×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 751 · 25381

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#100 ne: 29-07-2006, 11:08:06
Eshte ne lule te rinise ajo re, mos ma ofendo grujen, se e kam edhe shtatzene, ja kan zen shtatin nja shtatanik. :D


S'deshe gje ti lale??? Cohu ateher, se erdhi nje cift per te ngrene. :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#101 ne: 29-07-2006, 11:38:56
bekimo te rrofte femiu :D

po ctu desh re qyq pa me pyt mu me pare LOL LOL
guest11984
#102 ne: 29-07-2006, 11:41:47
o njerez ca sherbehet per te hang ime,se vdiqa une

 • Postime: 4261
Charlie
#103 ne: 29-07-2006, 11:41:48


A ti Charlie, me ke dal prej qejfi kohëve te fundit, se kam marr vesh se nuk ke zon asnji femen gjersa ishe ne pushime. :D

e pooo edhe  une  kam qen ne  pushime  .... per  ate  arsye nuk  kam qen  aktiv :D ..... po  tash e  tutje do  te  mundohemi  .. gjithsesi :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#104 ne: 29-07-2006, 11:47:30
Ana ca do me marr me shpirti mirit? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#105 ne: 29-07-2006, 11:52:02
mua  nje  gote  uje  pa  gaz  ... :D ju  lutem ..... se  me  gaz  me  behet  shtrenjet

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#106 ne: 29-07-2006, 12:00:36
Ju lutem nje sallate frutash  :D  

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#107 ne: 29-07-2006, 12:02:57
bekimo nja dy koqe veze turshi desha un LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#108 ne: 29-07-2006, 12:04:13
Miro, me jep nje dore lale, se u lava me djerse nga puna. :D Ngriju beji vete vezet po deshe. :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#109 ne: 29-07-2006, 12:05:38
mire po me nje kushte, qe te me lesh nje kamariere ne  dispozicion ;)

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#110 ne: 29-07-2006, 12:06:02
Ej o Bekimo a do ma japesh nje tasqebap mu lale se ngordh per te ngren  :D
guest11984
#111 ne: 29-07-2006, 12:06:31
un dua nje sallate russe :D ene paidhaqe qingji

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#112 ne: 29-07-2006, 12:08:45
posi zonjush erdhi. nje sek sa te kap qengjin nje her :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#113 ne: 29-07-2006, 12:12:49
Ajde te gjithe jashte. U mbaru ushqimi. Iku rryma, dhe leket mi ka vjedh gruja. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#114 ne: 29-07-2006, 12:17:08
o kamarier. :@
o kamarier. :@
o kamarier. :@
po ktheje koken re dreq ktheje se sdo mar byrek me gjize sot. :-)
ec nje her ktu ma bjer ate menune se i vodha ca lek grus sot dhe do e haj nje dark te mir. :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#115 ne: 29-07-2006, 12:19:57
Bekimi   urime honolulushkes  LOL  shtatzani te mbari LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#116 ne: 29-07-2006, 12:28:37
shtatzani te mbare asaj po mjer bekimi i shkret thuaj.
sdihet se kush eshte babai i femijeve. :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#117 ne: 29-07-2006, 12:49:56
Tili,  ti ke punuar bodyguard andej  LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#118 ne: 29-07-2006, 13:02:40
ça bodyguard thua moj po besimi deshte qe te kishte kater femije me te dhe un vetem sa i dhash nje ndihme te vogel.me nje fjal vetem nja dy ore ia kushtova bekimit. LOL LOL LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#119 ne: 29-07-2006, 13:03:41
LOL LOL  

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#120 ne: 29-07-2006, 13:19:16
ça me qesh ti moj.mu me ka zen halli ti qesh. :-[
se shef ti qe te tjetrit i ben nder ai mundohet me ta fut. >< ><
hajt se po ta kisha ndihmuar vetem un ia beja hallall ia pranoja kalamajt po ate e ka ndihmuar gjysma e shoqnise. :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#121 ne: 29-07-2006, 13:23:56
Po mos i bjere murit me koke de se rregullohet cdo  gje   LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#122 ne: 29-07-2006, 13:27:11
ça do rregullohet moj amon po me mri te zhdukem un qe ktu sa mos ma ngece tjetri per shtat pal qefe. :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#123 ne: 29-07-2006, 14:57:25
Ore po shume sherbim i mire ketu te ky Restoranti  :D  kam 7 ore qe kam porosit nje sallate frutash   LOL   dhe  .....

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#124 ne: 29-07-2006, 17:32:07
Njoftim. Prej sot, restoranin e ndaj bashk me grujen time te ardhshme, Annen. Pra, ajo eshte gruja e kapos suj, njekohesisht, KAPOJA JUJ. :D LOL LOL LOL