×

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 111501

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#225 ne: 08-07-2008, 10:09:40
Kush eshte ylli poshte mi goce??,,, :D,,Nqs per mua thnx :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#226 ne: 08-07-2008, 10:18:24
Ti je moj :D se mua poshte me del postimi i fundit :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#227 ne: 10-07-2008, 10:16:12
Poni - Si shpirt,,,,

Përshëndes S dhe Z,,,dhe atë person qe ja kushtoj këtë kenge nga thellesia e zemrës,,,e di vet ai se kush është,,,,,uuufff,,,hot,,,bree,,, :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#228 ne: 10-07-2008, 10:53:37
Xheki - Ora shkon dhe ti nuk po vjen,,,

pershendes ata qe jane online,,,edhe veten sugurisht :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#229 ne: 11-07-2008, 19:21:01
Ermal Fejzullahu - 7 dite
Pershendes Dallgen dhe Cheken me kete kenge,,,, :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#230 ne: 12-07-2008, 14:30:26
Ermal Fejzullahu - 7 ditë
Përshëndes Dallgen dhe Cheken me këtë kenge,,,, :perqafim

Pershendes ata qe jane online tani,,,, :)

 • Postime: 4258
Charlie
#231 ne: 13-07-2008, 19:28:57
Pershendes kete siper me kengen e Ponit si Trendafil

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#232 ne: 13-07-2008, 19:30:16
Pershendes kete siper me kengen Ta hongsha zemren e kenduar nga une personalisht,,,

 • Postime: 4258
Charlie
#233 ne: 13-07-2008, 19:32:19
Nuk e kam dite qe di te kendosh tiii oree ? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#234 ne: 13-07-2008, 19:33:28
Une ua kaloj te gjithe kengatareve krejt :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#235 ne: 15-07-2008, 10:19:01
Meda - Perqafom,,,, :( :(
Pershendes shpirtin tim binjak dhe te gjithe ata qe jane online tani,,,, :)
mishel
#236 ne: 16-07-2008, 19:40:43
ne darke nga Grand Hotel do ju pershendes me kenge te kenduara nga Vellezrit Korcar. Endri dhe Stefi Prifti. Bye

 • Postime: 4258
Charlie
#237 ne: 17-07-2008, 23:10:38
Pershendes njeren ketu me kengen e Lionel Richie - Lady

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#238 ne: 17-07-2008, 23:28:58


,,,,,

 • Postime: 4258
Charlie
#239 ne: 17-07-2008, 23:30:40
Nuk po hapet kjoo :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#240 ne: 19-07-2008, 22:29:29
Lady - Lionel Ritchie,,, :'( :'(

Prsh veten time,,,

 • Postime: 4258
Charlie
#241 ne: 19-07-2008, 23:46:55
E pershendes kete siper ke kete  :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#242 ne: 19-07-2008, 23:49:12
Thnk u babyy,,,une te pershendes me ate siper,, :(

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#243 ne: 20-07-2008, 11:45:33
James Blunt - You are beautiful

Prsh veten time dhe te gjithe ata qe e degjojne kete kenge,,

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#244 ne: 22-07-2008, 08:59:55
Poni - Shpirti im,,

Mjesii populli,,,,

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#245 ne: 22-07-2008, 20:40:36

  Per korzon e Prishtines.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#246 ne: 20-09-2008, 12:58:56
Poni - Shpirti im,,

Mjesii populli,,,,

Prsh veten me kete ;)

 • Postime: 4258
Charlie
#247 ne: 20-09-2008, 13:29:30
E pershendes kete siper me kengen e James Blunt - You are beautifull :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#248 ne: 20-09-2008, 13:32:07
Lady - Lionel Ritchie,,,

Prsh kete pertacin siper me kete kenge ;)
mishel
#249 ne: 20-09-2008, 14:57:39
dike qe e kam shumë xhan....Të dua zemër je i vetmi për mua...e ndoshta ti se di!!!!

"


I turn you - Mel CSi ikin vitet....ehhhhhh... sa kohe kaluam...e sa do kalojme...eshte kenga jone kjo  :)
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Nisur nga ervjun85Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 26-10-2013, 22:04:12
nga ervjun85
Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Nisur nga BrunoXRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 07-05-2012, 03:38:10
nga BrunoX
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni