×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 751 · 25426

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#725 ne: 18-09-2009, 10:32:33
pak djathe sharri proshute e simite doja une  :D

 • Postime: 1580
sorelina
#726 ne: 20-09-2009, 19:11:20
Nje pace shpejt se skam kohe te pres une... :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#727 ne: 24-09-2009, 15:41:24
A ka nje birre te ftohte se me pihet shume..

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#728 ne: 24-09-2009, 15:50:09
Pijme bashke mo :D..qe prit

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#729 ne: 24-09-2009, 15:54:18
Kjo per ty.. :D


Per mu kjo se jam Lady me shije :DChin chin

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#730 ne: 24-09-2009, 15:57:37
Hajde ngrejme dolli per shendetin tone.. :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#731 ne: 24-09-2009, 15:58:44
Edhe per paret qe po lodhim trut per to :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#732 ne: 24-09-2009, 16:27:21
Ndonje embelsire per ta mbyllur desha...  :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#733 ne: 24-09-2009, 16:54:27
cfare ofrohet pervec pijeve ketu  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#734 ne: 27-09-2009, 11:41:12
Cilat preferencat tua djalo? :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#735 ne: 28-09-2009, 10:39:12
Menyne ditore komplet pls.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#736 ne: 28-09-2009, 10:42:37
MENUJA per zoterine... ;)


1 Numer 067
2 Numer 068
3 numer 069....LOL

Do me apo u ngope...LOL LOL

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#737 ne: 29-10-2009, 21:23:03
Keni boze elbasani :D E dua per Aiden  :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#738 ne: 27-04-2019, 16:47:14
O Bekim...akoma me honoluleshken je mo 😂😂😂
Me lot kam qesh kur i lexova disa postime 😂😂😅

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#739 ne: 29-04-2019, 08:47:14
Ka ndonje ndryshim ne menu ose akoma te njejtat ushqime jane :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#740 ne: 18-05-2019, 09:37:37
Kerkohet staf i ri ne guzhinë e menaxhim 😂

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#741 ne: 18-05-2019, 10:39:09
Ka ndonje ndryshim ne menu ose akoma te njejtat ushqime jane :D
..une dua ndryshim personeli..nuk me plas shume per menune

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#742 ne: 07-06-2019, 20:52:23
..une dua ndryshim personeli..nuk me plas shume per menune

😂😂😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#743 ne: 07-06-2019, 20:54:57
Kj ojo ndryshimin se priti po iku edhe vet ne kerkim te personelit. :D :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#744 ne: 07-06-2019, 21:08:15
Hedh kandidatur per chef 😁

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#745 ne: 07-06-2019, 21:12:07
Hedh kandidatur per chef 😁
cfare di me gatu apo buke me djathe dhe veze te zjeme...😎😁😁👻

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#746 ne: 07-06-2019, 21:25:45
Hedh kandidatur per chef 😁


Do njoftuar Grens 😁😘

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#747 ne: 08-06-2019, 05:47:38
cfare di me gatu apo buke me djathe dhe veze te zjeme...😎😁😁👻

Buk e djath e zemer t bardh 😁😁

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#748 ne: 30-10-2019, 20:05:54
Per guzhinjere nuk qenke...por mjafton vetem te marresh porosine klienteve.kaq

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#749 ne: 31-10-2019, 10:50:26
Grens kush e di sa bakshish do beje Baby :D