×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 751 · 25353

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#50 ne: 28-07-2006, 14:04:00
LOL LOL LOL LOL

vij unë i laj enet  po të duhet te blesh shpesh edhe të reja  se i thyej unë  LOL LOL

He se ne fund te fundit, nuk duhen shume ene.


 A nuk po sheh se kto ropt vetem byrek po porositin? :D LOL LOL LOL

ajde ajde paska pşas leku sheshit ktejaaaaaaaaaa.
po no nji mashkull të duhet re?
pranoj dhe me 2499 euro un.
po pate no nji vend bosh.sdu shum un.një cop menaxheri du te punoj.

Hajt me qe te kam shok, po te vendoj roje te parkingu. Por, vetem per 15000 leke te vjetra, me shume ste jap asnje grosh. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#51 ne: 28-07-2006, 14:09:11
vetem me nje kusht.
leket qe do i mar nga parkingu ti maj vet.kurse ty te te jap nga 100 lek per te blere nje winston. lol lol

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#52 ne: 28-07-2006, 14:12:15
Do porosisni ndonji send e???? Jo per gje, por me duhen leke. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#53 ne: 28-07-2006, 14:19:45
bjeri dy byrek me spinaq pra.

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#54 ne: 28-07-2006, 14:25:46
Te rente byreku kokes ty ishalla, se ma ke plas shpirtin.

Po ha re ndonje Hot Dog, se bejne mire ato pjeset e qenit. :D LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#55 ne: 28-07-2006, 14:28:31
bekimo me sill një bith pule aman se marova LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#56 ne: 28-07-2006, 14:30:02
LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#57 ne: 28-07-2006, 14:41:24
cme qesh ore pizeveng, se ate kerrbythjen du :d

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#58 ne: 28-07-2006, 14:44:52
Po ja kam fut ate hekurin aty te vendi mo, se tjetersoj nuk mund ta pjekja. :D LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#59 ne: 28-07-2006, 14:47:22
po pse re kush te tha ty qe se pranojme te shpuar ?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#60 ne: 28-07-2006, 15:03:25
Edhe ti dashke mo dreq? :D

P.s. Kam marr vesh se mirua i do virgjine, prandaj thash. :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#61 ne: 28-07-2006, 15:06:25
aman se mos eshte goce.
pule esht e uruara.
te ishte goce ndryshonte puna po jo per pulen.

 • Postime: 4261
Charlie
#62 ne: 28-07-2006, 16:48:23
po prosin time nuk  e  perfilli  askush e .... ^o) Bekimooo ....stafin e  lodht  e  paske  more  burr ....nuk  vi  me  te  tii   :P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#63 ne: 28-07-2006, 16:50:49
Bikim vellai  një pilaf  motres   a te keqen    

sharrova una  :D

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#64 ne: 28-07-2006, 16:54:57
Erdha une ...fillojme te bejme ca llogari ...per te ngrene hengret tani money money....
kapo Beko si thua sonte po ulim pak cmimet se eshte dita e pare...jane te gjithe troke keta

 • Postime: 4261
Charlie
#65 ne: 28-07-2006, 17:05:09
heee moj  te  keqen ... mua  jo  qe  as zbriti cmimet .....po  mi  rriti  edhe  me  shum  .....

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#66 ne: 28-07-2006, 17:13:30
Po ka te drejte dhe ai ,se ka shume shpenzime...radhes tjeter ha cik me pak ti se na ke vene dhe bark :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#67 ne: 28-07-2006, 19:04:05
Erlehta, urdhero Pilafin motra. E kam bo si per ty. :D LOL

A ti Charlie, me ke dal prej qejfi koheve te fundit, se kam marr vesh se nuk ke zon asnji femen gjersa ishe ne pushime. :D

Gooooooonxhe zemra ime, si e kemi bilancin sonte? :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#68 ne: 28-07-2006, 19:13:00
i lumshin ato duar asaj luleshkes tende ...e kishte qare   fare pilafin    LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#69 ne: 28-07-2006, 19:15:55
Epo c'ti besh. Ma solli ne maje te hundes, dhe ja futa i dajak te mir. Dhe, ti e shikon mire se sa bukur qan ajo. :D LOL LOL LOL

Do ndonje send per te pire??? Qeras lokali, pasi sot na ka ec puna mire me duket. Vetem nese s'me ka vjedh ndonje leke aj Nertili aty te parkingu. :D :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#70 ne: 28-07-2006, 19:18:51
ka nevoj restoranti per ndonje truproje??? hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#71 ne: 28-07-2006, 19:20:06
He sa mire tu kujtua. :D

Si thua, mjaft i ke 138 Euro ne muaj, pa sigurim? :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#72 ne: 28-07-2006, 19:24:53
I punesove te gjithe LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#73 ne: 28-07-2006, 19:34:34
Me duhej nje truproje, se ata katunaret Tili dhe Miro me bejn shum probleme ne restoran.

Pastaj, ti e di qe un kam shpirt te mire. :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#74 ne: 28-07-2006, 19:36:57
Mos i kujto aman ata  se na i ze lemza  LOL LOL