×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 751 · 25365

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#125 ne: 29-07-2006, 17:40:44
po prit ere çun mos fluturo me presh ne b.... se akoma sjeni martuar.qe tani e bere pjesetare ti ate?
he se dhe ti ke per ta ngrene si ky tjetri qe ka ikur per lesh dhe tregon perralla me ushtare. :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#126 ne: 29-07-2006, 17:49:01
LOL LOL LOL LOL Seriozisht e ke re? :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#127 ne: 29-07-2006, 17:56:30
ti e di qe un seriozisht flas se me vjen gjynaf per ty se mir ky tjetri qe ma hengri po ti svure mend nga ky po shkove dhe e bere pjesetar restoranti LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#128 ne: 29-07-2006, 17:57:57
Ik re se sjam bo per gjynaf une. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#129 ne: 29-07-2006, 18:02:37
kshu thoshte dhe miri shkrete po shife tani si ka perfunduar? :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#130 ne: 29-07-2006, 18:05:44
LOL LOL Me perralla komandantesh. :D LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#131 ne: 29-07-2006, 18:11:40
i fut dhe nje ushtar aty ne mes qe mos e ler manget. :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#132 ne: 29-07-2006, 18:13:57
Hahahahahah

Me vjen keq per tipa si puna Miros. Sinqerisht me vjen keq. :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#133 ne: 29-07-2006, 20:42:32
Punoni ne kete ore ju......shoko   :D  te vij nje cike me burrin   une  se po kerkon   qe te shkojme ne nje restorant  tan....porosia ime eshte dy pizza    4 stinet :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#134 ne: 29-07-2006, 20:45:15
te dyja per vete i do ti me?
yyyyyyyyyyyy  sa shume.LOL LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#135 ne: 29-07-2006, 21:20:47
me haet buke mua  :S

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#136 ne: 29-07-2006, 21:23:27
po mire moj.hajt se po te qiras une njehere ktu te restoranti bekimit.
o kamarier sille menune shpejt ktu dhe llogarine ma sill mua.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#137 ne: 29-07-2006, 21:25:27
dua pice the patate te skuqura  :P dhe nje birre...kaq per sot :D LOL LOL  :P

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#138 ne: 29-07-2006, 21:26:46
birren sillja Amstel se keshtu i pelqen ksaj.LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#139 ne: 29-07-2006, 21:28:41
jo mo e dua birra korca une  ;)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#140 ne: 29-07-2006, 21:29:56
po mire me si ta kesh qef.ne zgjedhjen e birres nuk nderhyj une.
hajt te befte mire pra. :perqafim :perqafim

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#141 ne: 29-07-2006, 21:30:51
E mbarova,isha pangrene  :D rrofsh rrofsh  :perqafim

Po ti pse smorre per vete?  :D LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#142 ne: 29-07-2006, 21:33:39
o kamarier sill dy birra korça ktu shpejt. :D

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
Pink PearL
#143 ne: 29-07-2006, 22:18:20
ca cironka per neve kte o
keni?

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#144 ne: 30-07-2006, 01:56:38
pastaj sillini edhe ndonje gje per te ngrene kesaj lart :d

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#145 ne: 30-07-2006, 04:53:12
Iiii ka pije shqiptare ketu??? Dmth te skaduara? :P

Nje santal molle-qumesht se kam yhyyyyy qe ne dhjetor qe nuk kam pire. :(

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
ginothegodfather
#146 ne: 30-07-2006, 05:41:18
do ja shtroj sot nje pilaf mua dhe nje birre se po vdes per te ngrene

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#147 ne: 29-08-2006, 19:17:55
Ku i kam myshterit une mor???

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#148 ne: 29-08-2006, 19:32:01
E paske hap dyqanin re trim. Honoluleshka gatuan prap?

Dy piza 4 stinet duan une...po bej porosine qe tani  se ne do vim ne oren 21:00 :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#149 ne: 29-08-2006, 19:56:56
o bekim merr ndonje veteriner ne rast helmatisje te klienteve :D