×

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 111504

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#100 ne: 20-06-2008, 20:18:56

Përshëndetje,,,

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#101 ne: 20-06-2008, 23:29:44

po kjo :perqafim
Sterio kape kete kengen ti,,, :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#102 ne: 21-06-2008, 09:04:06

Miremengjesi popull,,,, :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#103 ne: 21-06-2008, 12:11:56
meduke ende askush nuk koka zgjuar
mirdita  trendafile hahah  :perqafim jasha jashe je ne disponim sod ?

 • Postime: 4258
Charlie
#104 ne: 21-06-2008, 12:15:30
Une ketu jam :D

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#105 ne: 21-06-2008, 12:18:29
pasi je ti ketu do te pershendes me nje keng shum te bukur nga Rovena Stefa hahah :D

 • Postime: 4258
Charlie
#106 ne: 21-06-2008, 12:21:34
Cila eshte ajo :D

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#107 ne: 21-06-2008, 12:28:42
bera shaka se nuk me pelqejn kenget e saj dhe si di fare

po te oershendes me kengen e Danit -- moj katile

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#108 ne: 21-06-2008, 12:57:50

Qershia dhe CH,,pershendetje :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#109 ne: 21-06-2008, 13:04:50

edhe kete,,, :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#110 ne: 21-06-2008, 13:12:22
danin --tradhtare

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#111 ne: 21-06-2008, 13:14:27

Qershia,, :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#112 ne: 21-06-2008, 13:19:46
qna kalle me ato keng te Sinanit mori trendafile hahhah se me pelqen shum

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#113 ne: 21-06-2008, 13:25:53
edhe mue bre,,,,, :puth

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#114 ne: 21-06-2008, 13:28:51
ju pershendes te gjithve qka jeni online me kengen e
Sinan Hoxhes dhe Soni ---Shukarije

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#115 ne: 21-06-2008, 13:29:28
opaaaaaaaaaa jasha jasha qfar kege bre me shkrini ,,ju pershendes shoqet temija Qershija Trendafili :perqafim :P :P :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#116 ne: 21-06-2008, 13:31:22

Dreza :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#117 ne: 21-06-2008, 13:32:08
opaaaaaaaaaaa hajde dreza jasha jasha a po hin ne valle se bashku me neve fiuuuuuuuuuuuuuuu  :perqafim :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#118 ne: 21-06-2008, 13:36:15
opaaaaaaaaaaa fiuuuuuuuuuuuu me gjthqef bre po pah mashqi nuk shkon vallja ahhahahaah opaaaaaaaaaaaa kalle prizreni :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#119 ne: 21-06-2008, 13:37:59
ooooooooooooooh trendafile me knaqe me kto kag bre tugzoft zemra  :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#120 ne: 21-06-2008, 13:38:12
po qka te bejm jemi fetem femra Charlie nuk guxon te hy ne valle pa i then tredafilja  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 21-06-2008, 13:39:04
charlie tutet be qika,,vec,,,shkon shkon vec ma mire,,pa mashqi,,,,,oopaaaaaaaaaaaaa :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#122 ne: 21-06-2008, 13:47:41
opaaaaaaaaaaa shkon shkon edhe pa mashqi na vet ebajm shyret fiuuuuuuuuuuuuuuu opaaaaaaaaaa te kam gjan  mor qun prishtineeeeeeeeeee e qe te du kaq shum eja ne valle te kercejm  ti dhe un Luuuuuuuuuuuuum :perqafim :P

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#123 ne: 21-06-2008, 13:52:19
hahhahahahahhahahaa h  LOL LOL LOL  dreza luja lujaaaaaaaaaaaaaaa

kalle per pirunin ni her fiiiiiiuuuuuuuuuu :fershellime :fershellime

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#124 ne: 21-06-2008, 13:59:08
opaaaaaaaaaaaaa hade djal therades hyn ne valle per hater qershis Liliiiiiiiiiii opaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :perqafim :perqafim
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Nisur nga ervjun85Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 26-10-2013, 22:04:12
nga ervjun85
Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Nisur nga BrunoXRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 07-05-2012, 03:38:10
nga BrunoX
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni