07-2009, 11:41:00
per Sh.. meqe po e degjojaa ^o) :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=IpaBQPspLXg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 27-07-2009, 11:47:56
per Sh.. meqe po e degjojaa ^o) :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=IpaBQPspLXg

THNX D..  :perqafim :perqafim me pelqeu  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2009, 14:37:41
Per femrat ketu..

http://www.youtube.com/watch?v=RlG99v4_kXQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 15-08-2009, 12:31:39
Per femrat ketu..

http://www.youtube.com/watch?v=RlG99v4_kXQ

Faleminderit BaByGirL!

Per ty e dashur...

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 15-08-2009, 12:36:36
Prsh Progres-in me kete kenge...

http://www.youtube.com/watch?v=8su_3LdonDU&feature=related
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-08-2009, 14:07:45
te gjithe ata qe jane online,ongjume,onpune,onpushime,onstress,onqejf;etj etj LOL


http://www.youtube.com/watch?v=ac8TgmYv_iQ&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=ac8TgmYv_iQ&feature=related)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 27-08-2009, 13:33:12
Vetem per Shejtanen  :perqafim

http://www.youtube.com/watch?v=kEzp6dCp61g
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 13:39:52
grathias tesoro  perq uroj te te pelqeje ... kjo per ty  ;)


http://www.youtube.com/watch?v=ztc4V3ttlso (http://www.youtube.com/watch?v=ztc4V3ttlso)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 27-08-2009, 13:47:35
Me pelqen shume faleminderit  perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2009, 12:22:30
Hitech...shkon per dikend...e di vet

http://www.youtube.com/watch?v=kyZYFSXX0wg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 17-10-2009, 12:34:52
....komshien e i uroj nje fund jave te kendeshme.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=v2Ebgtm7fck

..... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 17-10-2009, 13:03:59
per te gjithe


http://www.youtube.com/watch?v=VtXndjVP2k4
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 17-10-2009, 14:57:20
per te gjithe


http://www.youtube.com/watch?v=VtXndjVP2k4

..thnx kengaime..je artiste  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 17-10-2009, 14:58:53
;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 29-10-2009, 13:28:13
Prsh Fabio  :)

http://www.youtube.com/watch?v=f8vpxL0b3Dw
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 29-10-2009, 13:38:21
Prsh Fabio  :)

http://www.youtube.com/watch?v=f8vpxL0b3Dw

..te falenderoj per xhentilesen Loca ....si gjithnje e sakte  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 29-10-2009, 13:41:39
...asgje Fabio  :) eshte nje nder te preferuarat e mia...me behet qejfi qe te ka pelqyer  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 29-10-2009, 13:42:55
...per femrat e forumit

http://www.youtube.com/watch?v=60oPsA6gKBo

..... :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-10-2009, 13:48:35
http://www.youtube.com/watch?v=kje0k8Ov5DU&feature=related

gjithe ata qe mendojne qe fati eshte shprese e marrezi
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: notorious ne 21-11-2009, 11:44:16
Prelude & Nostalgia... vetem dreamm te tjeret jo sepse jan ca gjera ne jete qe s'kuptohen, siç eshte dhe muzika.  (http://www.youtube.com/watch?v=pDV8Kq9TGBU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 21-11-2009, 12:23:22
per komshien.......

erota mou,... gia ton mafiozo ...!!! (http://www.youtube.com/watch?v=_xaUtFn_gDY#)

.......kalofsh bukur fundjaven    :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 12:31:00
efkaristo para poli kojshio fundjave te bukur e ti :)

Anna Vissi - Den Me Agapas / Nacho Sotomayor - Don't Do Anything (http://www.youtube.com/watch?v=NzjrC7Y4S-A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2009, 14:10:28
Prelude & Nostalgia... vetem dreamm te tjeret jo sepse jan ca gjera ne jete qe s'kuptohen, siç eshte dhe muzika.  (http://www.youtube.com/watch?v=pDV8Kq9TGBU#)

thnx  :D :)
Post Merge: 21-11-2009, 14:12:28U will loooove this..and not onlyy the song  ;) :D :)

Greek music - Zorba the Greek (http://www.youtube.com/watch?v=8UgndyMfe-8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 21-11-2009, 14:30:18
kete......

Dirty Dancing - Time of my Life (Final Dance) - High Quality (http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo#noexternalembed)

per nje fundjave te kendeshme......keng aime  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-11-2009, 14:31:22
Flm fabio :)

te pelqen kjo?

Timbaland - Apologize (feat. One Republic) (http://www.youtube.com/watch?v=ePyRrb2-fzs&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 30-11-2009, 19:44:40
Flm fabio :)

te pelqen kjo?

Timbaland - Apologize (feat. One Republic) (http://www.youtube.com/watch?v=ePyRrb2-fzs&feature=related#)
thnx.....si gjithnje ,din te zgjedhesh... :)
Post Merge: 30-11-2009, 20:04:46per Misss.....

Jon Bon Jovi & Pavarotti - Let it Rain (http://www.youtube.com/watch?v=YvAPRIwX5KU#)

nje jave te mbare.... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 09-12-2009, 21:07:34
................... ................... .......
adriano celentano - confessa (http://www.youtube.com/watch?v=GLvi3evF0Fs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 10-12-2009, 22:24:46
........

Sei importante (http://www.youtube.com/watch?v=Y8zwEpjM4jo#)


....per komshien.... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 11-12-2009, 16:52:51
Per miqtë


Hachiko: soundtrack and movie clips (http://www.youtube.com/watch?v=GfLPiTzNOVA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 12-12-2009, 16:49:57
...per ate qe rri ne dritare

Ardit Gjebrea- Flas me henen (http://www.youtube.com/watch?v=TOdu959Jaes&feature=related#)

....... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 17:06:58
per gjithe forumistat e ZY

dhe per njonin ne vecanti

When I Dream At Nigh (http://www.youtube.com/watch?v=mgsXfO-mmbU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-12-2009, 13:33:45
vetem per REGRETS  :D

Survivor - Eye Of The Tiger (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=cf45I1ZI__w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 14-12-2009, 14:02:49
...per ate qe rri ne dritare

Ardit Gjebrea- Flas me henen (http://www.youtube.com/watch?v=TOdu959Jaes&feature=related#)

....... :)

:D

Hijo de la luna (http://www.youtube.com/watch?v=A37RHOjzwss#)

per fabio :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 14-12-2009, 14:09:27
...thnx kengaime..... :)

Yanni - In the morning light (http://www.youtube.com/watch?v=tvuy_tYDp24&feature=related#)

...per nje jave te kendshme,qe e meriton...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-12-2009, 14:12:20
per Fabin e Kengen nje jave sa me te kendshme  :perqafim

DANCES WITH WOLVES - ENYA YANNI


At peace with the wolves !!! (http://www.youtube.com/watch?v=rJ1abxAowE8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 14-12-2009, 14:22:07
...grazie Shej......

YANNI - Butterfly Dance (http://www.youtube.com/watch?v=udq6NC-wZTk&feature=fvw#)


per ty...te fluturosh per gjithe javen.... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 14-12-2009, 14:24:30
Flm fabio e shejtane, shume te bukura qe te dyja

kjo nga une

Jon Bon Jovi & Pavarotti - Let it Rain (http://www.youtube.com/watch?v=YvAPRIwX5KU&feature=fvw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-12-2009, 14:27:23
thnx kenga  :)

ket per amoren  :P

Buddha Bar, ARNO ELIAS - "AMOR AMOR" feat NINO (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2009, 09:57:55
Atyre qe ju pelqen...se I like shume shume kete kenge..:X :D

STINE -PSE- (http://www.youtube.com/watch?v=9Q5Jzhv391E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-01-2010, 10:24:54
Për Dreamm....

Leann Rimes - How do I live without you (http://www.youtube.com/watch?v=Q_HuBmnQ7sQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-01-2010, 18:00:08
Babyyyy  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-01-2010, 00:18:07
per Dreamm e Notorious

Buddha Bar - Desire (http://www.youtube.com/watch?v=OUtMxhB3KhQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2010, 18:34:40
per Dreamm e Notorious

Buddha Bar - Desire (http://www.youtube.com/watch?v=OUtMxhB3KhQ#)

Thnx... :-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-01-2010, 22:53:08
per veten time  :P e per ndonje qe e ka qejf kete

Julio Iglesias Stevie Wonder My Love (http://www.youtube.com/watch?v=nZf-Jujdj4I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 04-01-2010, 23:03:04
....per komshien

cambiare (http://www.youtube.com/watch?v=k_Lf1mjn9sY#)

........ :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 04-01-2010, 23:06:46
per ju tre lart

Poni - Dale Moj Dale (http://www.youtube.com/watch?v=gUQRFr7FM9w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-01-2010, 23:11:16
per komshiun  :)

ti aspetto (http://www.youtube.com/watch?v=BNvwjxqi6u4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 04-01-2010, 23:15:03
.....per ''kengaime''

Al Pacino - Scent of a Woman (http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A#)

...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 04-01-2010, 23:18:32
flm fabio ......... shume e mire :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 13:01:37
per ata qe jane on...

The Look - Roxette (http://www.youtube.com/watch?v=u_QGyLqQ2CI#noexternalembed)

...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 09-01-2010, 20:28:57
per fabion dhe shejtanen

Ardit Gjebrea - Eja (http://www.youtube.com/watch?v=r4D3NDn4zzI&feature=related#)

ju pershendes......... .ika une njehere :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 20:32:44
...thnx kengaime....

Fill me up inside-Morandi (http://www.youtube.com/watch?v=q0fCUcOza-o#noexternalembed)

......kjo per ty....pershendetje edhe per ty  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-01-2010, 20:40:05
pershendes gjithe forumistat :)

Devis Xherau&Eranda Libohova - Parandjenje (http://www.youtube.com/watch?v=VOjwIY0E5gY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 20:49:51
....per Shej.....

Laura Pausini - Ascolta Il Tuo Cuore (http://www.youtube.com/watch?v=mqDJfzIIGRI#)

....... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-01-2010, 20:51:07
....per Shej.....

Laura Pausini - Ascolta Il Tuo Cuore (http://www.youtube.com/watch?v=mqDJfzIIGRI#)

....... :)

grazie e bukur :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-01-2010, 22:40:00
Pershendes ata qe do e lexojne kete pershendetjen time! :)

http://www.youtube.com/watch?v=COQeli_3NKQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 22:45:04
thnx.....kjo per ty

Claudio Baglioni Sabato Pomeriggio (http://www.youtube.com/watch?v=wniamhN7PrM#)

...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-01-2010, 22:46:38
fenkju fab! :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 10-01-2010, 00:38:13
e di vet ajo
Adriano Celentano - Per Averti (http://www.youtube.com/watch?v=B6xZ3CVK8vk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 10-01-2010, 09:44:19
Te gjithe  


Aurela Gace - S'jam Tribu (http://www.youtube.com/watch?v=o95TMH-e_Zo&NR=1#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-01-2010, 14:41:12
per kengen :)
gjes...

http://www.youtube.com/watch?v=Bzk_MHuH-0k
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 10-01-2010, 16:20:57
Per ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ  :)

Leona Lewis - Happy (NEW SONG 2009) LYRICS (http://www.youtube.com/watch?v=7Mt7Nfq1CJc#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 10-01-2010, 16:25:04
Soni Malaj - Te dua ty (http://www.youtube.com/watch?v=tFFx82z9Lrw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-01-2010, 19:31:42
Per ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ  :)

Leona Lewis - Happy (NEW SONG 2009) LYRICS (http://www.youtube.com/watch?v=7Mt7Nfq1CJc#)

geil!  :)
sh flm
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2010, 20:06:13
Troubleeeeeeeeeee.. ..

Lady Gaga - Poker Face (http://www.youtube.com/watch?v=b0NkRP5MXsA&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2010, 20:08:53
Ooooooooooooooo thankssssssssssssss sss e degjove ate qe te ta derrgova une,sa here i degjon ata te dyte aty kujtom mua..... ;)(qe te dyte i kam ne zemer tybeeee  ;)...plus tyy normalitikisht... :D)
Joss Stone & James Brown Men's World (http://www.youtube.com/watch?v=gt0BwEPqXO8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2010, 20:43:53
thnx..o troublemaker :P

veten time  pershendes me ket :D :)

Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms Tonight (http://www.youtube.com/watch?v=6fD5YcFmke4&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-01-2010, 22:36:19
prsh vullkanin :D
shijoje kete edhe mblidh mendjen se ska ardhur 2012 akoma! LOL

http://www.youtube.com/watch?v=U72mqQ2ebFQ
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 11-01-2010, 22:37:51
prsh vullkanin :D
shijoje kete edhe mblidh mendjen se ska ardhur 2012 akoma! LOL

http://www.youtube.com/watch?v=U72mqQ2ebFQ
flm njisho
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2010, 23:35:43
...per ju te dy qe jeni onn :)

Bridge Over Troubled Water by Simon and Garfunkel (http://www.youtube.com/watch?v=tbOidAY-jWo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-01-2010, 23:42:10
fenks :)
2u mq gjithe kenga thote dream dream dream :D

http://www.youtube.com/watch?v=-2ak4fz9lRg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2010, 12:00:42
thanksss  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mekatari ne 12-01-2010, 12:04:25
Bob Marley - No Woman No Cry (http://www.youtube.com/watch?v=_Axwsjzwh6s#)prsh shej
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-01-2010, 00:00:03
prsh kte me lart
dolla ft. t-pain who the fuck is that (http://www.youtube.com/watch?v=tP1DmBk40fc#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Jems1 ne 22-01-2010, 00:04:34
Pershendes Window in the skies me kengen Kiss Kiss :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 00:07:23
Pershendes Window in the skies me kengen Kiss Kiss :D

Pse jo me jasha adelajda me mire... :P
Flm jems djali. tprsh me ca tkesh qef ti. me meden meqe e kam kollaj... LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Jems1 ne 22-01-2010, 00:10:36
Ku e gjete bash meden se :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 00:13:27
per gocat e forumit qe kan qef renisin e qe ngelen te charlsi/ lizardi/ converse/ raum. LOL

http://www.youtube.com/watch?v=dVokhM2XeuE
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 10:53:20
Per Noton (qe rri pas deres  :P )Dreamm Kenga Kalipso Miss Mishel Erlehta :perqafim

Ciro De Luca - Anima Mia (Tu sei bella) with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=3Q4UbzxsEfw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 22-01-2010, 13:34:39
per komshien.....!!!!

In My Secret Life - Mysterious Survivors (http://www.youtube.com/watch?v=TtYmnSXESZ8#)

......kalofh bukur  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 13:37:46
thnx :)

kjo vetem per ty uroj te te pelqeje  kalofsh bukur e ti :perqafim

Cu'mme by Mia Martini e Roberto Murolo (http://www.youtube.com/watch?v=PgBE1NA_tZE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 13:41:24
Per Noton (qe rri pas deres  :P )Dreamm Kenga Kalipso Miss Mishel Erlehta :perqafim
edhe pronaren e videos me ate rast?? :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 13:46:23
edhe pronaren e videos me ate rast?? :(

ste kuptova !?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 13:47:41
nevermind... :)

per ty kjo
http://www.youtube.com/watch?v=Wb0Ig2SZW5E
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 22-01-2010, 13:50:08
.....gracias Shej.......
...shume e kendeshme......edhe kjo per ty

Nino-Erwta mou.Greek. (http://www.youtube.com/watch?v=QIztxBuhgsI#)

......ciao   :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 13:51:48
sky tani e kapa milan 20050  ;) thnx me pelqeu

kjo per ty :)

Bond and Safri Duo (http://www.youtube.com/watch?v=-ToQFT3M-Vg&feature=PlayList&p=79D35E25BDDAA3AF&index=4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 13:55:35
flm :) po e degjoj
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 22-01-2010, 13:56:07
per Mishel  !!!

Lara Fabian -Adagio (http://www.youtube.com/watch?v=j99QTl608H8#)

.....kalofsh bukur !!!  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 13:57:08
per njonin qe e ka fiksim

Andre Rieu (Love Theme From Romeo & Juliet) (http://www.youtube.com/watch?v=dHyR4ZzA2R0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 14:56:52
per te gjithe :)

http://www.youtube.com/watch?v=G1f2M5G9KG8
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-01-2010, 23:43:31
per window
Poni - Shpirti im (http://www.youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 23:49:00
mroma vuli, flm :)
tprsh

http://www.youtube.com/watch?v=cf45I1ZI__w
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-01-2010, 23:50:33
po shyqyr me goce qe na erdhe
gigi d'alessio - aspettavo te (http://www.youtube.com/watch?v=nWCj1ZrAnNc#) te persh me kte
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 23:58:03
mina-eccomi (http://www.youtube.com/watch?v=CtIYpTd2-7k#)
 :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-01-2010, 15:21:40
pershendes ortaken dhe Sky ika une tani se kam pune  :perqafim

Robbie Williams - Feel (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=5_-XychEyz8#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 15:25:06
Edhe une pershendes shejin dhe kengen edhe kush eshte online. :perqafim
Klm, ciao ciao.

http://www.youtube.com/watch?v=-7plYADaEtg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 15:26:09
flm ju dyja :) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:02:23
Kujt i pelqen.. :)

I'm yours - Jason Mraz lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=-_5Kx5WCxvc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:40:32
mua... :)

prsh babyn

http://www.youtube.com/watch?v=FBjWDyQ6Gno
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 16:17:59
per shejin se eshte e merzitur

http://www.youtube.com/watch?v=JbCEQHfDvWk
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-01-2010, 16:23:57
per shejin se eshte e merzitur

http://www.youtube.com/watch?v=JbCEQHfDvWk
 :perqafim

grathias tesoro :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 22:51:57
Lefter :D

Lady Gaga - Bad Romance (http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 23:00:41
Ohuuuuuuuuuuuuuuuuu u....u renqetha  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2010, 23:12:45
Ohuuuuuuuuuuuuuuuuuu....u renqetha  :D

mbaje veten..ka edhe me keq :D :P

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: eurogina ne 27-01-2010, 23:46:34
pershendetje to al the single ladies

Dj Layla & Alissa - Single Lady (Official video) (http://www.youtube.com/watch?v=2-KAxBNkZBA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 28-01-2010, 00:14:10
....per ata qe e pelqejne

Μάλαμας Σωκράτης ~ Πριγκηπέσσα (http://www.youtube.com/watch?v=d0DeQ0ur0eE#)

..... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 28-01-2010, 00:36:25
ETNO ENGJUJT - baki i t"pestit kat (http://www.youtube.com/watch?v=EDPJreAKi1M#)


Ju pershendes te gjitheve'!
Gjumashi
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-01-2010, 13:56:00
thnx Gjumashi

ket per njonin italishtfoles :d

Montagne Verdi (http://www.youtube.com/watch?v=nij1Y4m_kCc&feature=related#)Mi ricordo montagne verdi, e le corse di una bambina,
con l'amico mio più sincero, un coniglio dal muso nero,
poi un giorno mi prese il treno, l'erba, il prato e quello che era mio,
scomparivano piano, piano e piangendo parlai con Dio.

Quante volte ho cercato il sole, quante volte ho mangiato sale,
la città aveva mille sguardi io sognavo montagne verdi.
Il mio destino è di stare accanto a te,
con te vicino più paura non avrò
e un po' bambina tornerò.

Mi ricordo montagne verdi quella sera negli occhi tuoi,
quando hai detto: "Si è fatto tardi, ti accompagno se tu lo vuoi".
nella nebbia le tue parole, la tua storia e la mia storia,
poi nel buio senza parlare ho dormito con te sul cuore.

Io ti amo mio grande amore, io ti amo mio primo amore,
quante volte ho cercato il sole, quante volte ho cercato il sole

Il mio destino è di stare accanto a te, con te vicino più paura non avrò
e un po' più donna io sarò
montagne verdi nei tuoi occhi rivedrò
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 29-01-2010, 20:00:53
Per Hektorin :)


Vaçe Zela - Moj e bukura Shqipëri (http://www.youtube.com/watch?v=eFUqslOUWC0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-01-2010, 13:50:32
Pershendes ata qe do vijne te party sonte! :D

http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA
Tonight's gonna be a good, good night!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 16:21:54
Ju pershendes te gjitheve per nje fundjave te mire


Carlos Santana- EUROPA (http://www.youtube.com/watch?v=weoGpyvIqP8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Jems1 ne 30-01-2010, 18:39:36
Pershendes kta nalt me kengen  Qaj kitarja ime :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 20:26:07
Nga Jems per mua :D


Hite Te Perjetshme: Agim Tejeci - Qaj gitarja ime (http://www.youtube.com/watch?v=DlY-F0UsFDI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:23:09
kjo per juve sonte :)PACO DE LUCIA , John McLaughlin , AL DI MEOLA (http://www.youtube.com/watch?v=9cadbYIzhqQ&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 00:25:26
thnx kengaaa... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:30:40
Sh bukur Kenga  :perqafim


Amy Mcdonald This is the life (http://www.youtube.com/watch?v=ny0iA72-s9U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 01:14:43
Kete po degjoj...me pelqen shume  :)


Ju pershendes goca!

Supergirl - Reamonn (http://www.youtube.com/watch?v=wZN_m5HeUUA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 01:39:39
e bukur shume kjo...mbaj mend qe vjet ma pati derguar Misheli...

thnx kengaa
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 01:41:11
sps :D


misss me pelqeu dhe mua, flm  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori ne 31-01-2010, 22:38:36
Per Hektorin
  Faleminderit shume Kenga!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 00:21:41
Kush ka qejf ngjyren blu... e pershendes! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fn_rMkX46yk
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 00:31:32
Kush ka qejf ngjyren blu... e pershendes! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fn_rMkX46yk

grazie grazie :P  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 00:32:11
 :) jor uellkom! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 00:33:45
duhej ne ket ore thnx ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-02-2010, 08:37:53
Kjo pët të gjithë..pasi po afron edhe festa e shenjtë.. :D :)

Alicia Keys No One w/ lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Jij9nMV4Pzc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-02-2010, 14:30:21
Flm qe na pershendete t'gjithve baby, but screw V~! LOL

Bullet for my Valentine - The Poison (http://www.youtube.com/watch?v=b8Wd7uXIuMQ#)
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fe.deviantart.net%2Femoticons%2Fh%2Fheadbang.gif&hash=8be85a53eee004005672558b0ccd8957)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 12-02-2010, 12:51:11
per komshien

... MORNING DREAM ... (http://www.youtube.com/watch?v=jvV0s6dO44Q#)

.....nje fundjave te kendeshme  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-02-2010, 13:05:38
Thanks :)

kjo per ty 1 fundjave te kendshme dhe ti

Love Take Me - Set Me Free - Yanni (http://www.youtube.com/watch?v=ORuM5nkHNiA&feature=related#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2010, 10:20:26
...mirmengjesiii miq :) :)

per te gjithe...duke ju uruar per 14 shkurtin...

More than words (http://www.youtube.com/watch?v=viQWJUoRG50#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2010, 13:15:40
Per te gjithe.. :)

Urime Diten e Dashurise♫♪ - Shen. Valentinin ♫♪ (http://www.youtube.com/watch?v=VPcRq2nZrto#)


When things go wrong…
When sadness fills your heart…
when tears flow in your eyes…
always remember 3 things
I’m with u…
Still with u..
loving u..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2010, 13:32:21
baby  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-02-2010, 11:43:14
Tony Ray feat. Nicolle & Lavy - L.O.V.E. (radio edit) (http://www.youtube.com/watch?v=ocwZJcuQ7E8&hd=1#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-02-2010, 11:54:25
..

jay sean got my eyes on you (http://www.youtube.com/watch?v=s3YUhldWfD0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 11:55:42
per te gjithe lunatiket  :P

Belinda Carlisle - " La Luna " (http://www.youtube.com/watch?v=F_xufuSvvyY&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2010, 12:04:24
hahahahaa e shtrige :P  pse na shan :P :perqafim ckemi lunatike LOL :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-02-2010, 12:08:08
Per ju qe jeni on..nese e pelqeni.. :)

ATO FJALE-ANXHELA PERISTERI (http://www.youtube.com/watch?v=FD85Nin0AIo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 12:23:33
hahahahaa e shtrige   pse na shan  :perqafim ckemi lunatike LOL :P

;) po jo moj ju bera kompliment LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 16-02-2010, 12:56:52
Meqe duhet te jete lodhur nga puna...Shejin per tu relaksuar...  :)


Flowers with relaxation music (http://www.youtube.com/watch?v=Bi3IENWwg5I&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:02:19
grathias tesoro  :perqafim

ket per ty

Nancy Ajram - Enta Eih (http://www.youtube.com/watch?v=Cchy6MEoi6A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 16-02-2010, 13:08:26
Me pelqen   :perqafim


Relax Music 2 (http://www.youtube.com/watch?v=_jQkT5dsupQ&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-5-HM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:24:44
per te gjithe lunatiket  :P

Belinda Carlisle - " La Luna " (http://www.youtube.com/watch?v=F_xufuSvvyY&feature=related#)
Shume faleminderit! :D :P
Kjo per ty!
Gazebo - Lunatic (http://www.youtube.com/watch?v=BwrxK6ogxhc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:31:42
Shume faleminderit! :D :P
Kjo per ty!
Gazebo - Lunatic[/url]


grathias :D

kjo per ty

Savage Garden To The Moon And Back Lyrics HD (http://www.youtube.com/watch?v=uawcSmhmWGc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:37:52
lolin pse e fute se mu mplq ajo! :D
kam qejf kur thote, If love was red, she was color blind... LOL
sh flm! :-* per ty!

One day I'll fly away (http://www.youtube.com/watch?v=YsdqqqMKkT4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:40:26
e hoqa direkt ....

sepse jam fiksuar me henen sot se di cme ka kap  :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:43:56
Ta qaj hallin... :D
Ku na ra fati keq me lind me hene te plote... LOL

Pershendes veten, missin, dreamm, shejin, babyn dhe kengen me...

Moulin Rouge - Roxanne (http://www.youtube.com/watch?v=P28WtFktWvA#)
Ne nuk jemi per tu shitur! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:47:18

 
Ne nuk jemi per tu shitur! LOL


jemi per tu blere ! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:48:51
jemi per tu blere ! LOL

Per t'u peshuar me flori miii! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:51:18
Per t'u peshuar me flori miii! :D

me tunxh bir deshe me thene LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:52:28
looool... me te tetin ne bronz shej! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 13:54:02
looool... me te tetin ne bronz shej! LOL

ma mbylle gojen .... qenke me llapazone se une ti mi dreq :P LOL

:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-02-2010, 13:56:15
jo jo zysh! :P :D
 :) kjo vec per ty, na fiksove sot!

Shivaree - Goodnight Moon (Kill Bill 2 Soundtrack) (http://www.youtube.com/watch?v=dHYDFClkqHw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 14:11:29
jo jo zysh! :P :D
 :) kjo vec per ty, na fiksove sot!

Shivaree - Goodnight Moon (Kill Bill 2 Soundtrack) (http://www.youtube.com/watch?v=dHYDFClkqHw#)

ket e kisha lene per embelsire ne fund ... shume e bukur kenga por dhe filmi :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 16-02-2010, 14:42:26
........per komshen ....''vetem nje sy i yti mjafton''

SFAKIANAKIS-Mia matia sou mono ftanei (http://www.youtube.com/watch?v=6-26GlmGSQo#)

......... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-02-2010, 15:48:58
Eric Carmen - Hungry Eyes (http://www.youtube.com/watch?v=rI4fzajz3Ok#)

po te 2ja bohet gje  :P loool

kjo per ty  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 17-02-2010, 15:17:47
Per te gjithe tironsat :)


West Side Family - Tirona (http://www.youtube.com/watch?v=rFIBYkBT_7c&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 17-02-2010, 15:31:53
Per prizrenlite :)

Liliana Çavolli - Zambaku i Prizrenit (Tirana version) (http://www.youtube.com/watch?v=ecox2Ds3iVA&feature=PlayList&p=C5B97DA8EFF3B5AD&playnext=1&playnext_from=PL&index=49#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 17-02-2010, 16:01:49
kete per shpirtin tim


te verdhat kacurrela BASHKIM PACUKU (http://www.youtube.com/watch?v=mRUQ8ZOIMjM&feature=PlayList&p=C5B97DA8EFF3B5AD&index=58&playnext=10&playnext_from=PL#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SocialNetwork ne 18-02-2010, 12:23:57
Per veten time

Anna Vissi - Eleni (http://www.youtube.com/watch?v=mjo1sCG0vyA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-02-2010, 12:25:09
Per prizrenlite :)

Liliana Çavolli - Zambaku i Prizrenit (Tirana version) (http://www.youtube.com/watch?v=ecox2Ds3iVA&feature=PlayList&p=C5B97DA8EFF3B5AD&playnext=1&playnext_from=PL&index=49#)

flm shume LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 19-02-2010, 13:00:09
..per ata qe jane on

the beatles - john lennon - imagine (http://www.youtube.com/watch?v=J3h7G1TNLRg#)

....... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:12:32
flm shume LOL

 hmmmmm: nga prz . je ti? :O :O :O
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:14:19
hmmmmm: nga prz . je ti? :O

kurre mos me beso ...edhe kur te them me beso LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:16:18
 e di e di sa duhet besuar ty dhe femrave si ty LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:19:04
pershendes gjithe gocat genjeshtare  :P LOL

Duli - Genjeshtare (http://www.youtube.com/watch?v=s21yGtY2_bc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:19:53
perfitoni ju perfitoni nga nena natyre LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:22:13
perfitoni ju perfitoni nga nena natyre LOL LOL

pershendes Regrets-in me ket LOL

Adriano Celentano " La Gelosia" (http://www.youtube.com/watch?v=GanzUy_mXYk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 20:20:24
persh window
Gjith Bota Jemi Dy (http://www.youtube.com/watch?v=KFW4BeFWt8o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 20:46:50
Pershendes te gjithe miqte e mi te vjeter te forumit  :)

Garou & Celine - Sous le vent (http://www.youtube.com/watch?v=XBjCUsmGkFo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 23:48:19
Chorrin e Lefton  :perqafim

Indira Radic i Alen Islamovic - Lopov - top quality (http://www.youtube.com/watch?v=c7TVotDe3tI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-02-2010, 23:59:21
persh window
Gjith Bota Jemi Dy (http://www.youtube.com/watch?v=KFW4BeFWt8o#)
Shume flm! :) Me riktheve ne kohe.......

Per ty vul, djali! :perqafim Kerce icik me ket... :D

2Pac - California Love (http://www.youtube.com/watch?v=cs9hp4ubU1k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 00:19:30
Kjo per Fabin  :D

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On (http://www.youtube.com/watch?v=WJ5aNftth5I&feature=player_embedded#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 00:22:38
Nuk  eshte kenge..por po pershendes Winter Sky me kete  ;)  :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi45.tinypic.com%2F23ws5m1.jpg&hash=7f3c832efe5faf9757143852cde4910b)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-02-2010, 00:28:04
Nuk  eshte kenge..por po pershendes Winter Sky me kete
...

O zot... Ma boni zemra bababum! :S

Flm dreamm, nuk di si te ta kthej pershendetjen! :trendafili :D :-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:30:56
Una Palabra ( Carlos Varela) English Liryc ! - Man on fire - Hombre en llamas - (http://www.youtube.com/watch?v=pEiIe55lv_U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-02-2010, 12:10:24
per te  ...  :)

fiumi di parole (http://www.youtube.com/watch?v=mdMzR_a0d0g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 25-02-2010, 12:44:20
Pershends dike me kete  :)

Ermira Babaliu ~ Se Do Ti Dua (http://www.youtube.com/watch?v=qMASduaF8hU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2010, 11:09:59
..te dashuruarit e forumit pershendes me kete..:)

Andre Rieu Je t'aime (http://www.youtube.com/watch?v=x1TXMpiqcDI&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-02-2010, 21:23:32
Pershendes ata qe si une me zor po e presin veren! :party)

The Underdog Project - Summer Jam (original 2000 version) (http://www.youtube.com/watch?v=VVncF6HHWI8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-02-2010, 23:06:55
te gjitheve ...

Ramzi Feat Ash King Your Love Is Blind (http://www.youtube.com/watch?v=Jls7KrFyZIk&feature=fvw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 00:29:14
Per Fabin :)

ti penso ogni momento Michele Zarrillo (http://www.youtube.com/watch?v=lI4-2z2a4xw&feature=player_embedded#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 00:30:26
per winter
GIGI D'ALESSIO... DOVE SEI (http://www.youtube.com/watch?v=UglWLDsol94#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 03-03-2010, 15:07:15
....per te .....  :)

Nino-Erwta mou.Greek. (http://www.youtube.com/watch?v=QIztxBuhgsI#)

...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 15:13:06
flm :)  ... kjo per ty Kengen Dreamm Miss Winter  :perqafim

abba - fernando lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=YnnZwNKmyIo#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 15:35:09
 :puth Shejtane.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 03-03-2010, 16:46:19
Vetem per 'shejtonen'!!! :) (o do te me gjej se kush jam o vdes...pupupupu m'ka gjet belaja :p )

http://www.youtube.com/watch?v=Jl6jiX8tbL4&feature=related# (http://www.youtube.com/watch?v=Jl6jiX8tbL4&feature=related#)

Alicia Keys- No One -
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 17:36:02
Per shejin, shpresoj te kesh pare dhe filmin... :perqafim

Little Wonders - Rob Thomas (http://www.youtube.com/watch?v=jsT2URr1Igc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 19:07:32
Vetem per 'shejtonen'!!! :) (o do te me gjej se kush jam o vdes...pupupupu m'ka gjet belaja :p )


tme pysi mua mi se i tregoj ne vend LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 19:21:22
Vetem per 'shejtonen'!!! :)

Alicia Keys- No One -

grazie AMORE :d

One Love vetem per ty :)

Mary J Blige And U2 One Love (http://www.youtube.com/watch?v=zz7Yf-etI2E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 19:25:46
Per shejin, shpresoj te kesh pare dhe filmin... :perqafim

Little Wonders - Rob Thomas (http://www.youtube.com/watch?v=jsT2URr1Igc#)

hej Spring thnx mi piac perq.....  kjo per ty :)

Robbie Williams Feel lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=V4xNk6gMRdY#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 19:27:00
tme pysi mua mi se i tregoj ne vend LOL

leje se e kapa me vonese kush qe LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 21:23:08
hej Spring thnx mi piac perq.....  kjo per ty :)
Robbie Williams Feel lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=V4xNk6gMRdY#)

Fenks a lot! Me likes it! :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 21:24:01
leje se e kapa me vonese kush qe LOL

hajt me trego ti pra LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 21:24:21
Fenks a lot! Me likes it! :puth

Me know bien :P perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 21:24:56
hajt me trego ti pra LOL LOL

po mi e njef e ti shume mire .... ka kohe qe ka munguar :d
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 21:25:14
per dreamm
Tre metri sopra al cielo e Ho voglia di te step e baby (http://www.youtube.com/watch?v=iOb8QPEUzcw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 21:26:18
po mi e njef e ti shume mire .... ka kohe qe ka munguar :d

not the one  ;) I told U before?? hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mekatari ne 03-03-2010, 21:28:17
prsh seksin femer
Coolio- Gangster's Paradise (http://www.youtube.com/watch?v=9eR057bFeXM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 21:28:51
ouuu thnx ju qe me pershendesni..po meqe jam me 3G nuk ua kthej dot pershendetjet  :D :D :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 21:29:23
not the one  ;) I told U before?? hmmmmm:

;) later alligator LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 21:30:50
prsh seksin femer


flm flm kjo per ty mekataro
Metallica - Nothing Else Matters [Original Video] (http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 03-03-2010, 23:07:13
Shejin dhe Windin (dmth Spring-un :P )  :perqafim


Savage Garden - Truly Madly Deeply (http://www.youtube.com/watch?v=hBwnnaznX9I#)


Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 23:10:38
Lovely Misss... :perqafim

Per ju te dyja...

http://www.youtube.com/watch?v=lB6a-iD6ZOY#ws (http://www.youtube.com/watch?v=lB6a-iD6ZOY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 05-03-2010, 14:31:11
...per Misss .....

Michael Bolton - Can I Touch You There (http://www.youtube.com/watch?v=ZYP9hWSZ6q8#)

...per nje fundjave te kendeshme  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-03-2010, 15:55:44
Per morenat e kudo-ndodhura! :D
(me gjithe respektin per bjondet e...) :P

Tom Boxer ft Antonia & Dony - Morena (http://www.youtube.com/watch?v=w26V_vtO428#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-03-2010, 16:02:19
Per morenat e kudo-ndodhura! :D
(me gjithe respektin per bjondet e...) :P

Tom Boxer ft Antonia & Dony - Morena (http://www.youtube.com/watch?v=w26V_vtO428#)

grathias :d
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-03-2010, 16:06:45
grathias :d

de nadha, corathon! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-03-2010, 16:09:00
de nadha, corathon! LOL

meqe me kujtove corazon te pershendes me ket

Arno Elias - El Corazon (http://www.youtube.com/watch?v=jxj0k1QQIB0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-03-2010, 16:10:51
meqe me kujtove corazon te pershendes me ket
Arno Elias - El Corazon (http://www.youtube.com/watch?v=jxj0k1QQIB0&feature=related#)
Uaa, e kisha degjuar po s'ja dija titullin! :)
Shume flm!  :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-03-2010, 16:11:28
Uaa, e kisha degjuar po s'ja dija titullin! :)
Shume flm!  :puth

e kam kongen e zemres sime :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 05-03-2010, 19:05:42
...per Misss .....

Michael Bolton - Can I Touch You There (http://www.youtube.com/watch?v=ZYP9hWSZ6q8#)

...per nje fundjave te kendeshme  :)

Thanks Fabi... :) :perqafim

Kjo per ty!

Eurythmics - The Miracle of Love (http://www.youtube.com/watch?v=s901V3GvELQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 05-03-2010, 22:26:49
Te gjithe miqt e mi :)

Hello - Lionel richie - ORIGINAL (http://www.youtube.com/watch?v=iz0Oq6ifH-8&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-03-2010, 18:40:15
Thnx Kenge  :perqafim

Te gjithe ato qe e shijonin ne adoleshencen e tyre...  :D :)


Mauro - Buona Sera Ciao Ciao (http://www.youtube.com/watch?v=zUN97cFYov8&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 18:54:18
Mqs jemi te discot... :D
Pershendes kengen dhe gjithe te tjeret qe kan perjetuar vitet e disco italias! LOL

G.J. Lunghi - Acapulco Nights (http://www.youtube.com/watch?v=REbylNh7NY0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2010, 19:22:07
Spring dhe Miss i pershendes me kete..( God..si e kam zgjedhur kete ee just for U

Gwen Stefani: Hollaback girl (http://www.youtube.com/watch?v=GjUN09Vq5SI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2010, 19:23:46
kurse me kete pershendes Ada...just to relaxxx

The sound of rain w/o music (http://www.youtube.com/watch?v=1pSyYhRYeIM&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 19:30:34
I ain't no hollaback girl, dreamm, so damn right! :hehe)) :D

Per dreamm... :puth
(m'ngel hatri po s'e degjove! :() :D

Calmucho - Probably The Cheesiest Mashup In The World! (http://www.youtube.com/watch?v=88SZdiESbnU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-03-2010, 19:34:01
ahahaha Thnx Dreamm...  :D :perqafim

Dreamm me kete kenge duhej te te prsh qe naten e ditlindjes, qe ishe ne dileme cte vishje..  :)

Eric Clapton- Wonderful tonight (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=fC04ZZploBE#)


Ps. Me ngel hatri po nuk e degjove.... :P :P (ahahahahah Wind)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 19:36:46
Ps. Me ngel hatri po nuk e degjove.... :P :P (ahahahahah Wind)

Edhe me ty m'ngel hatri po s'e degjove! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2010, 19:37:39
Awwwww bless U...eshte nder te preferuarit e mi Eric Clapton..
Thnx Miss :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2010, 19:39:37
Hahhaha Spring...te them te drejten ty te imagjinoj me shume si Gwen sesa si Rachel  :P
Thnx Rachel LOL :P :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-03-2010, 19:39:47
Edhe me ty m'ngel hatri po s'e degjove! :D

Cilen te degjoj, se mua nuk me prsh... :P :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-03-2010, 19:40:24
Awwwww bless U...eshte nder te preferuarit e mi Eric Clapton..
Thnx Miss :perqafim

E dija o goc, isha informuar :D ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 19:46:24
Hahhaha Spring...te them te drejten ty te imagjinoj me shume se Gwen sesa si Rachel 
Rachel per nga tipi, se kshu sjam leshverdhe :P

Cilen te degjoj, se mua nuk me prsh...
Pershendes missin dhe vetem missin me ket mash up-in!  :D
Vetem missin asnji tjeter! Kujdes se mos e degjoni ju te tjeret! LOL
 :perqafim

Calmucho - Probably The Cheesiest Mashup In The World! (http://www.youtube.com/watch?v=88SZdiESbnU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-03-2010, 19:54:39

Pershendes missin dhe vetem missin me ket mash up-in!
Vetem missin asnji tjeter! Kujdes se mos e degjoni ju te tjeret! L
 :perqafim

Calmucho - Probably The Cheesiest Mashup In The World! (http://www.youtube.com/watch?v=88SZdiESbnU#)


e degjova , e degjova.....por ju te tjeret mos e degjoni se eshte vetem e imjaaaa.... :P LOL


Wind degjoje ket... :-* :-*

Leona Lewis - Happy (NEW SONG 2009) LYRICS (http://www.youtube.com/watch?v=7Mt7Nfq1CJc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 19:56:47
Yeah miss, e love une ate kng! :D :perqafim

Per ty kjo, ciao ciao :puth

Tom Waits & Iggy Pop - Coffee and Cigarettes (http://www.youtube.com/watch?v=K6Mw6b1T50U#)

LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-03-2010, 14:32:57
per gjithe nenat duke ju uruar e festen....

The Dreams-DEDIKUAR NENES (http://www.youtube.com/watch?v=a45uKpgLjpM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 08-03-2010, 14:47:06
....per te gjitha grate e forumit...

Sting - Fragile (The Full Video) (http://www.youtube.com/watch?v=nCUtBZatcZU#)

..... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-03-2010, 15:38:30
Pershendes dhe une nena, gra, cupa... :)
Gezuar 8 Marsin! :lule

How can I not love you - Joy Enriquez (http://www.youtube.com/watch?v=oFqiRmUcnAk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-03-2010, 16:29:44
Pershendes dhe une nena, gra, cupa... :)
Gezuar 8 Marsin! :lule

:)

http://www.youtube.com/watch?v=5PpMRD6Pkfo&feature=player_embedded# (http://www.youtube.com/watch?v=5PpMRD6Pkfo&feature=player_embedded#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2010, 13:27:34
Fabio....Shejtane...spo ik pa ju pershendetur me kete... :P :P  :perqafim
A good day Both.. :)


Stereophonics - Maybe Tomorrow (http://www.youtube.com/watch?v=CaT86mk9gj8#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-03-2010, 13:33:22
thnx Dreamm

kjo per ty e Fabin po iki dhe une se kam pune

bye perq

Julio Iglesias Stevie Wonder My Love (http://www.youtube.com/watch?v=nZf-Jujdj4I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 09-03-2010, 13:51:07
...thnx dreamm!!!
....grazie Shej.....!!!!!!!!!!!
per nje dite te bukur ne vazhdim...

WHEN A MAN LOVES A WOMAN (http://www.youtube.com/watch?v=vfaT_d65Es4#)

...... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 10-03-2010, 20:36:14
evanescenes-my immortal (http://www.youtube.com/watch?v=B-A-4NQfFRs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-03-2010, 22:58:57
Fundjave te bukur te gjithe! :)

SA TRINCHA - Smell of Paradise (http://www.youtube.com/watch?v=fSfPZpfCFEU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-03-2010, 23:11:34
flmm

prsh me kengen puci puci ciljeta xhilaga
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2010, 18:31:10
Shejtanen dhe Honest i pershendes me kete....eshte nder te dashurat e mia kjo kenga..:D :)

The Moment of Peace (http://www.youtube.com/watch?v=otHZducVPgs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-03-2010, 18:35:37
thnx dream

kjo per ty perq

Armik - Lovers in Madrid (http://www.youtube.com/watch?v=dENzAaG5baM&feature=related#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2010, 18:39:28
Yyyyyy thnx..:P...je qe je  pse sna dergon diku ne Perth?? :P :D
(...spo kerkoj shume eee LOL)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-03-2010, 18:41:00
rrime ne Madrid mire jemi..... apo do ne Taj Mahal  hahahaa LOL

Armik - Taj Mahal (http://www.youtube.com/watch?v=iVbyaEwtUAk&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-03-2010, 18:57:17
Massive Attack - Teardrop (http://www.youtube.com/watch?v=7cL_1bmYCzs#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 14-03-2010, 20:05:45
Lefterin  :D


Tarkan - Kuzu Kuzu [HD] (http://www.youtube.com/watch?v=Vtd4WGyNdfY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 15-03-2010, 13:31:08
Per te gjithe

"Zeshkanja ime" origjinal (http://www.youtube.com/watch?v=aQIaqfeOElw&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-03-2010, 13:34:29
per gjithe ata qe kane gjak shqiptari nder deje :)

E diell kolazh --Shqiperia-- (http://www.youtube.com/watch?v=YgxKEY3pRw8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 15-03-2010, 13:41:04
per gjithe ata qe kane gjak shqiptari nder deje :)

E diell kolazh --Shqiperia-- (http://www.youtube.com/watch?v=YgxKEY3pRw8#)


FLm :)

Po ky saksafonisti kush eshte ? :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-03-2010, 13:42:50

FLm :)

Po ky saksafonisti kush eshte ? :D
hajd se ta prezantoj une, por sja vlen degjo mua :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 15-03-2010, 13:46:12
hajd se ta prezantoj une, por sja vlen degjo mua :P

Thua?  Harroje pra :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-03-2010, 13:47:20
hahahaaaaa :)

per ortaken  :perqafim

Xhoi - Perendeshe e bukurise ( Blue Jeans ) (http://www.youtube.com/watch?v=UmK9CEESnoM&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 15-03-2010, 13:57:29
Per shejtanen .......kjo me ngjan me ty :P

Xhoi - Harrakate ( E DIELL ) (http://www.youtube.com/watch?v=mJyxBGv4QGg&feature=related#)


    :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-03-2010, 13:58:44
hahahaaaa fiks e ke gjet :)

 :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-03-2010, 20:59:30
nje pershendetje sidomos per meshkujt......... :P


Gli uomini non cambiano - Mia Martini (http://www.youtube.com/watch?v=LjG6u32CTWI#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-03-2010, 20:56:57
Per te gjithe

"Zeshkanja ime" origjinal (http://www.youtube.com/watch?v=aQIaqfeOElw&feature=related#)
Fenks! Fiksim trixat! :)
Per kengen dhe te tjeret kjo mqs me plq mua! :D

Naser Berisha - Kur mbetesh vet (http://www.youtube.com/watch?v=0cG547iZv-Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-03-2010, 00:53:09
Vuli per ty kjo e di qe e ke fiksim

Nora & Sinan - Pa FaT (http://www.youtube.com/watch?v=YOl_DXiUqMY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 18-03-2010, 00:59:19
shej per ty kjo po degjoje me kujdes
Zajmina ft Blero - Vec Ti (2010) - www.albahite.com (http://www.youtube.com/watch?v=Ky9Tu2LJ3Vw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-03-2010, 01:00:23
shej per ty kjo po degjoje me kujdes
Zajmina ft Blero - Vec Ti (2010) - [url=http://www.albahite.com]www.albahite.com (http://www.youtube.com/watch?v=Ky9Tu2LJ3Vw#)[/url]

flm per kengen :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-03-2010, 08:25:20
Enrique Iglesias - Ring my bells (http://www.youtube.com/watch?v=YqZTm5n9xHw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-03-2010, 18:34:26
Per missin qe i eshte fut mesimeve si puna ime! :D
 perq

Bliss - Wish You Were There (http://www.youtube.com/watch?v=YOChBWigolw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 18-03-2010, 19:20:05
ahahhaha....thnx e dashur...  :puth

Kjo per ty...  :engjell:

Una Rosa Blu (http://www.youtube.com/watch?v=Fn_rMkX46yk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-03-2010, 16:28:41
Zajmina ft. Blero - Vec Ti [Lyrics/Teksti] 2010 ♫ AlbaHite.Com ♫ (http://www.youtube.com/watch?v=bM6RrNMS8oM#)

Per Vulin :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-03-2010, 16:33:09
per shejtanen
Blero - Te dua (http://www.youtube.com/watch?v=cRJ2G0hpiJQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 20-03-2010, 20:26:38
Pershendes te gjithe ata qe pelqejne kete grup...:)
Edhe veten..:D :)

Angie - The Rolling Stones (http://www.youtube.com/watch?v=JMkFjYRWM4M#)

Angie, Angie, when will those clouds all disappear?
Angie, Angie, where will it lead us from here?
With no loving in our souls and no money in our coats
You can't say we're satisfied
But Angie, Angie, you can't say we never tried
Angie, you're beautiful, but ain't it time we said good-bye?
Angie, I still love you, remember all those nights we cried?
All the dreams we held so close seemed to all go up in smoke
Let me whisper in your ear:
Angie, Angie, where will it lead us from here? ..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 20-03-2010, 21:58:00
Gianna Nannini - Amandoti (con testo) (http://www.youtube.com/watch?v=hmSuvavAvRo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 10:45:14
per honest

vasco rossi-sto pensando a te (http://www.youtube.com/watch?v=VP51pUI6lTo#)

kalofsh bukur
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2010, 12:51:09
Brezin tim i pershendes me kete..:)

Hotel California - Eagles (http://www.youtube.com/watch?v=HAM1g0oX4OE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 21-03-2010, 13:00:12
ju pershendes me kengen  hani pini e kendoni  te nertila vreto   e mos kurseni    se 2012 po afron  :)  :p
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 21-03-2010, 14:03:31
Pershendes dreamm me kte kenge...me ben te enderroj ky tip...Po t'a jap edhe ty nje xhiro se ndoshta gjendemi diku-aty bashke... :P :engjell:

Bon Jovi - Always (http://www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2010, 16:11:06
 :D...ne fakt  videoklipi me pelqen me shume se kenga...per Bon..s'po flas :P
se rrezik frymezohem :D

Ja...te te pershendes ty me kete....eshte gjeja e pare qe me qeteson pas nje dite te  shemtut  ^o) :)

ARANJUEZ MON AMOUR (http://www.youtube.com/watch?v=C6vsz6rvrYE&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-03-2010, 17:04:53
..per Bon..s'po flas
se rrezik frymezohem :D
Po ta shohesh holle holle, me Bon i ke dhe ti crushat e tu! LOL
Tprsh :perqafim

 :D
"Twisted Nerve" Theme (Full Length Version) (http://www.youtube.com/watch?v=jm0tssXTkJc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2010, 17:06:38
E pershendes komplet gjinine e bukur me kete kenge... :D :D


Joss Stone & James Brown Men's World (http://www.youtube.com/watch?v=gt0BwEPqXO8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-03-2010, 17:10:26
Pershendes lefterin! :D LOL

Ken Laszlo - Hey Hey Guy (best audio) (http://www.youtube.com/watch?v=Mz6EijdvyFw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 21-03-2010, 18:47:29
:D...ne fakt  videoklipi me pelqen me shume se kenga...per Bon..s'po flas :P
se rrezik frymezohem :D

Ja...te te pershendes ty me kete....eshte gjeja e pare qe me qeteson pas nje dite te  shemtut  ^o) :)

ARANJUEZ MON AMOUR (http://www.youtube.com/watch?v=C6vsz6rvrYE&feature=related#)

Shume faleminderit e dashur!!

Une do te ve nje kengetar qe me pelqen jashte mase...jam dashuruar pa i marr leje atij :p

Charlie Winston - Like a Hobo (official video) (http://www.youtube.com/watch?v=9nOd5_Bdc8I#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 21:50:35
kape ket ti shoqja sipershkrujtese :P

cu mme roberto murolo e mia martini (http://www.youtube.com/watch?v=1YpLTUqVYw8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 22:15:10
per enderrimtaren

Iggy Pop/Goran Bregovic - In the Death Car (http://www.youtube.com/watch?v=sG2Vj86B2hg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-03-2010, 22:19:23
U2 - With Or Without You (http://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 21-03-2010, 22:20:48
Thank's  :) Per ty milito!!

Po te vendos nje kenge timen  :) (jam pak metaliste jo shume sentimetaliste :p )


Metallica - Nothing Else Matters [Original Video] (http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 22:21:08
per njonin

UNA PALABRA - CARLOS VARELA (http://www.youtube.com/watch?v=HaXoACrvjNo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 22:26:51
Per te gjithe anetaret e rinje ........ aman sa qenket shtu :P

James Morrison - Please don't stop the rain (http://www.youtube.com/watch?v=VdzqIEYjx8k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 22:37:17
flm kengaime per JAMES MORRISON
per ty


Ederlezi - Goran Bregovic (http://www.youtube.com/watch?v=DwA_Zg_z-FI&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 22:39:27
Milito, s'ta pranoj..........me asocon me cergarett kjo...........ec me pershendet me nje tjeter :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 22:47:45
pse  gabim mire pra kete

Fabrika - Ribka (http://www.youtube.com/watch?v=RvqP6K1whyM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 22:52:12
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality (http://www.youtube.com/watch?v=US8cgUq_XBY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 22:55:58
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality (http://www.youtube.com/watch?v=US8cgUq_XBY#ws)
po kjo per cilin eshte ?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 22:57:26
Per ty pra.......derisa te mesohesh nga praktika :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-03-2010, 22:58:36
ja kushtoj dikujt............. ...

Europe - The Final Countdown [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=u8zla30TCzw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 22:59:36
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale (http://www.youtube.com/watch?v=xMqYjhaTjiU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 23:00:16

Europe - The Final Countdown [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=u8zla30TCzw#)

e degjova diku kete kenge sot ... me kujtove dicka
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 23:01:06
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale (http://www.youtube.com/watch?v=xMqYjhaTjiU#)


Flm :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 23:02:26
per honest

Tal Bachman She's So High (http://www.youtube.com/watch?v=zbWyq6MRUX8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-03-2010, 23:04:06
per honest

Tal Bachman She's So High (http://www.youtube.com/watch?v=zbWyq6MRUX8#)


flm............ :-* :-* :-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 21-03-2010, 23:09:09
Te gjith,,

Progressive House - One Moment (http://www.youtube.com/watch?v=wIUhn0q1ZUo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 23:11:13
Per Oqeanin :)


James Morrison - You give me something (http://www.youtube.com/watch?v=fzYfjUQAAWk&feature=fvw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 21-03-2010, 23:18:43
per Kengen

You are my Sunshine (http://www.youtube.com/watch?v=rc2jsjnt-HY#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2010, 23:20:22
:) flm :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-03-2010, 23:26:23
per oqeanin
We Are The Champions (live) - Subtitulado (http://www.youtube.com/watch?v=SBtMmzVtYj8&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 21-03-2010, 23:39:42
Flm Milito.. :)


per oqeanin
We Are The Champions (live) - Subtitulado (http://www.youtube.com/watch?v=SBtMmzVtYj8&feature=related#)


Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-03-2010, 11:44:56
per Sky duke i uruar dhe nje jave te bukur e te kendshme sic eshte dhe vete :)

James Blunt - You're beautiful (Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=6NiXSLRalO8&feature=related#)

kalofsh mire tesoro po dal une.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-03-2010, 11:48:13
rrofsh shej :)
kjo per ty, relaks si te ishte e djele sot! :D

perq

Maroon 5 - Sunday Morning (http://www.youtube.com/watch?v=S2Cti12XBw4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2010, 12:31:58
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale (http://www.youtube.com/watch?v=xMqYjhaTjiU#)

 :perqafim :puth

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 22-03-2010, 12:58:48
asnje
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2010, 13:02:08
...Per te gjithe ju qe ju dua..:D :) :)

FINO ALLA FINE DEL MONDO (http://www.youtube.com/watch?v=hL8GEXyspLY&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-03-2010, 13:03:23
Po trego njehere se ke do dreamm :P :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2010, 13:10:14
po moj...:P

Mishel, Kenga, Shejtane, Sky, Miss, Baby, Anesa, Emira, Ermira, Enderrimtare, Capkene, Erlehta, Ajkuna, Ada, Masha, Parlote, Aida...

ke  harrova?? :D

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-03-2010, 13:11:43
Hahhahahaha :) :puth

kjo per ty ;)

Bryan Adams - She's Got A Way (http://www.youtube.com/watch?v=Y_38_gRKHfg&feature=PlayList&p=11E6AFE87AD2827A&index=1&playnext=2&playnext_from=PL#noexternalembed)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2010, 13:13:31
Niceee..thnxx :D :)

kjo..per nje kitariste :D..dicka si me enigmes e reales, me buzeqeshjes e vorbulles se mendimeve...( spo vazhdoj me :P

Ancora per te! (http://www.youtube.com/watch?v=rYSvi6s8XOw&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 22-03-2010, 13:15:55
...per dreamm ...edhe pse ashte vetem per sexin femer....

James Blunt - Goodbye My Lover [OFFICIAL VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE#)

....nje jave te mbare  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-03-2010, 13:18:30
Niceee..thnxx :D :)

kjo..per nje kitariste :D..dicka si me enigmes e reales, me buzeqeshjes e vorbulles se mendimeve...( spo vazhdoj me :P

Ancora per te! (http://www.youtube.com/watch?v=rYSvi6s8XOw&feature=related#)


:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2010, 13:19:50
Fabiooooo..( kete cd e kam pasur si dhurate dikur..:))

Fabio...Just for You..:)

Katie Melua - Just Like Heaven (http://www.youtube.com/watch?v=2Rmil_raUtU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 13:49:42
dikujt............. .........

3 Doors Down - Here Without You (http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 17:09:32
per honest
I dubbi dell'amore (http://www.youtube.com/watch?v=HIJzLWw8eBw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 17:15:46
per honest
I dubbi dell'amore (http://www.youtube.com/watch?v=HIJzLWw8eBw#)


flm........... :)

per ty......

Gianna Nannini - Amandoti (con testo) (http://www.youtube.com/watch?v=hmSuvavAvRo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 17:18:22

flm........... :)

per ty......

Gianna Nannini - Amandoti (con testo) (http://www.youtube.com/watch?v=hmSuvavAvRo#)
flm je shume e mire dhe e vecante
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-03-2010, 17:22:44
per Fabin

NINO SA NAVAGOI (http://www.youtube.com/watch?v=bcestzDdc1c&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-03-2010, 17:46:17
Pershendes seksin femer, s'mu nda kjo kenga sot! :D

♫ Celine Dion ► Eyes On Me ♫ (http://www.youtube.com/watch?v=VCGalCIfHl4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-03-2010, 17:47:53
Pershendes dhe seksin mashkull, se po na i ngel hatri! :D

Changes - Tupac w/ lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=3SnEVhJtl6Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2010, 19:07:24
ncnncncnnc...Pastaj mua me thote pse mendoj gjeth per seks,e kjo cdo te dyten fjale e ka seks...LOL


Flm per kengen... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-03-2010, 19:09:43
ncnncncnnc...Pastaj mua me thote pse mendoj gjeth per seks,e kjo cdo te dyten fjale e ka seks...LOL

Kam marre huqet e tua, me ate qe rri ashtu behesh! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 19:40:15
vetem per honest  :puth

Noi Due Nel Mondo E Nell'Anima (http://www.youtube.com/watch?v=ebkrcuXyaWA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 19:43:45
vetem per honest  :puth

Noi Due Nel Mondo E Nell'Anima (http://www.youtube.com/watch?v=ebkrcuXyaWA#)

flm....kjo per ty......... :P :P :D

Nine and half weeks - Kim Basinger (http://www.youtube.com/watch?v=dJaYmILFt9g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 19:59:13
flm....kjo per ty......... :P :P :D

Nine and half weeks - Kim Basinger (http://www.youtube.com/watch?v=dJaYmILFt9g#)
je e modhe ku ma gjete :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 20:01:29
je e modhe ku ma gjete :puth

eshte e preferuara ime...ja dhe kjo per ty :D...per kengen e kam fjalen eeeeee...

9 1/2 weeks - Kim Basinger - Mickey Rourke - Ayo - "Without You" (http://www.youtube.com/watch?v=XfZM4n1SCjU#ws)Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 20:09:26
eshte e preferuara ime...ja dhe kjo per ty :D...per kengen e kam fjalen eeeeee...

9 1/2 weeks - Kim Basinger - Mickey Rourke - Ayo - "Without You" (http://www.youtube.com/watch?v=XfZM4n1SCjU#ws)
flm je magjike       e kjo per ty meriton edhe ma te bukur  :perqafim
Michael Bolton - When a Man Love a Woman (http://www.youtube.com/watch?v=oZGE-Y1C_nk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-03-2010, 20:58:46
per njonin


Here with me / Dido (http://www.youtube.com/watch?v=twoXDwkWT1o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-03-2010, 22:29:30
per shejtanen kenga qe po degjonim qepar
Kelly Family Fell in love with an alien (http://www.youtube.com/watch?v=RaA1851L8ug#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2010, 23:19:39
E pershendes gjinine e bute dhe te bukur me kete kenge...LOLYing Yang Twins - Dangerous (http://www.youtube.com/watch?v=NhqbkwtWRLo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 00:23:34
Lita Ford & Ozzy Osbourne - Close My Eyes Forever (http://www.youtube.com/watch?v=loyTCkV06xQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 23-03-2010, 14:41:08
Njerez, ju pershendes me kete kenge ;)

Whitney Houston & Enrique Iglesias - Could I have this kiss (http://www.youtube.com/watch?v=jpwD-j2qfbk&feature=related#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 15:56:10
per tessoron honesttttt :puth

vasco rossi-sto pensando a te (http://www.youtube.com/watch?v=VP51pUI6lTo#)

 honest  :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 16:34:00
per tessoron honesttttt :puth

vasco rossi-sto pensando a te (http://www.youtube.com/watch?v=VP51pUI6lTo#)

 honest  :puth

flm tesoro...kjo per ty

Ho perso le Parole - Ligabue (http://www.youtube.com/watch?v=OfUNB8Y_EK4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-03-2010, 16:36:19
per te gjithe ata qe kane humbur dike teper te dashur ne jeten e tyre

Kthjellu feat. Flori - S'te fal Lyrics/Teksti (http://www.youtube.com/watch?v=Jnn7wKZ2680#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 16:44:39
flm tesoro...kjo per ty

Ho perso le Parole - Ligabue (http://www.youtube.com/watch?v=OfUNB8Y_EK4#)
grazie tessoro je mrekullia vete  ku mi gjen keto :puth
per tessoron e vetem per ty
L'alfabeto degli amanti - Michele Zarrillo & Tiziano Ferro (http://www.youtube.com/watch?v=6kipzz2R0Q8#noexternalembed)
honest :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 17:00:48
..veten  e time pershendes...:D  :) :)

Chris Spheeris - Eros (Rain) (http://www.youtube.com/watch?v=X4V9awsmKpQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 17:04:18
..veten  e time pershendes...:D  :) :)

Chris Spheeris - Eros (Rain) (http://www.youtube.com/watch?v=X4V9awsmKpQ#)
dreamm  jo kaq egoiste e dime qe gjonat e mira ruhen por jo keshtu
mos e boj mo  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-03-2010, 17:07:19
♥ Total Eclipse of the Heart ♥ - Bonnie Tyler - (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=ykexpgHrTkI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 17:54:18
Sting - Desert Rose (http://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 17:57:52
tessoro

Celine Dion - I'm alive (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=9SevA6D55XU#)

 honest :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 23:47:49
Honesttttt...for U....Night  perq

Bon Jovi - Livin' On A Prayer (http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 24-03-2010, 00:33:43
......notte dreamm

♥♫Romantic Guitar - Francis Goya - Mon Amour ♥♫ (http://www.youtube.com/watch?v=l2dXBE1TBOE#)

........... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 10:43:16
per militon.......... :)

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 10:45:07
to all................ .

Heal the World - Michael Jackson (official music video) (http://www.youtube.com/watch?v=0UGTISl1Gts#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 24-03-2010, 16:00:37
per militon.......... :)

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
tessoroooooo per te :puth

Pazzo di lei (http://www.youtube.com/watch?v=jtOJ8Av0hD0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2010, 19:42:30
E kjo per zemren time :D

Chris de Burgh - When I think of you (http://www.youtube.com/watch?v=OT-HScYavAg&NR=1&feature=fvwp#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 24-03-2010, 20:01:14
per  honest e vetem per honest :puth

Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep (http://www.youtube.com/watch?v=_c4R2KqPmEs#)

  ciao) honest :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 25-03-2010, 13:11:09
nen hije te ullinjeve0:p
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 17:02:11
per Militon

volevo dirti che ti amo (http://www.youtube.com/watch?v=c9JBw59syPI&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 21:19:04
per lefterin.......... :P meqenese i pelqejne gocat e  bukura...........

Anelia - Iskam te (http://www.youtube.com/watch?v=Jk98v1aCODY#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 25-03-2010, 21:30:27
Pershendes te gjitha gocat e ketij forumi, honest,anesaa, lola, dreamm, shej edhe te tjerat patjeter... :engjell:


Rihanna - Don't Stop The Music (http://www.youtube.com/watch?v=yd8jh9QYfEs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 21:34:59
Pershendes te gjitha gocat e ketij forumi, honest,anesaa, lola, dreamm, shej edhe te tjerat patjeter... :engjell:


Rihanna - Don't Stop The Music (http://www.youtube.com/watch?v=yd8jh9QYfEs#)flm..... perq perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 25-03-2010, 21:59:22
per Militon

volevo dirti che ti amo (http://www.youtube.com/watch?v=c9JBw59syPI&feature=related#)
flm BONAMI
per ty
Michael Bolton - When a Man Love a Woman (http://www.youtube.com/watch?v=oZGE-Y1C_nk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 22:05:34
kena lind per qejf....me kete keng i persh te gjith forumistat kudo qe ndodhen...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 22:18:25
Honesttttt...for U....Night  perq

Bon Jovi - Livin' On A Prayer (http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk#)


thnx honey..... perq perq

per ty e dashur

Don't Look Back In Anger (http://www.youtube.com/watch?v=r8OipmKFDeM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 22:48:16
per militon.......... perq perq

"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 26-03-2010, 16:32:19
per militon.......... perq perq

"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0#)
je si shpirt :puth

per ty e vec per ty
GIANLUCA GRIGNANI-SEI SEMPRE STATA MIA + TESTO.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=98KGx4QXgSQ#)
   :puth honest :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2010, 19:46:49
Per  ju te tre qe jeni onn mom.:) honest, endrra, milito..:)

Pink Floyd - Goodbye Blue Sky (http://www.youtube.com/watch?v=_0v07InoFiU&feature=related#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 26-03-2010, 19:51:12
Per  ju te tre qe jeni onn mom.:) honest, endrra, milito..:)

Pink Floyd - Goodbye Blue Sky (http://www.youtube.com/watch?v=_0v07InoFiU&feature=related#ws)

 :perqafim   :perqafim   perq

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 26-03-2010, 20:01:44
flm dreamm!!!

per ty
Arberie Hadergjonaj - Lozonjare (http://www.youtube.com/watch?v=FPPOtRpsNs8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-03-2010, 21:42:45
:)

EDONA & MILOTI - Per ty po flas (http://www.youtube.com/watch?v=I028CBzp0aQ&feature=player_embedded#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2010, 13:21:09
Per Sky...:D

Roy Orbison - She's A Mystery (http://www.youtube.com/watch?v=rYmIkiaR9oc&feature=PlayList&p=4AED36B596029520&playnext=1&playnext_from=PL&index=5#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-03-2010, 13:26:50
Apapapa, kush e paska shkrujt ate kng e une s'e dija! :D
Flm dreamm... perq
Per ty! :)

Tracy Chapman - Fast Car ( with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=q4-8WE6YizE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 28-03-2010, 17:39:23
per njerin............. ..

Arta Bajrami- I njejti ke mbet (http://www.youtube.com/watch?v=aJmFedrAC5E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 28-03-2010, 20:20:45
per shpirtin tim :puth

Un giorno insieme - Nomadi (http://www.youtube.com/watch?v=GPNVVO97RIQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-03-2010, 23:30:03
Pershendes te gjithe ata qe po ndjejne veren... kjo kng me kujton plazhin! :D

Anila Mimani & Bledar Daba - Dua (http://www.youtube.com/watch?v=hTfD4ahKJu0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 28-03-2010, 23:42:25
Pershendes te gjithe ata qe po ndjejne veren... kjo kng me kujton plazhin! :D

Anila Mimani & Bledar Daba - Dua (http://www.youtube.com/watch?v=hTfD4ahKJu0#)
o lagjia kjo konga te gjitha mund ti kujtoj,po plazhin vetem jo gjej nji tjeter tu bofsha  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Loadingg ne 28-03-2010, 23:50:19
16.Skillz - A e din se feat. Tingulli 3nt
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-03-2010, 08:30:06
Atyre qe ju pelqen kjo.. :)

Ramzi ft. Ash King "Love Is Blind" (Official Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=JszzxCCd6tc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 08:39:40
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing (http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 29-03-2010, 10:50:51
per te tessorooooo :puth

Claudio Baglioni - Con tutto l'amore che posso (http://www.youtube.com/watch?v=0fyhwMtANSQ#)

honest  shpirt :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:29:25
Per Shejtane.....dhe Honest..

To the moon and back (http://www.youtube.com/watch?v=Uhdajt0C1sE&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-03-2010, 11:30:07
thnx dreamm :)

kjo per ty

Ruslana - Wild Dances (winner of eurovision) (http://www.youtube.com/watch?v=TXgaOTOCSuU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:32:30
Per Anesaa .... Ermira

U2 - Beautiful Day (with Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=e8w7f0ShtIM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:33:20
thnx dreamm :)

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 11:33:42
Per Shejtane.....dhe Honest..

To the moon and back (http://www.youtube.com/watch?v=Uhdajt0C1sE&feature=related#)


flm ...shume e bukur yll,me pelqen kjo kenge jashte mase :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:35:39
Per Sky...Miss..

Run - Snow Patrol (http://www.youtube.com/watch?v=MP5j_Q9CZ3w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:36:55

flm ...shume e bukur yll,me pelqen kjo kenge jashte mase :perqafim

Ka nje text shumee te bukur as well  :) perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 11:37:26
per te tessorooooo :puth

Claudio Baglioni - Con tutto l'amore che posso (http://www.youtube.com/watch?v=0fyhwMtANSQ#)

honest  shpirt :puth

 :puth :puth...per ty

MINA E ADRIANO CELENTANO "Che t`aggia di" (http://www.youtube.com/watch?v=PyPDshwfwDY#) :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:38:15
..Per veten time...thjesht, me pelqen kjo kenge..

http://www.youtube.com/watch?v=44097qcmcME (http://www.youtube.com/watch?v=44097qcmcME)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:41:13
Per baby-n

Rihanna - Take A Bow (http://www.youtube.com/watch?v=J3UjJ4wKLkg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 29-03-2010, 12:15:27
Per dreammSandi Thom-I wish I was a Punk Rocker
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 29-03-2010, 13:11:19
.......per njonen........

Eurythmics - The Miracle of Love (http://www.youtube.com/watch?v=s901V3GvELQ#)

........  :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-03-2010, 13:14:49
Per baby-n

Rihanna - Take A Bow (http://www.youtube.com/watch?v=J3UjJ4wKLkg#ws)

Thnxx :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-03-2010, 13:28:10
per njonin ...

Diana Ross & Julio Iglesias - All Of You (http://www.youtube.com/watch?v=Q6zanArq9-0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 14:57:28
Gianna Nannini - Amandoti (con testo) (http://www.youtube.com/watch?v=hmSuvavAvRo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-03-2010, 11:59:07
Per Dream dhe Honest..Bonami..jan e ketu

James Blunt - You're Beautiful [OFFICIAL VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=oofSnsGkops#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BONAMI ne 30-03-2010, 12:08:19
grazie Baby  :perqafim per ty e dreamm :)

BaBy CaN i HOLd You ToniGht - BoYzoNe (http://www.youtube.com/watch?v=p_PvRtCeVAE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2010, 12:09:38
Hajde te ju pershendes dhe une ju te tre-ja qe jeni ketu :engjell: :engjell: :engjell:

Pixie Lott - Cry Me Out W/ Lyrics!! (http://www.youtube.com/watch?v=BnUxeZvNwnM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2010, 12:47:48
Per dike...qe se shpejti do behet babi  perq

The Innocent One - Chris Spheeris (http://www.youtube.com/watch?v=jbhJ1FHvy2c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 30-03-2010, 17:02:46
per tesoron per shpirtin per oksigjenin per ty honest :puth

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On (http://www.youtube.com/watch?v=WJ5aNftth5I#)

hooooooonnneeeeeeee stttttttttttttt  :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 17:04:47
per tesoron per shpirtin per oksigjenin per ty honest :puth

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On (http://www.youtube.com/watch?v=WJ5aNftth5I#)

hooooooonnneeeeeeee stttttttttttttt  :puth

oooooooooo..... e preferuara ime...... :XX :XX
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 01-04-2010, 00:59:01
........per njonen......!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Y2LoKABcTeo&feature=player_embedded# (http://www.youtube.com/watch?v=Y2LoKABcTeo&feature=player_embedded#)

............... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-04-2010, 01:04:43
per njonin :)

Avrai (http://www.youtube.com/watch?v=S2YGV89JNSo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-04-2010, 01:11:05
Honest kjo per ty

When you're gone - The Cranberries Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=3w_l8CuPT-M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 01-04-2010, 10:25:15
Per njonin dhe per njonen :D :perqafim

Sting - Shape Of My Heart (http://www.youtube.com/watch?v=037uSAIahho#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 10:29:19
Honest kjo per ty

When you're gone - The Cranberries Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=3w_l8CuPT-M#)


flm yll....kjo per ty shej........ :)
Bring Me to Life - Evanescence (http://www.youtube.com/watch?v=hOvgR_mWGco#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 01-04-2010, 14:13:39
per tessoron :puth

Taylor Swift - Love Story (http://www.youtube.com/watch?v=8xg3vE8Ie_E&playnext_from=TL&videos=eldQl3gVHWE#ws)

honest ,honest ,honesttttt :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2010, 15:02:12
Ahhh Shejtanen dhe Noto. pershendes me ket..:) :)

Duran Duran - Notorious (2003 Digital Remaster) (http://www.youtube.com/watch?v=HGDmBLAPikU&feature=channel#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-04-2010, 15:06:50
Ne-Yo - Closer (http://www.youtube.com/watch?v=z_aC5xPQ2f4#ws)


Kujt ti pelqej gjujuni :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-04-2010, 15:17:08
Ahhh Shejtanen dhe Noto. pershendes me ket..:) :)


thnx Dreamm :)

kjo per ty perq

Dream on - Nazareth (http://www.youtube.com/watch?v=faUNJoQEdTE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2010, 14:02:00
Keta stafi qe jemi ON per momentin.. :D :)..Hope u like it

Westlife - When You Tell Me That You Love Me (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=kWyN2wqHuuE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2010, 14:07:12
 :D ;) :) Baby :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-04-2010, 14:19:27
thnx Baby perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 02-04-2010, 15:08:53
FLm baby.. :)
e vazhdoj pershendetjen edhe une,, :)

S'e kam degjuar moti kete, :)

 PET SHOP BOYS - Go west (http://www.youtube.com/watch?v=7NZ04BG7TfA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-04-2010, 22:50:22
Pershendes Mishelin me urimet me te mira per nderin qe i beri shoqerise,
duke sjelle ate yll te vockel ne jete! :D perq

Top Media Group - Rrisim Jeten Tone (http://www.youtube.com/watch?v=oGkpVuXyABs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 02-04-2010, 23:44:26
.......per Misss......

BOLERO-RAVEL (http://www.youtube.com/watch?v=3-4J5j74VPw&playnext_from=TL&videos=9wPPcEdtqjw#)

....... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 03-04-2010, 00:00:31
Rrofsh Fabi...  :perqafim


Kjo per ty!

Serenade Schubert (http://www.youtube.com/watch?v=rBaLyPQF-Fo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 03-04-2010, 10:49:28
  per honest e vetem per ty xemel

Leonard Cohen 1000 kisses deep (http://www.youtube.com/watch?v=ijyN5YNhkos&feature=related#)

tessooooooroooooo :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-04-2010, 10:59:59
  per honest e vetem per ty xemel

Leonard Cohen 1000 kisses deep (http://www.youtube.com/watch?v=ijyN5YNhkos&feature=related#)

tessooooooroooooo :puth


flm......per ty tesoro......

Lita Ford - Close My eyes Forever (http://www.youtube.com/watch?v=Zy3fJ8Nmzyw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 03-04-2010, 11:09:50

flm......per ty tesoro......

Lita Ford - Close My eyes Forever (http://www.youtube.com/watch?v=Zy3fJ8Nmzyw#)
grazie tessoroooo ku mi gjen keto o shpirt :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:06:52
spring....kape,per ty........... LOL LOL

Dashnor Diko - Bananja (http://www.youtube.com/watch?v=e-wGBbOVwuw&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-04-2010, 01:14:52
Muahahahahaha...... Shume flm honest, ka dal ish zysha ime sociologjise te kjo video! LOL Imagjino si abuzohej ky fakt ne shkolle te mesme... :D

Ju pershendes juve qe jeni on honest, oqean! :)

Kjo nate sa nje Jete-Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka (http://www.youtube.com/watch?v=_jpD7EVmLSU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:16:53
Muahahahahaha...... Shume flm honest, ka dal ish zysha ime sociologjise te kjo video! LOL Imagjino si abuzohej ky fakt ne shkolle te mesme... :D

Ju pershendes juve qe jeni on honest, oqean! :)

Kjo nate sa nje Jete-Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka (http://www.youtube.com/watch?v=_jpD7EVmLSU&feature=related#)


o zot sa pas me kthen ne kohe kjo kenge...o dreq se sot behem nje vit me e madhe dhe  ndjej nostalgji per vite me pare.....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-04-2010, 01:22:15
o zot sa pas me kthen ne kohe kjo kenge...o dreq se sot behem nje vit me e madhe dhe  ndjej nostalgji per vite me pare.....

Nostalgjine merre si motivim per krijimin e kujtimeve akoma me te bukura ne te ardhmen! :)
:perqafim :perqafim :perqafim
Happy Birthday (http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:22:46
ja dhe versioni origjinal...:P

Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka Kjo nate sa nje Jete(full clip) (http://www.youtube.com/watch?v=SPcEOrYMVF0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:23:40
Nostalgjine merre si motivim per krijimin e kujtimeve akoma me te bukura ne te ardhmen! :)
:perqafim :perqafim
Happy Birthday (http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE#)


thnx    dear............ perq perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 04-04-2010, 01:28:25
I bashkangjitem urimit te sky per Honest :)

Aleksande Gjoka - A do te vish (Alo - Alo) (http://www.youtube.com/watch?v=Hvnq9Oy0fjc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:31:55
flm shume i dashur....... :perqafim


Eranda Libohova - Perherë të Dua (1980) (http://www.youtube.com/watch?v=RizCxwW1xpM&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 01:36:45
prsh te gjitha gocat e forumit............ :)

Vajzat e fshatit tim (http://www.youtube.com/watch?v=Es8Gclqe3Bs&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-04-2010, 01:39:09
prsh te gjitha gocat e forumit............ :)

Vajzat e fshatit tim (http://www.youtube.com/watch?v=Es8Gclqe3Bs&feature=related#)
Hahaha... rrofsh! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 04-04-2010, 14:45:51
Pershendes Dreamm  :)

Arberie Hadergjonaj - Lozonjare (http://www.youtube.com/watch?v=FPPOtRpsNs8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2010, 14:49:39
Per ty Endrrimtare..perq

Eva Cassidy - Blue Eyes Crying In The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=Pwr-smiprpI&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 04-04-2010, 20:22:32
Ket  Honest e pershnes me kete kenge... :DKevin Lyttle - Turn Me On (official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=uoD0Wdwp1hA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 20:24:31
mos me thuaj ket......more vesh... :D :D...ty te prsh me kete.....

Massari - Bad Girl (http://www.youtube.com/watch?v=2Yz7bS7BHvU&feature=fvst#ws)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 04-04-2010, 20:26:02
Moooooooooooooo.... .......... :Dhttp://www.youtube.com/watch# (http://www.youtube.com/watch#)!v=7_vIG-Fd3LA&feature=related
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 21:15:08
per njonin....... :)

Flori & Alketa - Merrme te fundit nate (http://www.youtube.com/watch?v=RZsR45siPrQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: girl89 ne 04-04-2010, 21:23:26

Tiësto feat. Nelly Furtado - Who Wants To Be Alone  (http://www.youtube.com/watch?v=b3mOLJvbBwQ#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 04-04-2010, 21:37:02
per .....

MELODIA DESENCADENADA ( GHOST) (http://www.youtube.com/watch?v=S-EAWnTEf_E&playnext_from=TL&videos=PvoTi9xiq2A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 23:03:05
Fool's Garden - Lemon Tree (http://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 23:05:22
pershendes tesoron............ ..

another day in paradise (http://www.youtube.com/watch?v=DfZqXLnBYb4&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 05-04-2010, 23:07:23
......per komshien .....

AMEDEO MINGHI Notte Bella Magnifica (http://www.youtube.com/watch?v=czzbJ2UFPCM&playnext_from=TL&videos=zLCn09wHfCg#)

........... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-04-2010, 01:08:56
per komshiun  :)

AGGELE MOU PANOS PSALTIS ORIGINAL (http://www.youtube.com/watch?v=dJbKhQv2xQw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 06-04-2010, 12:03:27
pershendes tesoron............ ..

another day in paradise (http://www.youtube.com/watch?v=DfZqXLnBYb4&feature=related#)
flm amore mio je magjia ti amoooooo honesttttt :puth
per ty o jeta ime ,per ty xemel  :perqafim

Taylor Swift - Love Story (http://www.youtube.com/watch?v=8xg3vE8Ie_E&playnext_from=TL&videos=uF1cOd9vH-Y#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 06-04-2010, 14:48:13
.........per komshien........... ..

chi mai (http://www.youtube.com/watch?v=0GAjJgqn8vI&playnext_from=TL&videos=VOnJfSM-PhI#)

........... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-04-2010, 14:52:49
flm  .... kjo per ty :)

Yanni - To take...to hold (Someday) (http://www.youtube.com/watch?v=ol02GReYfNc&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 07-04-2010, 00:39:10
.......per Shej......dhe Misss ....

Sting - Fragile (The Full Video) (http://www.youtube.com/watch?v=nCUtBZatcZU&playnext_from=TL&videos=w_kY3tCE3xE#)

....... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 07-04-2010, 00:44:34
Thnx Fabi.... :)


Phil Collins - Another Day in Paradise (http://www.youtube.com/watch?v=U66rzHtW2qQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 01:24:09
Per te pagjumet... :(

MikiMix - E la notte se ne va (http://www.youtube.com/watch?v=pXxohg56QCA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-04-2010, 01:26:55
Per te pagjumet... :(

MikiMix - E la notte se ne va (http://www.youtube.com/watch?v=pXxohg56QCA#)

hiiiiiiiiii........ .jam ketu me brad,george,leo,matt...... :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 01:29:12
hiiiiiiiiii.........jam ketu me brad,george,leo,matt...... :P

Fck! ^o) E dija qe sduhet te isha larguar! LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-04-2010, 01:33:06
Fck! ^o) E dija qe sduhet te isha larguar! LOL

te prita ty....se mu merziten keta mua,sidomos ky leo..... LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 01:36:46
te prita ty....se mu merziten keta mua,sidomos ky leo..... LOL
E te mori e mira ty! LOL
Mqs tqeka merzit tpershendes me ket balerinin te klipi :D

http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg (http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-04-2010, 01:42:58
E te mori e mira ty! LOL
Mqs tqeka merzit tpershendes me ket balerinin te klipi :D

http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg (http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg)

ncuq jo....tipi i leos dhe ky.e di cfare ?me mire lefterat shqiptare,se keta mi te keqen se mbakan fare........... LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 01:46:20
ncuq jo....tipi i leos dhe ky.e di cfare ?me mire lefterat shqiptare,se keta mi te keqen se mbakan fare........... LOL LOL

pffffff........ :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-04-2010, 01:55:52
spring............ :)

Kënga e jetës (http://www.youtube.com/watch?v=VGfVn33Ds7k&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 01:57:48
honest  :trendafili

Westlife Ft Delta Goodrem - All Out Of Love (http://www.youtube.com/watch?v=3-u9W79qiqQ&playnext_from=TL&videos=ew-aeOTRoYU&feature=grec#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-04-2010, 02:00:56
honest  :trendafili

Westlife Ft Delta Goodrem - All Out Of Love (http://www.youtube.com/watch?v=3-u9W79qiqQ&playnext_from=TL&videos=ew-aeOTRoYU&feature=grec#)

jane 4 ketu apo mos po me bejne syte mua nga tequila..... :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-04-2010, 02:02:32
Hahaha, 4 jane + 1 F! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: sandrina ne 07-04-2010, 08:36:42
for my special one  perq

"I Love You Always Forever" Donna Lewis Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Z770wk3vunw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 12:34:48
Dream

KILL BILL Soundtrack - Don't Let Me Be Misunderstood (http://www.youtube.com/watch?v=iEivAFDV0ic#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2010, 12:47:19
Shejtaneeee Kissssss...
For U

D.E.B.S.- never known a girl like you before (http://www.youtube.com/watch?v=QcZyixmxiC0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 12:51:52
per komshiun ...

El corazon Arno Elias (Buddha Bar Nature) Lyrics with greek subs translated by NEOKfire (http://www.youtube.com/watch?v=Z5QBtQXe4LY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 12:53:06
Shejtaneeee Kissssss...
For U

D.E.B.S.- never known a girl like you before (http://www.youtube.com/watch?v=QcZyixmxiC0&feature=related#)

thnx.... fantastike me pelqen jashte mase ;) kisss dhe une perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 12:56:29
3 Doors Down - Here Without You (http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 12:57:19
per Honest perq

White Town Your Woman (1997) (http://www.youtube.com/watch?v=tZWTlQOCOZo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 13:22:00
per Honest perq

White Town Your Woman (1997) (http://www.youtube.com/watch?v=tZWTlQOCOZo#)

thnx dear.........

R.E.M.-Losing My Religion(With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=FQ2yXWi0ppw#)

 :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 13:24:40
thnx dear.........

R.E.M.-Losing My Religion(With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=FQ2yXWi0ppw#)

 :)


Thnx... edhe kete e degjoj shpesh mi piac .... perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 13:25:49
nje pershendetje nga thelelsia e zemres....per shefen time...... :D

Archive - Fuck you (http://www.youtube.com/watch?v=A4gBzUwo6Iw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 13:33:37
nje pershendetje nga thelelsia e zemres....per shefen time...... :D

Archive - Fuck you (http://www.youtube.com/watch?v=A4gBzUwo6Iw#)

me leje a mund ta pershendes ene ket timen me kete kenge :P LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 13:42:43
me leje a mund ta pershendes ene ket timen me kete kenge :P LOL LOL

me ate rast kush do te pershendese shefat ,ja ku e ka kengen e pershtatshme....... . LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 13:44:34
Dreamm,Shej,Spring.Misss,Anesaa................. :perqafim

Tracy Chapman - Give me one reason (http://www.youtube.com/watch?v=y2kEx5BLoC4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-04-2010, 16:37:39
Dreamm,Shej,Spring.Misss,Anesaa................. :perqafim
Tracy Chapman - Give me one reason (http://www.youtube.com/watch?v=y2kEx5BLoC4#)

Rrofsh, mire ishte dhe ajo Fuck You! :D

Per ty dhe gjithe goca cunat qe mund ta kene qejf...

Eranda Libohova - Bota iluzion (http://www.youtube.com/watch?v=gNi9YrmPP4w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 21:05:50
spring............. .... perq

SOUL ASYLUM Runaway Train (http://www.youtube.com/watch?v=YBmf05RQLfw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 08-04-2010, 22:26:56
http://www.youtube.com/watch?v=vK5MC8pa_cY# (http://www.youtube.com/watch?v=vK5MC8pa_cY#)

Ju pershendes!

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2010, 23:23:57
Gjithe vajzat e forumit...:)

Great Chinese State Circus - Swan Lake (http://www.youtube.com/watch?v=4sMc-p19FIk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2010, 00:32:26
Pershendes ne veçanti Dreamm  :)   :perqafim

Kelly Family Fell in love with an alien lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Oz6c0bhINeg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-04-2010, 22:36:33
njonin .... C

da quando ci sei tu tutto è bello (http://www.youtube.com/watch?v=KQRlkIiNIbE&feature=PlayList&p=1720EAC38AA0D380&playnext_from=PL&index=0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:35:58
njonin ... C

AGGELE MOU PANOS PSALTIS ORIGINAL (http://www.youtube.com/watch?v=dJbKhQv2xQw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 23-04-2010, 09:30:57
per gjithe gocat e forumit........... LOL LOL

Dashnor Diko - Bananja (http://www.youtube.com/watch?v=e-wGBbOVwuw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 23-04-2010, 09:53:44
Per te gjith  :)


Ilir Shaqiri- 500 vjet pa u pa (http://www.youtube.com/watch?v=KbBa4gHb9zw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-04-2010, 10:31:58
Kujt ti pelqeje Lara...

Lara Fabian-I guess I loved you (http://www.youtube.com/watch?v=pniIXjwLeKA&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-04-2010, 10:34:27
Pershendes ne veçanti Dreamm  :)   :perqafim


 :P :perqafim

per endrren  :)

Lara Fabian - You're Not From Here (http://www.youtube.com/watch?v=ORUARL84jGo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 24-04-2010, 20:19:01
Pershendes FABIN...  :)


Frank Sinatra, My Way, With Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=6E2hYDIFDIU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-04-2010, 22:59:05
per Dream

ocarina flute de pan (http://www.youtube.com/watch?v=KhxaPJKi_-I&feature=related#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2010, 14:55:14
Awwww Thnx Shejtane :perqafim.....God.. me shpuri ne nje bote tjeter....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 13:49:41
prsh goca ,cuna te gjithe bashke....... :D :P :P

Fool's Garden - Lemon Tree (http://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-04-2010, 13:54:16
flm honest :perqafim
fiksim e kam sec 0:14 :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 14:09:08
flm honest :perqafim
fiksim e kam sec 0:14 :D

e mi mire se si kisha pare sec..... :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2010, 17:18:27
Per te gjithe :)

Sting - Englishman In New York (http://www.youtube.com/watch?v=flWP28y2cyw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 22:46:52
per shej degjoje dhe mos me dil me kundra
c`e solo l inter... a farci ridere (http://www.youtube.com/watch?v=_whaQm6aUUU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 22:50:16
per Vulin ... s'kundershtoj me :)

Pazza Inter amala! (http://www.youtube.com/watch?v=Et67KQgLOXM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 30-04-2010, 23:10:05
per tessoron honest :puth

Alban Skenderaj - Bukuri e frikshme (me tekst) (http://www.youtube.com/watch?v=-PAuGSYT5kI&playnext_from=TL&videos=qHUegc7ZCxQ#)

je si shpirt :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 23:24:42
per tessoron honest :puth

Alban Skenderaj - Bukuri e frikshme (me tekst) (http://www.youtube.com/watch?v=-PAuGSYT5kI&playnext_from=TL&videos=qHUegc7ZCxQ#)

je si shpirt :puth


tesoro grazie........... :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 23:40:24
Per te gjithe,,  :)

Garazhat e Bardha VERTET (http://www.youtube.com/watch?v=oSqPumt4PvI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 01-05-2010, 01:41:21
Per te gjithe :)

Sting - Englishman In New York (http://www.youtube.com/watch?v=flWP28y2cyw#ws)

Love it...thnx perq       kiss Kenga :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2010, 17:38:26
Shejtane dhe Fabs pershendes me ket...:) :)

Enya - Anywhere Is (http://www.youtube.com/watch?v=9h-sqcM4LCs&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 03-05-2010, 18:27:16
Dreamm, Kenga, Shej, Spring, Honest....  :perqafim

A Woman's Heart - Chris De Burgh (http://www.youtube.com/watch?v=4rvglK7VKws&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-05-2010, 01:07:23
Dreamm, Kenga, Shej, Spring, Honest....  :perqafim

A Woman's Heart - Chris De Burgh (http://www.youtube.com/watch?v=4rvglK7VKws&feature=related#)

flm yll............ :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-05-2010, 01:10:07
Guns N' Roses - November Rain (http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE&feature=fvst#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-05-2010, 08:11:01
Soultans Can't Take My Hands Off You (http://www.youtube.com/watch?v=8y07iSbGnTw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 08-05-2010, 14:17:23
Moonlight Sonata - classical guitar (http://www.youtube.com/watch?v=kS8eVFq1ZdU#)

Per ke tjeter...perveç dreamm!   ;)  :D

... :perqafim tingellon me bukur me kitare...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-05-2010, 17:00:03
Everything but the girl - Missing (original+lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=W9VdJA6BCww#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-05-2010, 19:50:10
veten time :P

je t'aime encore (http://www.youtube.com/watch?v=ydDoZ1b-ErU&playnext_from=TL&videos=mN6kgMG_I6o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-05-2010, 19:51:45
all................ :)

Danny - If Only You (http://www.youtube.com/watch?v=dChZmJTkdB0&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Brentiani ne 08-05-2010, 23:32:49
vetem zeristet.. :D
Tom Boxer feat Antonia-Morena My Love(Original Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=VUC6NtV3FxQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-05-2010, 00:18:21
ket cunin siper :D

Tom Boxer feat. Antonia - The Vibe ( Original Extended Mix ) (http://www.youtube.com/watch?v=8iIWdSQvj8Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Brentiani ne 09-05-2010, 11:40:30
kete gocen.. :D
David Guetta feat. Akon - Sexy Chick (The Sexy Chick Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=mPDO2cOOtgA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-05-2010, 21:33:18
Dreamm, Kenga, Shej, Spring, Honest....  :perqafim

A Woman's Heart - Chris De Burgh (http://www.youtube.com/watch?v=4rvglK7VKws&feature=related#)

rrusheeeeeeee...... ...  :perqafim  shume flm.

kjo per te gjithe. :)
 :D

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris (http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 11-05-2010, 11:29:17
honest per ty tessoro :puth

ticy & geea - hot .wmv (http://www.youtube.com/watch?v=cv9CM8rmVqI&NR=1#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 11-05-2010, 14:24:19
Fatjeta - Pash dy syte (http://www.youtube.com/watch?v=mkHpaZpr2QU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 12-05-2010, 14:48:12
per ate
Shpat Kasapi dhe V-ton--- Ti je ajo (http://www.dailymotion.com/video/x9o1zb)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-05-2010, 14:54:34
per ty

Marc Terenzi - Love to be loved (http://www.youtube.com/watch?v=XizkUw07wxE&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: fabio 30 ne 14-05-2010, 00:05:23
.....per Misss.......

Rondo Veneziano - Musica Fantasia (http://www.youtube.com/watch?v=u2JPOmljdvg&feature=related#)

......uroj te pelqej  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 11:16:55
Iggy Pop - In The Deathcar (http://www.youtube.com/watch?v=N1VvJtTAe3g#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 18:44:36

Woow Fabi me pelqeu shume  :) Te falenderoj  :engjell:

Kjo per ty  :)http://www.youtube.com/watch?v=BAo8ukIkxns&feature=related# (http://www.youtube.com/watch?v=BAo8ukIkxns&feature=related#)
[/quote]
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 14-05-2010, 21:03:13
per Lefterin cun persmari

Inno Inter - PAZZA INTER AMALA + TESTO (http://www.youtube.com/watch?v=PDztCvdsv5g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:40:19
per Honest dhe Milito ;)   :perqafim

Mika-Love Today (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=TOmYRpbjPuM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 11:41:42
per Honest dhe Milito ;)   :perqafim

Mika-Love Today (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=TOmYRpbjPuM#)

thnx dear ........... :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:47:56
thnx dear ........... :perqafim :perqafim

u a welcome   :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-05-2010, 12:11:00
Fundjave te kendshme te gjitheve! :perqafim

Liquido/ Narotic (http://www.youtube.com/watch?v=0hMfwgf2px4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 15-05-2010, 12:34:27
per Honest dhe Milito ;)   :perqafim

Mika-Love Today (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=TOmYRpbjPuM#)
flm motre  :perqafim
kjo per ty
wonderful life - Zucchero (http://www.youtube.com/watch?v=teWFnLqjnuY&playnext_from=TL&videos=BqxHl5bD8Mw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 15-05-2010, 12:37:27
per tessoron  :puth


David Bisbal - Como la primera vez (con Laurita) 2007 (http://www.youtube.com/watch?v=RLd72WzCmCw&playnext_from=TL&videos=m2C7pUcCGVQ#)

kalofsh mire honest :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Loadingg ne 15-05-2010, 13:24:09
per militon


2po2 - Ku po t'dhem (Official Video) 2oo9 | 2 High Records | (http://www.youtube.com/watch?v=FONQ_NNzaIo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 13:33:46
per tessoron  :puth


David Bisbal - Como la primera vez (con Laurita) 2007 (http://www.youtube.com/watch?v=RLd72WzCmCw&playnext_from=TL&videos=m2C7pUcCGVQ#)

kalofsh mire honest :puth

flm tesoro  :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2010, 14:01:14
..per veten e time :P :P

David Tavare - Summer Love (http://www.youtube.com/watch?v=jEMa2DIvxQA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 14:23:37
per ato/ata me sy boje qielli

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=7jfjIfO7BK8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 14:29:19
Ryan/Marissa - The Memory Will Never Die - The O.C (http://www.youtube.com/watch?v=Nn0EDzSCbWc&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:30:05
Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje (http://www.youtube.com/watch?v=d-JRLACTp8s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-05-2010, 14:41:49
degjoji me vemendje fjalete  kenges
Tu hai bucato la mia vita (http://www.youtube.com/watch?v=sdRtPxmzDME&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-05-2010, 14:43:01
veten time

Keri Hilson - Knock You Down ft. Kanye West, Ne-Yo (http://www.youtube.com/watch?v=p_RqWocthcc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-05-2010, 14:47:56
per ty prap
Quando....Quando... (http://www.youtube.com/watch?v=xhUfCTM6Dzw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 16-05-2010, 18:28:38
per tessoron  :puth

u2- live - with or without you (http://www.youtube.com/watch?v=_Ye8GLPUVsM&playnext_from=TL&videos=cQtBK7R32tM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2010, 18:32:16
per tessoron  :puth

u2- live - with or without you (http://www.youtube.com/watch?v=_Ye8GLPUVsM&playnext_from=TL&videos=cQtBK7R32tM#)

Lum Tesoro( Honest) qe te ka ty  :)

I soooo like this song.. :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-05-2010, 18:33:30
Lum Tesoro( Honest) qe te ka ty  :)

I soooo like this song.. :)ehhhhhhhhhhhhhh...e shte kenga ime  :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:41:58
Ho voglia di te - "La Paura Che..." (http://www.youtube.com/watch?v=31L2xS0jtxM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 23:42:59
Celine Dion & Luciano Pavarotti I Hate You, Then I Love You (http://www.youtube.com/watch?v=yv9xjkKmJjQ&feature=related#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 14:12:04
Shivaree - "Goodnight Moon" (http://www.youtube.com/watch?v=LRqUONe_aAI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2010, 14:18:06
..cunat e forumit i pershendes me kete  :D :)

song pussycat dolls-sway (http://www.youtube.com/watch?v=GXGwZsRb0jE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 14:19:36
pershendes gjithe gocat e forumit........:)

Vajzat e fshatit tim (http://www.youtube.com/watch?v=Es8Gclqe3Bs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 14:20:32
kjo per çunat.............. :P   


Kozma Dushi - Eja o shok (http://www.youtube.com/watch?v=72tI_bzOUlM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2010, 14:21:10
thnxx :D :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 14:22:53
thnxx :D :perqafim
:perqafim :perqafim

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-05-2010, 14:28:09
4 ALL...

My Baby You - MArc Anthony (http://www.youtube.com/watch?v=fzi2zkWKTfg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-05-2010, 10:23:43
per njonin

volevo dirti che ti amo (http://www.youtube.com/watch?v=ca9zdtzpSoQ&NR=1#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 19-05-2010, 11:57:50
per te tessoro :puth

Debi Nova - Drummer Boy (http://www.youtube.com/watch?v=-pumthUVlio&playnext_from=TL&videos=K5SmPh95ggQ#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 23-05-2010, 23:40:21
per njeren degjoje me kujdes
ALBAN SKENDERAJ - NJE HERE NE JETE (http://www.youtube.com/watch?v=dFDW-cS-xwc&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-05-2010, 00:06:30
per te gjithe qe jane on e off line  :P

Eneda Tarifa - Me veten (Top Fest 7) (http://www.youtube.com/watch?v=0PGGPFZnA2U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-05-2010, 12:23:01
per Militon ... ika une kalofsh mire vllai  :perqafim

Keri Hilson - Knock You Down ft. Kanye West, Ne-Yo (http://www.youtube.com/watch?v=p_RqWocthcc&feature=PlayList&p=70871902CBAE2D9D&playnext_from=PL&index=0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 24-05-2010, 22:03:07
ghost (http://www.youtube.com/watch?v=P_uBQ9jvAZU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-05-2010, 21:28:52
per njonin

Corazon Infinito (http://www.youtube.com/watch?v=1KKoVzROgDo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 12:15:00
vetem per njonin :d

Diana Krall, Elvis Costello & Willie Nelson - Crazy (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=F5BnCEPr7cU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-06-2010, 22:22:32
4 all....

Lionel Richie- I Call It Love (http://www.youtube.com/watch?v=SStp9rBedPU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 02-06-2010, 13:10:52
per dreamm

KENGE LABE. VELLAZERIMI - ME TY KENGE U DASHUROVA (http://www.youtube.com/watch?v=-ZQLk_hb-uI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2010, 13:38:10
Thnx Milito  :)

Ja po te kthej pershendetjen :D...e di qe do e pelqesh..  :)


NON PENSARE A ME (http://www.youtube.com/watch?v=jPy0ZXl_lNo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 02-06-2010, 19:01:01
Melanie Fiona - Monday Morning (LYRICS) (http://www.youtube.com/watch?v=9-9I9vTGSWA&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-06-2010, 13:34:52
per te dashuruarit e forumit... :)

♥♫ JOE COCKER - You can leave your hat on♥♫ (http://www.youtube.com/watch?v=kmRaC8tSHww&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 08-06-2010, 14:08:11
Per te gjith :)


MIKA - Relax, Take It Easy (http://www.youtube.com/watch?v=RVmG_d3HKBA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 10-06-2010, 00:27:14
e di vet
Senza Me Ti Pentirai (http://www.youtube.com/watch?v=3jCqHtmCdm0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-06-2010, 13:06:02
Kujt ti pelqeje....edhe domosdo...veten...


CHRISTINA AGUILERA - HURT (http://www.youtube.com/watch?v=ML_-d-UFOkg&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 16-06-2010, 18:41:18
opa jasha keng e bukur kjo siper :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 16-06-2010, 18:43:27
ju persh tgjithve me nje keng te ylli bakes pak mshum kete siper mu :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-06-2010, 19:24:47
Thnx Thnx.. :D

Kjo per Titi-n....me siguri te kujton shkollen :D ( I loveeee this song) :)


Pink Floyd - Another Brick in the Wall (http://www.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: sandrina ne 21-06-2010, 10:38:10
prsh gjithe ,,,inna  :D
Inna - Hot (http://www.youtube.com/watch?v=cbx5hDeIBt8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-06-2010, 12:33:35
Per Shejtanen...Nje dite saaaa me te mire sot...  :perqafim :perqafim

ARMIK - For Your Eyes - Romantic Guitar (http://www.youtube.com/watch?v=qRrYEskLTck#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-06-2010, 12:35:16
Per Shejtanen...Nje dite saaaa me te mire sot...  :perqafim :perqafim

ARMIK - For Your Eyes - Romantic Guitar (http://www.youtube.com/watch?v=qRrYEskLTck#)

thanks sweetie  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 21-06-2010, 15:43:42
persh me kengen jasha jasha kto3 siper Mu :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-06-2010, 00:15:47
Persh ata qe s'e kishin degjuar ende... jasha marseli... LOL

Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale ( Official Video ) HD (http://www.youtube.com/watch?v=4XyZca6fTTE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2010, 18:58:54
For zotin misterioz  :D.. :)

ANDRE RIEU - The godfather/Stranger in paradise(in Cortona) (http://www.youtube.com/watch?v=PXEmYzq8BgY&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mister x ne 02-07-2010, 19:01:52flm per rekomandimin por tani nuk jam ne forme per ta degjuar ...do ta degjoj ....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2010, 13:45:30
Kujt ti pelqej...se une kam mbet stuck duke degj.. :S

True Love - Armik (http://www.youtube.com/watch?v=VC4NM1BeS0Q&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2010, 15:25:32
Une e pershendes kete siper me kete kenge :D

baby if you give it to me-video clip (http://www.youtube.com/watch?v=PQ3-9s8uQTU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-07-2010, 18:48:16
per gjermanen
Shakira - Waka Waka (This Time for Africa) (The Official 2010 FIFA ... (http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 01:20:05
Per tifozat e gjermanise, po pati nai kokerr tek tuk ktu nforum :P

Conquest of Paradise - Vangelis (http://www.youtube.com/watch?v=FaOBOGA_PJ0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2010, 14:49:07
..Per ju qe jeni on line mom...:D edhe veten :P

Vengaboys - We're Going to Ibiza! (http://www.youtube.com/watch?v=MXXRHpVed3M#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 14:51:32
hahaha... sh flm dreamm. :perqafim
keto idera na duhen tani ne fakt... :S :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 15:06:46
Springen, Dreamm, Shej, Honest, Kengen (qe ka humbur), Parloten!

Desireless - Voyage, Voyage with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=MfHwbyg98NE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 15:08:45
flm miss... :perqafim
na duhet nje voyage keto kohe... :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2010, 15:09:09
missssss :perqafim thnx :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 15:13:25
Hajde goca organizojme ndonje voyage keto dite se nuk shtyhet... ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 15:14:28
une me duket se ne gusht do ta kem possible to travel... me heret snuk.. :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 15:18:10
Pse mi dreq nga do jesh?  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 15:20:04
e lidhur me tiranen... dashuri e pashuar deri ne vdekje... :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 15:29:26
Ske faj moj.... ;)

 :D :D

Lule te bukura ka tirona (http://www.youtube.com/watch?v=LupiW5oPtBY&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2010, 09:03:16
Njonin.. :D

ARMEND SHABANI & MIRSA i,e dashuruar (http://www.youtube.com/watch?v=uL57lV3MrtU&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-07-2010, 12:44:22
per te gjithe ata qe ndoqen me shume pasion ket kampionat :P

K'naan - Wavin' Flag [South Africa 2010 Official Theme Song] (http://www.youtube.com/watch?v=CxWX1yGcsHQ&feature=related#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-07-2010, 19:01:38
per te gjithe ata qe ndoqen me shume pasion ket kampionat :P
K'naan - Wavin' Flag [South Africa 2010 Official Theme Song] (http://www.youtube.com/watch?v=CxWX1yGcsHQ&feature=related#)

Shume flm e dashur! Te prsh me ket versionin me nancyn!  :)
Me fitore ishallaaaa.....  :D :perqafim

Nancy Ajram Ft. K'naan - Waving Flag (With lyrics) FIFA World Cup 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=FwNow14A-Zc
#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:02:49
Vetenn  :D :)..dhe kujt ti pelqeje.. :)

Dreams~ yiruma (http://www.youtube.com/watch?v=AyCDKKjO-Yo&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:20:38
Vetenn  :D :)..dhe kujt ti pelqeje.. :)

Dreams~ yiruma (http://www.youtube.com/watch?v=AyCDKKjO-Yo&feature=related#)

egoiste e poshter :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:23:42
hahhah he moj..se ty s'te ndaj dot nga vetja ;)
pastaj I miss some Dreams ^o) :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:26:25
e mire po ta fal :P kjo per ty  :perqafim

Moonlight (http://www.youtube.com/watch?v=T-86sKUPXYk&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:30:21
Ohhh God..Bless Ur Soul.. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:46:49
vetem per njonin :D

I got you baby (http://www.youtube.com/watch?v=r3NwD5G4ERM&NR=1#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 12:32:33
Mister X........... :)

Depeche Mode - Enjoy The Silence original (not live) (http://www.youtube.com/watch?v=dAN9sKlOZxE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 12:34:06
dreamm..... :perqafim

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mister x ne 07-07-2010, 12:34:40
Mister X........... :)

Depeche Mode - Enjoy The Silence original (not live) (http://www.youtube.com/watch?v=dAN9sKlOZxE#)

shume fort e don Mister x  :engjell:

por

edhe Mister X sa po me referohej se te don me fort :perqafim 
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 07-07-2010, 12:35:01
Nje kenge per gjithe gocat e forumit :D  lopa))

Mondy feat Tony White Akullore Origjinal HHD (http://www.youtube.com/watch?v=PWef9cGM1vU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2010, 18:29:25
dreamm..... :perqafim

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)

 :perqafim :perqafim

For U  :engjell:

Sting-Every Breath You Take (http://www.youtube.com/watch?v=6DFekWAxip4&feature=related#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2010, 18:31:22
 Sh. te pershendes  ^o) :)

Fields Of Gold Sting (http://www.youtube.com/watch?v=rCNJBopK25I&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:32:44
shume thnx  :perqafim te pershendes dhe une me ket dhe te uroj pushime te mbara ket vere  ;)

Residence DeeJays & Frissco - SEXY LOVE (Club mix) (http://www.youtube.com/watch?v=n2KKOc7ExEg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 13:07:13
prsh tipin ......... :)

Magic of Bollywood - I FEEL YOU (http://www.youtube.com/watch?v=r3xXpDZ_f4A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 13:17:54
prsh tipin ......... :)

Magic of Bollywood - I FEEL YOU (http://www.youtube.com/watch?v=r3xXpDZ_f4A#)

opppa opppa Tipi :P LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 13:19:39
opppa opppa Tipi :P LOL

po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 13:23:24
po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P

opppa oppaaaa i iku zeri tipit :P LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 13:26:15
opppa oppaaaa i iku zeri tipit :P LOL LOL

eshte zhytur ne mendime.....me sakte po shfrytezon gjithe imagjinaten   LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 13:30:36
hahahahaaa LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:04:35
prsh tipin ......... :)

Magic of Bollywood - I FEEL YOU (http://www.youtube.com/watch?v=r3xXpDZ_f4A#)
  rrofsh rrofsh mgjth kengen se kam hic qejf :P :P :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:05:06
po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P
te cili vesh ta thashe se nuk e mbaj mend ;) LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 15:05:27
  rrofsh rrofsh mgjth kengen se kam hic qejf :P :P :P


hahahhahahhaha po ti me the qe te pelqente more  :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:06:22

hahahhahahhaha po ti me the qe te pelqente more  :
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;) LOL LOL  nje nga ato edhe per kete kengen :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 15:07:43
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;)  LOL  nje nga ato edhe per kete kengen :P

aha.......ose une te kam ngaterruar me dike tjeter :P  LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:08:10
aha.......ose une te kam ngaterruar me dike tjeter :P  LOL
problemi yt ai jo i imi. ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 15:12:06
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;)  nje nga ato edhe per kete kengen :P

edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:13:15
edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL
  rri moj ti mos u perzje ne punet e te rriturve... :P :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 15:14:48
edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL

po ca faji kam une moj........... thjesht per nje gote vere e ftova.ky vuri shishen para e na beri tape :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 15:17:39
po ca faji kam une moj........... thjesht per nje gote vere e ftova.ky vuri shishen para e na beri tape :P

qenkan me keq sec duken ketu punet :P opaaaa opaaaaa LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 15:20:29
Qenka trash puna ketu...

Pershendes keto dy llafazanet me kengen :A kane uje ato burime" LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-07-2010, 14:32:41
per Tipin :D
Madonna - La Isla Bonita official video clip HQ.mpg (http://www.youtube.com/watch?v=xbLE3fZVh6w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-07-2010, 14:24:22
per te gjithe...:)

Celine Dion -Think Twice (http://www.youtube.com/watch?v=rriGtwl1oGE&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-07-2010, 14:44:54
Per dreamm :)
I adore the movie and the song! :perqafim

10th Kingdom wishing on a star (http://www.youtube.com/watch?v=NAOmsgt3yNo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 21-07-2010, 14:59:56
Spring and Dream   :)

Ace of Base-Beautiful Life (http://www.youtube.com/watch?v=Pyly3JtXoy4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-07-2010, 15:12:31
flm oqean :) :perqafim
prsh back! :D

Coldplay - Strawberry Swing (HD 720p) (http://www.youtube.com/watch?v=vlBjxlPzxCY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-07-2010, 11:38:30
per Dreamm dhe njonin  :D

♥♫GIOVANNI MARRADI - El Condor Pasa♥♫ (http://www.youtube.com/watch?v=GZdd1qYz4Ek&feature=related#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-07-2010, 16:43:19
Awwww thnx ju siper  :perqafim :perqafim
Do jua kthej pershendetjet me ndonje super kenge..pas pushimeve :D  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 17:05:44
per ku kshu dreamm havai :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-07-2010, 17:08:46
prsh dreamm, qe na e lagu tgjithve dhe po iken me pushime... :P
wish you a great time, sigurisht jo kaq crazy si kidi. LOL pak me embel.. :)
 :perqafim

Kid Rock - All Summer Long [OFFICIAL MUSIC VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=uwIGZLjugKA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2010, 17:15:26
Te gjitheve me kete..

Vedat Ademi - Koha skthehet (http://www.youtube.com/watch?v=y8ThUifcY_k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 17:22:49
baby spring dreamm...aysel & arash..QELE QELE...:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-07-2010, 18:02:53
u rrofsh ti! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 19:26:43
asgje ju lutem..rendesi ka qe te pelqeu :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2010, 09:53:59
Poni 2010 Fjala ime eshte Kenga Hit nga Albumi i Ri 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=Pzc3zllv5C4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-07-2010, 09:59:40
Per supergirlsat e forumit...
...mgjs we do cry! :-[

Supergirls dont cry (http://www.youtube.com/watch?v=vDB8AqFdk1s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: sandrina ne 28-07-2010, 16:54:41
per jugistet e forumit  :perqafim :perqafim :perqafim

KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-JANINO TE RRAPI FALE (http://www.youtube.com/watch?v=RRqUvOiOycM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 29-07-2010, 21:39:00
The Beatles - Hey Jude (http://www.youtube.com/watch?v=wM0IDLAntVM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-07-2010, 10:56:10
per spring dhe veten e ime se me pelqen shume kjo kenge .........:)

YouTube - Broadcast Yourself. (http://www.youtube.com/watch?v=fygBE8dNawU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-07-2010, 11:00:10
Rrofsh honest, e mu mplq shume... :) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 22:21:58
Prsh ata zgjuar dhe ne gjume...
Metallica - Wherever I May Roam (http://www.youtube.com/watch?v=UWlSw5Kb0dg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 22:24:47
Per at qe si ze gjumi...

Metallica - Sad But True (http://www.youtube.com/watch?v=l8BRbM52gpc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 22:26:06
Degjoni edhe kete....

Metallica - Sad But True (http://www.youtube.com/watch?v=l8BRbM52gpc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 22:44:40
Metallica - The unforgiven II [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=ea--faRAoBM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-08-2010, 17:31:10
Per ata qe jane me shupime... :(

Bella Luna - Jason Mraz (http://www.youtube.com/watch?v=FV0wZnQzuyI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 05-08-2010, 16:14:04
Dire Straits - Money For Nothing (Wembley Arena) (http://www.youtube.com/watch?v=hDpMqKSrr7Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Boreas ne 09-08-2010, 22:29:24
per gjithe shpirtrat e lire ....

Tingulli 3nt ft. Ermal Fejzullahu - I Kom . 2010 new. (http://www.youtube.com/watch?v=MIfo1fi1eg8&feature=related#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 09-08-2010, 22:42:57
per jugistet e forumit  :perqafim :perqafim :perqafim

KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-JANINO TE RRAPI FALE (http://www.youtube.com/watch?v=RRqUvOiOycM#)
;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2010, 22:57:14
Kush te doje ta degjoj.. :D

Careless Whisper (http://www.youtube.com/watch?v=bQtlrBziyzI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 09-08-2010, 23:06:21
baby un mund ta degjoj!..:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-08-2010, 23:51:26
Kush te doje ta degjoj.. :D

Careless Whisper (http://www.youtube.com/watch?v=bQtlrBziyzI#)

Maroj une per ket, rrofsh per pershendetjen! :D :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-08-2010, 11:23:31
Tony Ray feat. Outffit - Vejo Bonito (http://www.youtube.com/watch?v=kFlc5CDDncE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 12-08-2010, 11:35:33
prsh honest me kengen..altin myftari..ti apo fustani..:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 17-08-2010, 18:34:19
Persh... te gjithe te cilet pelqejne kete kenge....

pink floyd-another brick in the wall part(1-2-3) (http://www.youtube.com/watch?v=IGvkebKlM_4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2010, 22:03:19
Per te gjitha ato qe jane dhe ndjehen INDEPENDENT ;)

Ne-Yo - Miss Independent (http://www.youtube.com/watch?v=k6M5C-oKw9k#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 23:57:25
Per te gjitha ato qe jane dhe ndjehen INDEPENDENT ;)

Ne-Yo - Miss Independent (http://www.youtube.com/watch?v=k6M5C-oKw9k#ws)

Po e marr dhe une qe jam drejt asaj rruge... :P Flm! :perqafim

Pershendes ata qe e kane ndjere veten keq ndonjehere keto kohet e fundit dhe qe kane besuar se gjerat do behen me mire... lutesi))

Reamonn - Moments like this (http://www.youtube.com/watch?v=dMtxmkCuvuM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2010, 22:59:14
Persh njonin duke i thon..naten e mire e shko ne RR.S :D

Adelina Ismajli - Shko ne R.S (http://www.youtube.com/watch?v=jY7maSbAKOo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-09-2010, 11:00:28
per te gjithe shpirtrat fluide qe kane humbur rrugen .....


Fitnete Tuda - Rrugë (http://www.youtube.com/watch?v=zBLxUaHoRew#)

.....Të gjithë miqtë mi morën
Rrugët e kësaj bote

Kujtimet mi sjell era
Ditë të gjata, netë pafjetura
Mbeti kënga jonë e heshtur
Mbetën gjurmët tona në amshim

Vitet pas na lanë
Buzeqeshje të venitura
Atë që deshëm
Asnjëherë nuk e thamë

Rrugë, rrugë, rrugë
Rrugë që më ftojnë diku
Dhe më pyesin, më pyesin për ku
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 11:05:16
Kjo per ty Shej!  :engjell:

Elsa Lila '' Il Senso Della Vita '' (http://www.youtube.com/watch?v=js8tYx1rVmE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-09-2010, 11:06:17
Kjo per ty Shej!  :engjell:

Elsa Lila '' Il Senso Della Vita '' (http://www.youtube.com/watch?v=js8tYx1rVmE#)

grazie tesoro  ;) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-09-2010, 18:22:49
...per te gjithe te njohurit e mi ketu.. :)...dhe veten.. :)

E pelqej shuuuuume kete kengen...

Rumer - Slow (Out now on iTunes) (http://www.youtube.com/watch?v=jvYUfwMBCrU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 19:15:43
Flm dreamm... :D :perqafim
Per ty dhe ata qe e pelqejne... :engjell:

Yael Naïm - New Soul (http://www.youtube.com/watch?v=dtslwxL_Leg#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 21:18:13
Dreamm, Spring dhe gocat e tjera te forumit!  :perqafim

Travis - Sing (http://www.youtube.com/watch?v=G1f2M5G9KG8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 22:26:21
Dreamm, Spring dhe gocat e tjera te forumit!  :perqafim

Travis - Sing (http://www.youtube.com/watch?v=G1f2M5G9KG8#)
Ja kisha nevojen kesaj kenge tani... :)
 :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:03:50
Kato feat. Jon - Turn The Lights Off (Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=3NkjxTJQCZE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-09-2010, 18:12:43
Prsh te gjithe ata qe me duan dhe i dua dhe miss ne vecanti... :D

Forever young (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=aScxqR29Ur0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 22:48:48
 :D

Springen me: The Script - Breakeven

Ps. Gjeje vet ne youtube se s'kam mundsi tani! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 01:58:43
Flm sh e dashur...

Tani me thuaj... :-[

What Do You Want From Me - Adam Lambert Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Gt3yBQf7LqM#)


LOL LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2010, 02:05:09
Kete siper me kengen

2po2 ft. Dafina dhe Tuna - Vibe :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:07:00
2po2 ft. Dafina dhe Tune - Vibe :D

Po qe s'je aq i keq thelle thelle ti... LOL
Shume flm! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2010, 02:08:13
He te pelqen ? :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-09-2010, 02:09:05
Ahahahahah ta kisha treguar une qejfin por......koha me shi! LOL

Springen me kengen: Tio Cruz - I'm only gonna break you heart

LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:11:27
Me siguri e ke kuptu ne menyre plotesisht intuitive qe me pelqen... :-[ :P

Nuk te ka ndihmuar fare fakti qe e kam pas nenshkrim per ca kohe... nuk besoj jo... LOL

Na tprsh dhe une, qe tmos mendosh se jam pa edukate... :P

Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale ( Official Video ) HD (http://www.youtube.com/watch?v=4XyZca6fTTE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:12:14
Ahahahahah ta kisha treguar une qejfin por......koha me shi! LOL

Springen me kengen: Tio Cruz - I'm only gonna break you heart

LOL

Mire qe s'pershendete me ate.. dirty picture, se do ta kisha marre per keq.. :-[

 LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2010, 02:13:10
Kam intuiten e persorur une prandaj :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-09-2010, 02:15:27
ju pershendes te gjithve ju qe jeni tash ne forun

LOL LOL
http://www.youtube.com/watch?v=H5CvStVL8Jc
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:18:06
Yyyyy anessa... sa shekuj pa e nigju ate kengen... LOL
Rrofsh... :perqafim

Do e kesh per Charlien dhe Bernin se une me missin vallai i kemi presh floket... LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-09-2010, 02:19:40
loooooooooool...... ..eee ja degjoje :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2010, 02:20:23
Hahah edhe une po sa i ka shkurtu tek berberi  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:22:39
Prsh Charlien dhe Bernin me kete kenge kuptimplote... :D

Shpat Kasapi - Axhamiu (http://www.youtube.com/watch?v=-a08EMT71jE#)

Kurse gocat me kete.... LOL

Shpat Kasapi - Fisnike (http://www.youtube.com/watch?v=ONE2asascYA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-09-2010, 02:26:03
LOL LOL mos e nguc shpatin s:P

Miss dhe Spring
http://www.youtube.com/watch?v=7NLX_UZ3FcI
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 02:29:17
Shpati eshte si njeri qe njof une me Missin, te ref e ben shume sher e... LOL

Flm aness per mendimin dhe mundimin... :D :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-09-2010, 02:30:01
me kete ju pershendes gjithve...kjo me pelqen shuuuuuuum
http://www.youtube.com/watch?v=6NvmVIvfpMM&feature=related

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-09-2010, 02:33:31
me kete persh gjith shqiptaret
http://www.youtube.com/watch?v=FShoLqMPQq8
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-09-2010, 03:40:56
Shpati eshte si njeri qe njof une me Missin, te ref e ben shume sher e... LOLhahahhahhahaha LOL


Spring prite kete... :D Po e degjoj tek Amc Love Radio!

Alphaville - Forever Young (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=RHIIATt0BaM#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 03:43:45
Flm shume... :)

Ket e kam pas fiksim une dikur te amc-ja... :-[

Century - Lover Why (http://www.youtube.com/watch?v=jhwJiXXCigU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 04-09-2010, 03:49:00
Shume e bukur!  :) Vazhdon ta jape!

Ka kohe qe se degjoj kete My favorite!   ;)


Everything with Lyrics Michael Buble (http://www.youtube.com/watch?v=-1WhcLDEEDQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 03:50:50
Eeee, e bukur eshte, le qe ashtu jane t'gjitha nga zeri tij... :)

Kape dhe kete, kujtimet e amc-se akoma. :D

Morris Albert - Feelings (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=qLP958zpnLU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-09-2010, 19:30:52
Per Fabin kam kohe qe se shoh knej

nana mouskouri - a place in my heart (http://www.youtube.com/watch?v=iAUwAKFBnyQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-09-2010, 19:59:11
Per ata qe kane qejf Shopenin dhe ditet me shi... :)

Gazebo - I Like Chopin (Extended 12" 1988 Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=8vduHR8qbkk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-09-2010, 00:01:42
Bonfire - You Make Me Feel (http://www.youtube.com/watch?v=ir-BF571APM#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-09-2010, 12:27:55
Per Shej... :-*

Kansas - Dust In The Wind (http://www.youtube.com/watch?v=tH2w6Oxx0kQ#)

"Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away, all your money won't another minute buy

Dust in the wind, All we are is dust in the wind..."
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-09-2010, 12:43:39
Per Shej... :-*

Kansas - Dust In The Wind (http://www.youtube.com/watch?v=tH2w6Oxx0kQ#)

"Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away, all your money won't another minute buy

Dust in the wind, All we are is dust in the wind..."


thanks  :perqafim  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-09-2010, 18:28:23
Per ata qe kane qejf Shopenin dhe ditet me shi... :)

Gazebo - I Like Chopin (Extended 12" 1988 Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=8vduHR8qbkk#)

:)  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 06-09-2010, 19:07:24
Misss meqe te pelqente... :D

Tracy Chapman - You're The One (http://www.youtube.com/watch?v=JUJOLIOgEFk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-09-2010, 19:21:09
Thnx Loca!  :)  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2010, 16:06:14
..per te gjitha femrat e forumit... :)

Woman- John Lennon (http://www.youtube.com/watch?v=BgPwCN0NAAE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-09-2010, 16:25:09
Flmm D :perqafim

Kujt ti pelqej kjo.. ;)

Besa- engjujt te vrasin njelloj(Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=gKNvWt7Tevc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 07-09-2010, 17:04:47
flm dreamm  :D .....  delight mua me ka pelqeyer shum,ka kohe qe se kam degjuar :D

ju pershendes :D
http://www.youtube.com/watch?v=YXErqIDRuBE
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 07-09-2010, 21:37:24
Dance me to the end of love Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=4UP6kDq0Uhw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Hektori111 ne 07-09-2010, 21:39:42
Metallica - Turn The Page (Song And Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=sMqNFAU0tOw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2010, 21:59:50
Dance me to the end of love Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=4UP6kDq0Uhw#)

..zgjedhje e bukur :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:28:43
titi te prsh
http://www.youtube.com/watch?v=5llvztwR-BE
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:31:31
justA te persh LOL LOL LOOOOOL
http://www.youtube.com/watch?v=xd12hR68sWM&NR=1&feature=fvwp
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-09-2010, 00:45:26
Ellie Goulding & Erik Hassle - Be Mine [Robyn Acoustic] (http://www.youtube.com/watch?v=6ovW5HmRoGE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 17:40:08
prsh forumistet ne linje  :)
http://www.youtube.com/watch?v=-GUCBTmsqic
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 11-09-2010, 21:30:21
Per te gjithe

Debussy, Clair de lune (piano music) (http://www.youtube.com/watch?v=LlvUepMa31o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:17:17
Flm gocat lart, ju prsh! :perqafim

Judy Garland - Over the Rainbow 1955 (http://www.youtube.com/watch?v=MXJ2Q0F8H80#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:23:42
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 14:26:53
per te gjithe çunat e forumit ...... :D :D :D

Sasha Dith - Russian Girls (Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=3fnL4Sib8gs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 13-09-2010, 14:34:56
Kush ta pelqeje!  ;)

Gary Moore - Still Got The Blues (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 15:04:27
Kush ta pelqeje!  ;)
Gary Moore - Still Got The Blues (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw#)
Flm shum! :D

Per ty! :engjell:

Duran Duran what happens tomorrow (http://www.youtube.com/watch?v=v_78yVQ_3yE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 13-09-2010, 15:09:01
Me pelqen, thnx!  :)

Degjo kete!

Phil Collins - True Colors (http://www.youtube.com/watch?v=NbS8JK4TS8Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 13-09-2010, 17:30:16
Misss ... per ty perq

Coldplay - The Scientist Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=_fkOsmdSM0A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 13-09-2010, 17:33:09
Per Spring...meqe lov it ket :D

Coldplay - Trouble [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=nMJuHUine5k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:01:45
Per Spring...meqe lov it ket :D
Coldplay - Trouble [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=nMJuHUine5k#)
Fenks Loca, per ty meqe e lov dhe ket une... :D

Paolo Nutini - Candy - Official video (http://www.youtube.com/watch?v=ccZgxmxm32k#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:32:44
Pershendes Missin dhe Snowy-n me kete kenge..... :D
Xeni - Vet me the te dua (Albanian song) (http://www.youtube.com/watch?v=7w8QuwtcpZU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 23:33:51
prsh kete lart  :D :D

Sandra & Louis Bernadess - Hello (Prod. By DeepSide Deejays) (http://www.youtube.com/watch?v=BmMMmSsntnM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:35:23
Lefterin ne shenje falenderimi per pershendetjen qe na beri... :P


Alen Islamovic i Indira Radic - Lopov (http://www.youtube.com/watch?v=hYbVQjnw1bQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-09-2010, 23:52:19
snowy
http://www.youtube.com/watch?v=M3xbbd69T2A
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:53:52
Rrofsh anes, :perqafim
ja ta nigjojm iher! :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-09-2010, 23:54:09
justA
http://www.youtube.com/watch?v=wgRCJPs2ZKA
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-09-2010, 23:56:45
misss
http://www.youtube.com/watch?v=wlFjPXeZW9c
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 13-09-2010, 23:58:23
Flm Lefto per prsh! :D


Vete me the....po po! :D

Flm Anesaaa  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:59:46
Eee pershendes kushdo qe e pelqen kete kenge.... :D


Lepa Brena - Seik 1985 SPOT (http://www.youtube.com/watch?v=VvZiEhD0vmE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-09-2010, 00:00:25
 dreamm :)
http://www.youtube.com/watch?v=nAdaQhitdKg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 14-09-2010, 00:06:11
justA
http://www.youtube.com/watch?v=wgRCJPs2ZKA


flm aness  :perqafim :perqafim


un ty me tose- soba za taga ,,mesiguri qe dot pelqej  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:07:36
T'gjithve qe jeni ktu... :D
Kush e kupton tna thote nai llaf, per ca ben fjale kjo kenga... :-[

Adrian & Stana - Cik pogodi (http://www.youtube.com/watch?v=C9PKMvBX92E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:09:38
hahahaha..E kuptoj une ama te te tregoj ne vesh...ose me mire ti me trego ne vesh.... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:10:29
Ka shpik Zoti dhe google translator e?... :P
Mos me detyro...  :-[ :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:11:12
hahaha...Ti ia kalon edhe asaj gogoles...LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-09-2010, 00:11:55

flm aness  :perqafim :perqafim


un ty me tose- soba za taga ,,mesiguri qe dot pelqej  :engjell:
http://www.youtube.com/watch?v=kkEhUH3783c
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-09-2010, 22:43:13
tironsat :perqafim
http://www.youtube.com/watch?v=1pD98fOG88E&p=0C15CA86687C6530&playnext=1&index=31
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-09-2010, 22:44:15
 ;)http://www.youtube.com/watch?v=fwMwH02_Ek4&p=0C15CA86687C6530&index=33&playnext=2
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 22:44:33
tironsat :perqafim
:-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 14:06:21
Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka Kjo nate sa nje Jete(full clip) (http://www.youtube.com/watch?v=SPcEOrYMVF0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 14:46:14
Jete makaber, pa pike intimiteti! :-[ :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 15-09-2010, 15:52:12
Pershendes Delight!  ;)

Archive - Fuck you (http://www.youtube.com/watch?v=A4gBzUwo6Iw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 14:37:57
Per honest :P

The Underdog Project - Summer Jam (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=J7drvhZwPcs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lilly ne 16-09-2010, 17:41:36
Pershendes te gjithe  :)

Vace Zela - Rrjedh ne kenge e ligjerime (http://www.youtube.com/watch?v=h9WRDRMqRw0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 21:44:48
Pershendes Lilly-n qe ju bashkua radheve tona se fundmi! :D :engjell:

Stand by me~Ben E. King [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=HoScHDFuIU4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lilly ne 16-09-2010, 21:48:43
Te falemnderit ѕησωу ѕку  :engjell:

Kjo per ty  :)

The Beatles - Yesterday (http://www.youtube.com/watch?v=lwS_YDzxH3M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-09-2010, 22:59:52
Bonfire - You Make Me Feel (http://www.youtube.com/watch?v=ir-BF571APM#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-09-2010, 00:28:35
 :D

Taylor Swift - You Belong With Me (http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 20-09-2010, 15:35:01
Guns N' Roses - November Rain (http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 10:56:35
Dreamm

Palladio (http://www.youtube.com/watch?v=9sluHJGcxek#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2010, 18:46:58
 :perqafim :perqafim

Per Shejtanen...

Mariah Carey - Hero [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=FVhrIfaPKxw#)

...So when you feel like hope is gone,
Look inside you and be strong,
And you'll finally see the truth that a hero lies in you....


It's a long road,
When you face the world alone,
No one reaches out a hand for you to hold,
You can find love,
If you search within yourself,
And the emptiness you felt will disappear.

Lord knows,
Dreams are hard to follow,
But don't let anyone tear them away,
Hold on,
There will be tomorrow,
In time you'll find the way....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 19:03:32
Per te gjithe


George Michael - Wild is the wind (http://www.youtube.com/watch?v=zRJlu9BhX-w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-09-2010, 23:07:32
Per te gjithe

George Michael - Wild is the wind (http://www.youtube.com/watch?v=zRJlu9BhX-w#)

Per ty! :perqafim

Nina Simone - Don't Let Me Be Misunderstood (http://www.youtube.com/watch?v=9ckv6-yhnIY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:16:07
:perqafim :perqafim

Per Shejtanen...

Mariah Carey - Hero [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=FVhrIfaPKxw#)

...So when you feel like hope is gone,
Look inside you and be strong,
And you'll finally see the truth that a hero lies in you....


It's a long road,
When you face the world alone,
No one reaches out a hand for you to hold,
You can find love,
If you search within yourself,
And the emptiness you felt will disappear.

Lord knows,
Dreams are hard to follow,
But don't let anyone tear them away,
Hold on,
There will be tomorrow,
In time you'll find the way....


sorry e pashe me vonese thnx me pershtatet :perqafim :perqafim

hmm kjo per ty

Dreams~ yiruma (http://www.youtube.com/watch?v=AyCDKKjO-Yo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2010, 23:18:11
Cheryl Cole - Parachute ( Official Music Video ) [ HD, Lyrics ] (http://www.youtube.com/watch?v=FsRDaeDzAaI#ws)

Kjo per Shej...se kerkoi parachute me duket :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:20:47
Cheryl Cole - Parachute ( Official Music Video ) [ HD, Lyrics ] (http://www.youtube.com/watch?v=FsRDaeDzAaI#ws)

Kjo per Shej...se kerkoi parachute me duket :P

hahahaa e poshter  :perqafim

kjo per ty qe je ne endrrat e cdo mashkulli

Yanni - One Man´s Dream (http://www.youtube.com/watch?v=ubTveCihjoQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-09-2010, 01:17:44
kujt ti pelqej :D
http://www.youtube.com/watch?v=7NgdKrPc4-s&feature=player_embedded
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lilly ne 22-09-2010, 01:23:58
Per ty! :perqafim

Nina Simone - Don't Let Me Be Misunderstood (http://www.youtube.com/watch?v=9ckv6-yhnIY#ws)


Flm ѕησωу ѕку  :perqafim


Kjo per te gjithe, per nate te mire  :perqafim


Nazmi Belica-Strugane- (http://www.youtube.com/watch?v=3p0yeaAdDRY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-09-2010, 12:30:30
per miqte qe jetojne larg  :)

L'anno che Verrà - Lucio Dalla e L'Orchestra Scarlatti di Na (http://www.youtube.com/watch?v=9OEwHN9w2H0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2010, 13:57:29
Dreamm

James Morrison - Broken Strings ft. Nelly Furtado (http://www.youtube.com/watch?v=26PAgklYYvo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-09-2010, 14:22:57
per miqte qe jetojne larg  :)

L'anno che Verrà - Lucio Dalla e L'Orchestra Scarlatti di Na (http://www.youtube.com/watch?v=9OEwHN9w2H0#)

 :perqafim

Veli Sahiti - TRIX, "Shiu pranveror" (http://www.youtube.com/watch?v=YujxELcyFcw#ws)

per te gjithe miqte  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-09-2010, 14:31:25
Pershendes mister x me kete kange ;)

Dervish Shaqa - Tan Kosova Mbulue ne Tym (http://www.youtube.com/watch?v=FspmKMTOIyg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: mister x ne 22-09-2010, 14:33:24


sa rrenjet e thella i kish pas ky mister x edhe ne KosoveTitulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 22-09-2010, 14:35:43
Pse mo, a larg po te duket ty Kosova.......... nje kufi kinse kemi ndermjet .........
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2010, 16:57:33
Dreamm

 :engjell:  :puth

E di qe te pelqen kjo ;)

Pixie Lott - Mama Do (http://www.youtube.com/watch?v=3sFiYvvcP0c#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 24-09-2010, 09:35:54
Goo Goo Dolls - Iris (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-09-2010, 12:10:20
Wonderwall (http://www.youtube.com/watch?v=6hzrDeceEKc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 25-09-2010, 13:53:30
Kush pelqen kenget e ketij kengetari! ;)

Telling Stories - Tracy Chapman w/ Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=nvN4cWE7Urs#)
Titulli: Muzike pershendetese ...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 25-09-2010, 20:18:42
Ju pershendes te gjitheve !!!

http://www.youtube.com/watch?v=N-IV1P458NY
Titulli: Muzike pershendetese ...
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-09-2010, 20:33:43
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 15:37:25
per te gjithe djemte e forumit...........  :D :D

Pittsburgh Slim Girls Kiss Girls (http://www.youtube.com/watch?v=MLPddovxGJI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 15:47:30
Per miss... ;)
:-*

Tom Petty - Free falling (http://www.youtube.com/watch?v=HRLwIM_CwdI#)

And I'm freeeeeeeee!
freeeeee falling............ :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 26-09-2010, 16:51:15
I'm freeee  :fershellime

Rrofsh Spring!   :lule

Kjo per ty!  :D

Save The Last Dance For Me - Michael Bublé / with Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=1tXUxVWtyaU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 17:11:08
LOL

Shume flm! :D
perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:19:39
per kengen time dhe dreamm

Bolero (http://www.youtube.com/watch?v=gdL2pQiDdvY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 21:28:14
Aerosmith - Cryin' (http://www.youtube.com/watch?v=qfNmyxV2Ncw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: alegri ne 26-09-2010, 21:31:01
per te gjithe  forumiste e forumiste

Last Summer / Nicko - Nikos Ganos (HQ - Official Video Clip 2010) (http://www.youtube.com/watch?v=mNFn_yejkS4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 22:06:21
per te gjithe  forumiste e forumiste


fenkju ... shijet muzikore s ti dime akoma por po perpiqem njehere :P

kjo per ty
Edward Maya - This is My Life ( Official Second Single ) (http://www.youtube.com/watch?v=1EVE9YrHxt8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: alegri ne 26-09-2010, 22:17:56
thnx shej

per ty

Cumbia - Jose Delgado Remix [Cyberx & Manolow] (http://www.youtube.com/watch?v=jucmXLev4Ls#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:18:24
Per alegrin, adrenalinen, rumin dhe kokainen. :D
Edhe per shejin e per mu qe i kemi qejf kto gjona... :P

Maracaibo (http://www.youtube.com/watch?v=bQqEPN08IKQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 22:19:45
Per alegrin, adrenalinen, rumin dhe kokainen. :D
Edhe per shejin e per mu qe i kemi qejf kto gjona...

Maracaibo (http://www.youtube.com/watch?v=bQqEPN08IKQ#)

grathias amore ... ej ma prezanto mua ket kaca rumin :P LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:27:55
Per momentin jemi pak si hollshem. :D
Po do e gjejme mundesine sidoqofte... ;) :P

Blur - Song 2 (http://www.youtube.com/watch?v=TByqESZekxc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 22:29:49
Fool's Garden - Lemon Tree (http://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 22:41:08
Per ju qe jeni online mom. :)

ADELE - 'Make You Feel My Love' (http://www.youtube.com/watch?v=0put0_a--Ng#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 22:55:14
per ty dreamm.........  :)  :perqafim

What a Wonderful World - Louis Armstrong (http://www.youtube.com/watch?v=RAZqjsSZphE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 22:56:08
 :perqafim Thnx Honest.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2010, 23:02:17
Ju persh juve qe te ju pelqej kjo..

Amy Winehouse - You Know I'm No Good (http://www.youtube.com/watch?v=b-I2s5zRbHg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2010, 23:04:18
E pershendesh kete siper me kenge .... me kete kenge pra :D

Soulja Boy Tell'em - Kiss Me Thru The Phone ft. Sammie (http://www.youtube.com/watch?v=47Fbo4kU2AU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 00:59:27
ja dhe kte per sky...........  :D :D

Bubrrec (http://www.youtube.com/watch?v=XRM21FFTSF0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:03:49
Flm shume. :D
Per honest me respekt... LOL

Alex C. - Du bist so Porno ft. Yass (http://www.youtube.com/watch?v=JSRh1vx-Vho#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 01:06:06
Flm shume. :D
Per honest me respekt... LOL

Alex C. - Du bist so Porno ft. Yass (http://www.youtube.com/watch?v=JSRh1vx-Vho#ws)

snuk kshu une.............e du me titra. e vetmja pjese qe kuptoj eshte ajo ohooho  LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:08:37
Spaska me titra, ik provoje me perkthim goglash iher... se mbase kupto nai gjo... :D
merre si kompliment dmth, ska qellim negativ kenga... LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 01:11:11
LOOOOOOOOOOOL   

ka ndonje prsh per mu??? hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 01:13:09
Spaska me titra, ik provoje me perkthim goglash iher... se mbase kupto nai gjo... :D
merre si kompliment dmth, ska qellim negativ kenga... LOL

as qe e vija n'dyshim iher........qekur m'ke prsh me respekt t'madh  :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:13:38
ka ndonje prsh per mu??? hmmmmm:

Po, per anesen, me sinqeritet, jashte cdo gallate. :D

Cat Stevens-Wild World (http://www.youtube.com/watch?v=y8pvXLVu8Yk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:14:31
as qe e vija n'dyshim iher........qekur m'ke prsh me respekt t'madh  :D :D

i madh nuk ishte, po ishte respekt sidoqofte... LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 01:16:56
i madh nuk ishte, po ishte respekt sidoqofte... LOL

po respektin e kishe ti.....ate pjesen e madhe e kishte kenga  :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 27-09-2010, 01:17:14
Njeren!  ;)

OneRepublic - Marching On (http://www.youtube.com/watch?v=qih7jd0m0yI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 01:17:37
Po, per anesen, me sinqeritet, jashte cdo gallate. :D

flm mii zemer ma bere zemren mal ma bere :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:18:14
Njeren!  ;)

OneRepublic - Marching On (http://www.youtube.com/watch?v=qih7jd0m0yI#)

Oooooo.... thuje qe e ke per mu se u bona xheloze... :-[ LOL

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 27-09-2010, 01:20:58
Po se kisha per ty, por ti ke vendin tend gjithsesi! LOL

Mbi te gjitha Jeta eshte e bukur! LOL LOL


Per ty mi ishte!  :engjell: (kshu je) LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:22:28
Mbi te gjitha Jeta eshte e bukur! LOL LOL

Welcome to the club! LOL

Jeta vazhdon programin... :D

:-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:28:53
per frankofonet e forumit  ;)

Et si tu n'existais pas - Joe Dassin (http://www.youtube.com/watch?v=bHUH8cP7p90#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 10:34:31
per te gjithe forumistat

Whitney Houston (http://www.youtube.com/watch?v=HGC003Xz3CY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:53:45
per te gjitha ata qe besojne akoma te mrekullite

When you believe - Whitney houston and Mariah carey (http://www.youtube.com/watch?v=xJFVY4lPEbA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 16:05:13
per SHEJ

Elvana Gjata- Vetem ty te kam (http://www.youtube.com/watch?v=jGTGoN91-8k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 16:11:50
grathias ... kjo per ty


Buddha Bar (Arno Elias) - Corazon (http://www.youtube.com/watch?v=n5FBUxb5mE4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 16:30:34
per te gjitha ata qe besojne akoma te mrekullite
When you believe - Whitney houston and Mariah carey (http://www.youtube.com/watch?v=xJFVY4lPEbA#)
Flm, flm!  :perqafim
Ju prsh dhe une te gjitheve... :)

I Believe i can fly lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=LbUpPVOEkdA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 16:32:49
per SHEJ

Elvana Gjata- Vetem ty te kam (http://www.youtube.com/watch?v=jGTGoN91-8k#)

1 pyetje ku e gjete ket kengen :D lool
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 16:38:31
ne you tube
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:21:11
Flm, flm!  :perqafim
Ju prsh dhe une te gjitheve... :)

I Believe i can fly lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=LbUpPVOEkdA#)

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Amy A. ne 01-10-2010, 01:22:42
Nje pershendejte per te gjithe :

Juliana Pasha & Luis Ejlli - Sa e shite zemren (Kenga Magjike 2010) (http://www.youtube.com/watch?v=9tCdHMZ8Bms#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: varisa ne 01-10-2010, 13:03:52
Pershendetje per gjithe forumistethttp://www.youtube.com/watch?v=u2Bd2lSWefg
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: varisa ne 01-10-2010, 13:04:28
Mehrzad Marashi - Don't Believe (http://www.youtube.com/watch?v=u2Bd2lSWefg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: varisa ne 01-10-2010, 13:06:01
Mehrzad Marashi - Ich kenne nichts [HD] + Heiratsantrag (http://www.youtube.com/watch?v=KY6Djvk_Mkc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-10-2010, 17:09:00
Pershendes tetoraxhinjt... :engjell:

Evanescence - October (http://www.youtube.com/watch?v=GtVjKts9sGY#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-10-2010, 15:56:49
per SKY  :perqafim ika une sweetie kalofsh bukur puffff

Daniel Merriweather- Impossible Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=YkXOfuS5T7c#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lilly ne 02-10-2010, 16:18:00
Edhe nga une nje pershendetje per te gjithe  :)


The Gossip - "Heavy Cross" (http://www.youtube.com/watch?v=KLLxdcrk0-s#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-10-2010, 16:24:40
ciao lilly  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-10-2010, 16:25:45
per SKY  :perqafim ika une sweetie kalofsh bukur puffff

Daniel Merriweather- Impossible Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=YkXOfuS5T7c#noexternalembed)

 :pafshim puf puf una! :-*
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-10-2010, 16:29:03
Tung Lilly dhe kush eshte verdalle... :)

Come e straordinaria la vita Dolcenera (http://www.youtube.com/watch?v=CyhhLV0wcIc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-10-2010, 16:41:55
nuk me shikon un jam :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-10-2010, 16:59:47
Pershendes Misss, te pangopuren... :D
Fiks per ty... insejshëbëll*... LOL

Darren Hayes - Insatiable (http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-10-2010, 17:03:23
persh justa e anesa me kengen ku jeni :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-10-2010, 17:08:45
Pershendes Misss, te pangopuren...
Fiks per ty... insejshëbëll*...

Darren Hayes - Insatiable (http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8#ws)

Flm  :D

Kjo per ty.... LOL

ps. Plus qe e di qe edhe te pelqen shume LOL

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna (http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-10-2010, 17:14:11
Kjo per ty.... LOL

ps. Plus qe e di qe edhe te pelqen shume LOL

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna (http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U#ws)

Obobo... ta paca borxh! ^o)

Po c'ne se une po sillem mire, s'po bej gabime... :-[ :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-10-2010, 17:17:49
Per rrushen time qe e kam 1-sh!  :D  :perqafim

Tracy Chapman - You're The One (http://www.youtube.com/watch?v=JUJOLIOgEFk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-10-2010, 17:20:05
Per rrushen time qe e kam 1-sh!  :D  :perqafim

Tracy Chapman - You're The One (http://www.youtube.com/watch?v=JUJOLIOgEFk#)

Tani po! :D
Flm shumeee... :perqafim

"I'm sure in my heart, happy and free." yll))
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-10-2010, 21:57:08
nje pershendetje te ngrohte per Bernin   :D :D :D :D

Edi Rama & West Side Family - COHU (http://www.youtube.com/watch?v=UYPLT67WHHk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-10-2010, 22:15:35
Veten...dhe kush t'a pelqeje.

fallen for rain (http://www.youtube.com/watch?v=S_FeeXHVR88#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 05-10-2010, 00:13:48
justA

VESA LUMA - Dhe per per mua do te kete nje zemer (http://www.youtube.com/watch?v=QaewHapxscg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-10-2010, 00:18:20
Per kujt i bie rruga ta shohe... :-[

ATB - What About Us (Official Video HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=Rv9hfuocvEI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 05-10-2010, 00:21:04
justA ;)

Elvana Gjata - Te Kam Xhan (http://www.youtube.com/watch?v=ZYmPJouUrBI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-10-2010, 00:22:10
Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna (http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U#ws)    spring ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-10-2010, 00:24:55
Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna (http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U#ws)    spring ;)
Rrofsh sterio... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 05-10-2010, 00:48:25
hahahah rrushe edhe Tipi kete kengen, po ky ku e dinte qe te pelqen? LOL


Kjo per ty....  ;)

Whitesnake- Is This Love (http://www.youtube.com/watch?v=6G3Exb1WN4U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-10-2010, 00:54:05
Do ja kesh thene ti mo, si spiune qe je... :P
Upupupu... ku ma gjete whitesnake n'ket ore se na terrbove! :-[
:-*

Per ty kjo, mua mpelqen shume... :)

David Gray - Sail Away (http://www.youtube.com/watch?v=ryoykj8us00#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 05-10-2010, 16:16:34
 :perqafim

Prsh The Beatle_dashesit....  ;)


Let It Be - The Beatles - Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=0714IbwC3HA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-10-2010, 00:09:03
prsh kto gocat me lart  :D LOL

Ciljeta & Ingrid - Puci Puci (New Official Clip) (http://www.youtube.com/watch?v=a348W8BxedQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:13:03
Edhe une kto gocat lart pershendes... :D

Tingulli Trent ft Ermal Fejzullahu - I Kom (Official HD Videoklipe) - Full Version (http://www.youtube.com/watch?v=shTPJXxfzlY#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:14:12
Keto te 2-ja lart dhe une!  :D :D

2po2 feat. Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe ( Official Video ) (http://www.youtube.com/watch?v=d5xZK6lGy1M#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-10-2010, 00:16:40
ja dhe nje prej meje  :D per kto gocat punetore  :D

Vajzat e fshatit tim (http://www.youtube.com/watch?v=Es8Gclqe3Bs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:17:29
O honest... nuk ki flow hic ti! :-[ :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:18:40
Me pelqen ajo Honest!  :D ;)


Per ju mi çupani kjo!  :D


Bon Jovi: Diamond Ring - Live (http://www.youtube.com/watch?v=-g29MRQxuFM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:20:05
Shume flm... na lodhet! :-[
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:22:53
hahahhahaha

Flm per lodhjen apo kengen?  :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:25:10
Shume flm per kenget, boll nashi se na lodhet... :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:28:35
 :-[

Sting - Englishman In New York (http://www.youtube.com/watch?v=BMXCPANHeYM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:29:29
:-[

Sting - Englishman In New York (http://www.youtube.com/watch?v=BMXCPANHeYM#)

Kush u lodh ktu? :D

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-10-2010, 00:29:49
Shume flm per kenget, boll nashi se na lodhet... :D :P

ncncnncnncncnc si jane bo robt n'ditet e sotme mor zot..........shnet i thu,plac t'thone   :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:32:18
ncncnncnncncnc si jane bo robt n'ditet e sotme mor zot..........shnet i thu,plac t'thone   :D

Ncncnc... jo mi s'ka mo njerezillik sot... :-[
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:35:26
Hiç moj hiç  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:36:48
Ju pershendes per inat te atyre qe u lodhen kaq shpejt... :P

Duran Duran - Come Undone (http://www.youtube.com/watch?v=SFbDhbl3QPY#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-10-2010, 00:38:01
kush u lodh ktu mi...?  ^o) hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:40:14
uaaa Duran Duran kisha ne mendje dhe une  :D

por kete  ;)

Duran duran:view to kill (http://www.youtube.com/watch?v=fsiBhQ60rJE#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 00:43:31
Edhe Duran Duranet me iher do i menojme ne? :-[

Ket e kan qa... pershendes t'gjithe notoriousat kudo qe ndodhen... :D

Duran Duran "Notorious" (http://www.youtube.com/watch?v=unnbZReh4_U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 06-10-2010, 00:45:31
Noto i forumit se nga ka humb....gjths thnx  :D


Nderrojme atmosfere  :P

Ne-Yo - Closer (http://www.youtube.com/watch?v=z_aC5xPQ2f4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-10-2010, 11:10:00
Per keta qe jane online :)

RED RED WINE (ORIGINAL) (http://www.youtube.com/watch?v=YrwFkByhlJo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: PochoLoca ne 06-10-2010, 17:52:55
Kush e pelq kengen eshte i/e pershendetur... :D

Take that -Back for good (http://www.youtube.com/watch?v=V5cLExchcn4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Amy A. ne 08-10-2010, 03:44:30
Nje pershendetje per kedo .

Elton DEDA, 2010 - Nuk kerkoj tjeter njeri St "Shtojzovallja e vogel" (http://www.youtube.com/watch?v=9hsw4HOYWd8#ws)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Boreas ne 08-10-2010, 10:13:17
per zeristet dhe zeristat :)

Norah Jones love me tender (http://www.youtube.com/watch?v=mlFgTQjScvE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: varisa ne 08-10-2010, 21:39:46
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit
Enrique Iglesias & Whitney Houston - Could I Have This Kiss Forever (bg.translate.) prevod (http://www.youtube.com/watch?v=80ZV914UiWI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-10-2010, 21:43:00
Thnx Boreas dhe Varisa :engjell: :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 10-10-2010, 14:46:10
Pershendes rrushen para se te iki!  :-* :-* :-* :-* :-*

Let It Be - The Beatles - Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=0714IbwC3HA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-10-2010, 14:48:54
Fenks suiti... :D
 :perqafim pao pao... :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:33:50
Pershendes ata qe u mungon dikush...

D'Paso La mirada (http://www.youtube.com/watch?v=-0FF9GJ3rag#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-10-2010, 21:39:22
SHUKRI (TITI) te pershendes...por ki kujdes mos trembesh,ok!  :D :D

Lufton Drenica Manjolla Nallbani (http://www.youtube.com/watch?v=l0wN4zVxRdY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-10-2010, 21:43:26
gjumashi te pershendes   :)

Udhet e Mia - ILIR SHAQIRI (http://www.youtube.com/watch?v=7DmFdKYXyXo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2010, 21:20:54
 :) :)
Shume pershendes me kete...incl. veten :)

To the moon and back (http://www.youtube.com/watch?v=Uhdajt0C1sE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 15-10-2010, 22:27:13................... .................. :S


Nora & Sinan - Pa FaT (http://www.youtube.com/watch?v=YOl_DXiUqMY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-10-2010, 01:56:57
Pershendes te gjithe ata qe e pelqejne si kenge, ne vecanti Missin! :engjell:

Rod Stewart & Amy Belle - I Don't Wanna Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=3HctMNryVSA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-10-2010, 21:42:08
Skyyyy :engjell:

Wild Child - Enya (http://www.youtube.com/watch?v=YvdhByrevZA#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 17-10-2010, 22:07:27
Linkin Park - Crawling (http://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-10-2010, 00:27:13
Skyyyy :engjell:

Wild Child - Enya (http://www.youtube.com/watch?v=YvdhByrevZA#noexternalembed)

Am I supposed to be the wild child? LOL
Thnx hun... :perqafim

Parashqevi Simaku - Degjoma Kengen (http://www.youtube.com/watch?v=8Nn_batonNw#)

:D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 18-10-2010, 15:19:43
Pershendes te gjithe ata qe e pelqejne si kenge, ne vecanti Missin! :engjell:

Rod Stewart & Amy Belle - I Don't Wanna Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=3HctMNryVSA#)

Rrusheeeeeeeeeeeee. ..... perq

November Rain - Guns N´ Roses (Live in Paris) (http://www.youtube.com/watch?v=KsJ8tyPjcqU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-10-2010, 18:37:36
Rrusheeeeeeeeeeeee...... perq

November Rain - Guns N´ Roses (Live in Paris) (http://www.youtube.com/watch?v=KsJ8tyPjcqU#)

Te video origjinale e kenges, sa t'bukur e ka fustanin e nuserise ajo goca... :D
Ashtu do e kem une... LOL

P.s. Fenks sweety! :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 18-10-2010, 18:42:47
Gerta Heta - Lamtumire *NEW 2009* by Gentian Ferhati (http://www.youtube.com/watch?v=if_qGZDxX4A#)
pershendes sky
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-10-2010, 18:44:34
Rrofsh niku, te pershendes dhe une ty... perq

Xhoi - Pertej Vetmise (http://www.youtube.com/watch?v=h4drqQe6vsU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 18-10-2010, 18:55:53
sky un ju pershendes me ket kenge..:)  YLLI BAKA  MOJ NEPERKA PIKA PIKA  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 18-10-2010, 18:57:38
Solid Sessions - Janeiro (Armin Van Buuren Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=8HByMq--rMg#)
misinn dhe skyn perq perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-10-2010, 18:59:58
 :) :) :) ju pershendes ..............

Best Dance Songs 2010 - Part 7 (http://www.youtube.com/watch?v=V5H9NV1l7D4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 18-10-2010, 19:04:29
honest te pershendes me nje kenge nga jugu .:)   spartak xhaferraj   folme moj nje fjale :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-10-2010, 11:08:59
Persh cunat, qe here pas here duhet te na pershendesin ne gocat me kete. :P

The Beatles - And I Love Her (http://www.youtube.com/watch?v=96YQdiMV-Jc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:03:47
Boreas..dhe mister y..i pershendes me ket..:)

Beethoven - Fur elise (http://www.youtube.com/watch?v=LQTTFUtMSvQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Boreas ne 19-10-2010, 13:24:12
flm Dream  :perqafim

kjo per ty Miss Sky... Shej qe spo e shof me


Ana Gabriel & Julio Iglesias - Historia De Un Amor (http://www.youtube.com/watch?v=yqFlhLhJ6vQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-10-2010, 12:59:44
kjo per ty Miss Sky... Shej qe spo e shof me

Ana Gabriel & Julio Iglesias - Historia De Un Amor (http://www.youtube.com/watch?v=yqFlhLhJ6vQ#)

perq flm :engjell:

per gocat... vecanerisht per shej :)

Marco Antonio Solis -Si No Te Hubieras Ido En Vivo Viña 2005 (http://www.youtube.com/watch?v=ls56-D9YA2Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 21-10-2010, 13:46:17
per te gjithe  :)
Avril Lavigne - Nobody's Home (http://www.youtube.com/watch?v=NGFSNE18Ywc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 21-10-2010, 13:49:33
per lepurushen anes  :perqafim :perqafim


Labinot Tahiri DON LABI Pot perbej pash Perendin (http://www.youtube.com/watch?v=ahIGP-zH_4M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 21-10-2010, 15:51:33
 :perqafim :perqafim


per lepurushen justA  :D

Elita 5 - Faleminderit (http://www.youtube.com/watch?v=gASzxTht41Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-10-2010, 18:13:10
flm Dream  :perqafim

kjo per ty Miss Sky... Shej qe spo e shof me


Ana Gabriel & Julio Iglesias - Historia De Un Amor (http://www.youtube.com/watch?v=yqFlhLhJ6vQ#)


Thanks, kjo per ty!  :)

Yanni-Nostalgia (http://www.youtube.com/watch?v=_vU7fw-698o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-10-2010, 12:04:49
pershendetje justA :perqafim

Rezarta Shkurta - Budallaçke e vogel (Kenga Magjike 2010) - www.besfort.de (http://www.youtube.com/watch?v=040yT95Myq4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 27-10-2010, 12:15:27
Ju pershendes te gjitheve ju me nje Kaba!

Kaba (http://www.esnips.com/doc/dbcb817f-9fc2-4f35-bcf3-3e30b296721e/Kaba---Never-in-Cage.mp3)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-10-2010, 18:30:45
Per te gjithe... :)

Falling into you (http://www.youtube.com/watch?v=yegpcVY_UIU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-10-2010, 19:22:04
Per te gjithe... :)

Falling into you (http://www.youtube.com/watch?v=yegpcVY_UIU#)
:engjell:

YouTube - Snowy White - Midnight Blues.mp4 (http://www.youtube.com/watch?v=Y8UH25DVgwE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-10-2010, 15:48:39
flm Dream  :perqafim

kjo per ty Miss Sky... Shej qe spo e shof me


[/url]


ket lart dhe veten time :P

EDONA & MILOTI - Per ty po flas (official video) (http://www.youtube.com/watch?v=I028CBzp0aQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-10-2010, 18:29:54
vox ;)
Serenata Korcare Se do ti dua ti dua (http://www.youtube.com/watch?v=VIV3-KiBMgM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2010, 19:28:18
Nickelback - Hero (http://www.youtube.com/watch?v=QP6lORmf1w8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-11-2010, 19:29:47
Per Sky...dhe tim bir :D :D :P

Pink Floyd - Another Brick in the Wall (http://www.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-11-2010, 19:34:25
Per Sky...dhe tim bir :D :P

Pink Floyd - Another Brick in the Wall (http://www.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw#)

LOL

We don't need no education... we got moms! :D

thnx :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-11-2010, 14:39:37
Pershendes Vox qe eshte e lumtur! :engjell:
 :perqafim

Jason Mraz ft. Colbie Caillat- Lucky (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=RIBAaJIfwc0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2010, 10:02:40
Per ju qe po planifikoni ndonje mbremje romantike kete fundjave :D :)

Edward Maya - Stereo Love (Oficial Video) (http://www.youtube.com/watch?v=3d6_5n6u2e4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-11-2010, 11:34:49
Per veten...e kujt ti pelqej..

Savage Garden - Truly Madly Deeply (http://www.youtube.com/watch?v=Ye2Q1SxeLaE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2010, 19:10:42
Brezin tim  :D ne forum...pershendes me kete kenge :D :) :)

Ndarja ne erresire (http://www.youtube.com/watch?v=uS7IIbZOt5s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 09-11-2010, 14:05:51
Citim nga: &#1109;&#951;&#963;&#969;&#1091; &#1109;&#1082;&#1091; ne 05-11-2010, 14:39:37
Pershendes Vox qe eshte e lumtur! :engjell:
 :perqafim

Jason Mraz ft. Colbie Caillat- Lucky (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=RIBAaJIfwc0#)

Oh,flm,me kujtove diten qe isha e lumtur....jo si sot... :perqafim
Perndryshe,shume me pelqen kjo kenge....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 09-11-2010, 14:18:29
Loreena McKennitt- Marco Polo (http://www.youtube.com/watch?v=JvPu2PGzcSg#)

Per Snow Sky.....
Degjoje,eshte shume relaksuese...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-11-2010, 19:00:22
Loreena McKennitt- Marco Polo (http://www.youtube.com/watch?v=JvPu2PGzcSg#)
Per Snow Sky.....
E bukur vertete. :)
Fenks! :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2010, 21:12:01
Per gjithe adhuruesit e Rich.  :) incl. myself.

Richard Marx - Right Here Waiting (http://www.youtube.com/watch?v=S_E2EHVxNAE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-11-2010, 15:10:20
Per gjithe adhuruesit e Rich.  :) incl. myself.

Richard Marx - Right Here Waiting (http://www.youtube.com/watch?v=S_E2EHVxNAE#)
:perqafim

Hold on to the night - Richard Marx (JM) (http://www.youtube.com/watch?v=Yr-LkA4R_hI#)

Si shkoka kjo kenge me kete dite te vrenjtur... :-[
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 12-11-2010, 15:26:40
Dya - Down the Earth (http://www.youtube.com/watch?v=zt6MeZ1WaD4#)
skyn
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-11-2010, 15:43:28
shejtanen meqe se ka pershendet njeri :P

Katy Perry - Hot 'N Cold Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=EPs2__PgR54#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-11-2010, 15:43:39
Dya - Down the Earth (http://www.youtube.com/watch?v=zt6MeZ1WaD4#)
skyn
perq

Pixie Lott - 'Use Somebody' ( Kings Of Leon Acoustic Cover) (http://www.youtube.com/watch?v=y5o8L-Or0O4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Niki™ ne 12-11-2010, 17:10:05
||> dreamm,  ♥Delight♥,  ѕησωу ѕку ....

Mariah Carey Anytime You Need A Friend HQ + lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=GEn14p1D40w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-11-2010, 17:34:47
||> dreamm,  ♥Delight♥,  ѕησωу ѕку ....

Mariah Carey Anytime You Need A Friend HQ + lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=GEn14p1D40w#)
Flm Niki™! :perqafim

Coldplay - The Hardest Part Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=uVmHF1EIFb0#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 12-11-2010, 23:05:06
||> dreamm,  ♥Delight♥,  ѕησωу ѕку ....

Thnx  :) :perqafim

Mike Posner - Cooler Than Me (http://www.youtube.com/watch?v=7S_H1KDjW9Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2010, 23:56:11
Ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhh..............a hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhh. ............. :Djoss stone - every night about this time (http://www.youtube.com/watch?v=-o5D5vTP_1Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:57:25
SINXORESE ME (FALME) - GIORGOS ALKAIOS [by ERA] (http://www.youtube.com/watch?v=3Fh2Xm2mTfU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-11-2010, 15:59:14
Ju prsh te gjitheve me kete.

Violete Kukaj -Oh ALLAH (http://www.youtube.com/watch?v=P4i5KlBOx7I#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 16:02:42
Pershendes kush eshte online me kete

SHKUMBIM ISMAILI_NDOSHTA GABOVA (http://www.youtube.com/watch?v=DmKQ5vjbe24#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 18:49:57
per te gjithe frikacaket e botes  :P

Shkumbin iSmaili-Ti Largohesh (http://www.youtube.com/watch?v=riJbYDJpf08#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 18:53:14
Per te fortat e botes :P :D
Te Dua ShUm!! (http://www.youtube.com/watch?v=NFK83yxesBc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:00:07
per ata qe besojne qe dashuria nuk ka fe :P

Visari dhe Gerta - Dashuria nuk ka fe - Teksti i këngës (http://www.youtube.com/watch?v=4fdMFCKy9q0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2010, 19:28:52
E kjo per te dashuruarit..ne forum e jashte forumit.  ^o) ^o)

ADELE - 'Make You Feel My Love' (http://www.youtube.com/watch?v=0put0_a--Ng#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:31:15
dhe kjo per te larguarit e forumit :)  :engjell:

Eneda Tarifa - Ika larg (http://www.youtube.com/watch?v=Bzk_MHuH-0k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 19:33:27
kujt ti pelqej

Eranda Libohova - Rrofte dashuria (Kenga Magjike 2010) (http://www.youtube.com/watch?v=z5A23eRDnkA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:34:38
per zerin tim  :D

Eneida Tarifa - Zeri Im (http://www.youtube.com/watch?v=tlIQ4ojpuMQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 20:04:14
Per grupin e gallates qe eshte online! :)

Craig David - Hot Stuff (Lets Dance) (http://www.youtube.com/watch?v=g-bJ_HwgQIo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:25:55
Per grupin e gallates qe eshte online! :)

Craig David - Hot Stuff (Lets Dance) (http://www.youtube.com/watch?v=g-bJ_HwgQIo#)

fenkju  :perqafim

per ty

Alexandra Stan - Mr. Saxobeat OFFICIAL SINGLE (http://www.youtube.com/watch?v=8GQOQn92z5U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 14:46:44
Kjo per gocat e forumit qe i kam shoqe!  :engjell:

What a Wonderful World - Louis Armstrong (http://www.youtube.com/watch?v=xotoDy5806Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 14:54:02
grazie Miss  ... kjo per ty  :perqafim

Michael Bublé - Everything (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=SPUJIbXN0WY#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:08:53
Thnx Shejtane, me pelqen!  :perqafim
Kjo per ty!  ;)

Eva Cassidy - True Colours (http://www.youtube.com/watch?v=O-IObuU9WN8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 15:21:15
Thnx Shejtane, me pelqen!  :perqafim
Kjo per ty!  ;)

Eva Cassidy - True Colours (http://www.youtube.com/watch?v=O-IObuU9WN8#)

fenkju  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:15:33
per Mister X

Enya & Enigma Delerium (http://www.youtube.com/watch?v=EWQKkd8IEVc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:16:53
Per Dreamm

Enya - On your Shore (http://www.youtube.com/watch?v=n08JRxVLKLE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:18:52
per Vullkanin

Gladiator - 'Now We Are Free' Music Video (http://www.youtube.com/watch?v=oYLseVbOHjk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:23:53
Kujt ti pelqeje

ENYA- adiemus (http://www.youtube.com/watch?v=wOwYcCjwB4s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2010, 16:24:49
Per Dreamm

Enya - On your Shore (http://www.youtube.com/watch?v=n08JRxVLKLE#)

 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:38:46
Per kacakun e malit dhe te fushes LOL

Pirates of the Caribbean: Black Pearl Music Video (http://www.youtube.com/watch?v=jaykGbSxMqU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 18:25:04
Per te gjithe ato/ata qe ju pelqejne surprizat :D

Devis Xherau&Eranda Libohova - Parandjenje (http://www.youtube.com/watch?v=VOjwIY0E5gY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2010, 00:29:17
................... te gjithe...
cem karaca- herkes gibisin (http://www.youtube.com/watch?v=J4vaKDPf3WY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-11-2010, 00:32:27
Per Lefterin... :D

Oliver Dragojevic Kad mi dodjes ti (http://www.youtube.com/watch?v=jl28BmXtnIY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2010, 00:34:33
Kjo kenge shkon per te gjitha ato qe i dua dhe sme duan.... :DValton Krasniqi-Laperic (http://www.youtube.com/watch?v=8ZN5bx9hLjQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-11-2010, 00:47:07
Frank Sinatra, My Way, With Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=6E2hYDIFDIU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-11-2010, 00:47:52
rrofsh Lefto :P

kjo per ty  :perqafim

Alen Islamovic i Indira Radic - Lopov (http://www.youtube.com/watch?v=hYbVQjnw1bQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 12:43:22
Leftyyyy .....  ;)

Inner circle - bad boys lyrics(cops theme song) (http://www.youtube.com/watch?v=Ca_sxbu6FoA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:14:15
Kush ta pelqeje!   :engjell:


REM - Everybody hurts (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=S2N_uvnvGbI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:17:54
per Misss shpresoj te pelqej  :P

Amour - RAMMSTEIN - Amour (http://www.youtube.com/watch?v=cimaHPe625w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:26:30
Hajde mesazh qe po me jep BLENDER!  :S  :P

Kjo per ty!!

Gary Moore - Still Got The Blues (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:33:25
Hajde mesazh qe po me jep BLENDER!  :S  :P

Kjo per ty!!

Gary Moore - Still Got The Blues (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw#)

flm per kengen
pse me nje mesazh tremben ju malsoret  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:36:17
flm per kengen
pse me nje mesazh tremben ju malsoret 

Ne malesoret s'na dridhet qerpiku nga asgje!  ;)
Po ju fushoret si ja beni? LOL :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-11-2010, 13:42:55
Kush ta pelqeje!   :engjell:

REM - Everybody hurts (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=S2N_uvnvGbI#)
Per miss... :engjell:
 :puth

The Beatles - Michelle (With lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=BKvee-w0uBc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:43:43
Ne malesoret s'na dridhet qerpiku nga asgje!  ;)
Po ju fushoret si ja beni? LOL :P
hahahha ne me pula fushe si fukarenj  :D
edhe ndonje pule mali po doli pa ja bojme ysmetin  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:48:29
Thnx yll! :puth

Per ty Rrushe!

Bruce Springsteen - One Step Up (http://www.youtube.com/watch?v=MkFQHScyti0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:49:10
hahahha ne me pula fushe si fukarenj  :D
edhe ndonje pule mali po doli pa ja bojme ysmetin  :P
E kisha llafin per gjelat e fushes qe lene per te deshiruar, nejse!  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:58:46
E kisha llafin per gjelat e fushes qe lene per te deshiruar, nejse!  :P
po ti mos u merzit se ti je zog nuk je as pul fushe e as mali e ke kohen perpara  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 14:04:11
Kush u merzit??  (?)

Gjth une e kishallafin te gjelat! LOL

Prsh BLENDER!  ;)

Bon Jovi - Always (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=HQuWaegFz-w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 14:14:26
kjo per ty Misss e jo per pulat  :P

Just One Last Dance (http://www.youtube.com/watch?v=O5E3nUiBwCk#)

kalofsh mire !!!!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 14:22:31
Thnx  ;)

Kalofsh mire dhe ti!  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 30-11-2010, 11:15:26
BOB MARLEY - DON'T WORRY BE HAPPY (http://www.youtube.com/watch?v=u-rJ-6hBfSo#)

Forumistave aktiv.... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-12-2010, 14:59:43
Enigma ~~ Return to Innocence ~~ (http://www.youtube.com/watch?v=9_ALElMLpRA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 22:06:12
Meqe po e degjoja. ^o)

Ishtar - last kiss (http://www.youtube.com/watch?v=9RpZ1-OLwXI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 22:15:21
kenget e shekullit.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 04-12-2010, 00:22:15
 ;)

Metallica - Nothing Else Matters (http://www.youtube.com/watch?v=TfDRSa01t_E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-12-2010, 21:52:11
Pershendes Gjumashin! :)
Shuuuuume flm nochmal! Hast mir so einen großen Gefallen getan! :engjell:

Die Fantastischen Vier - Danke (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=ChLtLzZBYrY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-12-2010, 19:57:41
SIMON DE JANO - MYKONOS STARS (Stereo Beach rmx) (http://www.youtube.com/watch?v=bRUWGpXw6oI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 07-12-2010, 20:09:08
Pershendes ju te gjitehve me kete kenge.
I pershtatet atmosferes dhe festave te fundvitit.

Train - Shake Up Christmas  (http://www.youtube.com/watch?v=arIQDxuwm3w#ws)P.S ѕησωу ѕку hoffe hast du deine Meinung über mich geändert?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2010, 22:44:44
per dream.

East 17- Stay Another Day With Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=9hqGwoDjeiw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 22:47:35
Dreamm  :perqafim :perqafim

Sweetbox - Everything's Gonna Be Alright (Instrumental) (http://www.youtube.com/watch?v=jOneDsa0IL0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-12-2010, 23:22:47
P.S ѕησωу ѕку hoffe hast du deine Meinung über mich geändert?

Nicht wirklich, denn ich hatte NIE eine schlechte Meinung über dich! ;)

P.S. Witze kannst du aber manchmal doch nicht vertragen! :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 08-12-2010, 12:46:24
From Dusk Till Dawn - Salma Hayek Table Dance (http://www.youtube.com/watch?v=UYxxgvA8rlM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-12-2010, 14:22:05
Blender

oceans twelve laser dance (http://www.youtube.com/watch?v=tyzLHFkdv6E#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 08-12-2010, 14:27:50
Blender

oceans twelve laser dance (http://www.youtube.com/watch?v=tyzLHFkdv6E#noexternalembed)
flm motra sh e bukur  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-12-2010, 22:03:31
Baby i miss you (http://www.youtube.com/watch?v=-DvJ9s1153A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2010, 22:34:15
Caro Emerald - That Man (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=CFA6dEwWOb4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-12-2010, 15:06:12
Syrgjo & Whitesnake

Helloween - Perfect Gentleman (1994) (http://www.youtube.com/watch?v=k8U8gjFx9Vk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-12-2010, 10:14:47
Per njonin dhe vetem njonin  :X  perq

Sajmir Braho Dashuria.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=aIYEyayeEc4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2010, 22:58:55
Stamatis Gonidis-Esena thelo mono (http://www.youtube.com/watch?v=lm8fRkbeqCg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 21:37:09
Pershendes anetaret, qe kam xhan! :D
 :perqafim

Ermira Babaliu ♥ Gjithmone perpara teje kalova (http://www.youtube.com/watch?v=oZkV5gPIeJI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 21:57:32
Pershendes anetaret, qe kam xhan! :D
 :perqafim

Ermira Babaliu ♥ Gjithmone perpara teje kalova (http://www.youtube.com/watch?v=oZkV5gPIeJI#)


po mua?????  hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 22:00:10
po mua?????  hmmmmm:

Pse e ve n'dyshim xhanllikun tim ndaj teje ti? ^o)
Me gjithe ate dhurate qe t'kam bo... LOL ncncnc... :-[
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 22:00:57
Pershendes anetaret, qe kam xhan! :D
 :perqafim

Ermira Babaliu ♥ Gjithmone perpara teje kalova (http://www.youtube.com/watch?v=oZkV5gPIeJI#)

fenkju  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:02:41
Pse e ve n'dyshim xhanllikun tim ndaj teje ti? ^o)
Me gjithe ate dhurate qe t'kam bo... LOL ncncnc... :-[

e dijsha e dijsha ....po doja te te provokojsha :P

ja te te prsh dhe une  :perqafim

Dean Martin - Let it Snow! (http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:05:37

Me gjithe ate dhurate qe t'kam bo... LOL ncncnc... :-[

sikur i mungon nje pjese asaj dhurates........... ... hmmmmm: LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 22:07:05
fenkju  :engjell:
Asigjo hic! :D

Dean Martin - Let it Snow! (http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE#)
:perqafim

sikur i mungon nje pjese asaj dhurates........... ..
Fjongoja? hmmmmm:
LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:08:58

Fjongoja? hmmmmm:
LOL


une do thoja .....mungon kollarja  LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 22:13:44
Honest Sky Dreamm

Bojken Lako - Asgje e larget (http://www.youtube.com/watch?v=OsJ6CH09_Yc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:17:58
Honest Sky Dreamm

Bojken Lako - Asgje e larget (http://www.youtube.com/watch?v=OsJ6CH09_Yc#)


flm ....  :perqafim :perqafim

La Vie en Rose - Louis Armstrong (http://www.youtube.com/watch?v=FtQuxyByUMk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 22:18:36
Thnx Shej... :)

Honest, shume kerkesa paske ti! :D
O pranoje me defektet e veta, ose ktheje mallin te e zonja! :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:21:41


Honest, shume kerkesa paske ti! :D
O pranoje me defektet e veta, ose ktheje mallin te e zonja! :P

nashi une doja vetem te dija ....ate kollaren mos e ke mbajtur per vete????  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 22:27:22
nashi une doja vetem te dija ....ate kollaren mos e ke mbajtur per vete????  :D
Ashtu si e gjeta ta solla... Se s'vesh kollare ai s'kam faj une... :P

Pershendes shi-dashesit. :)

Fisniket - shiu (http://www.youtube.com/watch?v=LJ5DmGYHSdE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 16-12-2010, 22:17:45
dreamm  :)

Frank Sinatra - Fly Me To The Moon Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=oCW9Hey6IVY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-12-2010, 23:06:43
Missin, qe na ka harru fare... :(

Rod Stewart & Amy Belle - I Don't Wanna Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=3HctMNryVSA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-12-2010, 14:12:22
Honest Sky Dreamm

 :perqafim

dreamm  :)

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 17-12-2010, 15:42:14
Missin, qe na ka harru fare... :(

Rod Stewart & Amy Belle - I Don't Wanna Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=3HctMNryVSA#)
Kush te harron ty mi??  :)
perq perq
Rrushen!  :engjell:
Oliver Onions Sweet lady Blue.avi (http://www.youtube.com/watch?v=8fvgjIi73CY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-12-2010, 01:25:43
Rrushen!  :engjell:
Oliver Onions Sweet lady Blue.avi (http://www.youtube.com/watch?v=8fvgjIi73CY#)
:perqafim

Oqeanin, qe eshte online e te gjithe nostalgjiket e Giulias... :)

Disperatamente Giulia (http://www.youtube.com/watch?v=sCB4lrCFX_s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 18-12-2010, 01:38:20
Skyn  :perqafim

Wham! - Last Christmas - OFFICIAL MUSIC VIDEO (http://www.youtube.com/watch?v=5W4-B06nMB4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-12-2010, 01:39:57
Fenks Oqean! :perqafim
My fave... :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Parloté ne 18-12-2010, 03:29:27
Një forumist të humbur ca kohë.......

magjistaret - te jesh apo te mos jesh ( video ) (http://www.youtube.com/watch?v=cxpAJR9hgHo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 18-12-2010, 12:25:33
Cascada Last Christmas (http://www.youtube.com/watch?v=ds6oTHYmqRc#ws)

dreamm  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2010, 12:54:36
O dreq me brire, ate po degjoja..po nga George... :D

Ty te pershendes me ket! ;) :)

Natale Galletta - Ti do la mia parola - Video Ufficiale diretto da Nilo (http://www.youtube.com/watch?v=2GMc3yNrFcw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-12-2010, 13:13:02
Te gjithe qe jane online dhe ongjume  :perqafim

Vangelis -conquest of the paradise - the universe (http://www.youtube.com/watch?v=5zbQnKvwaBg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-12-2010, 00:51:52
Hahaha... pershendes ata qe e mbajne mend, vecanerisht ata qe kane qene vogelusher si une kur kjo kenge ishte ne mode e s'e kishin idene ca dmth. :D

Armend Rexhepagiqi - Dude Dudie (http://www.youtube.com/watch?v=v2M6TM6N5_k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 19-12-2010, 01:27:54
 :)

Scorpions - Born to touch your feelings (http://www.youtube.com/watch?v=g2InWm-DRwg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2010, 18:49:56
E kjo per te gjithe forumistet qe po presin ndonje dhurate "Te Vecante" :P per Vitin e Ri. :D  :)

Duffy - Endlessly (http://www.youtube.com/watch?v=LB3e17YVJvc#ws)

Endlessly, I'm counting down the days
When you will come my way
Endlessly, I fall asleep to dream
And you're here again it seems, endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking, 'til I find you, 'til I find you
Endlessly, I turn to every door
And it's you I'm hoping for, so endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking
'Til I find you
'Til I find you
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 19-12-2010, 19:00:10
Udo Jürgens - Vielen Dank für die Blumen 2006 live (http://www.youtube.com/watch?v=rlVfL4mTvLM#)


Ju pershendes te gjitheve me kete kenge, kisha kohe qe se kisha degjuar.  jarge:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 20-12-2010, 15:24:08
E kjo per te gjithe forumistet qe po presin ndonje dhurate "Te Vecante" :P per Vitin e Ri. :D  :)

Duffy - Endlessly (http://www.youtube.com/watch?v=LB3e17YVJvc#ws)

Endlessly, I'm counting down the days
When you will come my way
Endlessly, I fall asleep to dream
And you're here again it seems, endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking, 'til I find you, 'til I find you
Endlessly, I turn to every door
And it's you I'm hoping for, so endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking
'Til I find you
'Til I find you


flm dreamm  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-12-2010, 15:25:17
E kjo per te gjithe forumistet qe po presin ndonje dhurate "Te Vecante" :P per Vitin e Ri. :D  :)

Duffy - Endlessly (http://www.youtube.com/watch?v=LB3e17YVJvc#ws)

Endlessly, I'm counting down the days
When you will come my way
Endlessly, I fall asleep to dream
And you're here again it seems, endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking, 'til I find you, 'til I find you
Endlessly, I turn to every door
And it's you I'm hoping for, so endlessly
I'm looking for you every where that I go
In all of the things I do
Still I'll be looking
'Til I find you
'Til I find you

:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: BLENDER ne 20-12-2010, 19:54:51
dreamm

la vita (http://www.youtube.com/watch?v=yCiJ2eshJx4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 20-12-2010, 20:04:48
Thnx bashkeudhetar. ;) :)

4 U :puth

Bridge Over Troubled Water by Simon and Garfunkel Cover (http://www.youtube.com/watch?v=tbOidAY-jWo#)

When you're weary, feeling small
When tears are in your eyes I will dry them all
I'm on your site, oh, When times get rough
And friends just can't be found...Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 20-12-2010, 20:40:49
The Rasmus - October & April ft. Anette Olzon (http://www.youtube.com/watch?v=fygBE8dNawU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 20-12-2010, 22:49:20
Jon Bon Jovi & Pavarotti - Let it Rain

Ju pershendes te gjitheve.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-12-2010, 12:44:34
Te gjitheve  :perqafim

Ja na erdhi Viti i Ri (http://www.youtube.com/watch?v=3fXCFgnXQ0o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LamiA ne 21-12-2010, 12:46:28
Sash! - Adelante (http://www.youtube.com/watch?v=3gvLRAmKBqc#)


te gjithve kuptohet :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 21-12-2010, 12:49:14
Ju pershendes te gjitheve. A vjen dikush te luajm :P

Kenge Per Femije - Hapa Dollapa (http://www.youtube.com/watch?v=JdqXE4ROzr4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-12-2010, 12:52:38
Ju pershendes te gjitheve. A vjen dikush te luajm :Phahahaa e bukur ;)

mua me pelqente shume kjo

Kenge Per Femije - Kenga e gjyshes (http://www.youtube.com/watch?v=3jzpmp2MQQY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 02:10:13
justA :perqafimAvril Lavigne - Girlfriend (http://www.youtube.com/watch?v=Bg59q4puhmg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2010, 18:29:41
Per babin tim. :)

Mozart-The Marriage of Figaro (http://www.youtube.com/watch?v=8OZCyp-LcGw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 26-12-2010, 22:48:36
Per babin tim. :)

Mozart-The Marriage of Figaro (http://www.youtube.com/watch?v=8OZCyp-LcGw#)

edhe ai ne forum eshte  :P :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LamiA ne 27-12-2010, 09:28:58
edhe ai ne forum eshte  :P :perqafim

loooooooooooooool :)


une e pershendes me kete kenge  +ERELA+ dhe i deshiroj rrug te mbar per ne Dubai dhe mos u acaro me askend se ska vler :)


Katjushka HQ valle tradicionale shqiptare (http://www.youtube.com/watch?v=F3AeCQO3Grw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-12-2010, 09:45:35
:perqafim


FALEMINDERIT!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 27-12-2010, 16:39:03
Dreamm...te prsh! :)
Degjoje se eshte shume e bukur!  :engjell:

Mike Oldfield & Cara Dillon - Man in the rain (http://www.youtube.com/watch?v=iSPuztg4fiE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2010, 18:02:21
Dreamm...te prsh! :)
Degjoje se eshte shume e bukur!  :engjell:

Thnx :engjell: Nicee one. :perqafim

Kjo me siguri te pelqen ty. :engjell:

Eric Carmen - Hungry Eyes (http://www.youtube.com/watch?v=rI4fzajz3Ok#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2010, 18:10:46
edhe ai ne forum eshte  :P :perqafim

Nahhh, por ne forum s'ma do mendja te kete njeri ta pelqeje ate pjese. :D

Shejtane  :perqafim

Michael Bolton - All for Love (edited by me) (http://www.youtube.com/watch?v=ZSq9Lt8wCgQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LamiA ne 29-12-2010, 08:40:27
pershendes postuesen me lart dhe te gjithve juve forumista :)

The Kelly Family - She's Crazy (clip) (http://www.youtube.com/watch?v=nLnmNQF1QYU#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 29-12-2010, 13:00:03
Write in C (http://www.youtube.com/watch?v=1S1fISh-pag#ws)

Pershendes te gjithe programeret e forumit me kete kenge!!!!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-12-2010, 13:58:04
pershendes postuesen me lart dhe te gjithve juve forumista :)


 :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 30-12-2010, 00:47:59
Sky kjo eshte kenga per ty.

SELAMI KOLONJA-PERSE TE RRIT MAMAJA TY (http://www.youtube.com/watch?v=yk4xG0yfSIk#)

Kurse per ty dreamm, kam zgjedhur nje kenge nga ana jote lol...

Frederik Ndoci - Karajfil te zgjodha (http://www.youtube.com/watch?v=nyKToIN2O-A#ws)


 :-)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 30-12-2010, 16:29:25
Kurse per ty dreamm, kam zgjedhur nje kenge nga ana jote lol...

Frederik Ndoci - Karajfil te zgjodha (http://www.youtube.com/watch?v=nyKToIN2O-A#ws)


 :-)


Thnx Gjumashi. :D :)
A ben te te pershendes me kete kengen ty?? Meqe me ka pelqyer gjithmoneeee :)
Sidomos notat e kitares ne fillim...ku jane kengetare te tille sot mor zot??? ^o)

Nazmi Belica-Strugane- (http://www.youtube.com/watch?v=3p0yeaAdDRY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 30-12-2010, 16:31:44
E me ket pershendes veten dhe kush ta pelqeje...qe me siguri do e pelqejne shuuume pasi ta kene degjuar. :) :)

Veli Sahiti - TRIX - Qaj për ty (http://www.youtube.com/watch?v=L3nnphk6x_4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Brentiani ne 31-12-2010, 19:06:23
Cascada Last Christmas (http://www.youtube.com/watch?v=ds6oTHYmqRc#ws)


Gezuar 2011 te gjitheve!!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-01-2011, 13:56:06
Ju pershendes! :D

Pirro Cako & Mariza Ikonomi - Fajtori (http://www.youtube.com/watch?v=hysqOP6qZKs#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-01-2011, 16:15:23
Thnx Sky. :) :D
Edhe une, ju pershendes te gjitheve!!! :D

Romeo and Juliet - The Killers (http://www.youtube.com/watch?v=87cLyBR1JTo#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-01-2011, 22:13:39
JOVANOTTI A TE (http://www.youtube.com/watch?v=ZWGB2A7S6pg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 08-01-2011, 23:33:39
Kjo kenge i shkon vetem dreamm, dhe te pershendes fort.
Ne urim merrin pjes dhe anetaret e forumit.


FATMIRA BRECANI CIK E BUKUR NGA TROPOJA (http://www.youtube.com/watch?v=sYsOOpFsvoE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 09-01-2011, 11:59:12
Kjo kenge i shkon vetem dreamm, dhe te pershendes fort.
 
 :perqafim

Gjumash. :) :) For U. :)

Blerim Hajra - Aman Aman Gjermani (http://www.youtube.com/watch?v=TNaaeK2w_jw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-01-2011, 22:03:47
3 Doors Down - Landing In London (All I Think About Is You) (http://www.youtube.com/watch?v=rguhxKEBlr4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2011, 18:45:29
..Per ata qe pelqejne dimrin ^o)

Snowing by the window Ninge la fereastra (http://www.youtube.com/watch?v=4r71aPzoNTw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 16:26:43
Trouble....  t'pershendes.


Nicole Scherzinger - Poison (http://www.youtube.com/watch?v=9joqPp3peLg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 16:32:51
Ohuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu...vdes per ate emer une por.... :P


This video is not available in your country. Learn more.    :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 16:58:12
Ouchhh s'me paska ec. :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 18-02-2011, 22:28:06
Me kete pershendes Spring Sky....

Scala and Kolacny Brothers - With or Without You (http://www.youtube.com/watch?v=M27IMEjqEgk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 18-02-2011, 22:49:54
Dreamm ,per ty...

The Blowers Daughter - Scala & Kolacny Brothers (http://www.youtube.com/watch?v=eFYYkNacjaw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: varisa ne 19-02-2011, 10:14:08
Te gjithe keta per te gjithe ne forumistet
We Are The World 25 For Haiti - Official Video (http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 10:36:38
 
Te gjithe keta per te gjithe ne forumistet
We Are The World 25 For Haiti - Official Video (http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI#ws)
:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 11:08:10
I PROMISE YOU (http://www.youtube.com/watch?v=kzTL4RpCMv4#)
per te gjithe vajzat :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Enush ne 19-02-2011, 17:42:44
Sixpence None the Richer - Kiss Me (Official Music Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=qgi3PkouMxs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-02-2011, 17:50:33
Dio, Judas Priest, Wasp, Iron Maiden, Quiet Riot... - Stars (http://www.youtube.com/watch?v=aksgS0E_Bx0#)  Pershendes te gjith ata qe i pelqen muzika metal
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 19-02-2011, 19:00:26
Kingu,per ty,nje violiniste e shkelqyer...
Vanessa Mae - Storm (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=PNc278W45ck#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-02-2011, 19:06:48
Joan Jett - I Love Rock And Roll (http://www.youtube.com/watch?v=yrjZWi49KOk#)  Faleminderit me pelqen shume dhe me behet qefi qe me quajte kingu  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 19-02-2011, 19:09:12
Ke qelluar kengen per mua....
Ja nje qe do ta pelqesh per ty...

Manowar - Heart of Steel (http://www.youtube.com/watch?v=yU6HJcd0Ljg#)

Une e kam nje nga te preferuarat...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-02-2011, 19:12:35
The Donnas - Don't Wait Up For Me (http://www.youtube.com/watch?v=a_f02lyIkUo#ws)    Nje grup i ri shpresoj te te pelqeje.M... jane te jashtzakonshem dhe me pelqejn shume flm .
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 19-02-2011, 19:18:54
Te mrekullueshme vajzat,energjetike...flm.

Ja nje per ty ,gjithashtu grup femrash,mirepo unike...

Heart - Alone (http://www.youtube.com/watch?v=jxfdDrKO8uM#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-02-2011, 19:22:25
Soilwork - Exile (http://www.youtube.com/watch?v=x60DdKy1GuY#)     Ja nje qe i afrohe pak MAN O WAR        Ne 4 shared kam ngarkuar rreth 50-60 albume po deshe te dergoj link- et . :perqafim       Keto nuk i kisha degjur me pare (heart)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 19-02-2011, 19:28:24
Po ,me dergo linkun,sjane keq...
Heart jane grupi i pare femrash per muzike rock metal...

Po te pershendes me idhullin tim te muzikes,Janis Joplin..
Janis joplin-piece of my heart (http://www.youtube.com/watch?v=TUr_392DXGc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-02-2011, 19:55:04
Dreamm ,per ty...

The Blowers Daughter - Scala & Kolacny Brothers (http://www.youtube.com/watch?v=eFYYkNacjaw#)

Thnx  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 20:37:07
Roxette - It Must Have Been Love (http://www.youtube.com/watch?v=P_DiRTiireI#)
pershendes Dreamm :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-02-2011, 20:45:22
Ahhh thnxx. :engjell:
Ja..meqe je nje nga romantiket e forumit :D me kujtove ket...
Me siguri e ke degjuar.. :) Realizim fantastik. :)

E sigurisht, te pershendes. :)
Per Ty (http://www.youtube.com/watch?v=t92GEEgT_wo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 21:01:00
Ahhh thnxx. :engjell:
Ja..meqe je nje nga romantiket e forumit :D me kujtove ket...
Me siguri e ke degjuar.. :) Realizim fantastik. :)

E sigurisht, te pershendes. :)
Per Ty (http://www.youtube.com/watch?v=t92GEEgT_wo#)
me pelqen shume :engjell:flm
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 10:45:02
Ema Qazimi - Marinari (http://www.youtube.com/watch?v=7GUV0GNrZ-g#)  Mirmengjes te gjithve kalofshi nje dit te mire :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 10:58:51
MACACO TARADO (http://www.youtube.com/watch?v=dO9PV9DeuGY#) Pershendes te gjith djemt singell te forumit. :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 20-02-2011, 13:52:15
Prsh Tipin, meqe eshte ne linje  :P


Ray Lamontagne Let It Be Me Lyrics.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=6xl0I6HQ_gs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2011, 17:02:42
ARASH - Broken Angel (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2n_M#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 17:06:58
Dr Alban - Sing Hallelujah (http://www.youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc#)   Tipen lart me respekt shpresoj ti pelqeje. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-02-2011, 17:08:52
Per egoistet :D

Pedro Casanova & Andrea - Selfish Love(new remix) (http://www.youtube.com/watch?v=TjnFC9beSMM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 17:17:59
Mr.President Coco Jambo (http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU#)   Per voglushet e forumit (nuk eshte fai jon qe dikur kishte muzik me te bukur)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-02-2011, 17:56:39
................... ..

Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep (http://www.youtube.com/watch?v=P0j14GrB-u8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 23-02-2011, 20:00:46
the best is yet to come SCORPIONS 2010 NEW.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=mJCVL5_x-CM#)   Per ket lart.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-02-2011, 21:52:46
Kinguu...thnx    :)

Me ket ta kthej pershendetjen.. :D :)

Tina Arena - Chains (http://www.youtube.com/watch?v=TqbgzvKVzlQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 23-02-2011, 22:53:07
Cinderella - Shake Me (http://www.youtube.com/watch?v=ptPekKOigkQ#)   Te pershendes n.q.s mud te bej dicka (per te kapur trenin) per te dal nga melankolia me thuaj se nuk te imagjinoj keshtu... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:41:26
Arash feat. Helena - Pure Love (http://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:41:57
Elita 5 nese sonte ndihesh vetem (http://www.youtube.com/watch?v=zs0tjGCTp5o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:46:45
Kush ta pelqeje

Sidrit Bejleri-Per ty Atdhe Mall per Atdhe, Do vije dita (http://www.youtube.com/watch?v=opIPi4SEFIM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2011, 15:05:45
E pershendes gjithe tokat tona me kete kenge...  ;)Muzik shqip (Vaj e mall per Camerin) (http://www.youtube.com/watch?v=XbanH3RTvFs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 15:09:29
E pershendes gjithe tokat tona me kete kenge...  ;)Muzik shqip (Vaj e mall per Camerin) (http://www.youtube.com/watch?v=XbanH3RTvFs#)
:perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2011, 15:14:19
Me kte e pershendes  Shejtanen dhe i them hajde muajin tjeter shkojme ne Rotterdam te bejme jeten e Vipit.... :D


Tiësto feat. Maxi Jazz - Dance4Life (http://www.youtube.com/watch?v=mskjDQAfksc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 16:14:00
Me kte e pershendes  Shejtanen dhe i them hajde muajin tjeter shkojme ne Rotterdam te bejme jeten e Vipit.... :D


Tiësto feat. Maxi Jazz - Dance4Life (http://www.youtube.com/watch?v=mskjDQAfksc#)

hahhaaaa thanks abab  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 24-02-2011, 17:40:13
Dr Alban - Sing Hallelujah (http://www.youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc#)   Tipen lart me respekt shpresoj ti pelqeje. :perqafim

thnx  :)

Per ty  :engjell:

heal the world by michael jackson [lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=8oamIui7mA4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 24-02-2011, 17:41:33
Lefteriiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiin..... ........  :perqafim


Scorpions - Life is too short (http://www.youtube.com/watch?v=2JAZ0X1GRPo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-02-2011, 22:11:46
Warrant-Cherry Pie (MAD movie) (http://www.youtube.com/watch?v=zGtptpFA9CI#) Te pershendes  MISSSSS THNX (MICKHAEL me ka pelqyer gjithmon :) ) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-02-2011, 22:15:47
Mory Kanté yeke yeke (http://www.youtube.com/watch?v=cIUD1Z3pU1g#)  DREAMM kjo pershendetje per ty :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-02-2011, 10:18:58
Per..Dream..Erela.. dhe veten.

Scorpions - Woman (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=Z9yVqk43ltg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 11:17:10
:perqafim kukull :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:26:38
Erelen dhe Nikun   :engjell:

Zucchero - Everybody's Gotta Learn Sometime (Belfast 2004) (http://www.youtube.com/watch?v=T1Sv9pomofg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 13:28:35
:perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 13:30:31
Poni - Deti hesht (http://www.youtube.com/watch?v=mO7TcFzz0uw#)
per misss :) dhe erelaa :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 13:32:18
:perqafim.


lumsi ju qe degjoni kenge se une s'mundem tani :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:32:30
Niku thnx  :perqafim

Vanessa Williams - Save The Best For Last (http://www.youtube.com/watch?v=5EdmHSTwmWY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 13:34:03
ju pershendes te dyve  me:

SADE:no ordinary love ! my favorite :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 13:34:21
Niku thnx  :perqafim

Vanessa Williams - Save The Best For Last (http://www.youtube.com/watch?v=5EdmHSTwmWY#)

flm me pelqen shume kjo kenge :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 13:36:09
ju pershendes te dyve  me:

SADE:no ordinary love ! my favorite :)
Sade - No Ordinary Love (http://www.youtube.com/watch?v=_WcWHZc8s2I#)
degjoje :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:37:17
ju pershendes te dyve  me:

SADE:no ordinary love ! my favorite :)

Eshte nje nder te preferuarat dhe per mua  :) thxx  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 25-02-2011, 20:45:43
Scorpions - Sting And Blackout Final World Tour 2011 - 2012 (Official Promo Video) (http://www.youtube.com/watch?v=SAEWJLJ1PRw#) Pershendes DELIGHT scorpions -at jane fenomenale (kitaristi bjond i nagjante fugit ne qytetin e nxensave-selit)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-02-2011, 21:12:21
 DREAMM kjo pershendetje per ty :perqafim

Me kujton gjimnazin kjo kenga jote.. :D thnx :puth

Po kjo...ring any bells??  :D

When I Die (http://www.youtube.com/watch?v=ty0BENM3slU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-02-2011, 21:16:56
Per..Dream..Erela..dhe veten.

:puth

Ja kjo 4 U... :engjell: :perqafim

Backstreet boys - Show me the meaning of being lonely (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=lKT_6e-UFIw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 21:23:05
Eneda Tarifa - Nuk te Harroj (http://www.youtube.com/watch?v=0KgmZ4QNS7E#)

per ty dream :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-02-2011, 21:29:36
 :engjell: :engjell:

Me siguri kjo te pleqen.. :D :)

Cheryl Cole - The Flood (http://www.youtube.com/watch?v=umBmQo_jWO8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-02-2011, 22:02:58
Scorpions - Sting And Blackout Final World Tour 2011 - 2012 (Official Promo Video) (http://www.youtube.com/watch?v=SAEWJLJ1PRw#) Pershendes DELIGHT scorpions -at jane fenomenale (kitaristi bjond i nagjante fugit ne qytetin e nxensave-selit)

THnx shume, scorpions adhuroj
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-02-2011, 22:03:32
:puth

Ja kjo 4 U... :engjell: :perqafim

Backstreet boys - Show me the meaning of being lonely (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=lKT_6e-UFIw#)

Thnx..superlike  :D :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 26-02-2011, 19:37:03
Rob Zombie - Never Gonna Stop (The Red Red Kroovy) (http://www.youtube.com/watch?v=0698sTH7mUk#ws) Pershendes VOX me ket :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 26-02-2011, 19:53:34
Youth Of The Nation (Video shot to Album Version Audio) (http://www.youtube.com/watch?v=EDKwCvD56kw#noexternalembed) Kjo per gjumashin. :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 26-02-2011, 19:56:50
Indira Kordiqi - kenge te vjetra Ulqinake 2 (http://www.youtube.com/watch?v=gFGJvRadwsg#) Per adhuruesit e muzikes se vjeter.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 20:23:38
Sash feat. Tina Cousins - Mysterious Times (http://www.youtube.com/watch?v=QjO8PBf4nZI#ws)
pershendtje per ty *ADA* :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2011, 22:15:51
per ty
Arash feat. Helena - Pure Love (http://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 22:18:07
Argjentina Ramosaj - Jeta vazhdon ( Official Video ) HQ (http://www.youtube.com/watch?v=xSZkUOwYLUk#ws)

per ty Erela :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-02-2011, 22:19:48
Ju pershendes me nje nga kenget me te bukura per mua: VEDAT ADEMI-KOHA S'KTHEHET!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 26-02-2011, 22:20:44
eddy grant - gimme hope joanna (http://www.youtube.com/watch?v=bNNfAuMq-M0#) Per te preferuaren miken time DREAM :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 22:22:14
Vedat Ademi - Koha s`kthehet ( Max Production ) (http://www.youtube.com/watch?v=oNbffdCP_50#)
 :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-02-2011, 22:31:56
:perqafim vetem per nikun :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2011, 22:55:51
eddy grant - gimme hope joanna (http://www.youtube.com/watch?v=bNNfAuMq-M0#) Per te preferuaren miken time DREAM :perqafim

:puth Thnxxx

 :) :) Kjo???  Meqe po e  degjoja..

Stevie Wonder - Lately (http://www.youtube.com/watch?v=53JPcY3l63E#ws)

Kurse me ket..te pershendess

cat stevens Wild World (http://www.youtube.com/watch?v=DHXpnZi9Hzs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 26-02-2011, 23:08:54
Scorpions- Dust In The Wind (Acoustic version) (http://www.youtube.com/watch?v=ww6ctlP-Xvw#) Ket degjoje kur te biesh ne gjum dhe neser do gdhihesh persembari. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2011, 23:12:19
50 Cent Disco Inferno (http://www.youtube.com/watch?v=2SSUZRXcpX0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2011, 23:54:31
Kujt ti pelqej.

Agron Berisha - Vetem 5 Minuta (http://www.youtube.com/watch?v=uZjuf2uuWx0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 00:19:10
:perqafim vetem per nikun :)
:engjell: :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 12:48:29
Gadjo Dilo - Tutti frutti (http://www.youtube.com/watch?v=_TjGQbUz36Q#) Te gjith ata qe martohen sot (edhe jevgjit,gabelt,magjypt,gjith.) :P :P :P :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2011, 16:10:33
Po ata qe rastesisht mund te kene nje dt. sot. me ca do i pershendesje?? :D :D

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2011, 16:11:30
Veten e pershendes me kete..meqe ket kenge e video e pelqej shume shume.. :) :)

fallen for rain (http://www.youtube.com/watch?v=S_FeeXHVR88#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 16:58:34
Twisted Sister - Were Not Gona Take It (http://www.youtube.com/watch?v=WT1LXhgXPWs#) Per dreamm  -Nuk te harrova ,kujtoja se po flije e sdesha me te prish gjumin :perqafim    .
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 17:05:33
White Zombie - Electric Head Pt. 1 (The Agony) (http://www.youtube.com/watch?v=GgMt0yih0kw#) Kjo per te tjeret qe shyjne ne kategorit e me siperme :P :P :P :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 17:29:44
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy (http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU#) DREA   aman te te pershendes edhe me kete se mu kujtu tashi :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 17:35:31
Black Box - Ride on time (http://www.youtube.com/watch?v=D1X6qXkLjYE#) Vetem hap gojen se djalin me te bukur ne itali do te te gjej. :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 17:52:09
Backstreet Boys Get Down (http://www.youtube.com/watch?v=TStCJfY5X3I#) Gocat e klases qe i pelqente ky ..... (grupi)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 22:50:17
A very sad song for broken hearts (http://www.youtube.com/watch?v=g0SUG6Fv15Y#)
pershendetje per ty shej :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2011, 22:52:07
NICO ROYALE - ATTENTO (http://www.youtube.com/watch?v=KrFEn0Z4cfE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 27-02-2011, 22:57:08
A very sad song for broken hearts (http://www.youtube.com/watch?v=g0SUG6Fv15Y#)
pershendetje per ty shej :) :)

faleminderit Niku :)  

Kjo per ty

Andru Donalds - All Out Of Love (http://www.youtube.com/watch?v=X2Pdt5mleO4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2011, 23:00:07
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy (http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU#) DREAMM   aman te te pershendes edhe me kete se mu kujtu tashi :perqafim

Why not.  :D E pelqejme familjarisht.....si domos fundmuajin kur na vijne billet e panumerta  :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2011, 23:04:32
Per ata qe e pelqejne... :) :) incl.myself  :D  :)

Fly me to the moon- Nat King Cole (http://www.youtube.com/watch?v=h5EUcYw96us#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 23:58:07
King Africa- La bomba (Walk the line) Sexy clip (http://www.youtube.com/watch?v=gkZl-7XXqWM#) GEZUAR dhe naten (uroj te gjesh gjysmen tjeter)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-02-2011, 12:47:17
King Africa- La bomba (Walk the line) Sexy clip (http://www.youtube.com/watch?v=gkZl-7XXqWM#) GEZUAR dhe naten (uroj te gjesh gjysmen tjeter)

thnx... :D Uhh..keto paskan linja   :-[ :D
 E kam gjet me kohe.  :D

Heart - These Dreams (http://www.youtube.com/watch?v=41P8UxneDJE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-02-2011, 12:51:10
njonin  :perqafim

Julio Iglesias- Nana Mouskouri:: A természet ölében (In the bosom of nature) (http://www.youtube.com/watch?v=bqeHWkO3Gfc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 12:09:15
@ shej : " all you need is love " :perqafim kukull
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2011, 12:12:52
Hajt mo po te pershendes  me kete kenge dhe artistin per te cilin vdes une... ;)
Bob marley "no woman no cry" 1979 (http://www.youtube.com/watch?v=jGqrvn3q1oo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 12:17:10

dhe une te pershendes me te njejten dhe me kete thenien e tij :)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2011, 12:23:07
Hajt mo edhe me kte dua te te pershendes kjo eshte vetem per ty... ;)

neneh cherry - woman (1996) (http://www.youtube.com/watch?v=z0W212af1uk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 12:26:01
:) thanx :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2011, 12:38:02
Eee me kte e pershendes ne rend te pare veten  dhe te gjitha qe me duan dhe i dua...LOL
"Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys [OFFICIAL VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=0UjsXo9l6I8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2011, 21:39:12
..................

La Voce del Silenzio - Andrea Bocelli (http://www.youtube.com/watch?v=fFl6Gr--ugg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 01-03-2011, 23:06:02
Coyote Ugly Soundtrack - LeAnn Rimes - Can't Fight The Moonl (http://www.youtube.com/watch?v=gp6tHtUfsSQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 02-03-2011, 01:31:49
Gena Pallto E Vjeter (http://www.youtube.com/watch?v=H7bpQzxtv2M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-03-2011, 21:36:16
the connels '74 '75 lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=FXAbsYUDpj0#) Dreamm per ty :P :P :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 03-03-2011, 21:39:14
Per te gjithe.........ma kujton veren :)


Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale ( Official Video ) HD (http://www.youtube.com/watch?v=4XyZca6fTTE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-03-2011, 21:43:59
Nightwish - Wish I Had an Angel (performance version) [HD 720p] (http://www.youtube.com/watch?v=29i7uWldzMY#) Kjo per KENGAIME :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 03-03-2011, 21:49:37
Hey King  :)...............te falemnderit  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2011, 22:10:45
Te dy ju siper ju pershendes me ket.. :)

Sabri Fejzullahu -- "Pranvera në Prishtinë" (origjinali) (http://www.youtube.com/watch?v=dWNC7J2rLd0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 03-03-2011, 22:14:57
Ah, me kaploi nostalgjia :) .........flm
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2011, 11:57:41
Pasi qe qenkeni me nostalgji ju pershendes me kte..... :D
Scooter - How Much Is The Fish (Official Video HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=tHOgkgnZAdc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-03-2011, 22:56:35
Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here (http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o#) Vetem per DREAMM :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-03-2011, 22:58:20
Krokus - Screaming in the Night (http://www.youtube.com/watch?v=M6Dgj0K1oL8#) Per    KENGAIME :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-03-2011, 23:01:41
Meda - Ku je ku je (http://www.youtube.com/watch?v=STou_5-IQhI#ws)   Me ket pershendes justa :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-03-2011, 17:30:01
Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here (http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o#) Vetem per DREAMM :perqafim

Ahhh..kete e kam shume per zemer.  :) Thnx.  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-03-2011, 17:38:29
The King .......ky version me pelqen me shume se origjinali. :)

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 06-03-2011, 22:27:04
Guns N' Roses - November Rain (http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE#)  Doja te te pershendetsha me nje kenk te viteve tona(qe te kujtonte pak aveturat rinore) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 10:28:40
Guns N' Roses - November Rain (http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE#)  Doja te te pershendetsha me nje kenge te viteve tona(qe te kujtonte pak aveturat rinore) :perqafim

 Ne fakt kjo s'me kujton vetem vitet e rinise :P...me kujton edhe shhhhh gjera te tjera. :D :)
Thnx King. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 10:29:16
Per Trouble edhe Erela....

Gwen Stefani - The Sweet Escape ft. Akon (http://www.youtube.com/watch?v=O0lf_fE3HwA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:30:49
Hajt mo edhe une po i pershendes te dyjave nga qendra e zemres.,... :PNelly - Dilemma ft. Kelly Rowland (http://www.youtube.com/watch?v=8WYHDfJDPDc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-03-2011, 10:32:00
:D ke te marr e ke te le , naten gjumi nuk me ze... :D

thanxs guys :perqafim

@ dreamm :puth sweety
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:32:49
ncncnncnc...Si e puth vetem ate..... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-03-2011, 10:36:03
:puth hajt po ta jap dhe ty nje se su be qameti, mgjthse une i kam te shtrenjta puthjet + me kursim, duhet te dish  t'i fitosh :Dma gjeni pak "HIDE U" Sandy Rivera :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 10:38:46
Qenka e bukur kjo, s'e paskam degjuar me pare...

Sandy Rivera & Rae - Hide U (http://www.youtube.com/watch?v=zIUcaDwnj8o#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-03-2011, 10:43:49
te pershendes :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:46:06
E mua sme pershendet ee..... :D


Flm flm per puthjen tash do rri te dera  vetem duke fituar puthje... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 13:31:34
I pershendes te ,,humburit,, e forumit me kete kenge.... :DNexhmie Pagarusha - Baresha (Origjinal) (http://www.youtube.com/watch?v=XKRvhggXH9o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 11-03-2011, 22:00:17
Leze Leze (http://www.youtube.com/watch?v=mNXZe4W8syQ#) Pershendes Lefterin :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 22:57:32
King...bast qe mund te kesh koheee pa degju ket.. :D

ELTON JOHN Saturday Night's Alright (For Fighting) (http://www.youtube.com/watch?v=EadIvDAWkf8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 11-03-2011, 23:07:46
Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy (http://www.youtube.com/watch?v=XSCJJkFgt_w#) Te pershendes me ket. :perqafim Kam koh pa e degjuar (qe kur deklaroi qe ishte gey me doli qefit) kenget i ka te bukura shume. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: kengaime ne 11-03-2011, 23:18:22
Me morri malli per ju, erdha sa te ju pershendes e ika te fle  :perqafim


Rock You Like A Hurricane Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Kw_Lf-JhdSU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 23:23:30
Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy (http://www.youtube.com/watch?v=XSCJJkFgt_w#) Te pershendes me ket. :perqafim

Uhh  thnx...nice one.. :puth

Kengaa :perqafim
Naten edhe nga mua. :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 12-03-2011, 21:18:39
Scorpions - Big City Nights (http://www.youtube.com/watch?v=pmE_l_dN9UM#) Keta te dyjat lart :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 20-03-2011, 00:31:45
Akon - Against The Grain (Feat. Ray Lavender) (http://www.youtube.com/watch?v=OaifMJXYpoY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-03-2011, 10:45:52
Per te gjithe mashtruset dhe mashtrusit kudo ndodhen :D LOL

Me mashtruan syte (http://www.youtube.com/watch?v=kvtK0QvBHxo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2011, 12:51:42
Kushdo qe na shikon nga jashte ....... :DBijelo Dugme - Te noci kad umrem (Sarajevo 1987) (http://www.youtube.com/watch?v=4aaSVogQLrA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-03-2011, 14:09:50
Dreamm dhe Lefter...:-* :-*

Joss Stone - Fell In Love With A Boy (http://www.youtube.com/watch?v=4DwcPqjCW3Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2011, 14:13:53
Kukuuuuuuuuuuuuuuu po une jam i dashurum nto bree.... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2011, 14:16:12
Dreamm dhe Lefter...:-*

Joss Stone - Fell In Love With A Boy (http://www.youtube.com/watch?v=4DwcPqjCW3Y#)

Thnx Baby. :perqafim

Kukuuuuuuuuuuuuuuu po une jam i dashurum nto bree.... :D

Ohh ty zoti ta shtofte dashurine. :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-04-2011, 22:57:38
Katy Perry - E.T. ft. Kanye West (http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 17-04-2011, 01:58:50
Gjumashin, Gimin, Erelen, Lefton, hmmmmm: edhe kushdo qe e pelqen kete....


Kings Of Leon - Use Somebody [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=MRgFeZa_I48#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-04-2011, 19:34:44
per te gjithe ju :)

http://youtu.be/nB5f7cx0YFE (http://youtu.be/nB5f7cx0YFE)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 23-04-2011, 00:15:02
Kete siper e pershendesh me kete kenge :D


2po2 feat Flori Crazy Girl Official Video 2009 + Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=pkSsarxk_Rc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 24-04-2011, 23:48:31
 :D :D :D

mr max - abbronzatissima (http://www.youtube.com/watch?v=5g2nDdJrCzg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2011, 22:49:36
Syrgjyn dhe King i pershendes me ket... :)

Iron Maiden -- Phantom of the Opera (http://www.youtube.com/watch?v=t5jaRipA5_M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-05-2011, 22:50:21
 :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2011, 22:57:17
:(

 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-05-2011, 23:00:25
:perqafim :perqafim :perqafim
:puth :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 08-05-2011, 20:33:33
http://youtu.be/BLSVEBBb5Z4 (http://youtu.be/BLSVEBBb5Z4)    Mos eshte ndenje loje kjo moj krushke se nuk po e kuptoj (mos po tregon pjesen tjeter anen tjeter te medaljes)  hmmmmm: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2011, 21:01:51
Utube te mashtron :D :D..degjon nje kenge..pastaj tek ajo faqe del nje tjeter qe ke kooohe qe nuk e ke degjuar...e keshtuu me radhe :D

Billy Joel "Honesty" (http://www.youtube.com/watch?v=rWu0N0qPeME#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-05-2011, 10:58:13
pershendes edvin krizen :P LOL

Ermal Mamaqi ft. Olsa - Ma kthe qytetin (http://www.youtube.com/watch?v=wwPPDRkBKq8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 13-05-2011, 13:03:48
E pershendes Lulin dhe pasulin  :D


Groove Armada - Get Down (http://www.youtube.com/watch?v=RbPhAvPJ1II#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-05-2011, 14:17:37
hahaha  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 14-05-2011, 19:57:03
Prsh Tipin!  ;)


Kid Rock - Born Free (http://www.youtube.com/watch?v=bu3rsha1ZtI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2011, 17:13:40
shut up (and sleep {F.ck} with me)

Pershendes  Misss me kete kenge te Rihannes :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2011, 17:25:50
ncnncncncncncn....M e cfare kenge e pershendet gruan time te ardhshme  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2011, 17:31:32
Eshte hit ne bote Lefto, pastaj kur te martohesh me Misss-in nuk do e pershendes me me kenge. :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 17-05-2011, 22:24:53
shut up (and sleep {F.ck} with me)

Pershendes  Misss me kete kenge te Rihannes

Tipi, turp te kesh!!!!!  ^o)

ncnncncncncncn....Me cfare kenge e pershendet gruan time te ardhshme 

Lefto mos u zgerdhi po meru me kete tipin  hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2011, 10:44:50
S'guxon robi me pershendet njerezit se u mbetet te tjereve hatri.  :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2011, 15:51:00
Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here (http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o#)

Per veten...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-05-2011, 21:22:11
http://youtu.be/_5-XF_pnXX4 (http://youtu.be/_5-XF_pnXX4)  Pershendes kete lart,Nuk do te le te pershendesesh vetveten  ;) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 18-05-2011, 23:42:49
Per te gjitha ata qe ndjehen te lire  :D


Kid Rock - Born Free (http://www.youtube.com/watch?v=bu3rsha1ZtI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2011, 17:39:13
http://youtu.be/_5-XF_pnXX4 (http://youtu.be/_5-XF_pnXX4)  Pershendes kete lart,Nuk do te le te pershendesesh vetveten  ;) :perqafim

 :perqafim

Per te gjitha ata qe ndjehen te lire  :D

Kid Rock - Born Free (http://www.youtube.com/watch?v=bu3rsha1ZtI#ws)
:perqafim
Paula Abdul - Opposites Attract (Video) HD (http://www.youtube.com/watch?v=6ByNROf8v-Q#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-05-2011, 22:40:20
http://youtu.be/7I49R72EnSQ (http://youtu.be/7I49R72EnSQ)  Krushken -se vdes per melankoliket  . :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-05-2011, 10:37:09
pershendetje per grupin e forumistave te politikes loool

per te qeshur shqiperia po ndryshon (http://www.youtube.com/watch?v=tGhKCwFOaa0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 25-05-2011, 10:47:26
Sheijtanen se se kam pa moti    :perqafim :perqafim

James Morrison - Please Don't Stop The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=F2Cm_4573fs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-05-2011, 10:48:53
Sheijtanen se se kam pa moti    :perqafim :perqafim

James Morrison - Please Don't Stop The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=F2Cm_4573fs#ws)

hej  :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-05-2011, 10:54:10
Sheijtanen se se kam pa moti    :perqafim :perqafim


Per Oqeanin  :perqafim

Ermal Fejzullahu-Goca nga Tirana (http://www.youtube.com/watch?v=U42bMaAlWgk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 25-05-2011, 11:32:42
Per Oqeanin  :perqafimahaha  :lolo)     :perqafim

Per kush eshte online :)

Jessie J - Nobody's Perfect (http://www.youtube.com/watch?v=ulnwyDJATaM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-05-2011, 22:35:22
http://youtu.be/k0lcGXh57cg (http://youtu.be/k0lcGXh57cg)  Drea  per ty. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 31-05-2011, 00:28:23
ME kete kenge e pershendet kengaime, se i ka shume qejf kenget e vjetra Shqipe.
Sdi a do te pelqej  ^o)  :S


NEXHMIE PAGARUSHE & ARDIT GJEBREA - KUR NJE DITE (http://www.youtube.com/watch?v=NUHJAkXphaU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2011, 15:23:11
http://youtu.be/k0lcGXh57cg (http://youtu.be/k0lcGXh57cg)  Drea  per ty. :perqafim
Thnx King. :puth
T'pershendes me ket qe po e degjoj mom. ty. :)

First Cut is the Deepest - by Rod Stewart (http://www.youtube.com/watch?v=6lZYAaQoks8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 01-06-2011, 00:08:30
Me kete kenge e pershendes Kacurelsen e forumit :P


Kaqurrele ARMEND REXHEPAGIQ (http://www.youtube.com/watch?v=PEu83vzbRAg#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 14:59:56
I pershendes zockat e mia me kete kenge  :DSalt-N-Pepa - Let's Talk About Sex (http://www.youtube.com/watch?v=ydrtF45-y-g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-06-2011, 15:35:42
Take That - How Deep Is Your Love


per ju :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 02-06-2011, 10:40:00
http://youtu.be/nJfkwfe8XNA (http://youtu.be/nJfkwfe8XNA)     E din vet ajo .......    :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-06-2011, 11:42:58
jo vetem ajo por dhe ne e dime qe e ke per krushken :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 02-06-2011, 12:26:09
Tybeee prape po ju pershendet Leftoja  :DJay-Z ft. Ja Rule & Amil - Can I Get A... (http://www.youtube.com/watch?v=TzwAMYApUwE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 02-06-2011, 13:55:46
http://youtu.be/FGxwaYyjfUU (http://youtu.be/FGxwaYyjfUU) Per Erelen  :perqafim i ke ra pikes edhe ti me je shum simpatike dhe ate thenien e lexoj shpesh por se kuptoj dhe aq .Un di nnje tjeter-Per mas shpirtit (tim) kemi grat  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-06-2011, 18:11:34
thelbi i asaj shprehje eshte qe ne grate bejne cte duam me ju dhe gjithcka Kingo :D


faleminderit per pershendetjen :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 02-06-2011, 18:15:29
Po ju jeni gjithcka per neve. :perqafimTe pakte mendoj une :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-06-2011, 18:18:49
edhe une ashtu medoj ;)


nje mashkull hetero pa femren do vdiste :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 02-06-2011, 19:34:28
Ta gezosh makinen e re . ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-06-2011, 19:44:34
ku e lexove mo aman tek fotot e makinave :D ?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2011, 20:52:36
http://youtu.be/nJfkwfe8XNA (http://youtu.be/nJfkwfe8XNA)     E din vet ajo .......    :perqafim

 :puth

jo vetem ajo por dhe ne e dime qe e ke per krushken :D
 

:D Epo nje krushke ka ne forum :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 02-06-2011, 22:25:13
LEje leje, gjithe familjarizmat ketu :P


Scorpions - Send Me An Angel (http://www.youtube.com/watch?v=1UUYjd2rjsE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 02-06-2011, 22:27:57
sei tu.... LA PIU' BELLA DEL MONDO (http://www.youtube.com/watch?v=mp7w1ojIZdA#)
per te gjitha vajzat e forumit :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-06-2011, 22:30:10
cikat e shqiptarise :P

Zeshkanja ime (http://www.youtube.com/watch?v=jj_xFN1edFc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 02-06-2011, 22:36:12
Per Bjondinet e Shqiperis :D


Moj bjondin me sy te zez (http://www.youtube.com/watch?v=CqpQxC814f0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 02-06-2011, 22:40:35
DJ Layla feat Alissa Single Lady (http://www.youtube.com/watch?v=SN3Y3Y3fNXU#)
per vajzat nga Tirona :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-06-2011, 22:44:05
Per veten time :P lool

Eneda Tarifa - Me veten (http://www.youtube.com/watch?v=wzrJRscR-Yo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 02-06-2011, 23:01:44
I pershendes te gjithe ato qe nje here ne dite thone.
Do behet me mire. :perqafim

Minatori - Do Të Bëhët Më Mirë (Do te jet me mir) + Teksti (http://www.youtube.com/watch?v=1fPkOdVNfCY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 20:45:18
Kjo eshte per dapojone, opaaaaaaaaaaaaaaaaa :D


DMX "Party Up" (http://www.youtube.com/watch?v=fMRXGnGrHak#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 20:58:48
Kjo eshte per dapojone, opaaaaaaaaaaaaaaaaa :D


DMX "Party Up" (http://www.youtube.com/watch?v=fMRXGnGrHak#)

flmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 21:00:44
per gjumashin  :perqafim

Flori feat. Albatrit Muçiqi & Noga (Beatbox) - Tequila Vava (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=Vzg7l8ZdNS4#ws)


hooopaaa


Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 21:09:49
per te gjith ..  :perqafimStine Besoja (http://www.youtube.com/watch?v=GatsZRBJjVk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:19:07
I pershendes te gjithe ato qe nje here ne dite thone.
Do behet me mire. :perqafim

Minatori - Do Të Bëhët Më Mirë (Do te jet me mir) + Teksti (http://www.youtube.com/watch?v=1fPkOdVNfCY#)
Ahhh, grupi im i preferuar pas "Elita5" :) :)
Te gjitha kenget i kane great fare. " A thua enderr ishe ti" ka pas qene hit me muajjjj te tere.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 21:34:14
Mire ateher Dreamm, ty te pershendes me kengen.
Elita 5 - Simfonia e detit (http://www.youtube.com/watch?v=yVzq-9apzdA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:35:17
Thnx Gjumash.  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 21:36:01
Ska gje Dreamm, shijoe ne maksimum :P.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 03-06-2011, 21:37:15
per te gjith ..  :perqafimStine Besoja (http://www.youtube.com/watch?v=GatsZRBJjVk#ws)
flm :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 21:43:40
Linda Halimi - Kur nje dite te kthehesh ti with lyrics ose me tekst new 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=_hZ7TiVoQjk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:48:57
Per kingun. :engjell:

John Farnham - You're The Voice (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=oawfn73Va6M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:50:15
Per gjumashin. :) E adhuroj kete melodine.. :)

Andre Rieu and Orchestra - The Last Rose Of Summer (http://www.youtube.com/watch?v=L0j2CeNW_Ig#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:52:33
Per Dapojone dhe Niku :) :)

Shontelle - Impossible (http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 03-06-2011, 21:53:47
Per Dapojone dhe Niku :) :)

Shontelle - Impossible (http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8#ws)
flm dreamm :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 22:04:42
per DREAM  :perqafim :perqafimGive me everything - Pitbull ft Ne-yo, Afrojack & Nayer + Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=qpqBAOpamJs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 22:07:47
per dreamm dhe dapojone.
An der schönen blauen Donau (Danube Waltz) -Vienna 2010 - New Year Concert 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=Q7jAp-BQb7I#ws)
Kush nga ju te dyja deshiron te kercej?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: shkodrane ne 03-06-2011, 22:30:40
o  gjumash te pershendes me nje kenge Nina nana :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-06-2011, 22:35:40
http://youtu.be/yQHcdi93hr8 (http://youtu.be/yQHcdi93hr8)   Pershendes ket lart se esht nga vendi naces time .
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: shkodrane ne 03-06-2011, 22:38:55
sa mir ja bere shum flm :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-06-2011, 22:41:28
Ckemi nga shkodra ?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 04-06-2011, 20:50:53
Dire Straits - Brothers In Arms (http://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk#)

King, Dreamm, Oqean, ,Kijameti,Spring, Anesa, Delight, Brenti, KengaIme,Gimi, Erela  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2011, 21:48:45
Thnx Vox  :perqafim
Per ju online..  :D :)  :engjell:

COLDPLAY - TROUBLE! (http://www.youtube.com/watch?v=ABpvdszxtbI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2011, 21:56:59
Per dreamm. ^o)

Coldplay - What If (http://www.youtube.com/watch?v=FdD6RMICpfg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2011, 22:05:24
Per shejtane..:puth

Andre Rieu in London playing Sirtaki greek greece dance (http://www.youtube.com/watch?v=ia34kknFpk0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 22:14:47
Dire Straits - Brothers In Arms (http://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk#)

King, Dreamm, Oqean, ,Kijameti,Spring, Anesa, Delight, Brenti, KengaIme,Gimi, Erela  :perqafim
te faleminderit po nga gimi jam bo nore mduket! :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 04-06-2011, 22:32:37
Sorry  ;) ;) 
----------------------------------------------------
Per miqte e vjeter..  :perqafim

Hammerfall - Last Man Standing (http://www.youtube.com/watch?v=IOmMZBZGBps#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-06-2011, 22:49:27
Ti Voglio bene, Tiziano Ferro Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=wZWA2-7FdQc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 22:55:36
Sorry  ;) ;) 
----------------------------------------------------
Per miqte e vjeter..  :perqafim

Hammerfall - Last Man Standing (http://www.youtube.com/watch?v=IOmMZBZGBps#)
skgj vox :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 04-06-2011, 23:02:52
" Dashurisë së shkuaR " -Aleksander Gjoka- (http://www.youtube.com/watch?v=cHrg8Vc2dfQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-06-2011, 20:31:08
Dire Straits - Brothers In Arms (http://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk#)

King, Dreamm, Oqean, ,Kijameti,Spring, Anesa, Delight, Brenti, KengaIme,Gimi, Erela  :perqafim

faleminderit :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-06-2011, 21:50:40
http://youtu.be/2DW-U6rXVO0 (http://youtu.be/2DW-U6rXVO0)  Pershendes komunistet e forumit qe me duet se nuk jan pak  :P :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 08-06-2011, 00:06:25
Me kete kenge me pershendeti nje Shoqe. Kur e degjova, fillova dhe qesha :D
djali simpatik - eneida tarifa & mariza ikonomi (http://www.youtube.com/watch?v=pEmoi6fgCUE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: shkodrane ne 08-06-2011, 11:48:04
i lumt :) kujt ta ka dedikuar ket keng"MOS RRI ME BEQAR" :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Parloté ne 09-06-2011, 19:03:42
Përshëndes të gjithë.. ;)
The Beloved - Sweet Harmony (http://www.youtube.com/watch?v=uhftDHTwYMo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 09-06-2011, 21:26:46
http://youtu.be/3Dc4rXFpB_s (http://youtu.be/3Dc4rXFpB_s)  E din vet ajo  ;)  Je para gjithmon  :perqafim :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 10-06-2011, 22:58:55
http://youtu.be/zc9wIzi96_E (http://youtu.be/zc9wIzi96_E)   Krushke vetem per ty  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2011, 17:57:15
:puth

Tracy Chapman - Fast Car (http://www.youtube.com/watch?v=bfqEisOIMJc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 13-06-2011, 21:17:47
Ju pershendes te gjitheve nga jugu ne veri :DStefi, Endri Prifti & Rita e Frederik Ndoci - Kolazh me kenge qytetare (http://www.youtube.com/watch?v=H-HCOtULDaE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 13-06-2011, 21:22:39
Mixalis Xatzigiannis Feat. Otherview - Eisai Edo (http://www.youtube.com/watch?v=KH-BQIJZJA8#ws)
pershendes Shejn :) :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-06-2011, 22:13:01
Mixalis Xatzigiannis Feat. Otherview - Eisai Edo (http://www.youtube.com/watch?v=KH-BQIJZJA8#ws)
pershendes Shejn :) :engjell:Flm me pelqen ky kengetar  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-06-2011, 22:18:11
Kjo per ty Niku

Χατσηγιανησ Παραξενη γιορτή ( Paraxenh Giorth ) (http://www.youtube.com/watch?v=eje85ZMPLmU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 13-06-2011, 22:32:13
Kjo per ty Niku

Χατσηγιανησ Παραξενη γιορτή ( Paraxenh Giorth ) (http://www.youtube.com/watch?v=eje85ZMPLmU#)
flm Shej :engjell: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 14-06-2011, 19:16:26
Niku a te ngel hatri me pershendet shejtanen me nje kenge mo: Go West - We Close Our Eyes
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 14-06-2011, 19:23:16
http://youtu.be/YkADj0TPrJA (http://youtu.be/YkADj0TPrJA)     Kjo eshte per krushken  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-06-2011, 21:32:43
Niku a te ngel hatri me pershendet shejtanen me nje kenge mo: Go West - We Close Our Eyes

flm  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 14-06-2011, 21:38:37
Niku a te ngel hatri me pershendet shejtanen me nje kenge mo: Go West - We Close Our Eyes
:P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-06-2011, 21:47:50
:P

te ngeli eeee :P LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 14-06-2011, 22:54:23
te ngeli eeee :P LOL
jo moj :P
ja te pershendes
To Party Το Παρτυ - Mixalis Xatzigiannis Μιχαλης Χατζηγιαννης (http://www.youtube.com/watch?v=APJ2UMAoUb4#)
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 15-06-2011, 10:23:24
Per adhuruesit e G. :)

Gheorghe Zamfir Love Story (http://www.youtube.com/watch?v=C8lFjnw7wig#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:00:17
http://youtu.be/2E5sxuSRg6A (http://youtu.be/2E5sxuSRg6A)     Kenga per ty ndihet mungesa jote  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:06:01
http://youtu.be/3Dc4rXFpB_s (http://youtu.be/3Dc4rXFpB_s)   Krushke ke humb si vaj i ullinit   :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:10:33
http://youtu.be/lZLEQIze-lo (http://youtu.be/lZLEQIze-lo)  Shej        ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:12:53
http://youtu.be/JqBGwZ5OGQo (http://youtu.be/JqBGwZ5OGQo)   Vox   :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:17:01
http://youtu.be/-H8QcmQTfsc (http://youtu.be/-H8QcmQTfsc)  Erela per ty  ;) me trego noj vend si ky ne Tiran
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:21:01
http://youtu.be/2aG7H23xQzo (http://youtu.be/2aG7H23xQzo)   Per ju katunart e tjer qe keni ngel  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-06-2011, 21:22:22
http://youtu.be/d-diB65scQU (http://youtu.be/d-diB65scQU)  Me mir me ket ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Parloté ne 19-06-2011, 16:17:07
Përshëndes veten time  :D

shekulli i dreqir-mir se vjen o dhimbje (http://www.youtube.com/watch?v=DhE4v2tfc6g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-06-2011, 16:49:11
http://youtu.be/vkmlujV-TvU (http://youtu.be/vkmlujV-TvU)    Parlote ti fol se te pershendesim ne  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-06-2011, 13:30:30
Deepcentral - In Love (http://www.youtube.com/watch?v=EMyq-cxxtvE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-06-2011, 10:33:31
shejtonen, Tipi Erela Dreamm Mishel Arjol Lefto Miss etj etj

Green Day - Boulevard of broken dreams + testo e traduzione in italiano (http://www.youtube.com/watch?v=bHPyZSkE8ZY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 10:35:43
hej shoqe sikur te te kisha porosit :perqafim e adhuroj kete kenge :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-06-2011, 10:39:27
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 28-06-2011, 16:30:43
per dreamm dhe dapojone.
An der schönen blauen Donau (Danube Waltz) -Vienna 2010 - New Year Concert 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=Q7jAp-BQb7I#ws)
Kush nga ju te dyja deshiron te kercej?un  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 28-06-2011, 16:31:38
per te gjith forumistat :)  :perqafim

Maddi Jane - Price Tag (Jessie J) (http://www.youtube.com/watch?v=7oBQnIumBRY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 16:35:42
mua me ke marr inat mduket :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 28-06-2011, 16:36:38
mua me ke marr inat mduket :D


jo ore, pershendetja ishte per te gjith, edhe per ty :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 16:39:38
a ok po nuk me pelqen te jem ne ket grupin dua nje enkas per mua :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: JustA ne 28-06-2011, 16:41:08
a ok po nuk me pelqen te jem ne ket grupin dua nje enkas per mua :D

mos kerko shum, se ngel pa asgje  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 16:46:47
un nje gje qe kerkoj do e fitoj ose me deshir ose ndrysh me zor :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-06-2011, 20:18:14
http://youtu.be/k0ILPntI_Cs (http://youtu.be/k0ILPntI_Cs)   kenga per ty  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-06-2011, 20:20:39
http://youtu.be/B6SDRyKTXig (http://youtu.be/B6SDRyKTXig)   Dapojone per ty (ky emri me duket pak katunare me mi ishte i pari) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-06-2011, 20:33:50
http://youtu.be/M35VsGcQ0cY (http://youtu.be/M35VsGcQ0cY)  Embelsira ne fund (e din vet ajo) :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 28-06-2011, 21:06:12
Mohombi - Coconut Tree ft. Nicole Scherzinger (http://www.youtube.com/watch?v=gOfOt76D3MM#ws)

Pershendes Shejn :perqafim :lule
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-06-2011, 23:03:01
Mohombi - Coconut Tree ft. Nicole Scherzinger (http://www.youtube.com/watch?v=gOfOt76D3MM#ws)

Pershendes Shejn :perqafim :lule

 :perqafim

kjo per ty shoku

Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Official Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=ehhsa1czRYw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 28-06-2011, 23:14:53
:perqafim

kjo per ty shoku

Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Official Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=ehhsa1czRYw#ws)

flm Shej :perqafim :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-06-2011, 14:17:21
ATB - It's A Fine Day (http://www.youtube.com/watch?v=4SUIS3Ve4nU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 30-06-2011, 13:16:56
Honest  :perqafim


Mike Oldfield - Moonlight Shadow (http://www.youtube.com/watch?v=tt8d3Shlfrg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-06-2011, 14:54:56
Honest  :perqafim


Mike Oldfield - Moonlight Shadow (http://www.youtube.com/watch?v=tt8d3Shlfrg#)


flm yvi  :perqafim

Outlandish - Callin U (http://www.youtube.com/watch?v=wUNCkXcwGRA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 05-07-2011, 00:15:52
Ju pershendes te gjitheve me keto kenge.

''Kush ne Struge ka qen nje here
Drinin kurr nuk e harron''


Struga - ( Hymni i Strugës ) (http://www.youtube.com/watch?v=Id84pNsFnCg#)

Portokalli 2011 - Eneida Salsano - Struga (http://www.youtube.com/watch?v=UogIJcwqu6E#ws)

Ylli Ismaili & Djemt e Drinit Struga ime (http://www.youtube.com/watch?v=vtCjGkjtSak#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 10-07-2011, 22:31:44
Kelly Rowland - Rose Colored Glasses (http://www.youtube.com/watch?v=uN0SAaHNmjM#ws)
per Shejn :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-07-2011, 22:38:49
po degjoja ket kengetare me pare por motivation ...thnx :)

Kjo per ty

Swedish House Mafia - One (Your Name) (http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 10-07-2011, 22:43:08
po degjoja ket kengetare me pare por motivation ...thnx :)

Kjo per ty

Swedish House Mafia - One (Your Name) (http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk#ws)
flm  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-07-2011, 22:44:51
RYAN & RADU - RUSH LOVE (SPANISH VERSION) (http://www.youtube.com/watch?v=N8yRWMeOO0k#ws)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 10-07-2011, 22:50:00
Fila Me - Mixalis Xatzigiannis (New Song 2011 lyrics) HQ (http://www.youtube.com/watch?v=Og8P7KIOE8Y#ws)
shej :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-07-2011, 22:57:48
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 10-07-2011, 23:10:36
:perqafim
Mixalis Xatzigiannis - Kleino Ta Matia (http://www.youtube.com/watch?v=qxGoKQOfSws#ws)
naten e mire Shej :)
te pershendes caste te bukura :engjell: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-07-2011, 23:12:48
Mixalis Xatzigiannis - Kleino Ta Matia (http://www.youtube.com/watch?v=qxGoKQOfSws#ws)
naten e mire Shej :)
te pershendes caste te bukura :engjell: :perqafim

flm ... naten e mire dhe ti :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Parloté ne 11-07-2011, 21:26:43
Ju përshëndet të gjithëve një tetovare nga mërgata. :)

ilir shaqiri - tetovarja (http://www.youtube.com/watch?v=wzMQmc3O6xA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 11-07-2011, 21:36:18
B2N - Nuk Jam Une Ai (http://www.youtube.com/watch?v=pU1f8ipkqek#)
pershendes......... .
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-07-2011, 10:51:46
Inna - Amazing (http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 13-07-2011, 13:46:37
Inna - Amazing (http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU#ws)

per mu? :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-07-2011, 13:47:34
jo ishte per mu :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-07-2011, 15:09:42
Kingu.... :perqafim

Cat Stevens - Morning has broken (http://www.youtube.com/watch?v=e0TInLOJuUM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-07-2011, 16:02:55
per mu? :P

poooo :P
 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 13-07-2011, 21:53:10
http://youtu.be/W80uf6A1ZEI (http://youtu.be/W80uf6A1ZEI)    Nje krushke kam ,po e kam si yll.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 00:25:36
 Sorry Seems To Be The Hardest Word (http://www.youtube.com/watch?v=GvbQzRAi4wM#ws)
per ty Shej :) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-07-2011, 00:32:02
niku  :)

Sotis Volanis - Poia Eisai Esu (http://www.youtube.com/watch?v=IzyXpVrCuzo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 00:35:07
niku  :)

Sotis Volanis - Poia Eisai Esu (http://www.youtube.com/watch?v=IzyXpVrCuzo#)
flm Shej shume kenge e bukur :engjell:  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-07-2011, 00:42:05
D....

...stand by me... (http://www.youtube.com/watch?v=qU5ETSy3a1g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 00:50:57
Ti-Amo Rihanna (http://www.youtube.com/watch?v=twgotOoIfGk#)
Shej :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 15-07-2011, 21:38:40
Frederik Ndoci Syt e tu (http://www.youtube.com/watch?v=-2QudYEoi9w#)
per ty Shej :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 15-07-2011, 21:40:38
http://youtu.be/oIQc9Tcncxs (http://youtu.be/oIQc9Tcncxs)    Niku a do me ftoni ne dasem re ???????????
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-07-2011, 22:17:01
Titiyo - Come along with me (Official Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=oE3ZOalOdHQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 15-07-2011, 22:18:27
Frederik Ndoci Syt e tu (http://www.youtube.com/watch?v=-2QudYEoi9w#)
per ty Shej :engjell:

flm  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 16-07-2011, 22:06:17
Vedat Ademi ~ Emrin tim • [teksti i sakte] (http://www.youtube.com/watch?v=iqEVG0cDK0M#)
per simpatiken Shej :engjell: :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-07-2011, 17:26:24
http://youtu.be/GChr1v4Rwc8 (http://youtu.be/GChr1v4Rwc8)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 17-07-2011, 19:04:05
Faleminderit shume   :perqafim

Sa shume qe di te japi ky vullkani  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 08:47:54
Susana feat. Omnia & The Blizzard - Closer (Official Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=nLXiHyMmG20#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-07-2011, 23:01:01
http://youtu.be/9Pe4_59EA9Q (http://youtu.be/9Pe4_59EA9Q)   :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 16:29:45
Elita 5 nese sonte ndihesh vetem (http://www.youtube.com/watch?v=zs0tjGCTp5o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:18:23
king-o per ty, fundjave te mbare ciao

Whitesnake - Too Many Tears (http://www.youtube.com/watch?v=e9G_97GRUXc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:23:08
AC/DC - Thunderstruck (Live at River Plate) (http://www.youtube.com/watch?v=o018byLnMFM#ws)   flm kjo per ty  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:23:55
AC/DC - Thunderstruck (Live at River Plate) (http://www.youtube.com/watch?v=o018byLnMFM#ws)   flm kjo per ty  :perqafim
flm me pelqen :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 18:24:14
Gorilla Zoe - Your Bitch (http://www.youtube.com/watch?v=MSYb5DjA6Jk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-07-2011, 21:06:47
Carlos Santana feats Chad Kroeger(nickelback) (http://www.youtube.com/watch?v=KNSA-Djc-30#noexternalembed)     E din vet ajo. ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-07-2011, 23:17:04
Mishel

Kirka Sadness in your eyes (http://www.youtube.com/watch?v=0amRKwlloaE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 24-07-2011, 23:20:47
Mattyas Mi Amor Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=--25vA_LtME#)
per .............. :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-07-2011, 08:38:52
Amy Winehouse - Back to Black (Lyrics in Description) (http://www.youtube.com/watch?v=0_bXjdqmbms#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 25-07-2011, 21:44:32
The Kelly Family - Children of Kosovo (clip) (http://www.youtube.com/watch?v=ZcYZCWa7ff4#)     Pershendes gjith forumistat nga kosovo . :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 26-07-2011, 21:39:47
Nikos Vertis~An Eisai Ena Asteri~ New Song 2011 ( by polu ) (http://www.youtube.com/watch?v=d38QCl4S0aY#)
Te pershendes Shej  :puth :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 27-07-2011, 12:23:10
Nikos Vertis~An Eisai Ena Asteri~ New Song 2011 ( by polu ) (http://www.youtube.com/watch?v=d38QCl4S0aY#)
Te pershendes Shej  :puth :puth

faleminderit  :perqafim

kjo per ty

Anna Vissi - Horis To Moro Mou (http://www.youtube.com/watch?v=_A3XTugWR5I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-07-2011, 14:23:04
Dreamm

Sarah Brightman - Harem (http://www.youtube.com/watch?v=UhffB1Bl_sY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 28-07-2011, 16:19:55
 :D :D :D :D

Albanian Video Music West Side Family Edi Rama Tirona (http://www.youtube.com/watch?v=fowFBfexVS0#)

per ke e ka marre malli.... Bernin besoj me shume :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-07-2011, 16:21:02
Sting - Englishman in New York - Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=kR2zVGQ1hNU#)

kujt ti pelqeje.....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-07-2011, 17:58:46
Mua me pelqen :perqafim                Roxette - Listen To Your Heart (video oficial) (http://www.youtube.com/watch?v=ktRsl2hAPhY#ws)                Per ty  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 28-07-2011, 22:03:33
metra ta asteria- ilias brettos (http://www.youtube.com/watch?v=zMsfWDpBjAc#)
per ty shej :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 29-07-2011, 10:44:03
metra ta asteria- ilias brettos (http://www.youtube.com/watch?v=zMsfWDpBjAc#)
per ty shej :perqafim

thnx  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-07-2011, 19:00:45
Dreamm

Sarah Brightman - Harem (http://www.youtube.com/watch?v=UhffB1Bl_sY#)

thnx  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-07-2011, 23:12:17
Kinguuu :puth

Chris Rea - Road to Hell (http://www.youtube.com/watch?v=1EBw_da7BZk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-07-2011, 23:23:37
Shejtaneee :puth

Chris Rea - Heaven (http://www.youtube.com/watch?v=z0nCRZNHGLE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 30-07-2011, 23:25:50
Shejtaneee :puth

Chris Rea - Heaven (http://www.youtube.com/watch?v=z0nCRZNHGLE#)

Thnx hon  :perqafim

Kjo per ty

Spandau Ballet - True (http://www.youtube.com/watch?v=AR8D2yqgQ1U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 01-08-2011, 01:23:25
mattafix - Angel on my shoulders (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=QLPXJzjjqc8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:08:31
Pershendes ata qe jane online...me kengen 

Eugent Bushpepa - Jo tani (Djemte e Detit) (http://www.youtube.com/watch?v=nHfmyu9P42w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:11:53
:)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:14:39
Per shejin...

Eugent Bushpepa - Lamtumire ( Djemt e Detit ) (http://www.youtube.com/watch?v=YWVazps6jxw#)

me pelqen shume ky Eugeni.....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:20:28
Per shejin...

Eugent Bushpepa - Lamtumire ( Djemt e Detit ) (http://www.youtube.com/watch?v=YWVazps6jxw#)

me pelqen shume ky Eugeni.....

Po kendon me Kamilen te 1 club, shkojme ndonje darke po te dhane liri me kusht nga shpia ty :)

Thnx jane shume te bukura te 2ja keto kenge qe postove, i kam qejf... Mos qaj tushe per ty dhe mua  (me ket punen e droges skena lidhje po e ka fajin teksti lool )

 :puth :puth

Eugent Bushpepa - Mos qaj ( Djemte e Detit) (http://www.youtube.com/watch?v=9l_f7coEpWI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:29:08
ket per Gent Demaliajn :D

Djemte e detit - Enderrat qe per ty i thurra (http://www.youtube.com/watch?v=f3H0JovPrUI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:34:56
hahahahah cfare kohesh o Shej......sa mbrapa na ktheve.....i mban mend xhupat e lekures me theke LOL LOL...cizmet me maja dhe kemishat nen xhupa LOL  dhe yyyyyy qeka i forte ky LOL

uaaaaa ca kujtimesh idiote.....

E di ku kendojne tek Tirana Rock Kafeja....kam qene kam qene...por atij timit i iku zari dhe ikem me shpejt se e kishim bo plan LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:36:06
ket per Gent Demaliajn :D

Djemte e detit - Enderrat qe per ty i thurra (http://www.youtube.com/watch?v=f3H0JovPrUI#)

nga behet ky moj xhane?????.....me ka pas pelqy shume fare......po ka qene nje cike si pecist ky e mban mend  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 14:41:17
ket per Gent Demaliajn :D

Djemte e detit - Enderrat qe per ty i thurra (http://www.youtube.com/watch?v=f3H0JovPrUI#)

drejtoooori gento !!! e na kapi ne banjo.,na spiunuan..

shkolla e mesme e paharrueshme..

nje pershendetje te madhe fort per gentin se u bene 2 vjet pa e pa...

edhe per ju qe na i kujtoni kenget e tij.......
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:54:55
drejtoooori gento !!! e na kapi ne banjo.,na spiunuan..

shkolla e mesme e paharrueshme..

nje pershendetje te madhe fort per gentin se u bene 2 vjet pa e pa...

edhe per ju qe na i kujtoni kenget e tij.......

ueee lezhjan ene ti
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 14:57:14
jo ! shkollen e mesme e kam bere atje...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:00:18
aha e mire.. qenke cike me i madh se ne te 2ja


DJEMTE E DETIT ,,,Kohe Pa ty (http://www.youtube.com/watch?v=Gg8PBJ8q1dU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:02:18
nuk e di !
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:03:36
e di une!

a the qe je moshatar me gentin

Djemte e Detit - Me e shtrenjta fjale (http://www.youtube.com/watch?v=Pdunr15ax_I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:07:04
hajt kujtojme Gentin me kete rast LOL

Jakup Ferri: Djemt e Detit (http://www.youtube.com/watch?v=vitRzGQebVA#)

kjo eshte nje kenget me te bukura te tij.......
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:11:57
mua me pelqen kjo me shume

Djemtë e detit - Jo tani (http://www.youtube.com/watch?v=mjDLTASZkto#)

ika une te ha dreke, kalofshi mire  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:15:00
ik ha moj !!!!se po te iken.....

ckemi mishel !

po kete kenge shoh qe e paska postuar mishel njehere......
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:16:09
mire shoku...ti mire???

mua nga te ketij Gentit kjo me Jakupin me pelqen me shume...me thene te drejten

edhe te tjerat po kjo ma ngjedh mishin...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:16:44
ik ha moj !!!!se po te iken.....

ckemi mishel !

po kete kenge shoh qe e paska postuar mishel njehere......

kishe gje me detin ti shoku lool
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:17:25
LOL LOL////
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:19:32
kishe gje me detin ti shoku lool

jo shoqja "zenepe" me detin jo .,po me personat qe futen ne te......
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:19:57
 hmmmmm: hmmmmm: :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:21:56
pershendes keta te dy me kete kenge...

Djemte e detit - Mall (Original video) (http://www.youtube.com/watch?v=nnbS6QlcKqo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:22:39
jo shoqja "zenepe" me detin jo .,po me personat qe futen ne te......

ik largoju se me ze diellin po deshe
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:23:29
mire shoku...ti mire???

mua nga te ketij Gentit kjo me Jakupin me pelqen me shume...me thene te drejten

edhe te tjerat po kjo ma ngjedh mishin...

kohe te bukura! sidomos kur vuajtjet i kalon me te kenduar nuk ka gje me te mire....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:25:24
ik largoju se me ze diellin po deshe

uaaa sa me edukat.....ti zakonisht i bie krese LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:25:46
kohe te bukura! sidomos kur vuajtjet i kalon me te kenduar nuk ka gje me te mire....

i kalonim....se tani sos se i kalojme ashtu....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:26:26
sdoja ta trembja si anetar " i ri" qe eshte
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:28:51
mire bere se e din sa trembem nuk me ze gjumi ne darke hahahahahaha...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:30:08
e di e di je trim ti, kaposh pa lafshe me 1 fjale :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:30:30
auuuuu.....degjohem i me vone
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:31:55

e di e di je trim ti, kaposh pa lafshe me 1 fjale :D

me lafshe pa lafshe pulat i bej rrafsh....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:33:12
me lafshe pa lafshe pulat i bej rrafsh....

pulat e ngordhme te gjithe i bejne rrafsh lool
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:35:34
mire mire se nuk e di ti ate,,,

po na dergo ndonje kenge heavy metal se une nuk e hap dot 'you tube' tani.....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:35:44
ama me pula u merrke ore shoku me pantallona doku....... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:40:14
keta te dy me kete kenge..... dhe flini gjume rehat

Die, Die My Darling - Metallica Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=JoolQUDWq-k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:40:49
yes ,,,,kjo eshte ...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:41:35
edhe "turn the page"  e bukur apo jo?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:42:05
ket per NJONIN

Έρωτά μου ¨•.¸❤¸.•¨ Amore mio ❤ (http://www.youtube.com/watch?v=xCAmmGMKgl0#ws)

Misha kalofsh mire dhe mos u merr me pupagjela te kam thene :P loool

ciao tesoro
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:42:22
Kjo per qejfin tim......se na e merzitet


Metallica - Turn The Page (http://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:42:49
ket per NJONIN

Έρωτά μου ¨•.¸❤¸.•¨ Amore mio ❤ (http://www.youtube.com/watch?v=xCAmmGMKgl0#ws)

Misha kalofsh mire dhe mos u merr me pupagjela te kam thene :P loool

ciao tesoro

qe do me thene?????????
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:43:24
edhe "turn the page"  e bukur apo jo?

se kisha pare kete ne fakt.....koicidence
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:46:00
grazzie mishel....per kengen qe vure tani,,

lodhja ne pune e jep efektin e vet .....edhe ajo ne det gjithashtu...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:46:49
ik o pirdhu
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:48:06
pse po me duket vetja si pyk shati??????!!!!!!!!!!!!!!!!!! mos kam humbur ndonje gje????

anyway

pershendes gjithkend qe ka deshire te degjoj......
ANATHEMA-Forgotten Hopes(With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=d3VVRQWf2HU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:49:19
ik o pirdhu

cpate shej ..

kujdes kur flet ,,,ruaj toruan
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:50:31
ketej filluan bubullimat LOL LOL ...

u paskam ngaterru teme LOL LOL

Anathema - Anyone, Anywhere (http://www.youtube.com/watch?v=83BuWNhFCS8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 21:10:02
ladi g - dhimbje dhe lot (http://www.youtube.com/watch?v=pJVHwY-rEhw#)  ma fiksuan kete kenge disa burgaxhinj, per te gjithe ata qe kan bere burg :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 21:33:24
une jo i here....po fiksim e kam ta provoj shejtonja i here LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 21:38:29
Allexinno & Starchild - Senorita [OFFICIAL MUSIC VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=hPzaZN7fs58#ws)

Persh Shejtanen Mishel dhe deramm    :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 21:47:07
rrofsh shoku.....me siguri do jete e bukur
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 21:51:59
E bukur eshte se dhe videoklipin ja kan realizuar ne Vlore  tek Saint Tropez
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-08-2011, 21:53:40
Allexinno & Starchild - Senorita [OFFICIAL MUSIC VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=hPzaZN7fs58#ws)

Persh Shejtanen Mishel dhe deramm    :)

thnx cheeky  :D :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 21:55:33
E bukur eshte se dhe videoklipin ja kan realizuar ne Vlore  tek Saint Tropez

he me mo....LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 21:58:38
he me mo....LOL LOL


Po de po.. xD xD  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 22:00:17
jo mo jo,,, :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 22:03:59
dryyyhh po kjo mo derbardhe, nuk me beson?  :D asd

Alex Baroni La distanza di un amore (http://www.youtube.com/watch?v=Xo0YvjCLz_4#)

 te gjithe te dashuruarit   :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-08-2011, 10:41:42
Arjol  :perqafim

Kjo per ty... degjoje eshte fantastike

Bhromor Koio Gia by Armeen Musa Translation English (http://www.youtube.com/watch?v=KeYwJZM4CK4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2011, 11:32:11
pershendes Shej me kete kenge...\

Rammstein - Du hast (http://www.youtube.com/watch?v=My0HQ0QkGLQ#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2011, 11:32:39
nderkohe qe veten me kete tjetren

Nickelback - How You Remind Me [Official Video] HQ *subtitulado traducido español letra* (http://www.youtube.com/watch?v=v9evuZz4mh4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2011, 01:25:32
Hajt po i pershendes gocat me kete kenge :-* :D


Allexinno & Starchild - Senorita (http://www.youtube.com/watch?v=LY79GPfKNWk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2011, 10:08:36
pershendes .......

Mariah Carey - My All (http://www.youtube.com/watch?v=mIhI23gBBPQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 03-08-2011, 11:53:41
Po mua mi,me cfare do me Pershendesesh :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2011, 12:04:45
pse duhet me te pershendet???? ok...done

degjoje  LOL

West Side Family & Edi Rama - Cohu (PS) (Official Music Video) HQ (http://www.youtube.com/watch?v=FVCXWMZ_q8A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2011, 13:35:25
pershendes TIPIN me kengen....

HIM - Gone With The Sin (http://www.youtube.com/watch?v=Ifwf8RrU-94#ws)

 :perqafim

bofsh qejf shoku
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2011, 13:39:35
HIM - Join Me In Death (http://www.youtube.com/watch?v=1V4AscLidWg#ws)

me kete pershendes Capin tim....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-08-2011, 15:36:07
...per Mishel dhe Landiiii... :)

Billie Myers - Kiss The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=Kq-r4ZUpels#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-08-2011, 15:44:10
Per ....The King...

Coldplay - Fix You (http://www.youtube.com/watch?v=JI-o25K6B-E#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 05-08-2011, 15:54:05
...per Mishel dhe Landiiii... :)

Billie Myers - Kiss The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=Kq-r4ZUpels#ws)

thnx dreamm .,me vjen keq qe nuk e shikoj tani .,

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2011, 16:54:31
Kush e pelqen..persh.

Adele - Someone Like You (Live On The Brit Awards 2011) 15/02/11 (http://www.youtube.com/watch?v=ri49XBQ23kA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-08-2011, 19:59:06
Scorpions - Rock You Like A Hurricane (PCM Version) (http://www.youtube.com/watch?v=sxdmw4tJJ1Y#)            Krushke  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-08-2011, 22:31:47
West Side Family - Mesazhi (http://www.youtube.com/watch?v=NhgrrlLDEkA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-08-2011, 23:14:47
Nora & Sinan - Pa FaT (http://www.youtube.com/watch?v=YOl_DXiUqMY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 07-08-2011, 00:18:54
pershendes perzemersisht summer,, :perqafim

welcome back  spring  :)

WASP - Keep Holding on (http://www.youtube.com/watch?v=gDBiSmzU3-w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-08-2011, 00:44:54
te pershendes
Cadillac Don & J Money-Fuck That Bitch (http://www.youtube.com/watch?v=ePrGJvYXARA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-08-2011, 01:12:28
Soldier of Fortune (http://www.youtube.com/watch?v=3JW-OU3LkM8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2011, 14:33:45
Sparklehorse and Radiohead - Wish You Were Here (http://www.youtube.com/watch?v=Ih4bm-91Wq4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 16-08-2011, 16:30:28
...dreamm e pershendes me ket...

James Morrison - I Won't Let You Go (http://www.youtube.com/watch?v=sgRb_lfIZ6A#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-08-2011, 22:09:54
elvana gjata afer dhe larg official video (http://www.youtube.com/watch?v=r0Eu3FM26gM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 18-08-2011, 12:46:44
pershendes te gjithe pushuesit...


ALBANIAN HIT 2011 Elvana Gjata - Sex On The Beach (http://www.youtube.com/watch?v=EFNaLIpEsuE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 18-08-2011, 16:44:41
Outlandish - Callin U (http://www.youtube.com/watch?v=wUNCkXcwGRA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 22-08-2011, 15:15:22
...dreamm e pershendes me ket...

James Morrison - I Won't Let You Go (http://www.youtube.com/watch?v=sgRb_lfIZ6A#ws)


te vdes un per ty :D

nuk lejohen pershendetjet per veten :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-08-2011, 16:07:49
I didn't know I was looking for love (http://www.youtube.com/watch?v=OGZY4FIx7ko#)

kujt ti pelqeje
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 17:03:40
Vedat Ademi - Me mashtruan syte (http://www.youtube.com/watch?v=kvtK0QvBHxo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 21:53:06
Aurora - Dikur 2010 [Official Video].wmv (http://www.youtube.com/watch?v=I8HemLZTO3E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-08-2011, 18:41:57


te vdes un per ty :D

nuk lejohen pershendetjet per veten :D

Kush te pyeti?
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-08-2011, 18:44:37
Kinguuu...te pershendes...:puth

Ennio Morricone - Once upon a time in the West (http://www.youtube.com/watch?v=2s0-wbXC3pQ#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-08-2011, 18:46:39
Shejtane :perqafim gjumashi :perqafim

Enya - Listen to the rain (http://www.youtube.com/watch?v=686k9qcmzkw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-08-2011, 18:48:19
summer :perqafim

fallen for rain (http://www.youtube.com/watch?v=S_FeeXHVR88#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-08-2011, 18:54:52
Shejtane :perqafim gjumashi :perqafim

Enya - Listen to the rain (http://www.youtube.com/watch?v=686k9qcmzkw#)

thnx  :perqafim per ty kjo tjetra

Imagine - John Lennon (http://www.youtube.com/watch?v=-b7qaSxuZUg#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 23-08-2011, 19:44:41
http://youtu.be/ts8Vt2xshPY (http://youtu.be/ts8Vt2xshPY)

Stay - Miley Cyrus -

Per Shej & dream  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 23-08-2011, 23:14:09
Alban Skenderaj , Let me die with you (http://www.youtube.com/watch?v=pIjm3R-WLVg#)
Shej :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-08-2011, 23:19:06
Alban Skenderaj , Let me die with you (http://www.youtube.com/watch?v=pIjm3R-WLVg#)
Shej :perqafim

woow si shen valentini po me duket me ket kenge hahaha :P

thnx Niku  :perqafim

Mixalis Xatzigiannis - Ws Edw (New Song 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=Ji31cxuAw5Q#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 23-08-2011, 23:21:29
woow si shen valentini po me duket me ket kenge hahaha :P

thnx Niku  :perqafim

Mixalis Xatzigiannis - Ws Edw (New Song 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=Ji31cxuAw5Q#noexternalembed)
sa fjale te bukura ka kenga :perqafim :perqafim
flm Shej je nje engjell vertet :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-08-2011, 23:24:22
sa fjale te bukura ka kenga :perqafim :perqafim
flm Shej je nje engjell vertet :engjell:

se kam idene e fjaleve te dergova kengen
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 23-08-2011, 23:31:50
se kam idene e fjaleve te dergova kengen
mere dhe kete kinge :perqafim
ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ-ΡΕΜΟΣ...ΧΩΡΙΣ ΣΠΟΤ (http://www.youtube.com/watch?v=xjanho2d4Dc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 23-08-2011, 23:33:15
mere dhe kete kinge :perqafim
ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ-ΡΕΜΟΣ...ΧΩΡΙΣ ΣΠΟΤ (http://www.youtube.com/watch?v=xjanho2d4Dc#ws)

thnx  kesaj ja di tekstin
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 13:04:46
summer me kete kenge

The Calling - Wherever You Will Go (http://www.youtube.com/watch?v=iAP9AF6DCu4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 13:10:50
oooooo rrofshhhh
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 13:11:36
te pershendes serisht me nje kenge tjater

Nickelback - How You Remind Me (http://www.youtube.com/watch?v=1cQh1ccqu8M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 25-08-2011, 17:21:28
Nora Istrefi ft.Sinan - Pa fat (http://www.youtube.com/watch?v=_Wg9jx9UPKY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:46:50
Voxxx... :perqafim

SIRENIA - The Path To Decay (http://www.youtube.com/watch?v=ouZQ7rgAq-I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:47:33
Mishel :puth

Nightwish - Amaranth (http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:48:42
Honest :puth

Linkin Park - "New Divide" (http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:49:54
Honest :puth

Linkin Park - "New Divide" (http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0#noexternalembed-ws)

Ne fakt edhe veten e pershendes me kete...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:52:24
Trouble dhe Miss  :D :engjell: :engjell:

Coldplay - Trouble [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=nMJuHUine5k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-08-2011, 23:55:33
Baby... :perqafim

Rihanna - Russian Roulette (http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2nCGawrSY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-08-2011, 19:22:22
Kingu :puth

Iced Earth-Melancholy (http://www.youtube.com/watch?v=GjZxiHWPrZ4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-08-2011, 19:26:35
Gjumashi :perqafim

Eli Fara - Sonate (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=fVF41xmgkyI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 28-08-2011, 19:33:12
Nore, me siguri edhe ti pelqen Eli-n :D

Eli Fara-Vjeshte (http://www.youtube.com/watch?v=kc6llr5Msvc#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-08-2011, 19:36:31
Krushke  :perqafim  po axhornohem pak.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 28-08-2011, 19:44:33
Nore, me siguri edhe ti pelqen Eli-n :D

Eli Fara-Vjeshte (http://www.youtube.com/watch?v=kc6llr5Msvc#noexternalembed)
fixim e kam po ce do qe eshte e madhe per mua :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Parloté ne 29-08-2011, 18:30:18
Mikeshat e mia  :)

Ozzy Osbourne & Motorhead & Slash - I Ain't No Nice Guy (http://www.youtube.com/watch?v=7lHqG3sj1Fw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 29-08-2011, 19:25:39
Trouble dhe Miss  :D :engjell: :engjell:

Coldplay - Trouble [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=nMJuHUine5k#)

Hahahah Thnx Dreamm :puth

Prsh Dreamm dhe Parlota...besoj se ju pershtatet shume kjo lloj muzike! :-)

La Bohème (http://www.youtube.com/watch?v=nZvehG_Lgls#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 31-08-2011, 16:00:30
Nuk di si te ve videot ketu  :D
pershendes dream me "Lady" Modjo ;) :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 01-09-2011, 11:47:29
Oqean & Misss... :engjell:

a-ha - Summer Moved On (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=oVl4qvHuY8g#noexternalembed-ws)


Zemer  :perqafim


Per ty!!

Jovanotti - Tutto l' Amore che Ho (http://www.youtube.com/watch?v=muigK9vTS2c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2011, 11:48:27
my self with
La mia storia tra le dita (http://www.youtube.com/watch?v=EoXWcRXTWxE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2011, 16:29:54
pershendetes Shejtanen me kengen time te preferuar....

Massimo Ranieri Perdere l'amore (http://www.youtube.com/watch?v=ikGzGYPIL4g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 01-09-2011, 16:38:15
pershendetes Shejtanen me kengen time te preferuar....

Massimo Ranieri Perdere l'amore (http://www.youtube.com/watch?v=ikGzGYPIL4g#)

thnx  :perqafim ... kjo per ty

Green Day - Wake Me Up When September Ends [Official Music Video] (http://www.youtube.com/watch?v=NU9JoFKlaZ0#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 01-09-2011, 20:27:17
krushken                 Riot The Last Of The Mohicans metal theme (http://www.youtube.com/watch?v=qzYl4n_b0xo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 02-09-2011, 08:51:23
Summer dhe Miss    :perqafim

Daughtry - September (http://www.youtube.com/watch?v=nJzBcKM3ZIE#ws)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-09-2011, 11:54:22
Summer dhe Miss    :perqafim

Daughtry - September (http://www.youtube.com/watch?v=nJzBcKM3ZIE#ws)Oqeannnnnnnnnn perq

Bob Seger - Against the Wind (http://www.youtube.com/watch?v=RcDCvQbOdig#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2011, 16:14:37
veten time....kurre mos e provofshe kete ndjesi leshi.....

Elvana Gjata - Me Ty [TOP FEST 8]lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=gLsRJQzwyaM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: LANDI BR ne 02-09-2011, 16:23:28
aha     ......... vetem kur shikon arushen e madhe ......ath


qiejt sikur vijne e te marin frymen....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 02-09-2011, 19:13:36
Voxxx... :perqafim

SIRENIA - The Path To Decay (http://www.youtube.com/watch?v=ouZQ7rgAq-I#)

 :perqafim :perqafim Te faleminderit e dashur :puth

Per Dreamm  :perqafim

EN ARANJUEZ CON TU AMOR - Il Divo (http://www.youtube.com/watch?v=PupqNAZAo6g#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-09-2011, 11:53:01
Dreamm  :perqafim

Anthem of Illyria (http://www.youtube.com/watch?v=gDittjpQKis#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-09-2011, 11:54:47
Max :P ......

mr max - abbronzatissima (http://www.youtube.com/watch?v=5g2nDdJrCzg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 03-09-2011, 11:56:34
summer  :perqafim miss  :perqafim shej  :perqafim

Enrico Musiani Lauretta 1983 (http://www.youtube.com/watch?v=RY-AC9nVGIE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 14:15:33
Mihallaq Andrea & Flori .....Ta dish ti cpesoj kjo zemer Dimmer 2009 (http://www.youtube.com/watch?v=fkl6oFT8eh4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-09-2011, 14:18:37
summer  :perqafim miss  :perqafim shej  :perqafim

Enrico Musiani Lauretta 1983 (http://www.youtube.com/watch?v=RY-AC9nVGIE#)

thnx :) kjo per ty


freaky like me by madcon ft Ameerah with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=jyuNk-7MsUo#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 03-09-2011, 14:20:57
Akcent - Hold On (new song 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=gLU6xd9ZW1Q#)
pershendes vajzat e lendinave :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 14:21:19
e bbukur kjo duhet ta degjosh
Flori - Me sy mbyllur (Me Tekst) (http://www.youtube.com/watch?v=RAF15TVgOw4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 14:39:56
persh nesny me kte kenge se i pelqekan kto lloj kengesh

Vedat Ademi - Emrin Tim (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=r5hEayfo_ZU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 15:46:47
nesny te pershendes
Miriam Cani ft Alban Skenderaj - Ende ka shpresë Official Video HD (http://www.youtube.com/watch?v=VNNGg_whVxI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 04-09-2011, 01:49:25
Andi Shkoza - Komshije Vogel (http://www.youtube.com/watch?v=tF1W5AfIalY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-09-2011, 00:01:47
Emma Shapplin - Spente Le Stelle (English Translation) (http://www.youtube.com/watch?v=BFZgVBtlULg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 07:01:40
Emma Shapplin - Spente Le Stelle (English Translation) (http://www.youtube.com/watch?v=BFZgVBtlULg#)

love this one...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-09-2011, 10:04:08
Mishel & veten time

Green Day-Wake Me Up When September Ends lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=jVO8sUrs-Pw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 13:05:11
Mishel & veten time

Green Day-Wake Me Up When September Ends lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=jVO8sUrs-Pw#)
:perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 05-09-2011, 13:17:02
persh nesny me kte kenge se i pelqekan kto lloj kengesh

Vedat Ademi - Emrin Tim (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=r5hEayfo_ZU#ws)

flm e kam fiksim ket kenge...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 13:23:10
Sarah Brightman - Fleurs du Mal (http://www.youtube.com/watch?v=B65CFK8YNuE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 05-09-2011, 22:23:12
degjoje pra
Dimitris Mpasis "I zoi" (http://www.youtube.com/watch?v=WKfhZy7vpfc#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-09-2011, 23:11:47
Kthjellu feat. Flori - S'te fal Lyrics/Teksti (http://www.youtube.com/watch?v=Jnn7wKZ2680#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 05-09-2011, 23:33:30
STINE -PSE- (http://www.youtube.com/watch?v=9Q5Jzhv391E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 06-09-2011, 09:40:06
Baluket E Ballit - Poni (http://www.youtube.com/watch?v=rR2Euwjicok#noexternalembed)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 06-09-2011, 15:11:40
Summer  :perqafim

Vox te pershendet me Vox-in tend :puth

U2 - Beautiful Day (http://www.youtube.com/watch?v=co6WMzDOh1o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 06-09-2011, 15:24:59
Kinguuuun  :perqafim

Manowar - Heart of Steel (http://www.youtube.com/watch?v=yU6HJcd0Ljg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 06-09-2011, 15:46:57
Dream :puth

HD Adam Hurst: Wake (http://www.youtube.com/watch?v=vZcbxHlhtQg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Zara ne 06-09-2011, 15:47:57
Oqean  :perqafim
Dire Straits - Sultans Of Swing (http://www.youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-09-2011, 23:53:46
Luca Dirisio - Per Sempre (http://www.youtube.com/watch?v=Xz4FliwDzTw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:16:55
ju pershendes te gjitheve qe jeni on tani..

me DON OMAR- TABU....PO ME TRBON KJO KENGE...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 07-09-2011, 00:20:45
ju pershendes te gjitheve qe jeni on tani..

me DON OMAR- TABU....PO ME TRBON KJO KENGE...
Don Omar - Taboo (http://www.youtube.com/watch?v=lRWqYR3e7xE#ws)
 :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:22:55
FIKS KET PO SHIKOJA,,,,SA ME KUJTON ADOLESHENCEN TIME KJO KENGE,,POR NE VERSIONIN ORIGJINAL...LAMBADA ....NGA KAOMA...FIKISM I KAM PAS ATO KENGE TE VITEVE 90....TE PA PERSERITESHME....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 07-09-2011, 00:26:26
FIKS KET PO SHIKOJA,,,,SA ME KUJTON ADOLESHENCEN TIME KJO KENGE,,POR NE VERSIONIN ORIGJINAL...LAMBADA ....NGA KAOMA...FIKISM I KAM PAS ATO KENGE TE VITEVE 90....TE PA PERSERITESHME....
e shume te bukura rrija gjithe diten ne tv  :(
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:29:01
PO SHIKOJA QEPARE...KENGEN E PET SHOP BOYS - DOMINO DENSING

E KAM PAS FIKSIM ATE KENGE...SE HARROJ KURRE...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 07-09-2011, 00:31:42
PO SHIKOJA QEPARE...KENGEN E PET SHOP BOYS - DOMINO DENSING

E KAM PAS FIKSIM ATE KENGE...SE HARROJ KURRE...
po kjo Nensy :)
Lamar-Fly (http://www.youtube.com/watch?v=RcgFLSyLS7I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:35:21
po shume ebukur ,,por shume eqete...kam mar pak kot nga ajo domino dancing dhe po me kujtohen kenget danc... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 00:47:41
Xatzigiannis - Tis kalinuxtas ta filia (live) (http://www.youtube.com/watch?v=zgZsCU0t5BM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2011, 11:06:47
shall we dance ( jenifer lopaz tango scene ) english (http://www.youtube.com/watch?v=OBNJMzqZ_0o#)

Shejin,... :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-09-2011, 11:13:44
fenkju pofffffffff piti

Touch and go - Tango in Harlem (http://www.youtube.com/watch?v=qDxtsPseia8#)

per ty tesoro
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2011, 11:16:37
per erelen...

Qengji (Qingji) i Vogel (http://www.youtube.com/watch?v=N2mIn2jFyB8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2011, 11:16:52
fenkju pofffffffff piti

Touch and go - Tango in Harlem (http://www.youtube.com/watch?v=qDxtsPseia8#)

per ty tesoro

emmmmmmmm so sweet
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 08-09-2011, 16:31:06
Akcent - My Passion ( official video ) (http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0#ws)
ate gocen :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 21:17:30
Ralvero Dadz N Effect - In My Bedroom Original Vocal Extended Mix (http://www.youtube.com/watch?v=rTDKnd7St9k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 21:58:03
Michele Zarrillo - Toccarti nell'anima (http://www.youtube.com/watch?v=PJly4iaPqLo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 12-09-2011, 21:09:47
Dream Theater - This is The Life (http://www.youtube.com/watch?v=0hs55-JBlPI#)               Krushke ??'    ;)    MELANKOLIKE MO.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 12-09-2011, 21:23:10
Within Temptation - Sin_ad (Official Video HD_HQ) [Lyrics in Description].avi (http://www.youtube.com/watch?v=2ydOlRQMkoQ#ws)       VOX   :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 12-09-2011, 21:51:24
Mixalis Xatzigiannis Filoi kai Exthroi.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=GULiKfMpak0#)
Shej :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 12-09-2011, 21:53:33
kte gocen

Kosmima tis lipis-Mixalis Xatzigiannis (http://www.youtube.com/watch?v=e7n_xY8xRXI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 12-09-2011, 23:11:46
Efxaristo poli agapi mou  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 13-09-2011, 08:58:24
ju pershendes te gjithve me

stine ft alida-lucky girl :urra: :urra: :urra:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 17-09-2011, 15:07:16
pe ate :D  ;)

I Can Transform Ya (http://www.youtube.com/watch?v=kta9If-sP4s#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: [AnnaBela] ne 17-09-2011, 15:39:01
Pershendes BabyGirl (princeshen)  :perqafim

Elvana Gjata - Te Kam Xhan (http://www.youtube.com/watch?v=ZYmPJouUrBI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-09-2011, 10:43:51
shakiren dream dhe veten time :P

ONE MORE TRY ( george michael ) (http://www.youtube.com/watch?v=js3L87Me1ms#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2011, 10:45:22
George ka qene kungetari im i preferum ne rinine time te lashte LOL LOL...kur mora vesh qe ishte Biseksual nuk me pelqeu me...LOL

George Michael - Jesus To A Child ( With Lyrics ) Clean HQ (http://www.youtube.com/watch?v=lRqaJnz6WgE#)

po te pershendes e une ty
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-09-2011, 10:49:08
po mire ca halli ke ti apo te vjen keq per *ithen e tij ty LOL LOL

George Michael Wham_Careless whisper (http://www.youtube.com/watch?v=cJEDTFzUz3o#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2011, 10:51:29
e aty afer mi....po me zhgenjeu ndjenjat e mia prej adoleshente mi...kisha bere plane per ne te dy shume LOL LOL

po te pershendes me kete tjetren e ketij

George Michael To Be Forgiven (http://www.youtube.com/watch?v=imBKXuYKV2I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-09-2011, 10:59:50
ska gje dashni ne kohen e koleres e kishe LOL

George Michael - Tonight (http://www.youtube.com/watch?v=o4tq_5Hm_I8#ws)

per ty dhe kjo
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2011, 12:19:32
George Michael - Kissing A Fool (2010 Remastered Version) (http://www.youtube.com/watch?v=omsBhh8vA7c#)

eee ashtu ishte...faqja e murit ne dhomen e gjumit e di cka hequr nga fotot e ketij LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-09-2011, 13:49:36
une i kisha me Maldinin dhe Baggio-n :D LOL

Fatjeta - Pash dy syte (http://www.youtube.com/watch?v=mkHpaZpr2QU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2011, 15:53:49
George Michael - I Can't Make You Love Me (http://www.youtube.com/watch?v=XLl7RgkfP-A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-09-2011, 19:08:07
Aleksander Gjoka - Je e çmendur (http://www.youtube.com/watch?v=jJh49wrc6Cw#)
Titulli: Nje kenge per ty!
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-10-2011, 14:59:52
Nuk e di nese ekziston nje teme e ketille, por nese e shikoni te paarsyeshme dhe si te tepert mund edhe ta mbyllni
tema kerkon te pershendetni nje antar (cilin te doni) me nje kenge

Po ja filloj une
Pershendes Shej (pasi eshte ON ne moment

Elvana Gjata - Te Kam Xhan (http://www.youtube.com/watch?v=ZYmPJouUrBI#)
Titulli: Nje kenge per ty!
Postuar nga: Oqeani ne 13-10-2011, 15:26:05
Per Spring edhe Miss, se me kane humb  krejt    :perqafim

Brian Hyland - Sealed with a Kiss with Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=9755RnDqMFQ#)
Titulli: Nje kenge per ty!
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-10-2011, 17:44:52
Mishel per ty

Etna ft j-lane -magnetik qik (http://www.youtube.com/watch?v=GUNCZbdS9TA#)
Titulli: Nje kenge per ty!
Postuar nga: the king ne 13-10-2011, 20:03:40
Edmond Islami -- "Do t'më keshë" (http://www.youtube.com/watch?v=qSz3sLFX7ck#)                                 Per        Annabela      :perqafim     A don me te njoh me nje shok timin italian 40 vjecar ? :)     Seriozisht, me pelqen te njoh shoket e shoqet per lidhje serioze.   (Mua po me behen kalamajt per tu martuar)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 14-10-2011, 00:33:37
Kjo tema...
Titulli: Nje kenge per ty!
Postuar nga: Gjumashi ne 14-10-2011, 00:34:50
Annabel, eshte nje here kjo tema.

http://www.zeriyt.com/barkafe-lounge-zeri-yt/pershendetje-me-kenge-t44638.0.html (http://www.zeriyt.com/barkafe-lounge-zeri-yt/pershendetje-me-kenge-t44638.0.html)

Do e bashkangjitjen aty.

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: [AnnaBela] ne 14-10-2011, 15:52:57
Edmond Islami -- "Do t'më keshë" (http://www.youtube.com/watch?v=qSz3sLFX7ck#)                                 Per        Annabela      :perqafim     A don me te njoh me nje shok timin italian 40 vjecar ? :)     Seriozisht, me pelqen te njoh shoket e shoqet per lidhje serioze.   (Mua po me behen kalamajt per tu martuar)
Fillimisht te flm per pershendetjen dhe per tingullin muzikore qe solle kendej per mua
The king, ty te flm per oferten, vec se une nuk kam fare nevoje per shok tendin aq me pak per nje lidhje sepse une jam ka disa vite e martuar...me vjen keq nese keni keqkuptuar arsyen time ne kete forum...qellimi im kryesore qe shkruaj dhe kembej shkonja me te tjeret ketu, nuk eshte asgje tjeter, perpos te jem sa me prane popullit tim dhe te shkruaj e te lexoj ne shqip
Si per fund, te rikthej pershendetjet!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: [AnnaBela] ne 14-10-2011, 15:54:03
Annabel, eshte nje here kjo tema.

http://www.zeriyt.com/barkafe-lounge-zeri-yt/pershendetje-me-kenge-t44638.0.html (http://www.zeriyt.com/barkafe-lounge-zeri-yt/pershendetje-me-kenge-t44638.0.html)

Do e bashkangjitjen aty.


Gjumash, flm :)
per disponimin tend

Elita 5 - Faleminderit (http://www.youtube.com/watch?v=aEUFwp1C9nU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 14-10-2011, 16:33:27
annabela mos i mer serjozisht kto qe thuhen ne forum se ketu jemi per made in gallate :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 14-10-2011, 20:50:33
Hamide Sadiku - Mori cike ne divanhane (http://www.youtube.com/watch?v=uWtdXMTzKx0#) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 17-10-2011, 16:17:34
pershendes CTS me kete kenge

Bad Boys Blue ~ A World Without You,Michelle (http://www.youtube.com/watch?v=G4zP6excZYw#)

LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 17-10-2011, 22:25:11
Po mua me cin do me pershendesesh, jo me edin :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 17-10-2011, 22:53:14
ty do te te pershendes me kengen e Morena Rekes.....Politika LOL

ste rrihet pa e gric sumcen me Edin eeeeee
puno puno per familjen e Sales,..e nigjove si i tha fermerve...punoni per familjen time..c'te keqe ka LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-10-2011, 14:22:49
Metallica - The unforgiven ll (http://www.youtube.com/watch?v=iIN2jUL0eS8#)  Veten time... :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-10-2011, 19:36:32
Muharrem Ahmeti-kaloj edhe ky vit (http://www.youtube.com/watch?v=SnzbogXciGQ#)         Annabela    :engjell:         
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-10-2011, 19:55:18
Adem Ramadani - Zi e bane zemren time (http://www.youtube.com/watch?v=SXYb1Qh0OdA#)       Krushken      Ku je krushke ???????????'
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: [AnnaBela] ne 20-10-2011, 18:23:53
Muharrem Ahmeti-kaloj edhe ky vit (http://www.youtube.com/watch?v=SnzbogXciGQ#)         Annabela    :engjell:         

Per ty the king

Genta Ismajli - E kam shpirtin eksploziv (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=aMwxJHRh1ZA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 26-10-2011, 14:47:09
Björk - Venus As A Boy (http://www.youtube.com/watch?v=7Z5aPaDwAkU#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 28-10-2011, 18:08:04
PER TY ZUSK
883 - Una canzone d'amore (video clip) (http://www.youtube.com/watch?v=BDD67_tA_kE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 28-10-2011, 21:51:50
per ty romantiko......

http://youtu.be/APcTSBbcSpY (http://youtu.be/APcTSBbcSpY)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 28-10-2011, 22:06:31
http://youtu.be/tb5lvYiTqCs (http://youtu.be/tb5lvYiTqCs)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-10-2011, 13:41:20
Per kingun. :engjell:

John Farnham - You're The Voice (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=oawfn73Va6M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 29-10-2011, 21:20:45
http://youtu.be/O7NWkJNmY50 (http://youtu.be/O7NWkJNmY50)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 31-10-2011, 00:08:48
"La Rossa a metà" ilBagatto (http://www.youtube.com/watch?v=Rgwqs1I73Ig#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2011, 15:13:57
Per keta online..

Yiruma - Tears On Love (http://www.youtube.com/watch?v=C-AKZqPegW8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 31-10-2011, 15:15:14
dreamm  :perqafim

Yanni - Nostalgia (http://www.youtube.com/watch?v=TKlkw2dCGn0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 31-10-2011, 15:17:19
dreamm  :perqafim

♪°♪° Yanni - Playing by heart ♪°♪° (http://www.youtube.com/watch?v=AB-iN989l-g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2011, 15:19:23
Ashanti - The Way That I Love You (http://www.youtube.com/watch?v=reThAD8TXN4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 31-10-2011, 15:19:34
TATU

Yanni - Felitsa - Live At The Acropolis 1994 HQ (http://www.youtube.com/watch?v=wq0KV4x01FQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 31-10-2011, 15:20:19
 :perqafim :perqafim shej  :perqafim

Emma Marrone - meravigliosa (http://www.youtube.com/watch?v=6BD5JMwLnsk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 15:20:23
Aerosmith - Amazing (http://www.youtube.com/watch?v=zSmOvYzSeaQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 31-10-2011, 20:16:21
Ke e ke pershendet ti mishel? :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 20:32:34
ty mer ,,,ste pelqeu???
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 31-10-2011, 20:42:24
Pse tallesh me :P

Ke pershedete me ta dime? :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 20:43:45
epo ik e pirdhu...une them ty ky avazin....tyryryryr

ste pelqeu perzgjedhja ime???
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 20:46:18
zjarr mishel :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 20:47:43
kujdes Gimi se po te zuri ta vuri...zjarri flas LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 20:50:37
po tma vije do ta kisha bo hallall :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 20:55:12
lesh lesh cuno...ta ka qejfi ta vej une eeeeee

lexo mire se e kisha per zjarrin LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 20:59:26
per ke te bej beeee           dhe une aty e kisha fjalen te ngrohtesia e dimrit qe esht zjarri :P :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 21:36:21
fol shqip boll na bere si europiane :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 21:42:37
e kuptova qe e ke dashnorin a burrin te huaj  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 31-10-2011, 22:15:18
Claudio Baglioni-E tu (http://www.youtube.com/watch?v=MaUpSOZntf4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 23:08:07
Prodhim shqiptar...., 100%
shum mir :) dhe une kshu po e kerkoj me kombesi shqiptare  dhe mundesisht qytetare qe te dij te punoj tokat se i kam toka pjellore :P do e gjej do e gjej po pse me mundon :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2011, 11:24:14
pershendes gocat e forumit ne vecanti Dream ,Tatu dhe Shejin....

The Fifth Element - The Diva Dance Opera (with lyrics and translation) (http://www.youtube.com/watch?v=Syo6tLeZfHw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 01-11-2011, 15:20:35
http://youtu.be/JmlKYrcG5Wg (http://youtu.be/JmlKYrcG5Wg)
Nik te pershendes..... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2011, 15:21:56
Laura Pausini - Tu dimmi quando (http://www.youtube.com/watch?v=IM7KuiPn0Dg#)

pershendes dike
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 01-11-2011, 15:26:33
PER TY NIK...
http://youtu.be/ugfweFO3MYs (http://youtu.be/ugfweFO3MYs)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:23:15
dreamm  :perqafim

ღღ Sagi Rei - your loving arms (http://www.youtube.com/watch?v=eCMchraa3a0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:24:28
spring  :perqafim

Stop Crying Your Heart Out (http://www.youtube.com/watch?v=6QyVil0dwhk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:25:33
shej  :perqafim

Gianluca Grignani - Una Donna Così (http://www.youtube.com/watch?v=9iQk_XPLa5M#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:26:10
mishel  :perqafim

Eros ramazzotti Un'altra te con testo (http://www.youtube.com/watch?v=wqvgONdQujM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:27:30
miss  :perqafim

Stefanos Korkolis: Sensitivities (Album FIRST TOUCH) (http://www.youtube.com/watch?v=7YBXla6rNxM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:38:28
lurra  :perqafim

Bobby Mcferrin - Don't Worry Be Happy! (http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-5TVAmg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:40:38
per lefton :P :perqafim

Bom Chicka Wah Wah - Jessica Sutta (http://www.youtube.com/watch?v=DEm5ti2w5Eo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:41:17
the king  :)

Accept - Amamos la vida (http://www.youtube.com/watch?v=wnilBzqGglE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 01-11-2011, 23:42:37
te gjithe ju  :perqafim

Adele - Set Fire to the Rain Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-11-2011, 09:24:59
Per Tatun......si shpirt je

Pazzo di Lei (http://www.youtube.com/watch?v=xluUsMOyoqU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-11-2011, 21:25:08
Per te gjithe te pafajshmit :)

Enigma - Return To Innocence With Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=9-EJV47-Ltw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2011, 12:23:55
Madonna - Frozen (http://www.youtube.com/watch?v=pxZWQl-IXKs#ws)

dike
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 03-11-2011, 12:30:43
per mikun tim vullkan....
http://youtu.be/AeHEP4kgYxQ (http://youtu.be/AeHEP4kgYxQ)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2011, 12:34:44
Shejin

Madonna - Nothing Really Matters (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=cAVx9RKaLPU#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2011, 12:43:43
pershendes gocat e forumit ne vecanti Dream ,Tatu dhe Shejin....

The Fifth Element - The Diva Dance Opera (with lyrics and translation) (http://www.youtube.com/watch?v=Syo6tLeZfHw#)

Te keqen e kacurelave ty.. :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2011, 12:44:50
dreamm  :perqafim

ღღ Sagi Rei - your loving arms (http://www.youtube.com/watch?v=eCMchraa3a0#)

thnx angel  :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2011, 12:45:47
dreamm...
Madonna - Secret (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=UBbyNfyGBjE#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2011, 12:46:08
Te keqen e kacurelave ty.. :perqafim :perqafim

ehhhhh dikur--ur ur ur
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-11-2011, 17:31:51
U2 - With or Without you - lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=EzeDqRhM09w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: [AnnaBela] ne 03-11-2011, 18:25:45
lurra  :perqafim

Aurela Gaçe ft Dr.Flori Marsel - Origjinale ( Official Video ) [HQ] World Premiere. (http://www.youtube.com/watch?v=lGPDmBDbF9U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: DiniL ne 03-11-2011, 20:43:25
Shejn dhe Mishelin

Rabiosa - Shakira feat. Pitbull (http://www.youtube.com/watch?v=dYxbehxlzbc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-11-2011, 20:46:23
thnx  :perqafim

Arjol & Mishel

Tiziano Ferro feat. Kelly Rowland - Breath Gentle (http://www.youtube.com/watch?v=jpDo3UGpphE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2011, 21:44:02
 :perqafim thanks qe te dy....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Oqeani ne 04-11-2011, 09:35:55
Mish se e degjon tani  :)  :perqafim

SPICE GIRLS VIVA FOREVER Mtv (http://www.youtube.com/watch?v=cLHOhncZEzE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 09:41:19
ooooo Oqean me pelqen shume kjo kenge.... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-11-2011, 13:12:02
dreamm  :perqafim :perqafim

La Roux - In for the Kill (http://www.youtube.com/watch?v=JZ1Mi77nogQ#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-11-2011, 13:25:12
Tatu  :perqafim Mishel :perqafim Sterio  :perqafim

James Morrison - Please Don't Stop The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=F2Cm_4573fs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-11-2011, 13:38:59
Rrukullisni Kadet Devis Xherahu & Lefteris Pantazis official clip (http://www.youtube.com/watch?v=5jFYdRqHa8I#)       :perqafim         
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 04-11-2011, 14:51:37
Nat King Cole - Smile (http://www.youtube.com/watch?v=I85ApzR43jU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 14:55:07
Tatun.....per ty e dashur.. :perqafim
Red Hot Chili Peppers - Otherside [Official Music Video] (http://www.youtube.com/watch?v=rn_YodiJO6k#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 14:55:29
Tatu  :perqafim Mishel :perqafim Sterio  :perqafim

James Morrison - Please Don't Stop The Rain (http://www.youtube.com/watch?v=F2Cm_4573fs#ws)

rrofsh e dashur..... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-11-2011, 15:04:26
Scorpions - Wind of Change with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=ohOtDA3dTAA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-11-2011, 23:07:49
Laura Branigan - Self Control (http://www.youtube.com/watch?v=NKB1VMmazk0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-11-2011, 15:53:16
Pour que tu m'aimes encore - Céline Dion (http://www.youtube.com/watch?v=A7RzWQqcIfA#)

veten se me kishte marre malli per kete kenge
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 09-11-2011, 14:25:01
Jay Sean - Fade away (http://www.youtube.com/watch?v=ZzWhvbYxM4E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 09-11-2011, 20:14:17
Shejtonen.
Fadil Sylejmani & Sofie Hyseni - Mavi,Mavi (http://www.youtube.com/watch?v=WvnkQ8-Y5Ek#)
Po ta kisha afer do ti ofroja nji got ...    .
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 09-11-2011, 20:28:11
Shejtonen.
Fadil Sylejmani & Sofie Hyseni - Mavi,Mavi (http://www.youtube.com/watch?v=WvnkQ8-Y5Ek#)
Po ta kisha afer do ti ofroja nji got ...    .

rrofsh vllai  kot ska dale ajo shprehja ska si cunat e tirones :perqafim 

kjo per ty

amarda cunat e tirones (http://www.youtube.com/watch?v=Ai4O34cqCzk#)

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 11-11-2011, 19:44:22
per VULLKAN, GIM DHE NIKUN......
http://youtu.be/iBJidsNju0A (http://youtu.be/iBJidsNju0A)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 11-11-2011, 20:45:16
kujt ti pelqeje

AKCENT -HOLD ON HD (http://www.youtube.com/watch?v=LhqIHLn9WZ8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 22:57:24
Ska rendesi ...
PELLUMB TARE .RRITESH MES DASHURIS. 1983 (http://www.youtube.com/watch?v=4JMMjrZJISM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 23:22:12
Krushken se vetem ajo i kujton .
Robert Aliaj - Dashuria (http://www.youtube.com/watch?v=m9nG6723shE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-11-2011, 19:01:42
Metallica - Nothing Else Matters [Original Video] (http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-11-2011, 20:33:10
Ke pershendet ti mer dreq LOL LOL

 :perqafim  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-11-2011, 20:44:35
Gianna Nannini - Amandoti (http://www.youtube.com/watch?v=obqvCRRwD2w#)

Vullkanin  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:24:30
E pershendes gjinine e bukur me kete kenge.......... :DSean Paul ft Keyshia Cole Give It Up To Me (Official Video) [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=N9djIgkO3v8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 09:30:12
pershendes vetem shpirtin tim....Zemer ne jemi te forta!!!!!!!!!!!

You Are Not Alone Lyrics (Michael Jackson) (http://www.youtube.com/watch?v=ito5ELbyyxs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-11-2011, 11:27:47
tushen

Reamonn - Supergirl (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=tUotJfAmuxA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 11:29:32
te kam shpirt Shej.....vertet une jam Supergirl.....and supergirls dont cry

Frank Sinatra - Strangers in the night ( Lyrics english) (http://www.youtube.com/watch?v=Wr_QwybBiSw#)

per ne te dyja shpirt
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-11-2011, 11:32:00
te kam shpirt Shej.....vertet une jam Supergirl.....and supergirls dont cry

Frank Sinatra - Strangers in the night ( Lyrics english) (http://www.youtube.com/watch?v=Wr_QwybBiSw#)

per ne te dyja shpirt

eee pra boll mu qurravite nashti hajt  :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 11:33:24
nuk jepem jo....do jem e forte per ate dhe per te gjithe.... :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 11:52:22
Something Stupid - Frank Sinatra (http://www.youtube.com/watch?v=PoSbnAFvqfA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 14-11-2011, 12:02:20
doja te post-ja nasin dhe naqen e paskam lli hahaha
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 12:05:53
Adele - Set Fire to the Rain Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ#ws)

te pershendes  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 14-11-2011, 21:19:14
stine-ti e meriton (http://www.youtube.com/watch?v=SSUCLFVNNts#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 14-11-2011, 22:19:58
nje jaran me dy sevda. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .pershendes veten time kudo qe ndodhem dhe i them qe e dua shum :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:13:51
Shpat Kasapi - Mekatare si gjithmone (official video) (http://www.youtube.com/watch?v=KNcS-SGbr7o#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:30:26
Una Rosa Blu... Michele Zarrillo (http://www.youtube.com/watch?v=c45Ole9I9Kg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-11-2011, 14:19:37
degjoje lurra
The OC - Hallelujah (http://www.youtube.com/watch?v=yMGyl-l3qqc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 15:06:38
Buddha Bar -- Desire. (http://www.youtube.com/watch?v=NCullaw6ECE#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-11-2011, 15:09:09
TATU
Flam by Monsoon from Buddha Bar IV (http://www.youtube.com/watch?v=Pui6ObvUKqU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 15:09:59
 :perqafim vullkan

Buddha Bar - Love From Heart (http://www.youtube.com/watch?v=HyGFoH5Aq5k#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 22:39:43
Lura & Gjumashin  :perqafim

Chris Spheeris Music The Best Of - The Arrow (http://www.youtube.com/watch?v=wxkUbgGaZtI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 16-11-2011, 22:48:51
Eurythmics Sweet Dreams (http://www.youtube.com/watch?v=rJE_Sc1Wags#)


Per Shej dhe Lurra1!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 22:49:45
Thnx buddy  :perqafim

Naten ju te dyve  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 00:16:38
lurra
Non dirgli mai - Gigi D Alessio (http://www.youtube.com/watch?v=i5i5YqB2v_k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 00:20:21
smarre vesh gjë Vullkan :S
atehere degjo kte
Mihallaq Andrea & Flori .....Ta dish ti cpesoj kjo zemer Dimmer 2009 (http://www.youtube.com/watch?v=fkl6oFT8eh4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 17-11-2011, 10:21:52
njeriut me special per mua.........te kam jete zemra ime....me ka marre malli per ty shume shume


Adriano Celentano - IL tempo Se Ne Va (http://www.youtube.com/watch?v=wmmKcQ5ZsUk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 11:13:57
Freddie Mercury - Living On My Own (http://www.youtube.com/watch?v=o-urnGgFs4k#)
përshendes dreamm me këtë këngë....

Dream on dream :perqafim

thnx  :perqafim
Lura..

Muse - Feeling Good (http://www.youtube.com/watch?v=jzGzGvlKZn4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 12:37:32
Per ju qe jeni online....duke ju uruar nje dite te mire.. :) :perqafim

A thousand years - Christina Perri Breaking Dawn soundtrack (http://www.youtube.com/watch?v=4hxx2l55wcQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-11-2011, 12:39:07
thanxs dreamm dhe ty dite te mbare dhe gjithe te mirat
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 12:43:46
Erela :engjell: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 12:44:14
Kingu :puth

Qaj kitara ime (http://www.youtube.com/watch?v=Yx7tm7TWzBE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 17-11-2011, 12:59:43
Mishel  :D...........

jugu - Ermira Kola - Cim cim ca (http://www.youtube.com/watch?v=eUyslVYL5dM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:34:04
per njeren qe do i prishet lavatricia
nga tekniku lavatrices
Lucky Man Project - Pumpin'(Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=mpG0ax0uAdo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:42:12
flm lurra dhe un per avatarin tende
SE LA GENTE USASSE IL CUORE- ANDREA BOCELLI (http://www.youtube.com/watch?v=yyzyFaNZ0g4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:47:52
haahhhahahha nqs nejrezit do perdornin zemren
harova qe i ke qef anglisht ti
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:48:28
ja direkt te tjetren qe ta kuptosh mire
Toni Braxton - Un-Break My Heart (http://www.youtube.com/watch?v=p2Rch6WvPJE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:59:01
e kisha kuptuar prandaj vura kte per zemrat qe ke thyer :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 15:04:05
po varet si do jesh me zemer se te gjith turen mbas embelsires vetem ata me semundje sheqeri thon sbeka :D :D LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 15:11:28
nja dy jave ktej nga shqiperia dhe behesh si me zemer te re,cke ti vetem hajde se per te tjerat mendon vullkani ;) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 17-11-2011, 16:47:50
Skam faj Po më Jane turre si të isha e vetmja ne bote, kur i kerkon si gjen askund, kjo është cudia e gjithe kesaj:P
Sa modeste I ka mbledhur ky forum keto femrat or aman  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 17:23:22


Sting - Shape Of My Heart (http://www.youtube.com/watch?v=6UxCobpOIXc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 22:38:47
Mbrema Lura... :perqafim

Te pershendes edhe une me kete.. me heq merzitjen zeri i kesaj.. :)

Eva Cassidy - Fields of Gold (http://www.youtube.com/watch?v=ZGwDYBWEDSc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 22:40:21
Kurse kete tjetren doja te ta vija tek profili por e paske te mbyllur. :)

Eva Cassidy-Songbird (http://www.youtube.com/watch?v=AFFo1pu4q7Q#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 23:58:41
LOL LOL LOL vetëm për dy javë Vullkan???

ti hajde njeher se pastaj e folim nga afer sesa do rish ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 23:59:00
lurra
TIMMY T- One more try (http://www.youtube.com/watch?v=T8kZrJb2LlE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 18-11-2011, 00:03:44
Luan Zhegu - A do te vish (Alo, Alo, Alo) (http://www.youtube.com/watch?v=ZvFZxPuBajU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2011, 11:46:15
Per Trouble..

Joss Stone - L-O-V-E (http://www.youtube.com/watch?v=hYqkEb8OhzY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 11:50:43
Ohuuuuuuuuuuuuuuuu. ................... ...............me mbyte krejt tashi  :D
 :-* :-* :-*


Kte ia kthej asa Troubles lart  :D


SuperHeavy - Miracle Worker (http://www.youtube.com/watch?v=MTF7T1Nw5OU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 11:51:14
pershendes dream

Willie Nelson - You Were Always On My Mind (http://www.youtube.com/watch?v=5u5LZ-DN3iA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2011, 11:56:13
:puth

Per ty kjo....

Elton John - Your song (http://www.youtube.com/watch?v=mTa8U0Wa0q8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 11:58:13
Goo Goo Dolls - Iris (Official Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=HmsClQ1H0ME#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 11:59:22
for you sweety.....:perqafim

norah jones - come away with me lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=c1V5Wk9gb4U#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 12:01:36
Kjo shkon per TATOO.............. :D


Jamiroquai - You Give Me Something (http://www.youtube.com/watch?v=pdVTdDCeMO4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: hajkune ne 18-11-2011, 12:01:39
Dreamm... S'po te pershendes me kenge... por te ftoj per fli,  kenge degjojme duke drekuar ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 12:02:48
 :perqafim :perqafim...per ty mishel.........

Phil Collins - Another Day In Paradise (http://www.youtube.com/watch?v=Qt2mbGP6vFI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 12:03:37
Kjo shkon per TATOO.............. :D


Jamiroquai - You Give Me Something (http://www.youtube.com/watch?v=pdVTdDCeMO4#)

 :P  :perqafim...ja dhe per ty :)

Bob Marley. Jamming. (http://www.youtube.com/watch?v=ffCmFDzaYyQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 12:04:28
:perqafim :perqafim...per ty mishel.........

Phil Collins - Another Day In Paradise (http://www.youtube.com/watch?v=Qt2mbGP6vFI#)

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 12:06:53
:P  :perqafim...ja dhe per ty :)

Bob Marley. Jamming. (http://www.youtube.com/watch?v=ffCmFDzaYyQ#)

hahahhahah....Tybe pikerisht kte isha  duke ndegjuar...te betohem... ;)

The Fugees - Ready Or Not (http://www.youtube.com/watch?v=ePMM28uGIjI#)


Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 12:09:08
 :D :D ohhh la la la :D

The Fugees - Ooh La La La (http://www.youtube.com/watch?v=sRf_r_dz-vM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 12:09:45
Nelly Furtado - Say It Right (http://www.youtube.com/watch?v=6JnGBs88sL0#ws)
 :D


Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:02:28
Nje pershendetje speciale me kete..... :D


50 Cent - Just A Lil Bit (http://www.youtube.com/watch?v=GllEDACUbNo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:04:06
Dan Balan - Chica Bomb HD Remix (http://www.youtube.com/watch?v=oVL-OkOwBZM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:07:30
ncncnnncnnc........ ...... :DJanet Jackson - That's the Way Love Goes (http://www.youtube.com/watch?v=QUOkg4jFNus#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:12:27
 :D :D :D

George Michael - I Want Your Sex (http://www.youtube.com/watch?v=r3AP26ywQsQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:26:19
Uuuuuuuuuuuuuuuhhhh hhhhhhhhhhhaaaaaaaa aaaaaaa............ ........ :D


Sean Paul-Give It Up To Me{HQ} (http://www.youtube.com/watch?v=vUZqWyeu7Sc#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:27:12
 LOL LOL

Dark Side Of The Moon (http://www.youtube.com/watch?v=Akx_WuGtdPo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:29:34
Vdicaaaaaaaaaa bre vdicaaaaaaaa....... ... :D


Timbaland - Scream ft. Keri Hilson, Nicole Scherzinger (http://www.youtube.com/watch?v=nXskfsgBihE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:30:14
 :D :D :D :D

ANDREA & COSTI (SAHARA)- UPOTREBENA (Halele) - Balkan HIT - made by COSTI.ro (http://www.youtube.com/watch?v=WBHv0pO94JQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:32:15
ncncnnncnc......... ...... :DNicole Scherzinger - Whatever U Like ft. T.I. (http://www.youtube.com/watch?v=JX-1q_Lpzp8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:33:37
David Deejay feat Dony - Sexy Thing (Official Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=wT8BEa5liBI#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:35:23
ncncncnnc....sa e pashpirte qe je... :D


50 Cent - Candy Shop ft. Olivia (http://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:37:57
Sash! Feat Stunt / Raindrops (http://www.youtube.com/watch?v=8Zea96HQ5Xw#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2011, 19:06:35
Dreamm... S'po te pershendes me kenge... por te ftoj per fli,  kenge degjojme duke drekuar ;)

 :perqafim :perqafim

Ajkunaa  :perqafim

What I Miss About You - Katie Melua "MovieClip" (http://www.youtube.com/watch?v=Sf8fubUlyws#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 21:11:07
dreamm , shej , mishel , lurra  :)

Rod Stewart & Amy Belle- I Dont Want To Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=7RkWs6P2IwE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2011, 13:30:17
dreamm , shej , mishel , lurra  :)

Rod Stewart & Amy Belle- I Dont Want To Talk About It (http://www.youtube.com/watch?v=7RkWs6P2IwE#ws)

 :perqafim

Tatuuuu... :engjell:

Enya - Caribbean Blue (http://www.youtube.com/watch?v=Y1L8uRApYeQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 19-11-2011, 15:48:59
Se solo tu sapessi... (http://www.youtube.com/watch?v=rhrbe5p6Bf4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 19-11-2011, 17:21:44
pershendes lurren me kengen...... ti je me e mira :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-11-2011, 18:51:17
Krushken  :engjell:                 http://youtu.be/6V8EiwNB2EA (http://youtu.be/6V8EiwNB2EA)          Gjat shkolles ishin te preferuarit e mi  :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2011, 19:02:24
Krushken  :engjell:                 http://youtu.be/6V8EiwNB2EA (http://youtu.be/6V8EiwNB2EA)          Gjat shkolles ishin te preferuarit e mi  :engjell:

Kingu, kasetat e ketyre (origjinalet) i kam akoma. Sa shhh. pelqeheshin atehereee..
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2011, 19:05:35
Kingu...

Rod Stewart - Rhythm of my Heart (http://www.youtube.com/watch?v=tJBK5tC1mlk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2011, 19:07:14
Lura..


"Apologize" One Republic Music Video (http://www.youtube.com/watch?v=fm0T7_SGee4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 19-11-2011, 19:11:24
Me kujtojn momente te ndryshme ,dhe me mungojn ne fonoteken time  :) http://youtu.be/-MVzK9ktk9M (http://youtu.be/-MVzK9ktk9M)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-11-2011, 12:40:24
Krushken  :perqafim
http://youtu.be/8gxq5A80fQo (http://youtu.be/8gxq5A80fQo)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-11-2011, 17:37:58
Miss :perqafim

Adele - Someone Like You (http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-11-2011, 17:39:03
Rihanna - Man Down (http://www.youtube.com/watch?v=sEhy-RXkNo0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-11-2011, 18:09:58
Shejtonen.  Me  ket shokun tim  :)
http://youtu.be/90IgatAT6wQ (http://youtu.be/90IgatAT6wQ)              pije i got edhe per mu ...se mu sme le gruja vallaj.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-11-2011, 18:12:10
Etno Engjujt ft. D Master - Le Per Mu Mama (http://www.youtube.com/watch?v=rOAJwmbFGWI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 20-11-2011, 18:13:30
Shejtonen.  Me  ket shokun tim  :)
http://youtu.be/90IgatAT6wQ (http://youtu.be/90IgatAT6wQ)              pije i got edhe per mu ...se mu sme le gruja vallaj.


kingo grazie ... pse mer leje nruse i merr ti :P LOL

Merita Halili - Kolazh.2011 (http://www.youtube.com/watch?v=6f1ah8LIeVE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 20-11-2011, 18:21:06
U martove vdiqe e shkove http://youtu.be/AT_KdLqEmns (http://youtu.be/AT_KdLqEmns)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 20-11-2011, 18:21:37
vetem do mbetesh ti dhe sonte
Vedat Ademi - Emrin tim OFFICIAL VIDEO (tekst) (http://www.youtube.com/watch?v=tHfAVPATxSg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:28:23
per Dreamm.....

Ardit Gjebrea - Makina e Memories + lyrics / tekst - Official Full HD (http://www.youtube.com/watch?v=hxYOdo3PqgU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:28:59
per shej....

Ketu s'do jem (Kur te jesh merzitur shume) (http://www.youtube.com/watch?v=kY3GxGxHfYg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:29:59
per pjesen tjeter.....

Pirro Cako & Elsa Lila - DIFERENCA JE TI (http://www.youtube.com/watch?v=wUSwHq2h5RE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 09:47:26
Mishel  :) :perqafim

Luan Zhegu - Vajza dhe deti (http://www.youtube.com/watch?v=4AXuubT9hYs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:39:53
per Dreamm.....

 :perqafim

Mishel.. perq

Elita 5 nese sonte ndihesh vetem (http://www.youtube.com/watch?v=zs0tjGCTp5o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:41:01
Shejtane  :perqafim

Sabri Fejzullahu-Pranvera Ne Prishtine (http://www.youtube.com/watch?v=EPMua2TV80I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:42:26
Tatu :puth

Sabri Fejzullahu -- "Oh moj ti me sy të zi" (http://www.youtube.com/watch?v=IRQuTsLR2Lo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:45:14
Lura :puth

Nazmi Belica-Strugane- (http://www.youtube.com/watch?v=3p0yeaAdDRY#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:46:16
Gjumash ....

Struga ime ♪ (http://www.youtube.com/watch?v=hcEbt7YkGkE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2011, 15:47:17
Kingu..

Blerim Hajra - Aman Aman Gjermani (http://www.youtube.com/watch?v=TNaaeK2w_jw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 20:36:37
Mishel  :perqafim

Sugababes - Stronger (http://www.youtube.com/watch?v=SQ7iZ-cxyA0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 21-11-2011, 20:42:07
Shejtonen .   http://youtu.be/qzUDz7Ta5_Y (http://youtu.be/qzUDz7Ta5_Y)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 21-11-2011, 20:43:49
rrofsh kingo, kjo per ty

Gena - Sa Lot Kam Derdhur (http://www.youtube.com/watch?v=mD2AhrYbCbk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:23:15
.................. hmmmmm:
Elita 5 - Sajzezo HD (hard trance remix) (http://www.youtube.com/watch?v=22ZgeN-24rk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 22:50:25
prsh vulin  :)

Ela Rose - Lovely Words(Official with Lyrics) HQ (http://www.youtube.com/watch?v=dPICZAhl5OA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 10:16:53
lefterin   :perqafim

Kato feat. Jon - Turn The Lights Off (Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=3NkjxTJQCZE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 14:00:48
Kingu....

Skid Row - I Remember You (Live) (http://www.youtube.com/watch?v=P0TwmP0lA2Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 22-11-2011, 14:29:23
 :perqafim                 Mi   mancavi       :engjell:http://youtu.be/0W4xV2hYZiM
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 22-11-2011, 14:31:04
Nickelback feat. Carlos Santana-Into the night (http://www.youtube.com/watch?v=0W4xV2hYZiM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 16:07:55
Veten... ^o)

Amy Winehouse - Our Day Will Come: Amy Winehouse Tribute (http://www.youtube.com/watch?v=CxYRbzGi8Rg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:09:38
Edhe une veten me kte  :D


Mezdeke - Ya El Yelil (http://www.youtube.com/watch?v=pto96RqxZw4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 16:14:51
Trouble..te pershendes...ama te pershendess..  :)

Amy Winehouse - You Know I'm No Good (http://www.youtube.com/watch?v=b-I2s5zRbHg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:17:12
Te kthej pershendetjen nga qendra e zemres  :D


Say Say Say by Paul McCartney and Michael Jackson (http://www.youtube.com/watch?v=aLEhh_XpJ-0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 16:24:46
sa kurnace keta se mos pershendesin :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:27:43
Kjo eshte per shejtanen...e di kjo se pse e pershendes me kte  :DAjda Pekkan Dert bende derman sende (http://www.youtube.com/watch?v=WssB-whDuL4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 16:29:19
Kjo eshte per shejtanen...e di kjo se pse e pershendes me kte  :DAjda Pekkan Dert bende derman sende (http://www.youtube.com/watch?v=WssB-whDuL4#ws)

ooo flm abab :D

Kjo per ty ne kujtim te diteve  ne Rotterdam :D LOL

Andreea Banica "Love In Brasil" (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=OlttCPiiIBo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:31:15
Mos mi kujto ato dite se ziii po shohhh.... :D...Javen tjeter po shkoj per nje rifreskim  :D


Alen Islamovic i Indira Radic - Lopov (http://www.youtube.com/watch?v=hYbVQjnw1bQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 16:33:41
Mos mi kujto ato dite se ziii po shohhh.... :D...Javen tjeter po shkoj per nje rifreskim  :D


Alen Islamovic i Indira Radic - Lopov (http://www.youtube.com/watch?v=hYbVQjnw1bQ#)


po nisem dhe une nga ketej ;) lopovvvvvvvvvvvvvvv  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:34:32
Heee shqipee heeeeeeeeeee....... ..... :D


Paja paja - NRG band (http://www.youtube.com/watch?v=uzB8-VB613c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:31:37
Ermal Mamaqi - Vetem Beso Lyrics ( Kenga Magjike 2011 ) (http://www.youtube.com/watch?v=gTKdwY5RFfM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:35:27
Lalin  :perqafim

Cheryl Cole - Fight For This Love (http://www.youtube.com/watch?v=4umc87T5UMs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 21:59:21
................... ..............  ;)

One Effekt - Don`t Cry (http://www.youtube.com/watch?v=Bjg2C5A8Iuk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 22:01:07
TATU
Nek-Lascia che io sia (http://www.youtube.com/watch?v=w1UH8sqB2sk#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 22:01:39
dream  :perqafim

BURN- AJO (http://www.youtube.com/watch?v=qABbXjJGfTI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 22:02:41
dream  :perqafim

BURN- AJO (http://www.youtube.com/watch?v=qABbXjJGfTI#)

Thnx ch. monkey :engjell: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 22:02:55
TATU
Nek-Lascia che io sia (http://www.youtube.com/watch?v=w1UH8sqB2sk#ws)

:) per ty ...........

Micha Moor - Epiphony - break my world (itay kalderon and Mr Black edit) (http://www.youtube.com/watch?v=fqLTsNTTLYE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 22:34:09
lefterit  :D

Mohombi feat. Nicki Minaj & Gyptian - Hold Yuh (Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=1398fKeMjHg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 23-11-2011, 17:50:02
http://youtu.be/mzk-hnlTSoQ (http://youtu.be/mzk-hnlTSoQ)    Krushken   :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2011, 18:48:37
http://youtu.be/mzk-hnlTSoQ (http://youtu.be/mzk-hnlTSoQ)    Krushken   :perqafim

Thnx Kingu. :puth Hera e pare qe degjoj kete kenge e kengetare. :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2011, 22:50:56
Juve online
Milli Vanilli- Girl, I'm gonna Miss You (http://www.youtube.com/watch?v=sZG-VvlErJY#)

Koincidence e bukur...s'ka paaak qe e degjova.. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-11-2011, 12:55:42
kingo kape ket

Eric Clapton/Tears in heaven (http://www.youtube.com/watch?v=AscPOozwYA8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-11-2011, 12:57:16
Rick Astley - Take me to your heart (http://www.youtube.com/watch?v=eqQRN5OWgBw#)    :engjell: :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 24-11-2011, 15:20:52
niku  :perqafim

O paradeisos - D.Olumpiou ft M.Xatzigiannis (http://www.youtube.com/watch?v=-KFWrfkmTwU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 24-11-2011, 18:53:31
Lalin  :perqafim

Cheryl Cole - Fight For This Love (http://www.youtube.com/watch?v=4umc87T5UMs#ws)

Lali  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 24-11-2011, 20:39:15
‪★ Noizy Ester Hoxha te urrej se te dua kenga magjike 2010 ♫♫ By Valentino Zorbaj (http://www.youtube.com/watch?v=8U98wK4ap7I#)
Shej :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:24:20
G-BANi - BUZË DETIT - 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=s8JS5W2C5Tk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:48:53
se kacollen tate mi kurve (http://www.youtube.com/watch?v=5Wqghyw-uXs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SweetAntonia ne 25-11-2011, 00:36:09
Mad World - Gary Jules (http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4#)
Kush ta pelqeje
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 25-11-2011, 14:24:26
Antonia mua me pelqevi shum  -te pershendes me ket . ;)
http://youtu.be/gzkH3RC6CG0 (http://youtu.be/gzkH3RC6CG0)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 25-11-2011, 14:31:48
‪★ Noizy Ester Hoxha te urrej se te dua kenga magjike 2010 ♫♫ By Valentino Zorbaj (http://www.youtube.com/watch?v=8U98wK4ap7I#)
Shej :perqafim

Ronela Hajati and Skillz - Neles (Kenga Magjike 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=-zLB1IszMEY#)

Niku  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 25-11-2011, 15:33:58
Kingu...te pershendes...

faithless - buddha bar (http://www.youtube.com/watch?v=kIbX7BJerrM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 25-11-2011, 16:50:21
njerin..........  :D

Roxette - Everyday (http://www.youtube.com/watch?v=_2TF9MrbSKo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 25-11-2011, 18:17:01
Mad World - Gary Jules (http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4#)
Kush ta pelqeje
Mos je ti ajo qe hapje dritare në qiell mi  hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-11-2011, 19:03:36
Britney Spears - Lucky (http://www.youtube.com/watch?v=4vvBAONkYwI#ws)
Shej :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 25-11-2011, 21:20:47
per  amoren time......
http://youtu.be/uNHgZsHhjOY (http://youtu.be/uNHgZsHhjOY)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 25-11-2011, 22:55:09
Per te gjithe qe jane on.

Vanessa Mae - Phantom of the Opera (http://www.youtube.com/watch?v=yI8irimTJAA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 25-11-2011, 22:57:13
Katy Perry - Firework (http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw#ws)
per Nensyn  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 26-11-2011, 20:04:21
Summer... :perqafim

Shontelle - Impossible (http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 27-11-2011, 10:14:34
Dream,po mua  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:49:27
Capkene Moj Kastriot Tusha (http://www.youtube.com/watch?v=VfGDL2NghFY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-11-2011, 17:52:20
http://youtu.be/wMXiE0Rajhs (http://youtu.be/wMXiE0Rajhs)             Krushken.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:53:33
Dimitris Mpasis "I zoi" (http://www.youtube.com/watch?v=WKfhZy7vpfc#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-11-2011, 18:17:33
http://youtu.be/HYNvCBJKCfU (http://youtu.be/HYNvCBJKCfU)       Shej-en  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 27-11-2011, 18:19:34
http://youtu.be/m9nG6723shE (http://youtu.be/m9nG6723shE)           Te tjeret  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 19:41:06
Fisniket - Jeta vazhdon (http://www.youtube.com/watch?v=-bgvu3JDr5w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 19:59:19
Sting - Shape of my Heart (http://www.youtube.com/watch?v=locIxsfpgp4#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 20:28:13
TATU
Wayra Ly-O-Lay Aleloya (http://www.youtube.com/watch?v=Ud3ExgctzUI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 27-11-2011, 20:41:25
TATU
Wayra Ly-O-Lay Aleloya (http://www.youtube.com/watch?v=Ud3ExgctzUI#)

 :perqafim :perqafim

enigma (gravity of love) (http://www.youtube.com/watch?v=qbCheq-_plU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2011, 21:42:59
http://youtu.be/wMXiE0Rajhs (http://youtu.be/wMXiE0Rajhs)             Krushken.

Thnx :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 23:23:22
e k\paskam kap me popullore sot
YLLI baka_cu nisa per ne sarande (www.albanians.gr) (http://www.youtube.com/watch?v=nPmOFptiNL0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 28-11-2011, 19:40:31
e di vete ai LOL


Ermal Mamaqi - O lali (http://www.youtube.com/watch?v=HYJQj709s3s#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 28-11-2011, 20:23:34
http://youtu.be/Niwrx19lUQg (http://youtu.be/Niwrx19lUQg)             E din vet ajo   ;)       :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 28-11-2011, 23:09:12
T'innamorerai - Gigi Finizio (http://www.youtube.com/watch?v=ead4T5cLFdc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 29-11-2011, 09:04:49
e di vete ai LOL


Ermal Mamaqi - O lali (http://www.youtube.com/watch?v=HYJQj709s3s#ws)
:D :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 29-11-2011, 22:33:45
Schiller - Tranquility (http://www.youtube.com/watch?v=Wh1WhHMtHIQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 30-11-2011, 10:25:26
Nikun :perqafim

Zaz - Dans Ma Rue (http://www.youtube.com/watch?v=deJKkkAYy-Q#ws)
Flm Lurra :perqafim
Chris Norman Midnight Lady (http://www.youtube.com/watch?v=GVMX9iZOuck#)
Dhe un te pershendes :engjell:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2011, 21:18:17
Per Kingu dhe Lura.. :puth :puth

Ganimete Jashanica-Fry moj ere (http://www.youtube.com/watch?v=Y3U0MMGV__E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 22:00:55
pershendes thëllënxen me kengen e...Fatmir dules...si thelleze e malit :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 22:25:53
Evanescence - Hello (http://www.youtube.com/watch?v=Ih61MJ72v1Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 22:33:36
Njerin.........  :)

Evanescence - You (http://www.youtube.com/watch?v=8eDmYGXHzdQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 22:43:12
thellenxe po nasi nuk esht nga berati nejse kam jetu dhe aty esht qytet i bukur :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 22:49:46
nga vendi trimave jugu i shqiperis :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 22:53:39
nuk te genjej andej jam po ekzakt nga cili qytet po ta dergoj me MP :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 23:04:28
thellenxe te erdhi qyteti!
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 30-11-2011, 23:28:21
na laberia o kokqyp???? LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 23:46:00
thellenxe po do ket trafik rruges :) :)   mishel andej qe mos qofsha :) :) shaka jam krenar qe jam lab
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 30-11-2011, 23:48:00
po ti fol o lumadh se qenkemi gjitone....LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 23:55:59
gjitone pse nga qyteti çercizit te filmi je ti :)   thellenxe po nasi nuk e mori per ty :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 01-12-2011, 00:05:45
erdhi te besoj per zotin :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 01-12-2011, 00:19:40
Backstreet Boys - I Want It That Way (http://www.youtube.com/watch?v=4fndeDfaWCg#)
per te gjithe  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 01-12-2011, 13:51:21
per GIM, NIK, VULLKAN...
Backstreet Boys - Incomplete (http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-12-2011, 14:43:23
Per summ.

Wham! - Last Christmas (http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 01-12-2011, 19:47:46
http://youtu.be/1z3bHTRS8Q4 (http://youtu.be/1z3bHTRS8Q4)           Krushken e Shej     :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-12-2011, 21:32:07
Kingu...degjoje ket.. :)

Dolly Parton -- Jolene (http://www.youtube.com/watch?v=1plvBR02wDs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 01-12-2011, 21:32:33
http://youtu.be/1z3bHTRS8Q4 (http://youtu.be/1z3bHTRS8Q4)           Krushken e Shej     :perqafim

Thnx :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 01-12-2011, 23:45:14
Ronela Hajati ft. Visar Shala (Skillz) - Neles , [Lyrics on Screen, Me Tekst] 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=FdH3hyzr-r8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 01-12-2011, 23:50:10
pershendes lekun me kengen...nuk mundem pa ty :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 01-12-2011, 23:55:31
per gimin ja ku jane leket i ka mar mandi nishtulles

mandi pare pare (http://www.youtube.com/watch?v=uNFkhQLgn7g#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 00:25:14
skena para kena lind ne per sevda e bojm qejfin batjava :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 00:26:18
West Side Family - Kena Lind Per Cef (http://www.youtube.com/watch?v=8uQfbj8lUyY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 00:29:48
u bom dhe ne si harrixhinjte :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 00:31:00
ore sduhet vrav mendja fare dhe shtyhet jeta kollaj


vetem qef batjava meqe skemi dhe lek LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 00:34:44
jetoj te 313 :) :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 12:56:08
jetoj te 313 :)
 
....une jam tek ai i grave tek Brryli LOL LOL...hajde se po shifna nai here LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 12:56:24
pershendes ata qe e pelqejne...

Mr. Mister - Broken Wings (http://www.youtube.com/watch?v=aWyeVfuolT4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 02-12-2011, 14:04:10
E pershendes gjinine e bukur me kete.... :DSexmachine James Brown 1971 (http://www.youtube.com/watch?v=Ajzpd-ONOdo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:05:22
Sami Kallmi - Si Borebardha Ne Perralle (http://www.youtube.com/watch?v=q5G4AaPj61M#)

Veten e ime :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:14:44
Dreamm

Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 3 - Fatmira Brecani - Kolazh me kenge Tropojane (http://www.youtube.com/watch?v=MyJ-Y1q0RxQ#)


Gezim Nika-Potpuri Tropojane-Kenget e shekullit 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=W1Hev5jHSrQ#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 14:16:14
Shejtaneee :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:17:30
edhe me ket dream , shume e bukur kjo  :perqafim

Dionis Delia - Pik Me Rrema Shero Shero (http://www.youtube.com/watch?v=5AGG8mUhl6E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 14:19:15
Vallet e veshjen Tropoja i ka shumeee te bukura, me pelqejne shume.
Kenget nuk para i ndjek shume. :-[

Edhe cunat i ka te bukur. :D :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:20:26
hahaha po te bukur i ka

Me ket pershendes Oqeani  :perqafim

Shpat Kasapi - Valle Kosovare - Valle Shqiptare (http://www.youtube.com/watch?v=FNuDfIMXB1A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:21:11
leftooooooooooooooo o

Enkelejda dhe Hysni Alushi 'vaj dhe mall për çamërinë' (http://www.youtube.com/watch?v=hUEGnkqFi80#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 14:21:18
edhe me ket dream , shume e bukur kjo  :perqafim

Dionis Delia - Pik Me Rrema Shero Shero (http://www.youtube.com/watch?v=5AGG8mUhl6E#)

Ahh, kete e pelqen shume my half :D nga Fatmira ne fakt. :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 14:21:56
Ahh, kete e pelqen shume my half :D nga Fatmira ne fakt. :D

e kerkova por se gjeta ne utube ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 14:33:54
 :perqafim

Vajza...ju pershendes...

Savage Garden - Truly Madly Deeply (http://www.youtube.com/watch?v=WQnAxOQxQIU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 15:19:19
pershendes lekun me kengen...Kthehu ti :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 15:24:52
pershendes lekun me kengen...Kthehu ti :)

hahahahahahahha me pershendet e mua me kengen e lekut LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 15:26:04
pershendes meshkujt e forumit me kete kenge :P

George Michael - Fast Love (http://www.youtube.com/watch?v=PET5rdzeKxU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 16:05:08
mishel
Don omar- Taboo (fast five soundtrack) (http://www.youtube.com/watch?v=iosssL_FwPY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 16:21:59
mishel
Don omar- Taboo (fast five soundtrack) (http://www.youtube.com/watch?v=iosssL_FwPY#)

danke....


Samanta Karavella - Larg HD ( Max Production ) (http://www.youtube.com/watch?v=uVXsL8Oxu9U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 16:25:31
pershendes mishel me kengen...leku po vjen te ty :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 16:26:39
ja degjo kte o gimo
Capital T - Ku Jon Paret (High Quality) (http://www.youtube.com/watch?v=4JsGaS7G6gg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 16:30:27
pershendes mishel me kengen...leku po vjen te ty :)

hajt bujrum...me dritare e dyr i kam hap LOL


Dobrády Ákos feat Emilia - Side by side (official, HD) (http://www.youtube.com/watch?v=Zte7eJxkBnY#ws)

cuna ju pershendes me kete kengen e ndjere :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 02-12-2011, 17:33:14
http://youtu.be/NaXd6oCI08w (http://youtu.be/NaXd6oCI08w)   Krushken.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 20:18:48
e di vet ajo
Elita 5 nese sonte ndihesh vetem (http://www.youtube.com/watch?v=zs0tjGCTp5o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 22:54:09
http://youtu.be/NaXd6oCI08w (http://youtu.be/NaXd6oCI08w)   Krushken.

 :perqafim

THOMPSON TWINS - "Hold Me Now" (Extended Version) (http://www.youtube.com/watch?v=SpZ9gEKBoYI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 23:23:57
hej :S
Lori feat. Blero - Kthehu sonte (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=0ZksRE_qZCw#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-12-2011, 22:32:37
New Kids On The Block - You Got It (The Right Stuff) (http://www.youtube.com/watch?v=tbIEwIwYz-c#ws)            Krushken  dhe Shejen   :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 22:54:30
Kinguu..

ENIGMA " Mea Culpa" (platinum version) (http://www.youtube.com/watch?v=HjK30nhy7CU#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 22:57:20
.........

Seal-Love's Divine + lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=iPHCtIvenwY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 22:58:31
Alban Skenderaj - Si me pare (Official version HD + Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=V8ol1_lf97A#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 23:20:06
Dreamm kape ket ... fantastike

David Foster: "When A Man Loves A Woman/It's A Mans World" (Seal/Michael Bolton) (http://www.youtube.com/watch?v=oNPFbz4c3v4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 23:21:11
california (the o.c) (http://www.youtube.com/watch?v=qZ9weWC3g3c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-12-2011, 23:24:45
Po ti vej nje emer mor ke pershendet   :S    kooperativistet ,fshataret a ,lopet e lagjes,jena kureshtar.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 23:27:03
Dreamm kape ket ... fantastike

David Foster: "When A Man Loves A Woman/It's A Mans World" (Seal/Michael Bolton) (http://www.youtube.com/watch?v=oNPFbz4c3v4#ws)

Ehhh, kjo me vinte dikur ne gjume.  :) Na iku rinia.  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-12-2011, 23:48:36
Shej  :perqafim
U.D.O - AZRAEL (http://www.youtube.com/watch?v=TaMnsJtV1wk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 23:49:47
Shej  :perqafim
U.D.O - AZRAEL (http://www.youtube.com/watch?v=TaMnsJtV1wk#)

 :perqafim me pelqen thnx

kjo per kingun

Dio - One Night In The City (http://www.youtube.com/watch?v=WKwdmR0qGaE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-12-2011, 23:54:51
Oooouu   :perqafim    -tek muzika kam ven disa ballada te bukura dhe po vej te tjera po e spostove ketu tek -komuniteti barkafe... -  e kami me kollaj ti degjojm               -kam 100 lov songs dhe do i ve te tema jote. :perqafim   per sonte naten :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 23:57:50
Oooouu   :perqafim    -tek muzika kam ven disa ballada te bukura dhe po vej te tjera po e spostove ketu tek -komuniteti barkafe... -  e kami me kollaj ti degjojm               -kam 100 lov songs dhe do i ve te tema jote. :perqafim   per sonte naten :perqafim

OK po e spostoj ketu

Degjoje dhe ket ... naten

Alice Cooper - Poison (http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 03-12-2011, 23:58:50
 :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 23:59:29
U spostua tek bar kafe  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 00:01:11
o kingo po te pershendes e un me kte ruge te mbare :D
Ylli Baka-Rruge te mbare (oficial) (http://www.youtube.com/watch?v=VGXJmvhNdDU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 15:17:57
Redon Makashi "Me ler te fle" (http://www.youtube.com/watch?v=gnEv3D7zUxA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:06:30
veten e ime  :P

Bon Jovi - Bed of Roses with lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=buQy8zQd8dY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 21:32:51
Free Mc - Jam Ushtar www.ndjenja.com (http://www.youtube.com/watch?v=Yl14KGvaris#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 04-12-2011, 22:57:49
Timo Tolkki ft. Sharon den Adel - Are you the one (http://www.youtube.com/watch?v=SPlqrPqLotk#)      Krushken e shej............... .dhe ata qe e pelqejn.  (katunaret jo e )
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 04-12-2011, 23:01:42
Trixter - As the candle burns (http://www.youtube.com/watch?v=KIkxMCAY6fQ#)   Tatu-n   :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 12:38:43
Dreamm  :)

Ozzy Osbourne - Dreamer with Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=uCSN1wiLMVI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 12:46:58
scorpions love of my life (http://www.youtube.com/watch?v=9avRecUwKUc#)


shejin
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 12:48:35
shpirtin time  :perqafim

Depeche Mode - Enjoy The Silence original (not live) (http://www.youtube.com/watch?v=pMfV0sVQ_VU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-12-2011, 13:01:00
Trixter - As the candle burns (http://www.youtube.com/watch?v=KIkxMCAY6fQ#)   Tatu-n   :perqafim

 :perqafim :perqafim........... ....

Whitesnake - Soldier of Fortune (http://www.youtube.com/watch?v=FhQ2b-Flr14#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 13:01:42
Timo Tolkki ft. Sharon den Adel - Are you the one (http://www.youtube.com/watch?v=SPlqrPqLotk#)      Krushken e shej............... .dhe ata qe e pelqejn.  (katunaret jo e )

grazie  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 13:41:08
Phil Collins - Can't Stop Loving You,Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=5463f8lWFp0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 15:04:15
Dreamm  :)

Ozzy Osbourne - Dreamer with Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=uCSN1wiLMVI#)

Eee dreq  :D sa po behesha gati te te pershendesja me ket.. :) :perqafim

we will meet again (http://www.youtube.com/watch?v=wEddsJL1tRw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 15:05:09
Eee dreq  :D sa po behesha gati te te pershendesja me ket.. :) :perqafim

we will meet again (http://www.youtube.com/watch?v=wEddsJL1tRw#ws)

sot si me porosi e ke gjet  :perqafim thnx shoqe
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 15:06:07
e di vet ajo...... :perqafim
ghost (http://www.youtube.com/watch?v=P_uBQ9jvAZU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 15:11:50
Michael Bolton - Said I Loved You...But I Lied (http://www.youtube.com/watch?v=bv5vMJKBAbo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 15:18:18
kape dhe ket dream

Schubert "Serenade" (http://www.youtube.com/watch?v=ZpA0l2WB86E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 15:21:43
Michael Bolton - Missing you now (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=8DHx0zfvvyc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 15:22:48
..........

Michael Bolton - How Can We Be Lovers (http://www.youtube.com/watch?v=nIdodraAzL0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 15:22:55
kape dhe ket dream

Schubert "Serenade" (http://www.youtube.com/watch?v=ZpA0l2WB86E#)

Magic does exist. It's music. .....edhe kane te drejte..

:puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 15:23:54
Tristesse - Chopin (http://www.youtube.com/watch?v=ikBD3DcSGFM#)

goca  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 15:26:33
"Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara (http://www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 15:49:20
Enrique Iglesias - Wish I was your lover (Official Music Video) HQ (http://www.youtube.com/watch?v=rSPO0TCCQGM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 05-12-2011, 17:54:21
Mishelin dhe veten me rastin e ditlindjes
Black Label Society - Blood Is Thicker Than Water (http://www.youtube.com/watch?v=dmqHw3p2hLU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 21:56:31
Alex Mica - Dalinda (Official Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=ccUskHHfJ9M#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 09:21:12
Kingun se me ka shkul me pershendetje......s a me do mer dreq LOL

Never Dead - Megadeth lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=fZ5KsA_Izw0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 15:19:58
................... ................... .

I Feel You- Schiller (with Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=Rj4OLmhxwEw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 15:25:10
Mishel Tatu

TIMBALAND ft ONE REPUBLIC Apologize dj onufri remiix (http://www.youtube.com/watch?v=bsZspcoJkj8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 15:27:40
shej  :perqafim


"She's the one"- Robbie Williams (http://www.youtube.com/watch?v=_ZqhqaiC-nA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 15:31:02
thnx  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 15:49:16
Me kete kujtoj UJKUN ( e pelqente kete kenge) dhe pershendes Shejtanen e tij.  :puth

Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy (http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 16:11:53
Me kete kujtoj UJKUN ( e pelqente kete kenge) dhe pershendes Shejtanen e tij.  :puth

Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy (http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU#)

thnx zemer perq
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 22:09:40
Kingu  perq

Falco - Coming Home (Jeanny Part II) (http://www.youtube.com/watch?v=IowAUvpLqwg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:11:41
si sna pershendeti njeri me nje kenge lat nam lat
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 22:15:02
si sna pershendeti njeri me nje kenge lat nam lat

 :D :perqafim

David Tavare - Summer Love (http://www.youtube.com/watch?v=jEMa2DIvxQA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 22:15:29
Edhe mos me thuaj qe s'te pelqen.. :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:16:15
me ne fund nje zemermire dhe un te pershendes me kte
Eric Prydz - Call On Me (http://www.youtube.com/watch?v=L_fCqg92qks#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:18:02
Edhe mos me thuaj qe s'te pelqen.. :D :D
super keng dhe po me pelqeka shum kte do degjoj nja 3 here rrjesht
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 22:42:28
Tatu...dhe Veten... e pershendes me kete... ^o) ^o)

Elvis Presley & Martina McBride - Blue Christmas (http://www.youtube.com/watch?v=3KK6sMo8NBY#)

I'll have a Blue Christmas without you
I'll be so blue just thinking about you
Decorations of red on a green Christmas tree
Won't be the same dear, if you're not here with me

And when those blue snowflakes start falling
That's when those blue memories start calling
You'll be doin' all right, with your Christmas of white
But I'll have a blue, blue blue blue Christmas


You'll be doin' all right, with your Christmas of white,
But I'll have a blue, blue Christmas...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 22:47:47
Tatu...dhe Veten... e pershendes me kete... ^o) ^o)

Elvis Presley & Martina McBride - Blue Christmas (http://www.youtube.com/watch?v=3KK6sMo8NBY#)

I'll have a Blue Christmas without you
I'll be so blue just thinking about you
Decorations of red on a green Christmas tree
Won't be the same dear, if you're not here with me

And when those blue snowflakes start falling
That's when those blue memories start calling
You'll be doin' all right, with your Christmas of white
But I'll have a blue, blue blue blue Christmas


You'll be doin' all right, with your Christmas of white,
But I'll have a blue, blue Christmas... :perqafim te pershendes :)

Jehro-Continuando (http://www.youtube.com/watch?v=HJX1gwpYT44#)

Jehro - Everything (http://www.youtube.com/watch?v=VX_Lkm3474s#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 22:48:30
vullkanin  :perqafim

Shahzoda Feat Akcent - All Alone (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=jSQjk2Bly5Y#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:50:24
tatu
Pitbull - Hey Baby (Drop It To The Floor) ft. T-Pain (http://www.youtube.com/watch?v=LefQdEMJP1I#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 06-12-2011, 22:54:14
Krushken ne vecanti te tjerat .....   :D
The Troggs - Wild Thing (http://www.youtube.com/watch?v=z9DVJE_bhVU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 07-12-2011, 00:57:12
 hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 08:57:23
pershendes.......

ROXETTE - You Don't Understand Me (http://www.youtube.com/watch?v=xy6be5evgtY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-12-2011, 09:53:40
Youssou N'Dour featuring Neneh Cherry - 7 Seconds (http://www.youtube.com/watch?v=wqCpjFMvz-k#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 10:05:18
Roxette - My World, My Love, My Life (http://www.youtube.com/watch?v=I4A4BdRTz4E#ws)


Some days are covered in rain
While other days are made for glory
And you are the summer sun
The only one who knows the story

Do you want to talk about it? - I dont know
Do you want to say some words? - oh, I cant let go
Im talking about my world, my love, my life
Everytime I try to close my eyes
You just enter my mind
And you lay yourself down beside me... oh why?

Some streets are covered with sweat
There are no regrets just new connections... oh why?
You are the summer son and Im the one who wants affection

Do you want to talk about it? - I dont know
Do you want to speak some words? - oh, I cant let go
Im talking about my world, my love, my life
Everytime I try to close my eyes
You just run through my head
And you lay yourself down, beside me... oh why?

My world, my life...

Im talking about my world, my love, my life
Everytime... I try to close my eyes
You just enter my mind
And you lay yourself down, beside me... oh why...
You just run through my head
And you lay yourself down, beside me... oh why...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 12:32:56
PIU' CHE PUOI - 2001 - EROS RAMAZZOTTI CHER official (http://www.youtube.com/watch?v=mGqGQ15jVIg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 12:40:05
PIU' CHE PUOI - 2001 - EROS RAMAZZOTTI CHER official (http://www.youtube.com/watch?v=mGqGQ15jVIg#)

edhe une kete po degjoja.....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 12:40:54
te pershendes Shej


Eros Ramazzotti - una storia importante (http://www.youtube.com/watch?v=OqeeZfy_vdA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 12:41:28
te pershendes Shej


Eros Ramazzotti - una storia importante (http://www.youtube.com/watch?v=OqeeZfy_vdA#)
:puth

cna fute ne mendime nashti :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 12:42:07
epo cti bej...kerkon nje gje dhe te dalin para ca te tjera LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 14:41:16
Scarlett Johansson - With or Without you (http://www.youtube.com/watch?v=EjF_kaC1HfM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 15:27:46
Mishel... :perqafim

Redon Makashi - Dikur Luaja Me Ndjenjen e Saj (http://www.youtube.com/watch?v=ryrbVQ4L8zI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 15:29:47
hahahahahahha sikur ta dija qe ishte e ketij lumemadhit LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-12-2011, 20:10:44
Jamming - BOB MARLEY (http://www.youtube.com/watch?v=cywJgwKCwOw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-12-2011, 20:15:42
dream  :)

Cheb Khaled - Aicha [OFFICIAL VIDEO CLIP] + Paroles/ Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Bb4NfJL9w8E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 07-12-2011, 21:00:33
Tushen.
http://youtu.be/_DJ0fQwegOk (http://youtu.be/_DJ0fQwegOk) :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 21:18:31
dream  :)

Cheb Khaled - Aicha [OFFICIAL VIDEO CLIP] + Paroles/ Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Bb4NfJL9w8E#)

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 07-12-2011, 23:27:11
Ju deshiroje Naten e Mire, gjithe atyre qe jane On.

Andre Rieu & Johann Strauss Orchestra-Emperor's Waltz (http://www.youtube.com/watch?v=VZKxyfvhbdg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 00:53:18
Sotis Volanis- Poso mou lipi (http://www.youtube.com/watch?v=Z-UYlLOoZPU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 08:17:22
Tushen.
http://youtu.be/_DJ0fQwegOk (http://youtu.be/_DJ0fQwegOk) :perqafim

 :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:00:20
Dream.......

Dario G - Dream To Me (http://www.youtube.com/watch?v=YU_SFkJynvM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:00:41
Vullkani.....

One Effekt - Don`t Cry (http://www.youtube.com/watch?v=Bjg2C5A8Iuk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:01:33
Mishel.....

David Usher - Black Black Heart ( Slow Version ) (http://www.youtube.com/watch?v=8U4C-zYrFUg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:02:02
Shej.........

"Behind Blue Eyes ": Limp Bizkit, featuring Halle Berry (http://www.youtube.com/watch?v=5MSqF_rQ6Mw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2011, 13:19:10
Tatoo...


Maroon 5 - Moves Like Jagger ft. Christina Aguilera (http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:21:10
 :perqafim lefter  :perqafim

Magan & Rodriguez - Suck My (Spanish Version) (http://www.youtube.com/watch?v=1sKxWOHr4us#)

 :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2011, 13:23:43
 :D :D :D :DCOLOR ME BADD-I WANNA SEX YOU UP (http://www.youtube.com/watch?v=lgqY5F67ja0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:28:45
prsh veten time ... :D :D

The Script - Nothing (Drinking Version) (http://www.youtube.com/watch?v=KMihKmoYfe8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2011, 13:30:11
Edhe une ekskluzivisht veten time.......... :DRight Said Fred - I`m Too Sexy (The Original) (http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 13:43:49
Shej.........

"Behind Blue Eyes ": Limp Bizkit, featuring Halle Berry (http://www.youtube.com/watch?v=5MSqF_rQ6Mw#)

perq perq

kjo per ty :)


Stai Fermo Lì - Giusy Ferreri (Intera Più Testo) (http://www.youtube.com/watch?v=Tl_ueztTspc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 08-12-2011, 15:01:12
TATU -n      se ka shije te bukur muzikore.
Hammerfall - Glory To The Brave (http://www.youtube.com/watch?v=n9k_HUq1Kd4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 16:00:33
TATU po te pres ne cader ku je
Pitbull - Suavemente (Feat. Nayer & Mohombi) [New Song 2011] (http://www.youtube.com/watch?v=-cbnITUI8xc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 16:32:09
Dream.......

Dario G - Dream To Me (http://www.youtube.com/watch?v=YU_SFkJynvM#)

 :perqafim Tatu...me gjithe zemer te pershendes me kete.. :engjell:

Margherita - Riccardo Cocciante (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=Yd5yOioQwj0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 16:33:31
Arjol-in. :engjell:

Se stiamo insieme Ricardo Cocciante (http://www.youtube.com/watch?v=uVakehIXl_0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 16:41:29
Kingu. :engjell:

sincérité - richard cocciante (http://www.youtube.com/watch?v=GG0_VoyBqjg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:55:02
te pershendes
vuelve-don Omar (http://www.youtube.com/watch?v=GkfYp5fAKpc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 21:09:51
Veten time...pure and simple...

Sade - Smooth Operator (http://www.youtube.com/watch?v=4TYv2PhG89A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 21:47:12
per te gjitha femrat e forumit :)  :perqafim

Donna Summer - Hot Stuff (http://www.youtube.com/watch?v=27-TM3q5-Cc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 08-12-2011, 22:09:15
E din vet ajo............. :perqafim
5 Star Grave - Cut You Out (HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=E2ywMqNPsqc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 22:31:08
 :engjell:

Mad World (Gary Jules Cover) (http://www.youtube.com/watch?v=EzVr7cdCv20#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 09:24:40
veten.....


Mina - NON CREDERE (http://www.youtube.com/watch?v=kumGeRPIhK0#ws)
No, no, no non crederle,
non gettare nel vento
in un solo momento
quel che esiste fra noi
no, no, no, ascoltami
tu per lei sei un giocattolo
il capriccio di un attimo
e per me sei la vita
se lei ti amasse io
se lei ti amasse io
saprei soffrire e anche morire
pensando a te
ma non ti ama, no
lei non ti ama, no
ed io non voglio vederti morire per lei
no, no, no non crederle
non gettare nel vento
in un solo momento
quel che esiste fra noi
se lei ti amasse io
se lei ti amasse io
saprei soffrire e anche morire
pensando a te
ma non ti ama, no
lei non ti ama, no
ed io non voglio vederti morire per lei
ma non ti ama, no
lei non ti ama, no
ed io non voglio vederti morire per lei.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 10:02:44
mishel ...  :perqafim

Eros ramazzotti Un'altra te con testo (http://www.youtube.com/watch?v=wqvgONdQujM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 10:13:42
per Tatun.....rrofsh e dashur


Eros Ramazzotti - Più Bella Cosa (http://www.youtube.com/watch?v=eTOKcxIujgE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 13:32:29
All I Have To Give Lyrics. (http://www.youtube.com/watch?v=jBYnRHcfo7E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 09-12-2011, 16:46:46
Veten e pershendes...dhe kush e pelqen..

Bryan Adams & Luciano Pavarotti - 'O Sole Mio (http://www.youtube.com/watch?v=5a0juQ0aeGI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 09-12-2011, 19:11:21
TATU-n              :D :D :D
RICORDATI CHE DEVI MORIRE (Dance Version) Extended / Full Edition - AVANTI UN ALTRO - Laurenti (http://www.youtube.com/watch?v=rmfaUN5unxI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 16:41:46
Alban Skenderaj -E verteta ime (http://www.youtube.com/watch?v=DaSr70XIeXY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2011, 19:51:01
Per Trouble.. :D

Abba - The Winner Takes It All (http://www.youtube.com/watch?v=92cwKCU8Z5c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2011, 16:02:15
per ate
Short Stack - Sweet December (http://www.youtube.com/watch?v=gPmPiBb9ElE#ws)

Nora Istrefi ft.Sinan - Pa fat (http://www.youtube.com/watch?v=_Wg9jx9UPKY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SweetAntonia ne 11-12-2011, 21:54:51
Te gjithe
 :perqafim
A natale puoi..By Monella (http://www.youtube.com/watch?v=7lph81jbNdk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2011, 09:05:02
Evanescense-hello (http://www.youtube.com/watch?v=fmgf9h8RcGo#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 12-12-2011, 09:05:30
................... ........

Evanescence - You (http://www.youtube.com/watch?v=8eDmYGXHzdQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 10:06:13
shejin.....dhe veten..... :perqafim

the rasmus-Sail Away(with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=qNq3esQltbs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 10:08:59
shejin.....dhe veten..... :perqafim

the rasmus-Sail Away(with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=qNq3esQltbs#)

fenkju tushe, kjo per ty degjoje se eshte super

Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond - full version first part (http://www.youtube.com/watch?v=TQYaVb4px7U#)

Hey You (http://www.youtube.com/watch?v=lRcQZ2tnWeg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 10:20:52
The Rasmus 10 Black Roses - LYRICS (http://www.youtube.com/watch?v=4B9FXdL7c2o#)

veten,,,
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 10:31:59
cjane keto kenge me pre damaret sot mi

tusheeeee
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 10:57:43
Kot mi per qejf......ja me thike druri po i pres...po me paska qellu thika e paprefme LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 11:04:12
a te te sjell 1 thike me teh te holle te mbarosh pune tak fak :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 11:19:28
te miren me dashke.....shiko se qendron ende ne fuqi ajo e FB qe doje te me vrisje per 2011??? LOL LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2011, 21:46:52
Per  Tatu.. :perqafim

The Moody Blues - Nights In White Satin (http://www.youtube.com/watch?v=aEs-UsI8fq8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 22:02:42
te miren me dashke.....shiko se qendron ende ne fuqi ajo e FB qe doje te me vrisje per 2011??? LOL LOL

kam kohe deri ne 31 :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 22:18:32
ok ne 1 janar shihemi bashke LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 22:22:41
ok ne 1 janar shihemi bashke LOL

frykse te vras me dashni te vras  :P  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-12-2011, 08:08:55
Per  Tatu.. :perqafim

The Moody Blues - Nights In White Satin (http://www.youtube.com/watch?v=aEs-UsI8fq8#)

 perq perq............... .

White Lion - When The Children Cry (http://www.youtube.com/watch?v=oUR86bnKLaI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 09:22:44
pershendes Shejin


Sam Brown - Stop (http://www.youtube.com/watch?v=muDZD3wgoHI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-12-2011, 11:05:03
Norah Jones - Don't Know Why (http://www.youtube.com/watch?v=tO4dxvguQDk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-12-2011, 11:09:52
pershendes Shejin


Sam Brown - Stop (http://www.youtube.com/watch?v=muDZD3wgoHI#)

fenkju  :perqafim

per ty

Metallica - One (Full Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=aSNJ00iAZ7I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:36:17
shej..per ne te dyja....gati per cmendje...LOL

Tonight (I'm Lovin' You) (http://www.youtube.com/watch?v=Jx2yQejrrUE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-12-2011, 11:40:08
shej..per ne te dyja....gati per cmendje...LOL

Tonight (I'm Lovin' You) (http://www.youtube.com/watch?v=Jx2yQejrrUE#ws)

e marte sot, shume shpejt cmenduria LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:52:38
epo fundjaven e kam te zene..... :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-12-2011, 11:54:52
e mire  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-12-2011, 15:24:38
per Lefterin......  :D


Anelia - Iskam te [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=kl3vANgfsuc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 13-12-2011, 16:01:48
PER TE GJITH CUNAT E FORUMIT... :perqafim
Nick Kamarera & Alinka - Get A Life (Mama Yette) ... Live @ RMA "Romanian Music Awards" 2011 Brasov (http://www.youtube.com/watch?v=vCIFsGm2iRs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 16:30:50
............

Bon Jovi - Always (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=HQuWaegFz-w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 18:01:41
Shejtane, Kingu..... :perqafim :perqafim

Edvin Marton - White Angel (http://www.youtube.com/watch?v=gICedkCRc14#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 13-12-2011, 18:04:50
Shejtane, Kingu..... :perqafim :perqafim

Edvin Marton - White Angel (http://www.youtube.com/watch?v=gICedkCRc14#)

thnx D  :perqafim

kjo vetem per ty mua dhe mishel  :engjell:

FFVIII- Life Will Go On (http://www.youtube.com/watch?v=wrSb8TIgASk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 18:11:47
Thnx :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 18:18:27
Per gjumashin. :perqafim

Richard Clayderman - Autumn Leaves (http://www.youtube.com/watch?v=Ftgxs-CuHTk#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 18:19:18
Edhe per veten... :D

Tchaikovsky - A time for us (http://www.youtube.com/watch?v=FrEnoYKlBx4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 19:00:54
Sonte vetem per krushken  :engjell:    eshte e vetmja qe me kujton . perq
Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy? (http://www.youtube.com/watch?v=Hphwfq1wLJs#noexternalembed)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 19:03:14
Vazhdon   krushka   ...........gjithmon per ty edhe kjo  :perqafim
New York Groove-Ace Frehley (http://www.youtube.com/watch?v=L-4vMQOOiUY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 19:06:09
Krushke  :perqafim
E.L.O Don't Bring Me Down (http://www.youtube.com/watch?v=tl9yP_llY8s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 19:15:09
Suzi Quatro & Chris Norman - Stumblin' In (1978) (http://www.youtube.com/watch?v=QppQTxMyha0#)
Krushke do e bojm prap nje duet si ky ??
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 21:46:02
 :D :D Pse jo.. :D

Nazareth - Love hurts (http://www.youtube.com/watch?v=WISogScYNXA#)

edhe kjo me "Love" :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 08:28:52
Vangelis - conquest of paradise (http://www.youtube.com/watch?v=WYeDsa4Tw0c#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 08:32:32
thnx D  :perqafim

kjo vetem per ty mua dhe mishel  :engjell:

FFVIII- Life Will Go On (http://www.youtube.com/watch?v=wrSb8TIgASk#)

danke putulushe

per ty dhe per te gjithe ata qe kane nostalgji

Oasis - Wonderwall (http://www.youtube.com/watch?v=FAPtTS0TYtU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:55:16
Endri & Stefi - Dashurova Syt e Bukur.avi (http://www.youtube.com/watch?v=EYVxU1akrTQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:39:30
The Calling - Wherever You Will Go (Lyrics). (http://www.youtube.com/watch?v=Z2xeaGFi2q0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: *Niku* ne 15-12-2011, 10:40:47
Nicole Scherzinger - Try With Me (http://www.youtube.com/watch?v=R7sYiTyBjTY#ws)
Mishel :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:42:15
nikun.... :perqafim

U2 - With or Without you - lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=EzeDqRhM09w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2011, 12:42:44
Gjitha zockat e forumit me kete kenge pianoje.... :DAref hikaye, işte gerçek YETENEK (http://www.youtube.com/watch?v=AKb43xZaykw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 13:07:42
BSB - How did I fall in love with you (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=qgWaVjNzV9Y#)

vetem dike....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 15-12-2011, 13:51:11
Për (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zeriyt.com%2Favs%2Favatar_509.png&hash=9d8faefac223f5bd0c360aa2138fed09)............  :D

2Pac - Ghetto Gospel (http://www.youtube.com/watch?v=Do5MMmEygsY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 13:51:54
per Grens...LOL

Bye Bye Bye - Nsync - With Lyrics and Free Download (http://www.youtube.com/watch?v=JjybzZDoxQE#)

asgje personale eeeee
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 15-12-2011, 14:28:19
per NIK dhe SHEJ...
endri & stefi kacurrelja (http://www.youtube.com/watch?v=Av0ugp5U-qE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-12-2011, 10:13:30
mishel ..... :D

Mauro - Buona Sera Signorina Ciao Ciao (http://www.youtube.com/watch?v=b7HxP8gcPxM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2011, 10:16:59
mishel ..... :D

Mauro - Buona Sera Signorina Ciao Ciao (http://www.youtube.com/watch?v=b7HxP8gcPxM#)

ooooo zot sa e kam kerku kete kengen LOL LOL

LOL
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2011, 11:01:23
Tatoon e pershendes.... :PJoss Stone ft Rod Stewart - Hot legs (http://www.youtube.com/watch?v=-bPCz_rYRSM#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 16-12-2011, 11:03:19
Tatoon e pershendes.... :PJoss Stone ft Rod Stewart - Hot legs (http://www.youtube.com/watch?v=-bPCz_rYRSM#ws)


 :P  :perqafim

Aqua - Barbie Girl (http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A#ws)

 :D

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 13:58:35
veten time me kengen e TATU
My everything (ATB 2009) (http://www.youtube.com/watch?v=lUEPQ-gfUvY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 16-12-2011, 14:04:15
per ju qe jeni on line tani
INNA - Un Momento 2011 [OFFICIAL VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=IM6kGt3rTIg#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 14:06:38
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego (Assim você me mata) ! (http://www.youtube.com/watch?v=wMofco3hyNw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 16-12-2011, 14:41:27
per NIK dhe SHEJ...
endri & stefi kacurrelja (http://www.youtube.com/watch?v=Av0ugp5U-qE#)
:perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 17-12-2011, 18:28:15
tushen  :perqafim

Holding Out For a Hero- Bonnie Tyler- lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=dLNCX84-kfA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2011, 21:04:53
volevo dirti che ti amo (http://www.youtube.com/watch?v=ca9zdtzpSoQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 17-12-2011, 22:10:51
En Vogue - Free Your Mind (OFFICIAL VIDEO) (http://www.youtube.com/watch?v=i7iQbBbMAFE#noexternalembed)
Krushke   :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 17-12-2011, 22:13:43
shej  :perqafim :perqafim :perqafim
Kim Carnes - Bette Davis Eyes (http://www.youtube.com/watch?v=EPOIS5taqA8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 17-12-2011, 22:16:21
Tatun   :perqafim
The Rose - Bette Midler (http://www.youtube.com/watch?v=oR6okRuOLc8#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 18-12-2011, 11:29:20
shej  :perqafim :perqafim :perqafim
Kim Carnes - Bette Davis Eyes (http://www.youtube.com/watch?v=EPOIS5taqA8#)

thnx  :perqafim


Morbid Angel - Fall From Grace (http://www.youtube.com/watch?v=WsAFNBrVI3Q#)
kingo

Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2011, 15:36:09
Kingu...Lurra.. :perqafim :perqafim

Elonida-Lulja ime- (http://www.youtube.com/watch?v=t6fDi77PcN0#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 18-12-2011, 17:23:42
Krushke filloi debora edhe ktu   :P :P
Gjergj Jorgaqi Renia e Debores (http://www.youtube.com/watch?v=gmhk9jJ9jI4#)
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lurra ne 18-12-2011, 17:44:37
Dreamm dhe King, neve që na mungon atdheu..... :perqafim
TNT Keto urra( Dibra) (http://www.youtube.com/watch?v=ZsfY7Ltf1X0#)
Me këto pamje të bukura nga Shqipëria :)

Edhe baltën që ma ke fortë ta dua o ATDHE...
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 18-12-2011, 18:53:18
Devis Xherau&Eranda Libohova - Parandjenje (http://www.youtube.com/watch?v=ViRzo5txWog#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 19-12-2011, 08:02:54
Dean Martin - Let it Snow! (http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 19-12-2011, 10:49:56
dreamm  :perqafim

Sarah Brightman - Harem (Cancao Do Mar) (http://www.youtube.com/watch?v=gvU0alWxlzA#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 19-12-2011, 14:27:38
ate shoqen e asaj

Tiziano Ferro - La differenza tra me e te (http://www.youtube.com/watch?v=_KN_nyGehek#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 19-12-2011, 18:45:16
Lori & Shpresim Zylbehari - Malli po me vret (http://www.youtube.com/watch?v=mHi-P6fgcrs#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 19-12-2011, 21:12:11
Vasco Rossi-Ti prendo e ti porto via (http://www.youtube.com/watch?v=7kV8P5HbkrA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 21-12-2011, 08:36:04
Sonique - Sky (http://www.youtube.com/watch?v=JCfAGSkhggQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 21-12-2011, 11:59:28
adele - someone like you
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lurra ne 21-12-2011, 12:05:05
pershendes Mishelin me ti je Supernova, të shkonë kjo ty, kalo sa me mirë :perqafim

Dafina Zeqiri - Supernova (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=oclDriqERXs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 21-12-2011, 14:16:38
amore in chat

Un Amore In Chatt - Giancarlo Cervelli (http://www.youtube.com/watch?v=1_5N6EqtztM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 22-12-2011, 12:46:08
Lefterin....  :)

I Got 5 On It (Remix)-2pac ft Nas (http://www.youtube.com/watch?v=kJfvyBAh1jc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 22-12-2011, 14:17:20
GENTA ISMAJLI & DJ DALOOL - GUXIMI (http://www.youtube.com/watch?v=5sQRSZa7W98#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 22-12-2011, 15:10:43
Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Official Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=ehhsa1czRYw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 24-12-2011, 10:34:57
Amy Winehouse - Rehab - With Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=P6wRIQZ5y5Y#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 24-12-2011, 14:26:49
Lucky Man Project - Pumpin' (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=mpG0ax0uAdo#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 24-12-2011, 16:17:57
Ju qe nuk i percaktoni pershendetjet me pershendesni mua me duket  :D :D


Krushke  :perqafim
Suzi Quatro - Don't change my luck 1979 (http://www.youtube.com/watch?v=63TgsR2fqEI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2011, 21:29:38
Krushke  :perqafim
Suzi Quatro - Don't change my luck 1979 (http://www.youtube.com/watch?v=63TgsR2fqEI#)
Kingu :perqafim

Francis Goya - "Malaguena" (http://www.youtube.com/watch?v=ykWWxfTX5Rg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 28-12-2011, 11:17:23
Mishel , Shej ........  :D

Lucky Man Project - Pumpin 2011.avi (http://www.youtube.com/watch?v=refbeX3mRA4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 29-12-2011, 14:24:34
njeriun qe kurre s'mundem ta harroj........edhe pse ska lidhje me kete forum.... :S :S


sa here vjen kjo kohe me kujtohet me shume se kurre.....ehhhh
Vesa Luma - Te kam dashur shume (http://www.youtube.com/watch?v=X5daP-bDUjg#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 29-12-2011, 14:47:29
Shontelle - Impossible (http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 29-12-2011, 16:43:04
Mishel. :puth

U2 - Beautiful Day (http://www.youtube.com/watch?v=co6WMzDOh1o#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Gjumashi ne 29-12-2011, 21:36:58
Eliksir - Ty te kam (http://www.youtube.com/watch?v=0wRldI7b2nM#)

Ju deshiroje nje vit te mbare.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 31-12-2011, 22:07:46
Ju pershendes te gjitheve  :) duke ju uruar nje vit me te mire se ky qe po leme pas. :)

What a wonderful world - LOUIS ARMSTRONG. (http://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM#)

The colours of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shakin' hands, sayin' "How do you do?"
They're really saying "I love you"
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 02-01-2012, 20:12:06
Dream  :perqafim

Per te gjithe...


Tracy Chapman - You're the one (http://www.youtube.com/watch?v=2K7Jup6ygKc#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 14:07:35
Dream  :perqafim

 :perqafim :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 14:24:38
..veten..dhe kush e ka te preferuar..

Elita 5 - Faleminderit (http://www.youtube.com/watch?v=aEUFwp1C9nU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 14:30:13
per dreammm

Adagio Lara Fabian Italiano (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=aETzE-73nCc#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 14:59:56
Thnx M.  :perqafim :puth
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 15:05:19
shej.....

Incancellabile (http://www.youtube.com/watch?v=I7iR0xfc8CI#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 04-01-2012, 15:11:18
shej.....

Incancellabile (http://www.youtube.com/watch?v=I7iR0xfc8CI#)

fenkjuuuu

kjo per ty shpirti  :perqafim

Lady Antebellum - Hello World (http://www.youtube.com/watch?v=al2DFQEZl4M#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 11:08:46
I WANT YOU TO NEED ME -Celine Dion (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=uAPYHgK5GKw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 11:53:48
Roxette - Spending My Time (http://www.youtube.com/watch?v=eG0IYV6G0I0#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 05-01-2012, 12:26:32
mishel & Shej :P

Andreea Banica - Sexy (Censored Version) (http://www.youtube.com/watch?v=7Ow-MHWKzXE#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 05-01-2012, 13:06:06
Amy Winehouse - Back to Black (Lyrics in Description) (http://www.youtube.com/watch?v=0_bXjdqmbms#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 06-01-2012, 22:23:00
Kingu  :perqafim

No Doubt - Don't Speak (http://www.youtube.com/watch?v=TR3Vdo5etCQ#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 07-01-2012, 10:08:34
Krushke vetem ti me kujton ,te tjerat jan katunare krejt.
http://www.4shared.com/folder/wgMCQtV4/kenget_e_mia.html (http://www.4shared.com/folder/wgMCQtV4/kenget_e_mia.html)
Po bej nje album krushke i kam hy musikes keq fare.
A don me ta dergu nji kong timen.-esclusive mondiale  ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 07-01-2012, 12:27:47
njerin.....  :-*

3 Doors Down - Landing In London (All I Think About Is You) (http://www.youtube.com/watch?v=rguhxKEBlr4#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lurra ne 07-01-2012, 16:30:00
DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now (Official Video) (Out 12.02.12) (http://www.youtube.com/watch?v=N7OPZOBJZyI#ws)

Dreammin, me këtë këngë nga Rita Ora....
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 07-01-2012, 21:44:35
Krushke vetem ti me kujton ,te tjerat jan katunare krejt.
http://www.4shared.com/folder/wgMCQtV4/kenget_e_mia.html (http://www.4shared.com/folder/wgMCQtV4/kenget_e_mia.html)
Po bej nje album krushke i kam hy musikes keq fare.
A don me ta dergu nji kong timen.-esclusive mondiale  ;)

thnx :perqafim

DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now (Official Video) (Out 12.02.12) (http://www.youtube.com/watch?v=N7OPZOBJZyI#ws)

Dreammin, me këtë këngë nga Rita Ora....
Thnx  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 07-01-2012, 22:15:52
per ty
Devis Xherahu - E Veshur Me Te Bardha (http://www.youtube.com/watch?v=9u0xa4n3pZw#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 07-01-2012, 23:09:26
Edona & Memli- Simpatia (http://www.youtube.com/watch?v=lkRzSjDEI7E#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 08-01-2012, 18:03:08
kujt ti pelqeje

Andrea Banica - Sexy (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=6mJzztnYRLw#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: the king ne 08-01-2012, 21:54:34
GIMIN    pershendes Gimin me nje geng qe vetem ...... 
Perfitoj te pershendes edhe jugoret e forumit ;)
http://www.4shared.com/folder/8UeO-x7-/_online.html (http://www.4shared.com/folder/8UeO-x7-/_online.html)
Gimo kthe pergjigje a te pelqen apo jo ?
Po te pelqeu ti kthej gjith kenget labe ne metal :D :D :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 09-01-2012, 09:45:23
M People - Don't Look Any Further (Music Video) (http://www.youtube.com/watch?v=7B3D3Uxcx0s#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: regrets ne 09-01-2012, 22:12:06
Dreamin e pershendes me nje kenge Të anila mimanit
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 09-01-2012, 23:08:43
ate
Dr Flori Ca na ke Official (http://www.youtube.com/watch?v=3I0P9mZU2us#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 10-01-2012, 08:24:59
Metallica the unforgiven 2 lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=ZJTKCgLqZkU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 10-01-2012, 12:34:42
Vajzat e forumit i pershendes me kete.. :D  :engjell: :engjell:

Beyoncé - Run The World (Girls) (http://www.youtube.com/watch?v=VBmMU_iwe6U#ws)

Who Run The World?? GIRLS..
:D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: NENSY ne 10-01-2012, 20:33:24
sma paska var kush mua kshtu ee..ok dhe une ju pershendes te gjithve...
Nick Kamarera feat. Alinka- Get A Life (Mama Yette) [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=7FlAsaIds2w#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 10-01-2012, 20:40:40
Pse, ajo pershendetja ime s'ta mbush syrin? :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 10-01-2012, 20:43:45
sma paska var kush mua kshtu ee..ok dhe une ju pershendes te gjithve...
Nick Kamarera feat. Alinka- Get A Life (Mama Yette) [Lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=7FlAsaIds2w#ws)

thnx shume e bukur :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Lurra ne 11-01-2012, 09:37:41
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5ZCSQlnFU7s# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5ZCSQlnFU7s#)!
Ju pershendes të gjithve me këtë klip të ri të zonjës së këngës, ia vlen te shifet  :)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2012, 12:12:56
Thnx Lura. :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2012, 12:56:01
...veten dhe kush e pelqen kete lloj muzike... :)

Caro Emerald - A Night Like This - Official video (http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-01-2012, 21:59:54
te gjithe ata qe me duan e i dua meqe kam zemer te madhe edhe ata qe kam inat edhe nuk i dua ... :D :D

Laura Pausini - Fidati Di Me (Video clip) (http://www.youtube.com/watch?v=YvdE4TzflvM#noexternalembed-ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Shej ne 11-01-2012, 22:28:56
ti do me t thon t hongsha zemren Tipi :P LOL


Sefe duraj-Ta hanksha zemren (http://www.youtube.com/watch?v=Ong_ma3-wv4#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-01-2012, 22:37:21
ehe po pa zgerdhirje.
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 08:44:57
Adele - Someone Like You (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=AbXnLn5-7MA#ws)

askend ne vecanti
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2012, 15:21:42
Tatu :puth

Cesaria Evora - Besame Mucho (http://www.youtube.com/watch?v=Iiu7-BGBV2A#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-01-2012, 09:15:09
Mishel dhe Regrets  :perqafim

Keep Holding On - Avril Lavigne (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=_Gcrx2Ab0FM#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-01-2012, 09:17:32
Tatu :puth

Cesaria Evora - Besame Mucho (http://www.youtube.com/watch?v=Iiu7-BGBV2A#)

 :perqafim :perqafim

Innocence - Avril Lavigne (with lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=Ir2Sg_8hC3w#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-01-2012, 09:42:27
Mishel dhe Regrets  :perqafim

Keep Holding On - Avril Lavigne (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=_Gcrx2Ab0FM#)

rrofsh Tatu  :perqafim
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: TATU ne 13-01-2012, 10:00:33
Misss  perq perq

Smile by Avril Lavgine (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=FquaSJbRiQY#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Mishel............... ne 13-01-2012, 10:02:53
shej....

The rasmus-Living in a world without you (http://www.youtube.com/watch?v=zLX6QKP2AEA#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: Misss ne 13-01-2012, 10:03:55
TATU :puth :puth :puth


Richard Marx - Right Here Waiting For You (http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: dreamm ne 13-01-2012, 15:50:54
per dreamm... :D :)

Sade - No Ordinary Love (http://www.youtube.com/watch?v=_WcWHZc8s2I#)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 22:05:26
Teri Meri - "Bodyguard (2011) *HD* 1080p [Full Song] - Ft. Rahat Fateh Ali Khan (http://www.youtube.com/watch?v=xoolY_56kTs#ws)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-01-2012, 22:06:50
grathias  hmmmmm:
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 22:08:12
nientes ;)
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-01-2012, 22:09:51
O thot ca syni te bukur qe ke  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 22:10:43
ku e pe mi se kam nxjer tatuazhin :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-01-2012, 22:11:46
Duket profili  :D
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 22:14:20
sa imtesisht qe i shef gjerat me cupke
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: endrrimtare ne 13-01-2012, 22:15:09
per njerzit qe me interesojne keshtu i shof  :P
Titulli: Pershendetje me kenge
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 22:16:17 </