×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 750 · 23335

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#25 ne: 28-07-2006, 05:48:50
Kam ngel pa pune...keni nevoje per nje ndihmese...me pelqen te rri mbrapa kases mua :P  se di te bej mire llogarite....
per rrogen dhe nja 2mije € ne muaj per mua eshte ok...
flm per mirkuptimin...pres nje pergjigje pozitive.

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#26 ne: 28-07-2006, 05:50:45
LOL te gjithe e duan ate kasen e shkrete  LOL

Pronari nuk ka ardhur akoma....mos u merzit se te ndihmon ai   :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#27 ne: 28-07-2006, 05:59:51
po deshe ndermjetseim te fus un ke pastrimi i nevojtoreve, se e kam shok bekon :D LOL LOL

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#28 ne: 28-07-2006, 06:03:12
 :) Bekim mue nje burek 't nxeht me Djath edhe nje ajron mundsisht se kafe kam pi  :S

Merr puntor ma shum o bekim se kallabllak paske , edhe ku asht more menuja..?

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#29 ne: 28-07-2006, 06:13:38
Nuk ka meny LOL  e ka grisur kukululeshka dmth gruja e Bekimit  LOL LOL

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#30 ne: 28-07-2006, 06:21:18
po deshe ndermjetseim te fus un ke pastrimi i nevojtoreve, se e kam shok bekon :D LOL LOL

po une dhe i pasroj ato alete ,po do i fus nje kyc qe kur te zeje pizga ty kaq ta besh dhembin s'ta jap ;)

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#31 ne: 28-07-2006, 06:27:55
Nuk ka meny LOL  e ka grisur kukululeshka d.m.th. gruja e Bekimit  LOL LOL

Po ku e ka marr more ai at gru pa meny pusi e marrt :P hala  's kokan qu prej gjumit, ndoshta bekimi me kukuleshken paska dal naj kun tjeter me dreku :) Qonu more gatuni oj qika se tash vin musafir e sem qka me ju qit  :(

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#32 ne: 28-07-2006, 06:32:39
po unë dhe i pasroj ato alete ,po do i fus një kyç qe kur te zeje pizga ty kaq ta besh dhembin s'ta jap ;)

mos se na more ne qage gjith klientet pastaj. :D

Sekret: mo ja thoj njeriu po me duket se bekimi merr mallra te skaduara, dhe po na  i zuri barku e pizga gjith klientet vaj hallit pastaj :D

 • Postime: 4215
Charlie
#33 ne: 28-07-2006, 08:23:41
Charlie, mendohu dy herë shoku. Se kjo goca porositi nga me te shtrenjtat sepse i ka gratis të gjitha,, ndërsa ty, si pune shoku qe te kam, do të te kushtojne 145 euro. :D

He si thua, do porosisesh gjë??? Apo te ta sjell një byrek me gjize? :D LOL

Erlehta, si tu duk ushqimi lal??? Po sherbimi??? Po muzika??? E shikon atë pjanistin aty, e??? I bukur është qerratai, i bukur. :D LOL LOL LOL


hahaa.....aq  shtrenjet qenka ushqimi  ketu  e ..... ma  sjell  pra  nje  gote  me  uje  te  thjesht  nje  here  ..LOL pastaj  do  shohim  ..:D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 28-07-2006, 08:33:32
erdha prape una  :D

kesaj radhe i kam leke  gjerat  . e di   e   di  bekimo  nje pace komesh  me sill mu  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#35 ne: 28-07-2006, 08:35:48
o dyqanxhi nje pako kahve dhe nje qilo sheqer se i kom per gjushen a te keqen se kam gomaren perjashte LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#36 ne: 28-07-2006, 08:43:35
po ti mor  jahu  cne me gomare  ketej    LOL  

Ku e ke lidhur   LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#37 ne: 28-07-2006, 08:49:29
ja aty te bitha e fikut, thash ta pleronte ca me bajga.

moj cupe ma bej nje turke te mesme me pak mua ti

a te keqen se se me ka vajt djersa der ne ....
Capkenja
#38 ne: 28-07-2006, 08:50:06
Po fasule re ben ti ?

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#39 ne: 28-07-2006, 08:54:07
po deshe kam un mashurka :D te koshi i gomares LOL , majn cik era pule se i kam pas per koshariqe LOL po them se dalin me te shijeshme, ske pse i shton aroma artificiale LOL LOL LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#40 ne: 28-07-2006, 08:55:19
Une dua nje pice  :D
Capkenja
#41 ne: 28-07-2006, 08:57:10
po deshe kam un mashurka :D te koshi i gomares LOL , majn çik era pule se i kam pas për koshariqe LOL po them se dalin me te shijeshme, s'ke pse i shton aroma artificiale LOL LOL LOL


Rrofsh po ti kam lene ty per gomarin tat LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#42 ne: 28-07-2006, 09:01:29
aq me mire :D kam degjuar se fasulja ka shume qumesht dhe kur te mjel gomaren bejm naj qumeshtor LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#43 ne: 28-07-2006, 09:16:23
aq me mirë :D kam dëgjuar se fasulja ka shumë qumësht dhe kur te mjel gomaren bejm naj qumeshtor LOL LOL LOL LOL LOL

Oi se me hahet qumeshtor LOL

Jo jo petanik LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#44 ne: 28-07-2006, 13:34:19
NJOFTIM

Njoftohen te gjitha gocat e forumit, se Restaurant "Zeri Yt" kerkon te punesoje dy kamariere, 1 banakiere dhe 1 kuzhinjere.

Te interesuarat te paraqiten te numri 22 55 666 ose te me kontaktojne me MP.

Rrogat jane te majme, perfshire sigurimin dhe demshperblimin ne rast te ngacmimit nga ndonje matrapaz. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#45 ne: 28-07-2006, 13:45:54
hahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha haha.

ça kritere duhet te plotesojne gocat re?
me shkolle pa shkolle,katunare qytetare,bjonde brune.percaktoje pak pra.
edhe mos harro gjatesine dhe trashesine.
se e kam nje gaxhije ktu te lagja po ashtu ipo i them asaj te vije banakiere.
ate e ke dhe per hudher lokali. lol lol lol

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#46 ne: 28-07-2006, 13:50:01
po ndonje per te kasa nuk do ti  ore....

Goonxhja donte aty  :D


O bekim po i rash atij numri  po doli sekretaria e me tha....nuk egziston ky numer  LOL LOL LOL


Tili ...vellai     jo hudhra  se nuk e dum me ere lokalin   ne   LOL LOL LOL

na dhe nje  :perqafim

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#47 ne: 28-07-2006, 13:54:44
Gonxhja eshte e rezervume oj Erlehta. Tash sa fola ne telefon, ma mbushi menjen menjeher, se e kish zerin shum keksi.

Po deshe ti lal, te jap 2456 Euro dhe 30 Cent vetem per te la enet. :D

Si te duket, pranon???

Dhe nje favor plus. Burrin mund ta sjellesh sa here te duash, dhe gjitha i ka falas nga ana ime dhe kokoklululeshkes sime. :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#48 ne: 28-07-2006, 13:57:56
LOL LOL LOL LOL

vij une i laj enet  po te duhet te blesh shpesh ene te reja  se i thyej une  LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#49 ne: 28-07-2006, 14:01:11
ajde ajde paska pşas leku sheshit ktejaaaaaaaaaa.
po no nji mashkull te duhet re?
pranoj dhe me 2499 euro un.
po pate no nji vend bosh.sdu shum un.nje cop menaxheri du te punoj.