×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 751 · 25424

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
ne: 27-07-2006, 15:13:04
Te dashur zerista. E kam mendu per me e hap nje restoran luksoz ketu ne Zeri Yt, por, ngaqe nuk kam pas leke te mjaftueshme, mu desh qe te marr ca borxhe, dhe kjo me mori ca si shume kohe.  :D

Por, tani qe e hapa, shpresoj se do kaloni caste te kendshme, duke u pa lezetin ushqimeve qe i gatuan e dashura ime nga Hawai, Honolululeshka ime, ose ashtu si i them une, Kokolululeshka ime. :D LOL

Mund te vini me shoqerine, me te dashurit tuaj, me kalamajat dhe me gjysherit.


P.s. Po ua them para kohe, cmimet jane pak te "larta", por ca ti besh, i kam aparatet qe punojne me nafte. :D  :P


EDHE NJE GJE. Kush vjen i pari, i ka te gjitha gratis. :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 27-07-2006, 15:20:11
gratis           urrrraaaa   jam e para     :perqafim

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 27-07-2006, 15:22:10
nje sallate mixe  ...nje pashk te fresket me limon    ullinj spanje djadh kackavall e patate te skuqme  .....

e pastaj nje akullore   tiramisu    :D

i thuj honoluleshkesh te bej per dy persona  :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#3 ne: 27-07-2006, 15:25:02
Si urdheron e nderuar. Po, ku e ke personin tjeter, se spo ma zene syte? :D

Edhe nje gje, kackavallin, e do nga ai i i Sllovakise, apo te ta sjell nga ai i Sharrit? :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 27-07-2006, 15:29:59
Nga ai i sharrit  LOL ai tjetri vjen me vone .....po sa te pergatiti lulushka jote  ato senet  me sill nje kola  LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#5 ne: 27-07-2006, 16:04:47
edhe  mua  ashtu  si  kjo  siper  ju  lutem :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 27-07-2006, 16:16:32
ca e ke ate ti mor lale  kompjuter apo tv   dhe mos me kopjo mu ushqimet LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#7 ne: 27-07-2006, 16:26:59
Charlie, mendohu dy here shoku. Se kjo goca porositi nga me te shtrenjtat sepse i ka gratis te gjitha,, ndersa ty, si pune shoku qe te kam, do te te kushtojne 145 euro. :D

He si thua, do porosisesh gje??? Apo te ta sjell nje byrek me gjize? :D LOL

Erlehta, si tu duk ushqimi lal??? Po sherbimi??? Po muzika??? E shikon ate pjanistin aty, e??? I bukur eshte qerratai, i bukur. :D LOL LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#8 ne: 27-07-2006, 16:29:21
mos çe humba shansin te ha falas.
o bekimo po i treti mos i ka gje me gjysem çmimi? :D :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#9 ne: 27-07-2006, 16:29:56
o lale me bej nje buke me dy qofte mua dhe nje pardhake me dhalle a te keqen se me shqeu uria LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#10 ne: 27-07-2006, 16:30:39
O ti cun, nuk je te katuni yt ketu qe te porosisesh gjona antike. :D LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#11 ne: 27-07-2006, 16:31:44
O Miro, per ty nuk ka falas, por si shok qe te kam, te hap nje flete per ty te defteri i borxheve. :D LOL LOL

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 27-07-2006, 16:32:24
LOL LOL LOL LOL

o ju mos vdekshi kurre  se na i late brinjet ne dore  LOL LOL LOL


o kekim i lumshin duart honoluleshkesh   LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#13 ne: 27-07-2006, 16:41:56
o kamarier.nje byrek me gjize ktu re.
hajt shpejt se me niset otobuzi.

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#14 ne: 27-07-2006, 16:55:06
Oj Erlehta, ma ndrysho icik ate emrin, se ta futa llogarine ne cante pastaj. :D LOL


O Tilo, thyefsh qafen me gjith otobuz edhe ti. Na byrekun dhe zhdukmu, se me je ngjith si dhelpra pas atyre te dashit. :D LOL LOL

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 27-07-2006, 17:34:37
O bekimmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm  LOL LOL

he de u kenaqe LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#16 ne: 27-07-2006, 17:49:46
Oj Erlehta, ma ndrysho icik atë emrin, se ta futa llogarine ne cante pastaj. :D LOL


O Tilo, thyefsh qafen me gjith otobuz edhe ti. Na byrekun dhe zhdukmu, se me je ngjith si dhelpra pas atyre te dashit. :D LOL LOL

ore dreq ty hall te te bejne xhiro hall mos te te bejne.
na re mere mbrapsh edhe kte byrek qe me solle. lol lol

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#17 ne: 27-07-2006, 18:07:18
Xhiro e quan ti byrekun e??? :D

Po ulu mo njiher, porosit dicka per te pi, merre menyn, shikoje mir e mir, e pastaj porosit naj gjell te shtrenjt. :D

Bou njeri o katunar, se me byrek gjize nuk mbahet shpirti. :D LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#18 ne: 27-07-2006, 18:24:21
po ne katunaret aq e kemi jorganin o te keqen.
kur te na bjere bingo do porosisim peshk dhe pica

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#19 ne: 27-07-2006, 18:28:03
Me ka ardh keq per ty, seriozisht.

Hajt me qe jam tip qe me vjen keq per njerez si puna tate, po te qeras me nje byftek, ramstek dhe nje skenderbeg.  :D LOL LOL

Merre dhe nje shishe vere te kuqe, e pije me fund. :D LOL LOL

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#20 ne: 27-07-2006, 18:30:11
Një akullore për mua e keni se plasa vapes  ^o)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#21 ne: 27-07-2006, 18:33:58
rrofsh bekimo.kte nder sta harroj kurre po pa e ngrene dhe nje byrek siki qe ktu un se ma ka dhen truri keq per nje byrek me gjize.

o maxi se shef ti qe ky nuk sherben gjera te vogla?ky don byftek dhe gjera te tjera.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#22 ne: 27-07-2006, 22:47:41
Erdhi policia tatimore :D  ti zoteri lishencen ku e ke ta shoh pak? :D  

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#23 ne: 28-07-2006, 05:42:28
shi shi kjo na u be dhe police LOL  pa dal ta shoh pak dokumentin LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#24 ne: 28-07-2006, 05:44:16
Erdhi policia tatimore :D  ti zoteri lishencen ku e ke ta shoh pak? :D  

ske juridiksion ketu ti :D

sjko andej na ta varin se ketu.... LOL LOL